Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 224

Wątek: Legia - Lechia Gdańsk [12. kol. Ekstraklasy 2017/18, 15.10.2017, godz. 18:00]

Legionista Awatar Lillo
    Ja tam myślę że wyjdą na pełnej, wynik jest nie ważny mają zapierdalać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Ja tam myślę że wyjdą na pełnej, wynik jest nie ważny mają zapierdalać.
    Jak będą zapierdalać to i wynik powinien być dobry
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Skład
    LEGIA: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Mączyński - Kucharczyk, Hamalainen, Guilherme - Niezgoda.

Rezerwowi: Cierzniak, Dąbrowski, Hildeberto, Pasquato, Kopczyński, Moulin, Sadiku.

Cieszy powrót Gui oraz Niezgod pierwszych minut.
    P.S: Pan Deweloper jakaś kontuzja czy pierwszy ruch Jozaka?

Jozak dobrze kombinuje, zjebany Moulin na ławę, to samo nieskuteczny Sadiku. Szkoda, że Hamalainena nie wyjebał na ławę, ale wejdzie Berto miejmy nadzieję.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Skład
    LEGIA: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Mączyński - Kucharczyk, Hamalainen, Guilherme - Niezgoda.

Rezerwowi: Cierzniak, Dąbrowski, Hildeberto, Pasquato, Kopczyński, Moulin, Sadiku.

Cieszy powrót Gui oraz Niezgod pierwszych minut.
    P.S: Pan Deweloper jakaś kontuzja czy pierwszy ruch Jozaka?
    Na ławce lądują kolejno Kopczyński, Moulin i Sadiku, a ty pierwszych ruchów Jozaka szukasz w nieobecności kurującego się Jędrzejczyka?

Bo to że posadził to trio na ławie było tak oczywistym do wykonania, że chyba tylko głupek by tego nie zrobił.

Legionista
    A dlaczego dziwi Cię nieobecność w kadrze Jędrzejczyka który kuruje się po operacji?

Co z Nagym?

Legionista Awatar Raffels
    Plus Nagy po za składem. Niech imprezuje dalej to szybko skończy karierę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    A dlaczego dziwi Cię nieobecność w kadrze Jędrzejczyka który kuruje się po operacji?
    Nie wiedziałem co się z nim dzieje więc zapytałem - kontuzja czy ruch Jozaka.
    A na marginesie właśnie, że jego nieobecnośc wcale by mnie nie zdziwiła. Lepszy od Brozia na chwilę obecną nie jest

Legionista
    Z tego wszystkiego nawet nie zauważyłem Nagya poza kadrą o.O W poprzedniej rundzie nie do pomyślelnia, w obecnej dziwne, że tak długo się w niej utrzymywał.

Tak a propos Nagya i tych słynnych klubów, bo niby każdy wie, ale skąd? Skąd to wypłynęło?

Co do Jędzy, to od drugiego jego meczu po transferze do nas uważam, że jest gorszy od Brozia.

Legionista Awatar Jasper121
    Rado w studiu przedmeczowym powiedział, że lubi Nagyego i to bardzo dobry zawodnik, ale musi sobie wszystko w głowie poukładać.

Legionista Awatar Admira_L
    Kuchy King!!!
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Guilherme to ani razu nogi nie cofną... Brakował go bardzo.

Legionista
    Mówiłem, że na Niezgodę warto stawiać, na obecny moment o wiele lepszy od albana.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Mówiłem, że na Niezgodę warto stawiać, na obecny moment o wiele lepszy od albana.
    i napisał to ...SADIKU
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Lorenzo
    Piłkarsko jest trochę brakuje, ale jest walka - około 20-tej minuty Wolski próbuje robić ruletę w środku.. doskakuje do niego trzech Legionistów. Tak ma być zawsze!

a szymański czemu nie gra?
    Janusz z Południowej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    a szymański czemu nie gra?
    No właśnie też mmiałem pytać. Może też względy wychowawcze?

Legionista
    Kanał na dailymotion nie działa? Jakiś dobry stream? Dziękuję.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    i napisał to ...SADIKU
    Oj tam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Rado w studiu przedmeczowym powiedział, że lubi Nagyego i to bardzo dobry zawodnik, ale musi sobie wszystko w głowie poukładać.
    Że Dominik musi sobie sam ze sobą porozmawiać, co niejako jest już bitym potwierdzeniem jego stylu życia, co zresztą nie dziwi, w poprzednym klubie miał problemy za romanse z córką właściciela. Czy Mioduski ma dzieci?

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Kanał na dailymotion nie działa? Jakiś dobry stream? Dziękuję.
    dziala
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Z pewnością nie zobaczymy błyskotliwych akcji indywidualnych i tego charakterystycznego dla nich ciągu na bramkę, bo Jozak zabronił .

Kolejny smutny wieczór się zapowiada.

Tak ;D

Legionista Awatar Adin

Legionista
    Trzeba to mu na twitterze podrzucić.

Kopczyński po wejściu całkiem nieźle. Zwłaszcza podanie na dobieg, które otworzyło drogę do bramki, której niestety nie udało się zdobyć.

Legionista Awatar Raffels
    Trochę więcej walki było ale gry w piłkę zero. Wywalanie po autach w drugiej połowie kabaret.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ciechu

1-0, mecz do zapomnienia, taka sama ch.jnia co w ostatnim czasie.
    Ostatnio edytowane przez Ciechu ; 15-10-2017 o 19:01

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Po dzisiejszym występie wiele osób może wyleczyć się z Berto. To co zaprezentował po wejściu z ławki woła o pomstę do nieba. Brak zaangażowania, pressingu, biegania. Wstyd.

W pierwszej połowie trochę walki było druga tragedia.Poprawa tylko po transferach bo z tych kopaczy już nic nie będzie.

Uprawnienia umieszczania postów