Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 211 do 224 z 224

Wątek: Legia - Lechia Gdańsk [12. kol. Ekstraklasy 2017/18, 15.10.2017, godz. 18:00]

Legionista Awatar Chmielo
    Zdaje się, że o meczu zostało napisane w zasadzie wszystko. W niedzielę kolejne spotkanie, także temat do zapomnienia. W międzyczasie wywiązała się rozmowa na inny temat. W czym masz problem?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    A tak, polecam ostatni podcast młodego Wandzla z Piekarskim, jest tam wzmianka o Bereszyńskim. Zresztą ten sam Bereszyński kilka tygodni temu miał podążyć drogą innego reprezentanta Polski z Serie A, który dopomógł zdobyć Legii dwa Puchary Polski. Mowa oczywiście o Wolskim i jego finalnym wylądowaniu w Lechii.

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Nadal uważam, że Wolski byłby lepszym transferem niż Pasquato.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    "Miał" jest słowem klucz, który jednak sprawia, że na ten moment Ty się pomyliłeś. Oczywiście możesz czekać, aż Beresiowi kariera się trochę załamie (może przecież mieć miejsce takie coś) i wtedy "zatriumfować" po raz kolejny. Mógłbyś jednak przyznać się do błędu, bo po raz kolejny jesteś punktowany.
    Ale tak może "tryumfować" każda ze stron co kilka miesięcy, bo Bereszyński jest chujowy, a czasem zdarzą mu się wyskoki formy (tak jak teraz). Loteria.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Nie wiem, która druga strona. Zwyczajnie lepiej, jak się pomylisz i są na to dowody/argumenty przyznać się do błędu, a nie iść w zaparte.
    Dzisiaj dwa mocne argumenty dostałeś (bo ten z Wolskim rzeczywiście już tak mocny nie jest).

Nie wiem, która druga strona. Zwyczajnie lepiej, jak się pomylisz i są na to dowody/argumenty przyznać się do błędu, a nie iść w zaparte.
    Dzisiaj dwa mocne argumenty dostałeś (bo ten z Wolskim rzeczywiście już tak mocny nie jest).
    Ale argumenty odzywają się tylko wtedy, jak ma dobrą passę. Jak gra na swoim zwykłym poziomie (praktycznie cały pobyt we Włoszech) to argumenty milczą.

Legionista Awatar Benek
    Ale argumenty odzywają się tylko wtedy, jak ma dobrą passę. Jak gra na swoim zwykłym poziomie (praktycznie cały pobyt we Włoszech) to argumenty milczą.
    Przecież ten Twój wpis do mojego postu jest z przed ponad roku Kiedy Bereś dopiero zaczynał przygodę we Włoszech
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar RONVE
    Ale tak może "tryumfować" każda ze stron co kilka miesięcy, bo Bereszyński jest chujowy, a czasem zdarzą mu się wyskoki formy (tak jak teraz). Loteria.
    Bereszyński jest chujowy? WOW. O ile czasem się z niektórymi Twoimi wypowiedziami zgadzam to teraz się zaśmiałem. Zawodnik który zrobił bardzo duży postęp w grze odkąd przyszedł do Legii, gość który by się jeszcze rozwinął gdyby nie kontuzje i nazywany jest chujowym No stary teraz poleciałeś.
    Ostatnio edytowane przez RONVE ; 18-10-2017 o 12:28

Legionista
    Sorry Mario, ale dyskusja nie ma sensu. Cały czas naginasz rzeczywistość pod swoje teorie. Bereś przez ostatnie półtora roku większość czasu gra na zajebistym poziomie. Pierwsze pół roku we Włoszech może nie grał rewelacyjnie, ale i tak grał. Jak najbardziej można to zrzucić na karb adaptacji. Także mówienie o zwykłym, niskim poziomie jest zdecydowanie naciągane. Jakby był tak słaby, jak go przedstawiasz to nie grałby wcale. W tej chwili wygrał rywalizację w momencie, kiedy wydawało się, że już jest skreślony i gra na prawdę dobrze. Powtarzam, że kryzys się pewnie trafi i wtedy będzie potwierdzenie twojej teorii (według Ciebie).

Powtarzam, nie ma sensu dyskutować i chyba skorzystam z opcji ignorowani (tak, jak z Twoim poprzednim kontem), bo przebijanie się przez kolejne tematy, gdzie kolejni użytkownicy udowadniają Ci twoje błędy (do których masz w sumie prawo), a Ty dalej idziesz w zaparte jest już zwyczajnie męczące.

Sorry Mario, ale dyskusja nie ma sensu. Cały czas naginasz rzeczywistość pod swoje teorie. Bereś przez ostatnie półtora roku większość czasu gra na zajebistym poziomie. Pierwsze pół roku we Włoszech może nie grał rewelacyjnie, ale i tak grał. Jak najbardziej można to zrzucić na karb adaptacji. Także mówienie o zwykłym, niskim poziomie jest zdecydowanie naciągane. Jakby był tak słaby, jak go przedstawiasz to nie grałby wcale. W tej chwili wygrał rywalizację w momencie, kiedy wydawało się, że już jest skreślony i gra na prawdę dobrze. Powtarzam, że kryzys się pewnie trafi i wtedy będzie potwierdzenie twojej teorii (według Ciebie).

Powtarzam, nie ma sensu dyskutować i chyba skorzystam z opcji ignorowani (tak, jak z Twoim poprzednim kontem), bo przebijanie się przez kolejne tematy, gdzie kolejni użytkownicy udowadniają Ci twoje błędy (do których masz w sumie prawo), a Ty dalej idziesz w zaparte jest już zwyczajnie męczące.
    Śledzę jego poczynania w Serie A, z reguły oczy bolą i zęby zgrzytają jak się na niego patrzy. Konkurencji praktycznie nie ma (bo jest szklana) i gra. Raz dobrze, więcej razy chujowo i tak to leci. Teraz jest w jakimś "mini gazie" i jest wyróżniającym się zawodnikiem Sampdorii. Jeździec bez głowy, zapierdala do przodu, z tyłu robi dziury i korzystają rywale. Nic się nie zmienia.

PS. To kiedy podejdziesz pomędrkować na lożę? Bo czekałem w niedzielę i znowu żaden nie przyszedł

Legionista Awatar Benek

PS. To kiedy podejdziesz pomędrkować na lożę?
    O *******

Edyta. Bawi mnie to zdanie
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 18-10-2017 o 17:13
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Nie rób tu z siebie gościa, do którego ktoś ma chodzić na jakieś loże, bo już nie raz się wydygałeś na propozycje spotkania w cztery oczy.
    Od ciebie lamusie nie było żadnej propozycji. Dwóch użytkowników przynajmniej napisało, że mogą się spotkać, pogadać na meczu.

Cytat Zamieszczone przez Benek
    O *******
    Ale co cię tak bawi? Na pw ostro się umawiali, ale się nie zjawili.

Legionista Awatar Bonhart
    Wezcie idzcie sobie dac po razie ale nie robcie syfu na forumce...

Legionista
    Ja chciałem tylko zaznaczyć, że nie umawiałem się "ostro" z Mariem na loży, ba...nawet łagodnie tego nie robiłem.

Na pw w mniej kulturalnych słowach powtórzyłem mu to co na otwartym piszę wielokrotnie. Chyba, że Mario uważa, że jak on kogoś zaprosił na lożę, by podyskutować to oznacza, że już ten ktoś jest z nim automatycznie umówiony. W sumie nie zdziwiło by mnie to

Bonhart... masz rację, przepraszam z mojej strony.

Uprawnienia umieszczania postów