Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 24303132333435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,020 z 1159

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    *****, naprawdę tak wyglądają przygotowania do meczu w poważnych klubach?
    1,5h rozgrzewki i pykania w siatkonogę..Po wczorajszym dniu wolnym.
    A co mieli robić w trakcie trwania rundy? Zapierdalać po Lesie Kabackim z piłkami lekarskimi?
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    A co mieli robić w trakcie trwania rundy? Zapierdalać po Lesie Kabackim z piłkami lekarskimi?
    nie wiem, dlatego jak widzisz zapytałem
    ale owszem, wydaje mi się to trochę dziwne, że profesjonalni piłkarze przygotowują się do meczu poprzez grę w siatkonogę, po dniach wolnych.. Kiedy będzie trening taktyczny? Godzinę w czwartek i to tyle? I potem się dziwimy, że oni nie wiedzą jak się poruszać i nie mają wyrobionych nawyków..?
    Powtarzam - nie jestem specjalistą w tej materii, więc pytam, ale wydaje mi się to po prostu dziwne, dlatego mój post ma jednoznaczny wydźwięk.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    a ktory nie byl w ostatnich latach w jakims momencie?
    Wiadomix, że każdy

Ale z mojej słabej pamięci wyłania się obraz, że te jebanie Grundola było jak najbardziej uzasadnione. Szkoda, że poleciał o nim temat.

W jego pierwszym podejściu (3 sezony) było z roku na rok gorzej - 63 pkt, 61pkt, 52 pkt.

Była mocna Wisła, to fakt, ale jak tak teraz patrzę na nasz skład, to przecież nie był to zespół złożony z ogórków:

Mucha, Astiz, Rzeźniczak, Wawrzyniak, Bronowicki,. Choto, Kiełbowicz, Szala, Borysiuk, Burkhardt, Edson, Roger, Giza, Grosicki, Szałachowski, Vuković, Radović, Chinyama, Grzelak, Korzym

Może mam spaczony obraz, bo go nie cierpię ze względu na ITI, ale jak dla mnie to chuuj nie trener. Nie jest wuefistą, pojęcie ma, ale nic ponad innych przedstawicieli rodzimej myśli szkoleniowej.

Pamiętam go z ciągłej siatkonogi i wpierdoli z Wodzisławiem.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Bo tego "zamiatania" (slowo klucz) bylo 2,5 meczu. I nie wiem czemu probujesz mnie przekonac, ze Urban nie poradzil sobie w Europie jak napisalem, ze byl idealnym trenerem na lige.
    Usprawiedliwiałeś JU pisząc, że miał kiepski materiał. Słaby trener jakim jest Skorża z tym samym materiałem zrobił znacznie lepszy wynik w pucharach
    koko koko Skorza spoko...

Legionista

Oglądać mecze Rogera Federera

Legionista
    Lepiej przeczytać książkę szczęście czy fart .
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Nawet ktoś chyba pisał tu o tym ostatnio. Ok, nie ma treningu fizycznego, muszą odpocząć, ale niech spotkają się, obejrzą nagrany mecz, pełna analiza błędów, ale i poprawnych zachowań. Wydaje się, że powinno mieć miejsce coś takiego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Lepiej przeczytać książkę szczęście czy fart .
    Tęskni się za prawdziwym trenerem, oj tęskni co?

Nawet ktoś chyba pisał tu o tym ostatnio. Ok, nie ma treningu fizycznego, muszą odpocząć, ale niech spotkają się, obejrzą nagrany mecz, pełna analiza błędów, ale i poprawnych zachowań. Wydaje się, że powinno mieć miejsce coś takiego.
    Dobrze ci się wydaje, bo jest coś takiego. Jednak oficjalna strona Legii, ani żadna inna pisząca na temat klubu nie podaje takich informacji. Bo i po co?

Adrian -
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    *****, naprawdę tak wyglądają przygotowania do meczu w poważnych klubach?
    1,5h rozgrzewki i pykania w siatkonogę..Po wczorajszym dniu wolnym.
    Romeo przeczytał właśnie, że Urban jest dobrym trenerem na ligę to Jankową siatkonogę sie przerzucił
    koko koko Skorza spoko...

Adrian -
    Post Adriana zabawny a zielaka o Fdereru już nie?

Legionista Awatar Chmielo
    Zależy z jakiej pozycji patrzysz. Podobnie zresztą jak w meczu z Pogonią - jeden widzi kopanie się w czoło i krytykuje brak pomysłu, a drugi docenia pewne zwycięstwo z zespołem, który przyjechał się bronić i przez cały mecz gra antyfutbol. Taka sytuacja.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Post Adriana zabawny a zielaka o Fdereru już nie?
    O książkach z lubością wypowiadał się chociażby Kopczyński, o Federerze nie słyszałem. Ale ponoć jakaś ***** z szatni wynosi

Legionista Awatar Bonhart
    Nie, najlepiej pyknac meczyk i dwa dni wolnego...
    Wez juz skoncz z obrona tego specjalisty-amatora. Ludzie obgryzaja paznokcie przed meczem z jakims czerstwym Zaglebiem, wiec chyba jakosc gry jest niespecjalnie zadowalajaca...

Legionista
    O książkach z lubością wypowiadał się chociażby Kopczyński, o Federerze nie słyszałem. Ale ponoć jakaś ***** z szatni wynosi

Szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak, udzielił „Przeglądowi Sportowemu” wywiadu, w którym opowiedział o zmianach, które mają miejsce w stołecznym klubie.
    - Raczej ewolucja, która wymaga czasu. Być może zmiany w Legii będzie można nazwać rewolucją za jakiś czas. Dziś to proces. To całkiem normalne, że po dwóch zdobytych mistrzostwach, występach w Lidze Mistrzów, szczególnie w meczach z Realem Madryt, zawodnicy trochę wyhamowali. Zmniejszyła się ich determinacja. To naturalne, tak samo jak Roger Federer wygra jeden, drugi Grand Slam i nieco zwalnia, tak samo po sukcesach zmieniają się reakcje zawodników. Dlatego potrzebowaliśmy wielu litrów świeżej krwi, by zrobić to, co jeszcze nigdy się Legii nie udało: zdobyć trzeci mistrzowski tytuł z rzędu. Brakowało nam liderów, stąd transfery, których dokonaliśmy - powiedział szkoleniowiec.

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Nie, najlepiej pyknac meczyk i dwa dni wolnego...
    Wez juz skoncz z obrona tego specjalisty-amatora. Ludzie obgryzaja paznokcie przed meczem z jakims czerstwym Zaglebiem, wiec chyba jakosc gry jest niespecjalnie zadowalajaca...
    To poprzedni trenerzy nie dawali piłkarzom wolnego po meczu?

Jacek dawał i jak na tym wyszedł?

To sobie Jozak znalazł alibi że nigdy Legia 3 razy z rzędu nie była Mistrzem...

Wydaje mi się, że sezon po występach w Lidze Mistrzów też nigdy nie obroniliśmy Mistrzostwa więc tu ma jeszcze większe pole manewru do usprawiedliwiania wpierdolu z Lechem albo Jagą

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Wiadomix, że każdy

Ale z mojej słabej pamięci wyłania się obraz, że te jebanie Grundola było jak najbardziej uzasadnione. Szkoda, że poleciał o nim temat.

W jego pierwszym podejściu (3 sezony) było z roku na rok gorzej - 63 pkt, 61pkt, 52 pkt.

Była mocna Wisła, to fakt, ale jak tak teraz patrzę na nasz skład, to przecież nie był to zespół złożony z ogórków:

Mucha, Astiz, Rzeźniczak, Wawrzyniak, Bronowicki,. Choto, Kiełbowicz, Szala, Borysiuk, Burkhardt, Edson, Roger, Giza, Grosicki, Szałachowski, Vuković, Radović, Chinyama, Grzelak, Korzym

Może mam spaczony obraz, bo go nie cierpię ze względu na ITI, ale jak dla mnie to chuuj nie trener. Nie jest wuefistą, pojęcie ma, ale nic ponad innych przedstawicieli rodzimej myśli szkoleniowej.

Pamiętam go z ciągłej siatkonogi i wpierdoli z Wodzisławiem.
    patrzac na wyniki skupiam sie na drugim podejsciu - Lesny wprowadzil normalnosc w zarzadzaniu klubem, stad porownania sa wymierne. I patrzac na sytuacje jaka zostawil po zwolnieniu #2 pokazuje, ze na lige sie nadawal - lider z 5-punktowa przewaga.
    Patrzac na pozniejsze dokonania wychodzi na to, ze drugie podejscie Urbana w Legii to jest szczytowy okres jako trenera, pozniej notoryczny zjazd w dol.

Dwa dni? Nie wiem. Ale przeciez Jozak mil wniesc nowa jakosc... Ja postulowalem choc o stale fragmenty gry, ponoc byly swietne w meczu z Gornikiem...

Legionista Awatar pablos
    Panie Miodek, jak można być tak zaślepionym i zacietrzewionym?!
    Litości!

Cytat Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
    Panie Miodek, jak można być tak zaślepionym i zacietrzewionym?!
    Litości!
    Trudno się przyznać do własnej porażki z zatrudnieniem amatora Jozaka.

Miejmy nadzieję że po sezonie nie zobaczymy tego parodysty na ławce Legii. Ciężko mi jest sobie przypomnieć*tak słabo grającą Legię w ostatnich latach.
    Dziękuje Dobranoc.

"Chcemy trenera, a nie Jozaka frajera!"

dawać tu tego Myrona Markiewicza

Cytując Kaczyńskiego "Głos ludu głosem Boga" także Panie Dariuszu nie wkurwiaj ludzi i przestań na stanowisku trenera zatrudniać amatorów, czas eksperymentów dobiegł końca
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Jozak PAPA

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Miejmy nadzieję że po sezonie nie zobaczymy tego parodysty na ławce Legii. Ciężko mi jest sobie przypomnieć*tak słabo grającą Legię w ostatnich latach.
    Ja widziałem. Za późnego Magiery, za Hasiego. Za Berga tak chujowo nigdy nie było. A strata do lidera była. Liga najwyraźniej słabnie.

Legionista Awatar brachu
    Romeo Jozak: Gratuluję Zagłębiu, które - powiedzmy szczerze - było dziś lepsze #LEGZAG
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Ja widzialem za Kopy, z Janiakiem w pierwszym skladzie. Prosze nie obrazac Panow Trenerow Magiery i Hasiego

Legionista Awatar Kucharz
    Abstrahując od tego, czy ten sezon zakończymy z jakimś trofeum, to i tak nie będę w stanie rozumieć, jak klub, który poprzedni sezon grał w LM, może na trenera wziąć typa, co to nigdy seniorów nie prowadził. Jeszcze bym zrozumiał, gdybyśmy brali jakiegoś magika ze Stanów, któremu w Europie nie honorują licencji, więc na ławce musi go ktoś "oficjalnie" zastąpić Ale to, co jest u nas? To chyba nawet w Football Managerze żaden gracz by się na takie ryzyko nie zdecydował...
    Ale co najlepsze, to przecież nie Jozak zepsuł dziś te 3 czy 4 setki...

Legionista Awatar MarioWOLF
    Czy w tym klubie nie może być normalnie? Nie można zatrudnić porządnego trenera na lata (a nie dyrektora...)? Lub mając takiego (trener Jacek Magiera) nie można go utrzymać? Zwalnia się trenerów maskując beznadziejną politykę klubu. Transfery? Od trzech okienek to jedna wielka KOMPROMITACJA. Kupiliśmy w tych okienkach prawie trzydziestu graczy, a zespół muszą ciągnąć: Malarz, Pazdan, Hlousek, Hamalainen, Kucharczyk, Szymański, Niezgoda ... Ściąganie taczkami odpadów trzeciego sortu typu Hildeberto, Sadiku, Pasquato, Philipps, Cafu, Vesović, Eduardo, Mauricio, Moneta, Iloski, Kudrjavcevs, Langil, Sanogo, Chukwu, Necid i kilku innych świadczy o nieudolności zarządu klubu.

Uprawnienia umieszczania postów