Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 219

Wątek: Legia - Cracovia [9. kol. Ekstraklasy 2017/18, 17.09.2017, godz. 18:00]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Efektowne 5:0, nowa miotła zawsze działa, a te lenie będą chciały się pokazać

Nagle się okaże, że pressing działa bez zarzutu, wrzutki są na łepetynę i z pierwszej pokopią
    Sugerujesz, że Magiera zostawił świetną pakę, tylko piłkarzyki grali przeciw niemu
    koko koko Skorza spoko...

Gintleman Awatar księciuniu
    Dwa warianty:

Legia – Cracovia 3-0
    MarioBis: Parodystę zastąpił prawdziwy trener i od razu widać wyniki.
    księciuniu: Magiera zostawił Jozakowi samograja; widać, że kopacze grali na jego zwolnienie
    Legia-Cracovia 0-0
    MarioBis:
    Drużyna jest źle przygotowana przez Magierę, trochę czasu musi upłynąć zanim Jozak to ogarnie
    księciuniu:
    Widać, że problem nie leżał w trenerze, tylko w piłkarzach (kontuzje, słabi, bez motywacji)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Dwa warianty:
    Hahahaha

A co w przypadku przegranej? (no weź pan i wypluj pan to słowo)
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Remis traktuję jako przegraną.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Dwa warianty:
    Dodaję trzeci wariant "zwycięstwo Legii" - Magiera to chujowy trener, który nie potrafił zmotywować i ustawić zawodników na boisku. Jednym z wielu tego przykładów jest Necid, który u Magiery nie istniał, a w pierwszym meczu w Slavii był wiodącą postacią w swojej drużynie i zdobył gola na wagę trzech punktów. Tam jednak trener potrafił ustawić resztę zawodników, którzy tworzyli akcje bramkowe dla Necida. Jozak potrafił ustawić zawodników i jeździli na dupskach aż miło było patrzeć.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Nie zapominaj jeszcze o bramce Vranjesa w ostatnim meczu Piasta i bramkach Langila w Pucharze Hakunamatata. To już całkowicie pogrąża Magierę.

Legionista
    Ale Mario przedstawiłeś przecież cały czas pierwszy wariant, tylko w wersji pełnej, a nie abstrakt

Riposty ksieciunia zawsze poprawiają humor Jedziesz z blaznem!

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ale Mario przedstawiłeś przecież cały czas pierwszy wariant, tylko w wersji pełnej, a nie abstrakt
    Chciałem tam również dodać, że Magiera długo będzie siedział na bezrobociu, bo takich parodystów to nie widzieli nawet w Niecieczy*.

*no dobra, mają tam Rumaka
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Ale to cały czas nie jest trzecia wersja

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ale to cały czas nie jest trzecia wersja
    Aha.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Chciałem tam również dodać, że Magiera długo będzie siedział na bezrobociu, bo takich parodystów to nie widzieli nawet w Niecieczy*.

Parodysta zajął 3 miejsce w grupie LM: Real, Borussia, Sporting - życzę każdemu takich parodystów, wielki Hasi przegrywa ze Sportingiem 2:3 choć powinno być 0:6. Taka logika.

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Parodysta zajął 3 miejsce w grupie LM: Real, Borussia, Sporting - życzę każdemu takich parodystów, wielki Hasi przegrywa ze Sportingiem 2:3 choć powinno być 0:6. Taka logika.
    Smuda też zajął trzecie miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów. I co z tego?

Legionista
    Smuda też zajął trzecie miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów. I co z tego?
    No i wtedy był najlepszym polskim trenerem, dobra mniejsza o to nie ma to związku z Cracovią w sumie

Legionista Awatar jarecki_
    Czemu znowu niedziela o 18tej? Czemu nie gramy w ogólę w piątki lub soboty ?!
    Jedni to kochają, inni nienawidzą, nie jesteśmy winni -Warszawa jest stolicą !

Legionista
    Pewnie dlatego, że gdy ustalano datę meczu zakładano, że w czwartki piłkarze Legii będą zajęci wieczorami i trzeba potem dać im odpocząć
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Odpuść już chłopie temu Magierze.

Grillujesz ten temat jakby porażka Magiery była twoim osobistym życiowym sukcesem.
    Napisałeś o tym strzale w kolano i cały czas starasz się nagiąć rzeczywistość pod swoje słowa.

Magiera byłby strzałem w kolano gdyby po objęciu sterów Legii utrzymał styl i średnią punktową Hasiego ( w lidze i lidze mistrzów ).

Ten jednak zamiast tego odrobił dużą stratę w lidze dając nam ( czy tobie to mam dużą wątpliwość ) na koniec sezonu możliwość pocieszenia mordy na Starówce w gronie znajomych Legionistów.

Pozwolił też uniknąć historycznego blamażu w LM, który zapewne nastąpiłby gdyby Magiera okazał się być faktycznie strzałem w kolano. Mało tego. Jako bonus awansował z III miejsca do Ligi Europy.

Chyba nikt po 0-6 z BVB i bardzo wyrównanym meczu Sporting-Real nie rozważał nawet takiej ewentualności.

Fakt, że nie poradził sobie z pierwszym poważnym kryzysem jest jak najbardziej rozczarowaniem ale nie ******* strzałem w kolano.

Legionista
    Racja, te twoje ciągłe jeżdżenie po Magierze nie ma już sensu, jego już w Legii nie ma a ty dalej ciągniesz ten temat. Nazywanie go "parodystą" też jest przesadzone, zwłaszcza że w pierwszym sezonie trzymał przyzwoity poziom, niestety nie poradził sobie z kryzysem w drugim i brakowało mu charakteru ale to nie jest powód by go aż tak nazywać.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Czemu znowu niedziela o 18tej? Czemu nie gramy w ogólę w piątki lub soboty ?!
    Bo niedziela o 18:00 to według Canal+ jest prime time, jeśli chodzi o Ekstraklasę, a jak wiadomo - Legia cieszy się największą oglądalnością.

Legionista
    Konferencja z Jozakiem odnośnie meczu i ogólnej sytuacji gdyby kogoś interesowało:

Legionista
    Romeo na konferencji: "Nie będzie zmiany kapitana zespołu".

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Konferencja z Jozakiem odnośnie meczu i ogólnej sytuacji gdyby kogoś interesowało:
    Mam nadzieję, że Romeo okaże się dobrym psychologiem i dotrze do głów oraz serc naszych piłkarzy

Legionista Awatar Mistarz
    Mnie interesuje zaangażowanie w tym meczu. Wiele powie o relacjach: zespół - JM

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
    Mnie interesuje zaangażowanie w tym meczu. Wiele powie o relacjach: zespół - JM
    A co ma być? Będzie dokladnie tak samo jak w meczu Legia - Lechia za Magiery po Hasim.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista
    Mam już trzon drużyny, 5/6 zawodników, co do 3-4 nie jestem jeszcze pewien.

Chciałbym żeby Legia miała coś co ją wyróżnia, coś będzie dla niej charakterystyczne. Chciałbym żeby zawodnicy wyrobili w sobie automatyzmy, tak żeby zawodnik bez spoglądania po boisku wiedział co się dzieje.

Widzę że ten mecz wygląda też na pojedynek dwóch trenerów, więc jeśli będzie też taka też potrzeba, to mogę się z trenerem Probierzem spotkać gdzieś na mieście, ale na razie zostawmy to zawodnikom.

No to mamy już jakiś konkret ale ciekawe którzy to, których nie jest pewien a których jest. Natomiast zastanowiła mnie ta kwestia przebudzenia. W depresję powpadali i zamknęli się w sobie? Jędza dalej będzie kapitanem (przynajmniej na razie). Fajnie że wspomniał o Magierze i że nie pytany wspomniał o nas na koniec. Poza tym ma poczucie humoru i chyba zaczyna rozumieć o co chodzi .

Legionista
    Jak dla mnie Józek nie powiedział nic. Oby był z niego taki taktyk jak dyplomata na konferencji.

Oczekiwałem jednak jakiegoś zarysu, pomysłu , np. |Moja Legia będzie docelowo pressować od pola karnego rywali i rzucać się na rywala jak Reksio na szynkę|, albo że "system będzie opierał się na ataku pozycyjnym" itp. Na ten moment tak odpowiedział o tym, czego się możemy spodziewać, że kompletną kichę będzie mógł zwalić na "brak zrozumienia taktyki, automatyzmów" itp., a skoro nic o taktyce nie powiedział, nie będzie można tego zweryfikować.

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A co ma być? Będzie dokladnie tak samo jak w meczu Legia - Lechia za Magiery po Hasim.
    Za bardzo rzucałoby się to w oczy, nie ma na to szans. Może i wygrają, ale skromnie, może wręcz zremisują. Stopniowo zaczną grać lepiej (takk typuje i taką mam nadzieję), ale stopniowo. Żadne 3:0 czy więcej moim zdaniem nie wchodzi w grę. Przychodzi chłop z dalekiego kraju, kojarzy może ze trzech naszych graczy, robi z nimi jeden trening i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki grają najlepszy mecz od kilku miesięcy? Nasi chłopcy nie pójdą na to, nie są tacy głupi.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Za bardzo rzucałoby się to w oczy, nie ma na to szans. Może i wygrają, ale skromnie, może wręcz zremisują. Stopniowo zaczną grać lepiej (takk typuje i taką mam nadzieję), ale stopniowo. Żadne 3:0 czy więcej moim zdaniem nie wchodzi w grę. Przychodzi chłop z dalekiego kraju, kojarzy może ze trzech naszych graczy, robi z nimi jeden trening i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki grają najlepszy mecz od kilku miesięcy? Nasi chłopcy nie pójdą na to, nie są tacy głupi.
    Obawiam się wariantu opisanego przez Kijka. Aż tak sprytni casual to oni nie są.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pollack Zobacz posta
    Jak dla mnie Józek nie powiedział nic. Oby był z niego taki taktyk jak dyplomata na konferencji.

Oczekiwałem jednak jakiegoś zarysu, pomysłu , np. |Moja Legia będzie docelowo pressować od pola karnego rywali i rzucać się na rywala jak Reksio na szynkę|, albo że "system będzie opierał się na ataku pozycyjnym" itp. Na ten moment tak odpowiedział o tym, czego się możemy spodziewać, że kompletną kichę będzie mógł zwalić na "brak zrozumienia taktyki, automatyzmów" itp., a skoro nic o taktyce nie powiedział, nie będzie można tego zweryfikować.

A może powinien w ogóle wysłać Probierzowi skład i założenia taktyczne na mecz?
    Poznamy po czynach a nie po gadkach na konferencji.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    A jak zagrali z Lechią po Hasim?

Uprawnienia umieszczania postów