Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 10. kolejka (14.10.2017 - 15.10.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 10. kolejka (14.10.2017 - 15.10.2017)

    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Zygo - Net (1-0-0, 5-1)
    Grupa 1, nil - Yanks (2-1-1, 26-22)
    Grupa 1, Szawar - emil83 (0-0-3, 25-39)

    Grupa 2, looking1916 - MałaMi (1-0-0, 6-3)
    Grupa 2, SirKruszon - Krawczol (1-0-2, 19-27)
    Grupa 2, Efcia - Ciechu (2-0-1, 37-31)

    Grupa 3, Meazza - Rulkoś (1-0-0, 9-6)
    Grupa 3, OLIUSTKA - leh71 (1-0-0, 6-4)
    Grupa 3, Robson1916 - Antares (0-1-0, 2-2)

    Grupa 4, CW(L)KS - Majkisek (0-0-1, 0-6)
    Grupa 4, Runi - LOL3K (2-0-5, 58-57)
    Grupa 4, St.Maro - Seba.Kolos (1-0-3, 23-31)

    Grupa 5, rey - Tom Kruz (1-0-3, 38-42)
    Grupa 5, księciuniu - trzeci (0-0-1, 6-8 )
    Grupa 5, Bary89 - (L)ookasch (1-0-0, 9-4)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    Zygo

    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 1-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 1-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,080
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-2
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1

  4. #4
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,853
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  5. #5
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,554
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  6. #6
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,617
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-0
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,857
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0

  8. #8
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,154
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis – Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios – Olympiakos 0-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord – Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina – Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga – Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-0
    15.10 20:00 NOR, Molde – Brann 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  9. #9
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-2
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 1-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0

  10. #10
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,481
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0

  11. #11
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,775
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-2
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 2-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,956
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 1-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0

  13. #13
    Legionista Awatar Robson1916
    Dołączył
    12.2010
    Skąd
    Warszawa, Śródmieście Południowe
    Posty
    320
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 2-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-3
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 2-3
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

  14. #14
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,213
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-3
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1

  15. #15
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,277
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 2-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0

  16. #16
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 0-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  17. #17
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,439
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 1-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 1-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  18. #18
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,757
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-1
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  19. #19
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    918
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 0-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  20. #20
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,153
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 0-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1

  21. #21
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,251
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-2
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  22. #22
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 2-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-2
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0

  23. #23
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,868
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  24. #24
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,132
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 2-1
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 3-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-3
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 3-2
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 0-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  25. #25
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,512
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-3
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 1-1
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 3-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  26. #26
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,062
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 0-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1

  27. #27
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 2-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-1
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 2-1
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  28. #28
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,285
    14.10 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
    14.10 17:00 CYP, Anorthosis - Apollon 1-0
    14.10 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 2-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0

    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  29. #29
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,291
    Soligorsk-Mińsk 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  30. #30
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,291
    14.10 19:30 GRE, Panionios - Olympiakos 0-2
    14.10 20:45 NED, Feyenoord - Zwolle 3-0
    15.10 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    15.10 17:00 SVK, Zilina - Nitra 1-0
    15.10 18:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    15.10 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
    15.10 20:00 NOR, Molde - Brann 1-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •