Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 3. kolejka (04.11.2017 - 05.11.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,996

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 3. kolejka (04.11.2017 - 05.11.2017)

    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Meazza - emil83
    Grupa A, księciuniu - (L)ookasch (1-0-1, 15-18 )

    Grupa B, OLIUSTKA - SirKruszon (0-1-0, 2-2)
    Grupa B, Tom Kruz - Majkisek

    Grupa C, looking1916 - rey
    Grupa C, Net - nil (2-0-2, 31-25)

    Grupa D, leh71 - Runi (1-0-1, 21-22)
    Grupa D, St.Maro - Efcia (3-1-3, 67-64)

  2. #2
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,058
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-1

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,741
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-2
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,704
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,223
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 3-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 1-0

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,175
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-3
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-2
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  7. #7
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    641
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-2
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,497
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  9. #9
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,169
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 3-1
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 3-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  10. #10
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,483
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-2
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  11. #11
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,463
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-1
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  12. #12
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,124
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  13. #13
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,907
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  14. #14
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    14,851
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 1-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 1-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-0
    05.11 21:15 POR, Sporting – Braga 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  15. #15
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,996
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

  16. #16
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 3-1
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-0
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 3-0

  17. #17
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,230
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 1-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-0
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting – Braga 2-0


    Na marginesie. Aż dziw, że dotychczas nie graliśmy z Majkiskiem przeciwko sobie.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •