Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 1. kolejka (21.10.2017 - 22.10.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,996

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 1. kolejka (21.10.2017 - 22.10.2017)

    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, emil83 - (L)ookasch (0-2-1, 18-21)
    Grupa A, Meazza - księciuniu

    Grupa B, SirKruszon - Majkisek
    Grupa B, OLIUSTKA - Tom Kruz

    Grupa C, rey - nil (1-0-1, 21-12)
    Grupa C, looking1916 - Net

    Grupa D, Runi - Efcia (3-1-4, 76-72)
    Grupa D, leh71 - St.Maro (1-0-0, 19-12)

  2. #2
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,497
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-0
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-0
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

  3. #3
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,704
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 2-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

  4. #4
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,741
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-2
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-2

  5. #5
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,907
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-0
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 1-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1

  6. #6
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,483
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-0
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-2
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-0
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  7. #7
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    14,851
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca – APOEL 0-0
    22.10 14:30 NED, Feyenoord – Ajax 1-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers – Motherwell 2-1
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray – Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev – Szachtar 1-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  8. #8
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,124
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 0-2
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,175
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-2
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 0-3
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 1-1
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 0-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  10. #10
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,996
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-0
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 1-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-2
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

  11. #11
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    641
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-0
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-1
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 0-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  12. #12
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,463
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-0
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-2
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-2
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

  13. #13
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,169
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 2-3
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 3-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 0-2
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1

  14. #14
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,223
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-0
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 2-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1

  15. #15
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 3-2
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 3-1
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 2-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-1

  16. #16
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,230
    21.10 15:00 BUL, Levski - CSKA Sofia 1-1
    21.10 18:15 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    21.10 19:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
    21.10 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
    22.10 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-1
    22.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    22.10 15:30 SCO, Rangers - Motherwell 1-0
    22.10 18:30 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    22.10 18:30 UKR, Dyn. Kiev - Szachtar 1-1
    22.10 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •