Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 2. kolejka (28.10.2017 - 29.10.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,078

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 2. kolejka (28.10.2017 - 29.10.2017)

    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, (L)ookasch - Meazza (0-1-1, 17-23)
    Grupa A, księciuniu - emil83 (4-0-0, 46-33)

    Grupa B, Majkisek - OLIUSTKA
    Grupa B, Tom Kruz - SirKruszon (2-1-1, 30-31)

    Grupa C, nil - looking1916
    Grupa C, Net - rey (3-0-2, 43-44)

    Grupa D, Efcia - leh71 (0-1-1, 27-28 )
    Grupa D, St.Maro - Runi (2-0-2, 44-48 )

  2. #2
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,080
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-1
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-1
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-0
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1

  3. #3
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,282
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 0-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-1
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 1-2

  4. #4
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,557
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-1
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-3
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-0
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  5. #5
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,776
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-1
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 2-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 2-1

  6. #6
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,959
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 1-1

  7. #7
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,482
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 0-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 1-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1

  8. #8
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,214
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 2-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 3-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-3
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-1
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 3-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-2

  9. #9
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,631
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 0-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-1
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 2-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,864
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 2-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-2

  11. #11
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,160
    28.10 13:30 SCO, Hearts – Rangers 1-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb – Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna – Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos – Olympiakos 1-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich – Basel 1-1
    29.10 12:30 NED, Vitesse – PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 1-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg – Zrinjski 1-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets – Levski 1-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova – FCSB 0-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  12. #12
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,078
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 2-0
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-1
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-0
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 1-1

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,256
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  14. #14
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-3
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 3-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-4
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 3-1
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-2
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 1-3

  15. #15
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 1-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 1-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 1-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  16. #16
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,155
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 0-2
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 1-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 1-0
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-1

  17. #17
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,286
    28.10 13:30 SCO, Hearts - Rangers 0-1
    28.10 15:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.10 16:00 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
    28.10 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    28.10 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    29.10 12:30 NED, Vitesse - PSV 0-2
    29.10 14:30 RUS, Zenit Petersburg - Lok. Moskwa 2-1
    29.10 16:30 BOS, Siroki Brijeg - Zrinjski 0-1
    29.10 17:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    29.10 19:45 ROM, CS U. Craiova - FCSB 0-
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •