Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 224

Wątek: Legia - Lechia Gdańsk [12. kol. Ekstraklasy 2017/18, 15.10.2017, godz. 18:00]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Juniorów. A jeszcze lepiej odpowiedzialnych za transfery, bo dwa ostatnie okienka to tragikomedia. Na dodatek brak rywalizacji jest jednym z elementów wpływających na tumiwisizm.
    Juniorzy nie są zgłoszeni do Ekstraklasy, więc nie możesz z nich korzystać według widzimisię.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Juniorzy nie są zgłoszeni do Ekstraklasy, więc nie możesz z nich korzystać według widzimisię.
    Jeśli są zgłoszeni do drugiej drużyny to chyba w każdej chwili można ich zgłosić do Ekstraklasy?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
    Jeśli są zgłoszeni do drugiej drużyny to chyba w każdej chwili można ich zgłosić do Ekstraklasy?
    Kiedyś było coś takiego jak lista B dla zawodników powyżej 19 roku życia. Chyba dalej to funkcjonuje.

Legionista
    Makaron, żabojad i czupaczups - na pewno zesłanie np. ich do rezerw sprawiłoby, że gra byłaby jeszcze gorsza.
    Najlepiej dać parasol ochronny i oznajmić, że nikt do rezerw nie zostanie zesłany, bo nie będzie komu grać. Co ja czytam

Co do Jozaka - to spodobała mi się jego konferencja po meczu i te mocne słowa...ale zrobił trochę z gęby dupę, bo nie wyciągnął żadnych realnych konsekwencji wobec nikogo.

Legionista Awatar Chmielo
    "Makarona" i Chukwu ostatnimi czasy nie łapali się nawet do kadry meczowej, więc kogo ty chcesz zsyłać do rezerw? W jakim stopniu ta dwójka dołożyła się do obecnych wyników?
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Dołożyła się tym, że nic nie dają, a zarabiają krocie? A jak już wejdą na boisko to kopią się po czole, szczególnie chupaczups.

Postawiona teza jest taka, że nie ma kogo zesłać z pierwszego zespołu do rezerw, bo nie będzie komu grać. Jak widać jest kogo wysłać. A dlaczego oni? Bo na kogoś musi paść. To ma też być przestroga dla pozostałych, że będą też czyny, a nie tylko słowa.
    Dla odmulenia mulę też przyda się zsyłka. Bez niego nie będzie gorzej niż z nim w takiej "formie".

Masłowski też się nie łapał do kadry meczowej i jakoś był w rezerwach. A jaki on miał wpływ na wyniki?

Czyli wg ciebie nikogo nie należy zesłać do rezerw? Chociażby dla przykładu, aby postraszyć? Wszystko gra i nie należy działać?
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 12-10-2017 o 22:46

Legionista
    Mulę to już od 2 miesiecy się tylko do rezerw nadaje. Jest Jodła, jest Mąka, jest Kopa to niech grają.

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Dołożyła się tym, że nic nie dają, a zarabiają krocie? A jak już wejdą na boisko to kopią się po czole, szczególnie chupaczups.

Postawiona teza jest taka, że nie ma kogo zesłać z pierwszego zespołu do rezerw, bo nie będzie komu grać. Jak widać jest kogo wysłać. A dlaczego oni? Bo na kogoś musi paść. To ma też być przestroga dla pozostałych, że będą też czyny, a nie tylko słowa.
    Dla odmulenia mulę też przyda się zsyłka. Bez niego nie będzie gorzej niż z nim w takiej "formie".

Masłowski też się nie łapał do kadry meczowej i jakoś był w rezerwach. A jaki on miał wpływ na wyniki?

Czyli wg ciebie nikogo nie należy zesłać do rezerw? Chociażby dla przykładu, aby postraszyć? Wszystko gra i nie należy działać?
    Aha. Czyli "zesłanie ich do rezerw sprawi, że gra nie będzie jeszcze gorsza." W sumie racja, skoro i tak nie grają.

Hildeberto też do rezerw za niesportowy tryb życia i oponkę!
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Nie grają, bo są słabi. A jak grali lub wchodzili z ławki, to ***** pokazali. Może gra w rezerwach na nich wpłynie. I podkreślam, bo tego widzę nie wyłapujesz - to miałby być straszak na innych.
    Za to mulę gra cały czas padlnę. On też nie ma wpływu na wynik? Nie zasługuje na rezerwy? Czy nie można go zesłać bo nie będzie kim grać?

Szkoda, że nie odpisałeś na pytania z ostatniego akapitu.

Czasami mam wrażenie, że na siłę próbujesz trzymać zgodną linię z mario. Serio, poza naprawdę małymi wyjątkami, to samo myślenie.

PS Hildeberto z tym swoim brzuchem był jednym z lepszych. Więc słaby przykład.

Nie grają, bo są słabi. A jak grali lub wchodzili z ławki, to ***** pokazali. Może gra w rezerwach na nich wpłynie. I podkreślam, bo tego widzę nie wyłapujesz - to miałby być straszak na innych.
    Za to mulę gra cały czas padlnę. On też nie ma wpływu na wynik? Nie zasługuje na rezerwy? Czy nie można go zesłać bo nie będzie kim grać?

Szkoda, że nie odpisałeś na pytania z ostatniego akapitu.

Czasami mam wrażenie, że na siłę próbujesz trzymać zgodną linię z mario. Serio, poza naprawdę małymi wyjątkami, to samo myślenie.

PS Hildeberto z tym swoim brzuchem był jednym z lepszych. Więc słaby przykład.
    Nie grał też Cierzniak, Moneta, Żyro, czy Dąbrowski. Dlaczego nie oni?

Co ma na celu wysłanie do rezerw kogoś, kto i tak nie gra? Przecież kpinom nie byłoby końca.

Na grę w rezerwach zasługuje praktycznie każdy. Nikt nie jest w choćby w przyzwoitej formie. I tutaj bardziej ufam Jozakowi, niż kościołowi Jacka Magiery, który na siłę próbuję szukać dziury w całym. Szkoda, że jak przepierdalaliśmy z Astaną, a później Szeryfem, to nikt nie był taki skory do rozliczania poszczególnych grajków.

Zabawne jest to co piszesz, ponieważ ja z kolei bardzo często odnoszę wrażenie, że próbujesz się dopierdolić na siłę. Aaa sorry, bo wcześniej to osoby krytykujące Magierę uchodziły za roszczeniowców, kiedyś musiał przyjść słabszy okres, itd, itp, a jak pupil stracił fuchę to nagle zmieniamy front. Kabaret.
    A Melanż Trwa...

III liga: Legia II Warszawa 2-0 RKS Ursus
    Redakcja, źródło: Legionisci.com
    ...
    Legia II: Szumski - Turzyniecki, Bondarenko, Żyro, Bartczak - Cichocki (79' Orlik), Nishi, Waniek (70' Góral), Szczepański, Moneta - Majewski (88' Więdłocha)
    Rezerwa: Miszta, Aftyka, Olszewski
    Trener: Krzysztof Dębek
    Wygląda na to, że Żyry i Monety nie da się zesłać do rezerw.

PS. Trenera in spe Jozaka przecież krytykować nie wolno, bo mogłoby jeszcze wyjść na to, że istnieje cień podejrzenia, iż pogonienie pana Magiery mogło być pomyłką.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nie grał też Cierzniak, Moneta, Żyro, czy Dąbrowski. Dlaczego nie oni?

Co ma na celu wysłanie do rezerw kogoś, kto i tak nie gra? Przecież kpinom nie byłoby końca.

Na grę w rezerwach zasługuje praktycznie każdy. Nikt nie jest w choćby w przyzwoitej formie. I tutaj bardziej ufam Jozakowi, niż kościołowi Jacka Magiery, który na siłę próbuję szukać dziury w całym. Szkoda, że jak przepierdalaliśmy z Astaną, a później Szeryfem, to nikt nie był taki skory do rozliczania poszczególnych grajków.

Zabawne jest to co piszesz, ponieważ ja z kolei bardzo często odnoszę wrażenie, że próbujesz się dopierdolić na siłę. Aaa sorry, bo wcześniej to osoby krytykujące Magierę uchodziły za roszczeniowców, kiedyś musiał przyjść słabszy okres, itd, itp, a jak pupil stracił fuchę to nagle zmieniamy front. Kabaret.
    Ja o wywalaniu do rezerw pisałem zarówno przy poprzednim trenerze, jak i obecnym. Cały czas liczę na to że Jozak weźmie w końcu kilku dywersantów typu Jędza i Moulin za mordę i wyśle do rezerw, na nic innego obecnie nie zasługują za całokształt (forma i postawa), a w zimę czekam na chociaż częściową przebudowę, czas wpuścić nieco młodszych zawodników, nasza kadra jest stanowczo za stara i pełna wypalonych gości, którym po prostu nie odpowiada już granie w barwach Legii (reprezentacyjne trio to chyba najbardziej jaskrawy przykład).
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Wygląda na to, że Żyry i Monety nie da się zesłać do rezerw.
    Jakbyś nie zauważył to ci dwaj zawodnicy grają głównie w rezerwach, a do pierwszej drużyny "idą" w razie mocnych braków kadrowych, albo na Puchar Polski. Typowe zapchajdziury.

PS. Zesłanie takiego Mulina i Chukwu do rezerw nie sprawiłoby, że zarabiali by mniej. Zresztą Chukwu to nawet balansuje na granicy, bo jest brany pod uwagę drugiej drużyny. Tylko sprzedaż, czy tam rozwiązanie kontraktów i święty spokój.

Legionista

PS. Zesłanie takiego Mulina i Chukwu do rezerw nie sprawiłoby, że zarabiali by mniej. Zr

zesłanie Prijovicia też tego nie sprawiło a jednak ogarnął ryj. I miałem nadzieję, że takiego np. człapaka Mulę też taki zaszczyt spotka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    zesłanie Prijovicia też tego nie sprawiło a jednak ogarnął ryj. I miałem nadzieję, że takiego np. człapaka Mulę też taki zaszczyt spotka
    Zupełnie inny typ zawodnika/człowieka. Czerczesow wiedział jak postąpić z Prijovićem i nie zawahał się wcielić planu w życie. Prijović był zadziorny i skorzystał z "pomocnej dłoni" trenera. Miał ambicję i się ogarnął. Mulin to pizduś i pierwsze co by zrobił to żal w mediach, że Warszawa jest be, Boguś mu obiecał coś innego, trener ****, ble ble ble.

Legionista Awatar Benek
    Zupełnie inny typ zawodnika/człowieka. Czerczesow wiedział jak postąpić z Prijovićem i nie zawahał się wcielić planu w życie. Prijović był zadziorny i skorzystał z "pomocnej dłoni" trenera. Miał ambicję i się ogarnął. Mulin to pizduś i pierwsze co by zrobił to żal w mediach, że Warszawa jest be, Boguś mu obiecał coś innego, trener ****, ble ble ble.
    NO i ??
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista

dlatego sam jestem ciekawe jak w tej sytuacji postąpiłby właśnie Czerczesow, a myślę, że nie analizowałby czy Mulę będzie przykro.
    Jozak, o ile w ogóle zrobił burzę w drużynie, to niepublicznie(pomijając wypowiedzi tuż po Lechu). Czy słusznie, okaże się w najbliższych meczach. Może to była jedyna droga, żeby nie stracić szatni na dobre, nie wiem. Niemniej cieszyłby mnie każdy akt gnębienia tych patałachów.
    Ostatnio edytowane przez pawlik ; 13-10-2017 o 09:53

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    NO i ??
    Sprzedawać w styczniu byle gdzie, byle się pozbyć problemu.

Legionista Awatar Benek
    Jasne a do tego czasu wyjebać do rezerw. MOże Tsubasa umie po francusku
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Jest wersja, że w styczniu dostanie wolną rękę jak pojawi się oferta powyżej 750 tysięcy euro.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jasne a do tego czasu wyjebać do rezerw. MOże Tsubasa umie po francusku
    Ja to byłem przekonany, że ten Sulley Muniru umie po francusku, a tu się okazuję, że w Ghanie językiem urzędowym jest angielski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jest wersja, że w styczniu dostanie wolną rękę jak pojawi się oferta powyżej 750 tysięcy euro.
    Dlatego napisałem, żeby sprzedawać w styczniu, bo jakieś zainteresowanie już jest.

Legionista
    Przepraszam z gory za brak wiedzy podstawowej, jednak jest to bardzo istotne. Czy można zamowic 2 bilety na jedno nazwisko przez strone internetowa. Poniewaz jak podaje dane 2 nazwisk przechodzi cena biletow tylko na jedno. Wspomne iz oboje posiadamy karte kibica w teorii, lecz fizycznie jest inaczej. Z gory dziekuje za pomoc.

Legionista Awatar Budyń_70
    Makaron, żabojad i czupaczups - na pewno zesłanie np. ich do rezerw sprawiłoby, że gra byłaby jeszcze gorsza.
    Najlepiej dać parasol ochronny i oznajmić, że nikt do rezerw nie zostanie zesłany, bo nie będzie komu grać. Co ja czytam

Co do Jozaka - to spodobała mi się jego konferencja po meczu i te mocne słowa...ale zrobił trochę z gęby dupę, bo nie wyciągnął żadnych realnych konsekwencji wobec nikogo.
    Być może póki co użył tylko słów (może poskutkuje), następnym posunięciem może być użycie czynów (oby do tego nie musiało dojść).

Co do meczu, to jestem (jak nigdy) pełen obaw, ale idę, by na własne oczy to zobaczyć

Legionista
    Agonii ciąg dalszy ,a więc na boisku zapowiadają się bęcki.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Agonii ciąg dalszy ,a więc na boisku zapowiadają się bęcki.
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ciąg dalszy?

Po tak długiej przerwie i bo tak burzliwych wydarzeniach przerwę poprzedzających, dzisiejszy mecz to jeden wielki znak zapytania, więc ciężko cokolwiek przewidywać.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar BlackAdder
    Też tak uważam. A że nadzieja umiera ostatnia...
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 15-10-2017 o 09:37
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Rasenith
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ciąg dalszy?

Po tak długiej przerwie i bo tak burzliwych wydarzeniach przerwę poprzedzających, dzisiejszy mecz to jeden wielki znak zapytania, więc ciężko cokolwiek przewidywać.
    Z pewnością nie zobaczymy błyskotliwych akcji indywidualnych i tego charakterystycznego dla nich ciągu na bramkę, bo Jozak zabronił .

Kolejny smutny wieczór się zapowiada.

Legionista Awatar Tomereek
    Ja to bym ogólnie dołączył się do tych szlochów, gdyby nie jeden mały szkopuł- to co gra w tym sezonie Lechia Gdańsk, to o wiele większy żart niż nasze występy.

Będzie ktoś dziś na meczu potrzebuję 2 kominów. Dobra polska wódka czeka priv

Uprawnienia umieszczania postów