Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki od 301 do 328 z 328

Wątek: Lech Poznań - Legia [11. kol. Ekstraklasy 2017/18, 01.10.2017, godz. 18:00]

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Poproszę źródło.
    Wystarczy na mecze chodzić.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Oj plotki ludzi to bardzo wiarygodne źródło.

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    No ok, ale my tymi wychowankami to tak specjalnie nie gramy, nie licząc surowego Kopczyńskiego. Kilku jest na wypożyczeniu w niższych ligach, dwóch ogrywa się w Ekstraklasie, a reszta w rezerwach.
    Ano, prawda
    Pisałem o długofalowej wizji jaką wyczuwam po wypowiedziach prezia
    Zatrudnienie Jozaka idealnie się w to wpisuje.
    Legia Legia Warszawa

Ja uważam, że robimy się Legią cudzoziemską...ja nie uważam siebie za jakiegoś nacjonalistę...ale dużo zagranicznych piłkarzy, teraz trener z zagranicy... uwierzmy w umiejętności polskich, młodych piłkarzy. Ja wierzę w Legię...mówią stary niedźwiedź mocno śpi...musimy się obudzić...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Wystarczy na mecze chodzić.
    Wystarczy podać źródło tego co napisałeś wcześniej, możesz poprzeć swoją wypowiedź czymś poważnym, czy tylko tak zamędrkowałeś ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Lech był lepszy bez dwóch zdań. Zastanawia mnie jedno o co chodzi z tym var? Czemu Marciniak nie obejrzał powtórki sytuacji gdzie moim zdaniem Nagy był faulowany. Kiedy jest ten var stosowany? Od razu mówię że nie twierdzę że ten karny zmienił by nasza sytuację w tym meczu.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Lech był lepszy bez dwóch zdań. Zastanawia mnie jedno o co chodzi z tym var? Czemu Marciniak nie obejrzał powtórki sytuacji gdzie moim zdaniem Nagy był faulowany. Kiedy jest ten var stosowany? Od razu mówię że nie twierdzę że ten karny zmienił by nasza sytuację w tym meczu.
    Tam karnego nie było.

Tam karnego nie było.
    To twoje zdanie?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    Mam przekonanie graniczące z pewnością , że gdyby Leśny został to bylibyśmy w innym miejscu.
    Mioduski ma swój pomysł, imo krańcowo różny od poprzednika i póki co to pod jego sterami pikujemy w dół.
    Dla mnie jako kibica liczy się pierwsza drużyna i jej wyniki, wszystko inne to dodatek. Nasz nowy szefunio myśli chyba zupełnie odwrotnie - AKADEMIA najważniejsza, a pierwsza drużyna jako okno wystawowe dla wychowanków na których będzie trzepana kasunia.
    Jeżeli nasi grajcarze wyczuli prezia i to że pozmieniały się priorytety to biorąc pod uwagę czysto ludzkie zachowania, obniżyli loty. Niestety ale mało jest takich, którzy wymagają od siebie kiedy nikt od nich nie wymaga, szczególnie w pracy. Ot ludzka psychika.
    Dlatego podkreślam, że mnie się era prezesowania BL bardzo podobała i wolałbym dalej fantazję i ryzyko, chociaż wiem, że wcześniej czy później skończyć się to mniejszą lub większą katastrofą. Jak wychodzę na miasto to z założeniem, że będzie balet, za który trzeba będzie następnego dnia zapłacić - odchorować. i tyle.

Natomiast nie do końca zgadzam się z podkreslonym fragmentem.
    Owszem, liczy się pierwsza drużyna, ale nie tylko wyniki. Awans do LM był bardzo gorzki, mimo zadowalającego przecież wyniku. Wolę oglądać nieporadnego Kopczyńskiego niż nieporadnego Moulina. Wolę, jak piłka odskakuje Kucharczykowi niż jak akcję zjebie Ojamaa. To naiwne i pewnie niemożliwe, ale chciałbym Legię opartą na wychowankach, na ludziach, którzy tu wyrośli + może 2-3 gwiazdy z zagranicy (takie jak Ljuboja czy VOO). Nie jest mi obojętne, czy bramkę strzela Hamalainen czy Szymański. Nie tolerowałem Kaczorowskiego mimo iz piłkarsko cośtam pewnie mógłby wnieść.

Dbanie o akademię i uparte kierowanie tam pieniędzy to jedyny plusik jaki stawiam przy nazwisku Mioduskiego, gdy zestawiam z Lesnodorskim.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Szawar
    To twoje zdanie?
    Tak
    W Lidze + Ekstra stwierdzili, że sędzia zachował się prawidłowo.

Wystarczy podać źródło tego co napisałeś wcześniej, możesz poprzeć swoją wypowiedź czymś poważnym, czy tylko tak zamędrkowałeś ?
    Będziesz uspokojony, jak napiszę, że informacja pochodzi od agentów Masłowskiego?
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    A Ty masz jakies, że jest inaczej.
    Nie, dlatego z całą pewnością nie piszę jak jest. Zatrudnij się na weszło, pasujesz tam .
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista Awatar Puszer
    Ten mecz pokazał definitywnie jak bardzo w czarnej dupie jesteśmy i można rzec, że jest to już apogeum kryzysu. W tej drużynie nie ma nic, chęci, zaangażowania, umiejętności po prostu nic. Zgadzam się z trenerem Romeo, że w zimie musi być ostre wietrzenie szatni i wypierdolenie kilku parodystów. Legia to nie jest miejsce dla pizdeuszy, którzy narzekają, ze muszą grać w niedziele i dla grajków z podejściem "Przegramy? **** z tym i tak hajs się zgadza". Musimy zrobić rewolucje i budować kadrę na zawodnikach ambitnych, walecznych i świadomych tego czego chcą osiągnąć w swojej karierze sportowej. Niestety chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę, że będzie ciężko kogoś sensownego sprowadzić gdy nie będzie pucharów, aczkolwiek jest to tak słaba liga, że nawet grając totalny piach możemy zdobyć mistrza, a z pewnością zająć miejsce, które pozwoli na LE. W tym momencie należy wywalić do rezerw tych, którym ambicji i zaangażowania brakuje i w ich miejsce wstawić młodych, gorzej nie zagrają a jest szansa, że będą gryźli trawę by się pokazać. Nie jest to nasza pierwsza taka chujnia i nie taki bajzel przeżywaliśmy. Ciężkie czasy przyszły ale trzeba wyciągnąć wnioski i wyjść z tego mocniejszym.
    Ostatnio edytowane przez Puszer ; 02-10-2017 o 13:02

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista
    Tam karnego nie było.
    Legia z kim by nie zagrała to z obecnym składem a przede wszystkim zaangażowaniem 80% zespołów nie jest w ich zasięgu.Ci zmanierowani piłkarzyki nie mają w sobie za grosz honoru i ambicji.Jak tak można poniżać nas kibiców wstyd.

Legionista Awatar r9robins
    No jak to nie oglądał? Kolego, o czym Ty piszesz?

Legionista
    Jemu chodziło o sytuację z pierwszej połowy.

Wyniki po 11 spotkaniach od sezonu 13/14:
    13/14 24pkt bilans 8-0-3 bilans bramkowy 26-12
    14/15 20pkt bilans 6-2-3 bilans bramkowy 25-13
    15/16 17pkt bilans 4-5-2 bilans bramkowy 24-13
    16/17 13pkt bilans 3-4-4 bilans bramkowy 13-12
    17/18 16pkt bilans 5-1-5 bilans bramkowy 12-13
    Ostatnio edytowane przez Topico ; 02-10-2017 o 15:02

Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Jemu chodziło o sytuację z pierwszej połowy.
    Dokładnie o tą sytuację. Wy też sądzicie że faulu nie było? Liga +ekstra czasami się myli wg mnie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Puszer Zobacz posta
    Ciężkie czasy przyszły ale trzeba wyciągnąć wnioski i wyjść z tego mocniejszym.
    Dariusz?
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    No jak to nie oglądał? Kolego, o czym Ty piszesz?

Oglądał sytuację z drugiej połowy. Gwizdnął karnego z dupy w okolicach 80' i sprawdził.

W pierwszej połowie nie sprawdzał, bo na ucho nie dostał cynku od sędziego z wozu. Sam nie dostrzegł, że Nagy był faulowany, a z ręką to jeden rabin powie tak, a drugi nie. Niby było pchnięcie obrońcy i dlatego zagrał ręką, ale niektórzy ludzie mówią, że i z takiego karnego by się wybronił.

Legionista Awatar Runi
    Dokładnie o tą sytuację. Wy też sądzicie że faulu nie było? Liga +ekstra czasami się myli wg mnie.
    Nie było.
    Zresztą uważam podobnie jak w lidze + ,że gdyby Nagy tyle nie dodał od siebie to mógłby się Marciniak przekonać, że jednak coś tam było.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie było.
    Zresztą uważam podobnie jak w lidze + ,że gdyby Nagy tyle nie dodał od siebie to mógłby się Marciniak przekonać, że jednak coś tam było.
    Tak, a po faulu kolejkę czy dwie kolejki temu jak Carlitos padł teatralnie przy małym kontakcie to mówili, że faul to faul.

Już dawno pisałem, że w tej lidze teraz nastała moda nie gwizdanie karnych Legii. Ile my ich mieliśmy przez ostatnie dwa sezony? Dwa? I do tego niewykorzystane.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Już dawno pisałem, że w tej lidze teraz nastała moda nie gwizdanie karnych Legii. Ile my ich mieliśmy przez ostatnie dwa sezony? Dwa? I do tego niewykorzystane .
    Dokładnie, przez całą nagonke że sędziowie sędziują pod Legie wyszła taka sytuacja.

Chyba w tamtym sezonie w lidze + zrobili tabele kto najwięcej stracił a kto zyskał dzięki sędziom i wyszło że Legia była w środku tej tabeli.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    Mam przekonanie graniczące z pewnością , że gdyby Leśny został to bylibyśmy w innym miejscu.
    Mioduski ma swój pomysł, imo krańcowo różny od poprzednika i póki co to pod jego sterami pikujemy w dół.
    Dla mnie jako kibica liczy się pierwsza drużyna i jej wyniki, wszystko inne to dodatek. Nasz nowy szefunio myśli chyba zupełnie odwrotnie - AKADEMIA najważniejsza, a pierwsza drużyna jako okno wystawowe dla wychowanków na których będzie trzepana kasunia.
    Jeżeli nasi grajcarze wyczuli prezia i to że pozmieniały się priorytety to biorąc pod uwagę czysto ludzkie zachowania, obniżyli loty. Niestety ale mało jest takich, którzy wymagają od siebie kiedy nikt od nich nie wymaga, szczególnie w pracy. Ot ludzka psychika.
    a możesz wskazać aktualne działania, które by świadczyły o tym, że pozmieniały się priorytety i pierwsza drużyna jest tylko dodatkiem do prowadzenia klubu?

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    a możesz wskazać aktualne działania, które by świadczyły o tym, że pozmieniały się priorytety i pierwsza drużyna jest tylko dodatkiem do prowadzenia klubu?
    Pewnie tak sobie tylko wypisuje, bo tak ostatnio najłatwiej napisać.

Oddanie Wieteski i wypożyczenie Michalaka to świetne przykłady na to, że teraz akademia jest najważniejsza.

Nie było.
    Ważny jest kontakt, a nie to czy Marciniakowi podobał się upadek czy nie. Kosecki też ostatnio umierał po dotknięciu i tam poza podśmiechujkami nikt nie miał problemu z podyktowaniem karnego.

Legionista Awatar Runi
    Więc nie było kontaktu ,który mógł spowodować upadek.

Legionista Awatar Benek
    Więc nie było kontaktu ,który mógł spowodować upadek.
    Ale w 1 połowie był i karny się należał.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów