Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 328

Wątek: Lech Poznań - Legia [11. kol. Ekstraklasy 2017/18, 01.10.2017, godz. 18:00]

Zwykle jak nastroje są stonowane to wynik jest korzystny, zatem wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze

Legionista Awatar e(L) Pichichi
    Prawda jest taka, ze z ta "grą" jaka prezentują kopacze i kadrą jaką aktualnie mamy remis będzie sukcesem biorąc pod uwagę ze gramy bez napastnika i ogólnie ofensywa nie istnieje, trzeba liczyć ze obrona zagra jak w Białymstoku i kopacz Jedzrzejczyk się wkoncu ogarnie...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nie tyle cudownie, co po prostu szybciej niż się spodziewano. I tak nawiasem podobno mają zamiar jeszcze raz usiąść do rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu.
    Skoro nie ma nikogo lepszego na jego pozycję to powinien dostać nowy kontrakt.

Witam , chcialem sie dowiedziec pewnej rzeczy, czy na tablecie , telefonie z Flashem Playerem, da się obejrzec mecz Ekstraklasy na Dailymotion?

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez krzych1921 Zobacz posta
    Witam , chcialem sie dowiedziec pewnej rzeczy, czy na tablecie , telefonie z Flashem Playerem, da się obejrzec mecz Ekstraklasy na Dailymotion?
    tak, normalnie oglądałem mecze przez aplikacje w telefonie ( hola vpn)

p.s.

jako, że dzisiaj mecz z Lechem , więc zapytań o transmisję może być dużo - daję instrukcję ogladania na dailymotion

1. Wchodzimy na http://www.dailymotion.com/Ekstraklasa .
    2. Sciągamy program zmieniający VPN (np hola vpn), ew. czasami mamy taki program już wbudowany w przeglądarkę ( chyba opera? - ktoś potwierdzi?) i instalujemy.
    3. Restartujemy przeglądarkę
    4. W prawym górnym roku ( piszę o google chrom) naciskamy te 3 małe kropeczki i tam widzimy znaczek jakiegoś diabełka(? -program hola vpn).
    5. Klikamy na to i pokazuję się nam okienko z wyborem kraju. Wybieramy np Stany Zjednoczone
    6. Oglądamy ekstraklase w HD.
    Ostatnio edytowane przez Adin ; 01-10-2017 o 10:35
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Podobnie jak tydzień temu spotykają się dwie eksportowe drużyny tej pszenno-buraczanej ligi, obydwie mają chrapkę na zajęcie miejsca na podium i pokazanie się w kolejnym sezonie w Azji a kto wie być może nawet w Europie

Obydwie nie błyszczą formą, więc wydaje się, że remis jest bardzo prawdopodobny. Za Lechem przemawia fakt własnego boiska oraz fakt, że nie przygotowywał ich fachowiec pokroju Krzepoty i Magiery, którzy to uczyli naszych mądrze stać, nasi sztukę tę opanowali do perfekcji, po dwóch okresach przygotowawczych można powiedzieć, że stoimy w miejscu...
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Marcin Ferdek właśnie przed chwila powiedział że Krzysiu Mączyński ma dzisiaj nie grać gdyż odpoczywa przed kadra..

To jakaś paranoja ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jax89 Zobacz posta
    Marcin Ferdek właśnie przed chwila powiedział że Krzysiu Mączyński ma dzisiaj nie grać gdyż odpoczywa przed kadra..

To jakaś paranoja ...
    A czymże się zmęczył ?

Legionista Awatar LOL3K
    Tradycyjnie zaczynam liczyć od trzech

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Chmielo
    Następny mecz ligowy dopiero za 2 tygodnie. Mają tam jeździć na dupach, walczyć i się starać. Każdy wynik jest do zaakceptowania, jeśli będzie widać determinację i wolę zwycięstwa. Najgorsze co może nas spotkać to minimalizm podobny do tego, który widzieliśmy w ubiegły weekend w Białymstoku.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Tradycyjnie zaczynam liczyć od trzech
    Ja tez .

@Adin ten kanal jest offline. Zawsze hulal az milo. Poratuje ktos jakims streamem? Dzieki z gory!
    Moin, moin was geht?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Ja tez .

@Adin ten kanal jest offline. Zawsze hulal az milo. Poratuje ktos jakims streamem? Dzieki z gory!
    Szukaj tutaj:
    http://www.sport365.live/pl/home

w kolumnie z zakładkami po lewej stronie znajdziesz "Na żywo" potem wybierzesz mecz, wybierzesz jakiś z dostępnych łącz. Będzie trzeba parę razy kliknąć na play i powyłączać reklamy zanim mecz zaczniesz oglądać. Aha, i wyłącz sobie wszystkie flashscore i inne tego typu apki czy zakładki z transmisjami pisanymi, bo streamy z tej strony zawsze spóźniają średnio o 2 minuty(nie psuj sobie oglądania)

Legionista

Legionista
    Widzę że Mączka faktycznie odpoczywa xD

Legionista
    Poza Sadiku na szpicy, to skład mi się podoba. Hama, hatticka Ci dzisiaj życzę

@Tibo: podziekowal!
    Moin, moin was geht?

Live na dailymotion lezy. Ma ktos jakiegos linka?

E: przepraszam nie zauwazylem linka. Dzieki!
    Ostatnio edytowane przez szymek283 ; 01-10-2017 o 15:58
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    4 posty niżej dałem link.

Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Widzę że Mączka faktycznie odpoczywa xD
    I bardzo dobrze, zupełnie niepotrzebny transfer. Cieszy powrót Dąbrowskiego, jak Pazdan utrzyma formę z poprzedniego spotkania defensywa powinna dać sobie radę. Środek pola też okej (jak Moulin się zepnie), ofensywa wygląda bardzo dobrze nie licząc napastnika (swoją drogą ma znakomitą okazję by się w końcu do cholery przełamać i zacząć wreszcie strzelać), liczę na kolejną brameczkę Hamy przeciwko jego byłym kolegom
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Tyle hajsu włożyli w transfery a i tak atakuja Nikke Bille Nielsenem. Liczą, że jego nienawiść jego poniesie do zwycięstwa?

Edit: W sumie na tą chwilę na naszą obronę to i Nielsen wystarczy
    Ostatnio edytowane przez crespo1 ; 01-10-2017 o 16:23
    Janusz z Południowej

Guilherme już wyzdrowiał, że załapał się na ławkę...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Guilherme już wyzdrowiał, że załapał się na ławkę...
    Nie, nie udawał kontuzji żeby zwolnić Magiery. Już chyba z 3 dni temu było wiadomo, ze załapie się na ławę w Poznaniu, gadał o tym Jozak. Guilherme od tygodnia trenował z drużyną.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    (swoją drogą ma znakomitą okazję by się w końcu do cholery przełamać i zacząć wreszcie strzelać):
    Jak ktoś mu wreszciezagra jakaś sensowna piłkę jaka powinien dostać napastnik to myśle ze strzeli.

Brak Pasquato, dewelopera i TSW mąki. Bardzo mi się podoba ten skład

Legionista
    Nie wiem czy Astiz nie dawałby wiecej spokoju niż Dąbrowski.
    Serce podpowiada wygraną (Hama weź mnie zaimponuj w 93 min.), rozsądek chyba jednak remis po niemrawym deptaniu i nerwach w końcówce.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    Nie wiem czy Astiz nie dawałby wiecej spokoju niż Dąbrowski.
    Serce podpowiada wygraną (Hama weź mnie zaimponuj w 93 min.), rozsądek chyba jednak remis po niemrawym deptaniu i nerwach w końcówce.
    Tyle czekać?

Legionista
    Tak tradycyjnie żeby było

dailymotion działa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
    dailymotion działa
    Zapodaj linka. U mnie caly czas offline :/ a sluchanie legia live to nie to samo

Legionista
    Możesz dać bezpośredni link, bo nie mogę tego namierzyć?
    Złoty słońca blask dokoła,
    Orzeł biały wzlata w wzwyż,
    Dumne wznieśmy w górę czoła,
    Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
    Depcząc podłość, fałsz i brud,
    W nas mocarne wiosny tchnienie,
    W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
    Niechaj wroga przemoc drży!
    Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
    Wielkiej Polski moc to my!