Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 219

Wątek: Legia - Cracovia [9. kol. Ekstraklasy 2017/18, 17.09.2017, godz. 18:00]

Szczerze mówiąc nie wiem na jakiej podstawie sądzicie, że gówno grali na złość Magierze, ewentualnie im się nie chciało. Gdzie jak gdzie ale w takim Tyraspolu szczerze wątpię, żeby mieli nie chcieć a zagrali mega gówno. Z Zagłębiem wygrali to i z Cracovią mogą, ale cudów nie ma co oczekiwać.

Legionista
    Nie wierzę w żadne granie przeciw trenerowi i nawet znacznie lepsza gra tego nie zmieni. Nie było żadnego motywu, żeby mieli grać przeciwko Jackowi: ani on tyran, ani nie zadarł ze starszyzną, ani nie jest jakimś nielubianym, antypatycznym człowiekiem. I do tego rzekomo w tym celu, żeby go zwolnić mieli poświęcić swoje premie za awans do LM czy tam LE i stać się pośmiewiskiem - już to widzę. Najpierw piłkarze podobno lecą tylko na kasę, a potem niby lekką ręką rezygnują z dużej forsy, żeby zrobić komuś na złość - kupy się to nie trzyma.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Szczerze mówiąc nie wiem na jakiej podstawie sądzicie, że gówno grali na złość Magierze, ewentualnie im się nie chciało. Gdzie jak gdzie ale w takim Tyraspolu szczerze wątpię, żeby mieli nie chcieć a zagrali mega gówno. Z Zagłębiem wygrali to i z Cracovią mogą, ale cudów nie ma co oczekiwać.
    dokładnie. O piłkarzach można wiele powiedzieć złego, ale raczej oni czy ich partnerki potrafią liczyć. Odpuszczenie najpierw el LM a później LE pozbawiłoby ich strzelam niemałych bonusów w imię właściwie czego?

Piłkarze są teraz w zabawnej sytuacji:
    - zagrają źle (źle przygotowani do sezonu/zapomnieli jak grać w piłke/nowy trener nie ma pojęcia o taktyce) - patałachy do wywalenia w trybie natychmiastowym,
    - zagrają dobrze (Cracovia przetragiczna/wreszcie wiedzą jak mają grać) - grali na zwolnienie Magiery

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A jak zagrali z Lechią po Hasim?
    Mam na myśli mecz 3:0 dla Legii, po fenomenalnej grze. Chyba, że coś pomyliłem (?)

Cytat Zamieszczone przez Robert L. Lee
    Ale ja nie mówię, że oni grali przeciwko trenerowi. Mówię, że wysoka wygrana z Craxą po bardzo dobrym meczu mogłaby wywołać takie podejrzenia.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    A może powinien w ogóle wysłać Probierzowi skład i założenia taktyczne na mecz?
    Poznamy po czynach a nie po gadkach na konferencji.
    Serio? Tak zrozumiałeś moje słowa?

Nie chciałem, żeby na konferencji rozrysował warianty wykonywania rzutów wolnych/rożnych, system wymiany zawodników pozycjami, podał konkretne zadania dla poszczególnych graczy. Chciałem się tylko dowiedzieć, czy jego Legia docelowo będzie agresywna i szybka, czy cierpliwa i opierała się na konstrukcji akcji od bramki - natomiast powiedział, że taki system jaki zobaczymy w następnym meczu, będzie szlifowany przez jego pobyt w klubie.
    Więc jak zagrają stojanowa, ogólną kichę i lagę na aferę, mogę się spodziewać rozwoju takiego stylu gry...

Zwyczajnie po konferencji nie wiem, czy jeśli zagrają agresywnie to będzie pokazówka przed trenerem, czy założenie Józka. Czy kopanie w szerz (sławne "szanowanie piłki") to element taktyki czy braku pomysłu na grę.

Równie dobrze mógł powiedzieć "wyjdziemy 3 graczami z przodu" po czym wystawić 4 - 5 - 1 i po meczu powiedzieć, że były to gierki na Probierza. Tylko tyle, aż tyle.

Mówił dużo, nie przekazał nic - taki jest sens mojej poprzedniej wypowiedzi.

Legionista
    To czego oczekiwałeś, aby powiedział, to w pewnym stopniu byłoby zdradzenie elementu taktyki. Może nie w szczegółach, ale ogólnie już tak
    A skoro miałby powiedzieć, że wyjdzie trzema z przodu a wystawiłby jednego, to co by Ci to rozjaśniło? Raczej nic.

Tylko czyny, nic więcej.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Mam na myśli mecz 3:0 dla Legii, po fenomenalnej grze. Chyba, że coś pomyliłem (?)
    Masz rację, rację Chodziło mi bardziej , że rok temu byli w stanie zagrać jak za dotknięciem różdżki

Legionista
    Stawiam na wymęczone 3pkt bez specjalnych fajerwerków z okazji nowego trenejro.

Legionista
    Tak dla ścisłości pierwszy mecz po Hasim byl z Wisłą, pod wodzą Vuko. Było na farcie 0:0. Sama walka to jednak za mało.

Mam nadzieję że Jozak postawi na zawodników takich jak Niezgoda czy Jodła, czyli tych którym chciało się grać a nie tylko kopali się po czołach (gwiazdeczki typu Moulin, Jędza). Szczególnie liczę na tego pierwszego, póki co dwa mecze i tyle samo bramek, nie zdziwiłbym się gdyby dziś dołożył kolejną. Swoją drogą to naprawdę dziwne że ściągamy napastnika za co najmniej 750 tyś euro i ma tyle samo bramek co gościu którego największym osiągnięciem jest gra w ruchu. Cały czas tylko gadanie o aklimatyzacji, której o dziwo nie potrzebowali napastnicy naszych rywali, także ściągnięci w tym okienku. To kolejne ważne zadanie dla nowego trenera: spróbować wyciągnąć cokolwiek z naszego wakacyjnego zaciągu który póki co nic sobą nie prezentuje, a najlepiej wyglądał gościu który przez ostatnie pół roku był chyba stałym klientem McDonalda. Może w zimowym okienku uda nam się ściągnąć coś z kierunku chorwackiego, trzeba korzystać bo mamy trenera który ma tam znakomite rozeznanie.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Czy nowy trener ,to zawsze nowe spojrzenie ? Czasami może tak,ale jak się sprzedaje wszystkich dobrych zawodników to czego można oczekiwać. Nie nadążam za nowymi nazwiskami

Legionista Awatar Admira_L
    Malarz
    Jędrzejczyk Astiz Pazdan Hlousek
    SzymaĂąski Maczyński Nagi
    Hamalainen
    Sadiku Niezgoda
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Wydaje mi się, że to w chwili obecnej bardzo dobre zestawienie. Zobaczymy jak kopacze zaprezentują się na murawie.

Gintleman Awatar księciuniu
    Tylko że to skład Admira_La, a nie Jozaka.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Wydaje mi się, że to w chwili obecnej bardzo dobre zestawienie. Zobaczymy jak kopacze zaprezentują się na murawie.
    Ale to powyżej to jakieś chciejstwo. Skład jest tutaj:

https://web.facebook.com/LegiaWarsza...=3&_rdc=1&_rdr

Btw. czterech Polaków w wyjściowym składzie...

Gintleman Awatar księciuniu
    ..
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jozak jeszcze nie wie, że Hama na skrzydle to samobójstwo.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Jozak wie wszystko, przecież jest specjalistą

Hama skrzydłowym? Chyba coś mu się pomyliło, plus jeszcze ci dwaj nieudacznicy na środku pomocy (wolałbym żeby w środku zagrali Kopa i Jodła). No cóż, mam nadzieję że po zobaczeniu ich w akcji wybije sobie z głowy stawianie na nich.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Hama skrzydłowym? Chyba coś mu się pomyliło, plus jeszcze ci dwaj nieudacznicy na środku pomocy (wolałbym żeby w środku zagrali Kopa i Jodła). No cóż, mam nadzieję że po zobaczeniu ich w akcji wybije sobie z głowy stawianie na nich.
    Jodłowiec? Chyba cię pogrzało. Za ostatni mecz powinni go wypierdolić na zbity pysk.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar so(L)dier
    zerknąłem na skład podany przez Admira_L i jakoś tak się człowiek ucieszył

a tu jednak mulę pasquato....hama na skrzydle.....ech

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    zerknąłem na skład podany przez Admira_L i jakoś tak się człowiek ucieszył

a tu jednak mulę pasquato....hama na skrzydle.....ech
    Mam pomysł: Zróbcie kursy trenerskie, zacznijcie trenować, zróbcie wyniki, dostańcie propozycję z Legii i wtedy wy jako najmądrzejsi ze wszystkich będziecie mogli sobie wystawiać taki skład jak chcecie. A to forum dalej pewnie będzie istnieć i ludzie będą mogli sobie ponarzekać na wasze wybory.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar grodzisk1
    Nagy, Pasquato i Hama mogą się wymieniać pozycjami. Widać, że Jozak postawił w pomocy na bardziej "technicznych" piłkarzy.

Legionista Awatar so(L)dier
    Wybacz że odważyłem się skrytykować nasze wspaniale grające gwiazdy pod przewodnictwem świętnie grającego ostatnimi czasy Moulina

Nie wiem co we mnie wstąpiło

Ciężko dzisiaj wyrazić swoją opinię, ale jak widać muszą być tacy ludzie ślepo wierzący w decyzje trenerów.

Legionista Awatar Michu
    dailymotion działa jeszcze (stream)? nie mogę meczu odnaleźć

ok mam, http://www.dailymotion.com/video/x2yclwl

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Mam pomysł: Zróbcie kursy trenerskie, zacznijcie trenować, zróbcie wyniki, dostańcie propozycję z Legii i wtedy wy jako najmądrzejsi ze wszystkich będziecie mogli sobie wystawiać taki skład jak chcecie. A to forum dalej pewnie będzie istnieć i ludzie będą mogli sobie ponarzekać na wasze wybory.
    Nie trzeba być piekarzem żeby stwierdzić że chleb jest chu.jowy.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

A już myślałem że grali na zwolnienie JM.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
    A już myślałem że grali na zwolnienie JM.
    Nie, grali tak jak ich Magiera przygotował. I do zimy pewnie czeka nas taka chujnia.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Loko
    Eeee tam, chyba lepiej było wypier*olić tych piłkarzy a nie trenera.

Ogólnie poziom żenady jest kontynuowany.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Uprawnienia umieszczania postów