Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 143

Wątek: Wisła Kraków - Legia [13. kol. Ekstraklasy 2017/18, 22.10.2017, godz. 18:00]

Cieszy dobra gra Jodły oby tak dalej.Widać jeszcze braki kondycyjne ale jest znacznie lepiej.Malarz dzięki za uratowanie meczu.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Dopóki są siły wygląda to naprawdę nieźle.
    I nie wygląda na to, żeby Jozak stracił szatnię, co wieszczyli eksperci.
    Eksperci często się mylą. I bardzo dobrze, że w tym akurat wypadku

Legionista Awatar looking1916
    Arek Malarz co za interwencja w 80 min Pazdan też świetnie czyścił w polu karnym oraz zaangażowanie Gui, reszta drużyny powinna się od niego uczyć.

Ważne 3 pkt, ale... 1 połowa świetna w naszym wykonaniu, zaś druga to kopia z meczu z Lechią, niestety widać, że brakuje im sił

Legionista
    Widać większą komunikację między zawodnikami, jest większe zaangażowanie w grę, jest atak na piłkę i doskok do przeciwnika. Jest również Jozak przy linii, który podpowiada jak mają się ustawiać i gdzie zagrać piłkę. Nie ma pajacowania Vukovića.

Oby tak punktować do zimy, później wzmocnienia i solidne przygotowanie do rundy rewanżowej.

Nie byłem zwolennikiem zatrzymywania Guilherme na siłe, ale wydaje mi się, że na dziś nie stać na żeby go stracić. To co wydamy na kontrakt i transfer zastępstwa lepiej dać sprawdzonemu zawodnikowi.
    Co do meczu to zagranie Hlouska rękę to było mistrzostwo. Carlitos stałby 0,5 metra dalej i dostalibyśmy debilną bramkę z karnego. Potem zagranie Jodłowca w leżącego Brozia i najlepsza sytuacja Wisły w meczu, na szczęście w końcu Malarz daje coś ekstra od siebie. Wydaje mi się, że trzecia z rzędu połowa z taką grą już może się nie udać. Wypadałoby jednak, żeby w końcu coś ruszyło z ich wybieganiem w meczu. To już 5 tygodni. Nie mniej jednak są trzy punkty, widać było zaangażowanie, oby tak dalej.

Legionista Awatar Loko
    Brawo drużyna.
    Zdobyte 3 punkty na cholernie ciężkim terenie.

Bardzo fajnie wyglądali Niezgoda, Malarz, Pazdi, Jodełka, Gui i niezawodny King, walczaki.

Brawo raz jeszcze, kolejny mecz bliżej do zimowej przerwy.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Chmielo
    Była walka, zaangażowanie. Dobrej gry zacznę wymagać od nowego roku.

"Jozak stracił szatnię".
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar BlackAdder
    Zatem można już napisać, że początek Jozaka wygląda nieźle. Prawidłowo odczytał, kogo wywalić z drużyny. Dobrze dobiera taktykę. W naszej aktualnej sytuacji nie do przecenienia, że nieźle punktujemy. Chłopaki walczą i szybko wychodzą z kontrą. Jak mają siłę oczywiście. Także miejmy nadzieję, iż złapiemy kondycję i wiosną Legia Rediviva
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 22-10-2017 o 19:18
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Widać większą komunikację między zawodnikami, jest większe zaangażowanie w grę, jest atak na piłkę i doskok do przeciwnika. Jest również Jozak przy linii, który podpowiada jak mają się ustawiać i gdzie zagrać piłkę. Nie ma pajacowania Vukovića.

Oby tak punktować do zimy, później wzmocnienia i solidne przygotowanie do rundy rewanżowej.
    gościu odjeb się. idz na onet i tam hejtuj do woli ... Obrażasz dobrego faceta z L w sercu. Nie dali rady, poprzedni układ się sypnął, głowa poleciała i trzeba iść dalej ...

Legionista Awatar Paramonow
    Jak widać wystarczy zaangażowanie, dobry dobór składu i wyniki są. W drugiej połowie znowu było "na styk" ale skończyło się szczęśliwie. Gui daje przykład zaangażowania, Jarek strzela, Pazdan czyści, Malarz broni - maszynka zaczyna funkcjonować. Dobry skład wyjściowy: grają Ci, którym zależy. Widać też ile daje Jodłowiec - oby tak dalej.
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 22-10-2017 o 19:22

Tak po swojemu.

Wymęzone 1:0 lepiej niz z Lechią.
    Astiz potwierdza że jest najwiekszą niespodzianką na plus.
    Nic nie trwa wiecznie, wieRność wiślaków udzieliła się Mączyńskiemu i gra w Legii wiec o co te gwizdy
    edit: literówka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    gościu odjeb się. idz na onet i tam hejtuj do woli ... Obrażasz dobrego faceta z L w sercu. Nie dali rady, poprzedni układ się sypnął, głowa poleciała i trzeba iść dalej ...
    Pinokio

Legionista Awatar Gabro
    Serce rośnie jak cała drużyna walczy. Tego chcą kibice panowie piłkarze! Mamy nowego króla. Panuj nam długo Jarku!

Niesamowite, gość uznawany za pana ale nie trenera wygrał w Krakowie, z dobrze grającą Wisłą i ma 1 pkt straty do lidera.

Legionista
    Jak dla mnie to "rozmowa" z kibicami dużo dała. Mają teraz w tyle głowy, że mogą zagrać słabiej, mogą przegrać, ale za ch**a nie mogą truchtać, tylko muszą zapi*****ać. Szkoda w sumie, że wcześniej to się nie przydarzyło.

Legionista Awatar Marcino
    Veni, Vidi, Vici.

A Pasquato to próbować na skrzydle, a nie w środku. Podoba mi się jak zaczynają szybko wymieniać te podania. Przeciwnik się gubi, nie jest w stanie tego rozgryźć. Tylko potrzeba jeszcze z dwóch kreatywnych techników w teamie.

ps. Jodłowiec na plus. Daje pewność.

Legionista Awatar crolick
    Ja pierdole - z taką padaką mamy pkt straty do lidera.
    Ale ta liga jest buraczana

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Pinokio
    Głupi jesteś jak but, ... a historii tego sweterka i tak nie zrozumiesz.

Legionista Awatar Szawar
    ale zna agentów Masłowskiego.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Piłkarze grający w Legii, zarabiający taką kasę, w przypadku kryzysu, w najgorszym wypadku muszą grać tak jak dzisiaj. Tego się od nich oczekuje.

Jeśli uda się sprowadzić gracza pokroju Rado do środka, a Jodła utrzyma chociaż taką formę jak dziś, to maszynka znowu zacznie pracować na normalnych obrotach.

Brawo dla Malarza, wreszcie udowodnił swoją klasę i wybronił mecz

Legionista
    Jeżeli pasuje ci podskakiwanie Vukovića i wkurwianie wszystkich dookoła to spoko. Jesteś w mega mniejszości.

PS. Będziesz płakał, jak odejdzie z Legii? Bo są plany żeby go przerzucić w okolice rezerw/akademii, albo całkiem wyjebać

Legionista
    a ty tu nie pajacujesz ? popisujesz się wydumanymi kontaktami i historiami ? dla mnie jesteś większym pajacem.

Poprzedni układ padł. Nie ma o czym gadać. Nie sprawdził się. Koniec. Aco to jednak dobry gość i zawsze chciał dla Legii jak najlepiej. Chamstwem jest go obrażanie.

Legionista
    Druga połowa do piachu. Trochę nie kumam tego mitycznego "przygotowania fizycznego". Goście są całe życie sportowcami i nie mogą na dużej intensywności 10-15 km pobiegać? W ekstraklasie, a nie primera dicivision! No kurde! Znam paru gości w wieku 45+ którzy napierdalają interwały jak dzikie świnie, żeby biegać maraton w 2:40, godząc życie zawodowe, rodzinne i czas wolny z tym. Dla tych gości to jest pierwsze, wysokoopłacane zajęcie! Zapierdalać tylko trzeba i mieć motywację.

Legionista
    a ty tu nie pajacujesz ? popisujesz się wydumanymi kontaktami i historiami ? dla mnie jesteś większym pajacem.

Poprzedni układ padł. Nie ma o czym gadać. Nie sprawdził się. Koniec. Aco to jednak dobry gość i zawsze chciał dla Legii jak najlepiej. Chamstwem jest go obrażanie.
    Skończ, błagam

Legionista
    taką samą minę miał stary murzyn jak ci komin czyścił ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Ja pierdole - z taką padaką mamy pkt straty do lidera.
    Ale ta liga jest buraczana
    Co racja to racja. Ale innej nie mamy. Faktem jest że ogólnie liga sportowo idzie ostro w dół. Dzisiaj dało się oglądać Legie. W zasadzie trudno się do kogoś przyczepić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez woof Zobacz posta
    ...
    Ja nigdy nie byłem zawodowym (ani nawet amatorskim) piłkarzem, więc nie wiem, ale mogę tylko podejrzewać, że od tego jest trener przygotowania fizycznego, żeby zawodnikom ułożyć plan. Taki zawodnik nie może później "po godzinach" pójść i na własną rękę ćwiczyć motoryki, bo to zaburzy cały cykl przygotowawczy. Sam biegam, może nie maratony w 2:40, ale mimo wszystko długie dystanse, i to nie jest tak, że jak sobie pewnego dnia stwierdzę "dołożę sobie więcej treningu typu X obok tego, co już biegam", to wyjdzie mi to na dobre - skończy się co najwyżej przetrenowaniem, kontuzją itp. Przede wszystkim zastanowię się, czy w moim podstawowym planie treningowym jest wszystko w porządku. A że w ich przypadku nie było w porządku, to dało się wywnioskować z wywiadu z tym magikiem Krzepotą, czy jak mu tam.

Legionista
    Brawo dla zespołu dzisiaj. Jak będzie takie zaangażowanie to może być jeszcze dobrze Za wcześnie by się jarać,ale nie ma co dziś się czepiać.Pozytywnie mnie dziś zaskoczyli

Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Ja nigdy nie byłem zawodowym (ani nawet amatorskim) piłkarzem, więc nie wiem, ale mogę tylko podejrzewać, że od tego jest trener przygotowania fizycznego, żeby zawodnikom ułożyć plan. Taki zawodnik nie może później "po godzinach" pójść i na własną rękę ćwiczyć motoryki, bo to zaburzy cały cykl przygotowawczy. Sam biegam, może nie maratony w 2:40, ale mimo wszystko długie dystanse, i to nie jest tak, że jak sobie pewnego dnia stwierdzę "dołożę sobie więcej treningu typu X obok tego, co już biegam", to wyjdzie mi to na dobre - skończy się co najwyżej przetrenowaniem, kontuzją itp. Przede wszystkim zastanowię się, czy w moim podstawowym planie treningowym jest wszystko w porządku. A że w ich przypadku nie było w porządku, to dało się wywnioskować z wywiadu z tym magikiem Krzepotą, czy jak mu tam.
    Mimo wszystko po 5 tygodnia można oczekiwać już jakiejś poprawy. Ciekawy jestem jak będą teraz wyglądać przy grze co trzy dni z Bytovią i Arką.

Legionista Awatar Benek
    Brawo kurw.a!!!!!!! Mega ważne trzy punkty, które zajebiscie cieszą!!! Cieszy także fakt, że zwycięstwo ponownie dzięki Kuchemu i Niezgodzie! Oczywiście nie było by punktów dzięki kilku innym grajkom, którzy zagrali mega mecz: Gui, Pazdan, Malarz, Broź, Astiz, Klasa panowie!

Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej

PS. Brać tego Carlitosa za każdą cenę!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów