Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 1225

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Mario, Chmielo (piszecie tak samo, jeden jechał po Jacku to i drugi, teraz jeden broni nowego trenera to i drugi) - tak na poważnie i merytorycznie, co przemawia za tym, że on sprawdzi się jako TRENER? Jakie ma doświadczenie w tym aspekcie? Jakie sukcesy?

Tak jechaliście łatwo po Magierze, że nie miał doświadczenia, że się uczył. A ten co ma?
    To może na początek wypadałoby trzymać się faktów.

Ja Magiery nie krytykowałem od początku. Swoje zdanie wyrobiłem sobie na podstawie tego, co dzieje się z zespołem od lutego, czyli okresie po pierwszych przygotowaniach trenera.

Jakie sukcesy miał Berg, Magiera, Hasi, czy Czerczesow? Każdy nowy trener ma u mnie czystą kartę. Dlatego nie uprzedzał się do żadnego z wymienionej czwórki. Oczywiście można mieć wątpliwości co do zasadności wyboru i dyskutować, czy np. scout z Norwich to dobry kandydat na tzw. "trenera na lata", bo tutaj miałem duży znak zapytania, co finalnie okazało się zasadne.

W obecnej sytuacji wypadałoby przyjąć retorykę wszystkich obrońców Magiery i napisać, żeby zrobić kurs trenerski i wtedy oceniać albo najlepiej kupić sobie klub i prowadzić go według swojej wizji. Przecież w Legii nie pracują idioci i widać, że w zatrudnieniu Chorwata dostrzegają szansę na poprawę aktualnej sytuacji. No chyba, że Miodek kupił Legię, żeby zrobić z siebie pośmiewisko...
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Wiedziałem, że ***** z ciebie
    Tylko na tyle cię stać szmaciarzu?

Legionista Awatar looking1916
    Lepiej wrzućcie jakieś info o nim i jego sztabie. Co tam chorwackie media piszą o nich? Co Masłowski sądzi już o swoim byłym trenerze?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Sugerowałem się postem pawlika. Czy to prawda to w sumie mniejsza o to. Bardziej interesowałaby mnie odpowiedź na mojego wcześniejszego posta.

To przypomina trochę sytuację jak w Wiśle, gdzie wzieli Hiszpanów.
    Sebastian Staszewski ze sport.pl z nim rozmawial

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ja po prostu od dawna marzę o „trenerze na lata” (2-3 lata)
    Kiedy na dobre zacząłem interesować się futbolem (1976), a wspomniany wcześniej przeze mnie, dobiegający wtedy osiemdziesiątki WHU grał w finale PZP, miał piątego trenera w historii. Zawsze jakoś tak mi się widział trener, który byłby związany z klubem na lata, piłkarzyków docisnął i "zachęcił" do gry, albo wypierdolił na zbity pysk. Zachęcony zawodnik miałby grać jak należy. Pod słowem należy rozumiem grę, która nie przyniesie wstydu i nie mówię tylko i wyłącznie o pojedynkach wygranych. Jestem w stanie przyjąć każdy wynik z tablicy, ale pod ww warunkiem - ma być ***** walka do upadłego. Jak wynik chujowy, to chociaż porozbijane łby i połamane nosy.

Rany, jak ja uwielbiam oglądać mecze na "kartofliskach". Pierwotna kwintesencja futbolu.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Kiedy na dobre zacząłem interesować się futbolem (1976), a wspomniany wcześniej przeze mnie, dobiegający wtedy osiemdziesiątki WHU grał w finale PZP, miał piątego trenera w historii. Zawsze jakoś tak mi się widział trener, który byłby związany z klubem na lata, piłkarzyków docisnął i "zachęcił" do gry, albo wypierdolił na zbity pysk. Zachęcony zawodnik miałby grać jak należy. Pod słowem należy rozumiem grę, która nie przyniesie wstydu i nie mówię tylko i wyłącznie o pojedynkach wygranych. Jestem w stanie przyjąć każdy wynik z tablicy, ale pod ww warunkiem - ma być ***** walka do upadłego. Jak wynik chujowy, to chociaż porozbijane łby i połamane nosy.

Rany, jak ja uwielbiam oglądać mecze na "kartofliskach". Pierwotna kwintesencja futbolu.
    Mądrego aż miło poczytać. Bez ironii.
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar looking1916
    Ciekawy felieton J. Olkiewicza na weszlo o Jozaku:
    http://weszlo.com/2017/09/13/srode-jakub-olkiewicz-37/

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
    No i ? Stasiek za to często chodził w dresach i jeansach. I o nim to już coś świadczy?
    Dokładnie. Powinien mieć czystą kartę, ale że Kod@Loko go zatrudnił to nie ma . Bo kodziarz. Jednak jak sięgnąć do historii, to wśród właścicieli miałby paru konkurentów. Zsowietyzowane wojsko tzw. polskie, które w latach 80-tych było największym handlarzem w lidze, agent WSI Romanowski, Polmot, który był PHZ, co było niemożliwe bez udziału służb, więc nie dziwi, że na początku lat 90-tych chłopaki czujnie przekształcili go w S.A. , tvn - tu nic nie muszę dodawać.

Mój Klub to Legia Warszawa, a nie jego właściciel, stąd nowemu trenerowi życzę jak najlepiej.
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 13-09-2017 o 18:14
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

A jaki margines błędu ma specjalista ? Żeby choć całej jesieni nie zmarnował. Idzie nowe...

Legionista Awatar Jestem
    Po przemyśleniu sytuacja wygląda lepiej niżby miał przyjść Fornalik albo ten łysy z Kielc.
    Miodek tym razem bierze know-how "jak produkować i sprzedawać dobrych piłkarzy za spore pieniądze" oraz "jak nie wygrywać w rozgrywkach grupowych LM i LE ale jednak się do nich kwalifikować".

Ponieważ i tak nie ma sensu już marudzić, będąc kibicem pozostaje pozostawić sobie nadzieję na lepsze jutro i pierwsze poważniejsze rozliczenie pozostawić sobie na przerwę zimową.
    W sumie nie mam innego wyjścia, więc życzę naszej paczce Chorwatów wiele sukcesów przez następne trzy lata ponieważ mają to być również sukcesy Legii!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    A pytania dziennikarzy beznadziejne. Ile razy on może powtarzać, że jeszcze nie zna drużyny. A ci ciągle o liderów, skład i tak w kółko.
    E:
    Już nawet Romeo na to zwrócił uwagę
    Smarkateria z Weszło. Wiadomo.

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Stanowski już chyba sam nie wie, co ma pisać, żeby go zdyskredytować.
    Dajmy chłopu czas, niech chociaż walizkę sobie rozpakuje.
    Takie dostał zadanie. Już robi pojazd na TT.

Ja po prostu od dawna marzę o „trenerze na lata” (2-3 lata); nawet kosztem zmarnowanego sezonu (i na przekór racjonalnym argumentom).

Ponadto nie lubię jak piłkarze zwalniają trenerów - z tego powodu nawet pod koniec kadencji Hasiego miałem mieszane odczucia co do jego zwalniania (chociaż nie wierzyłem w niego od pierwszego dnia). Chociaż nie jestem w stanie stwierdzić na ile w przypadku Magiery zachodzi również ta okoliczność.
    No to właśnie chyba dostałeś odpowiedź. Loczek wyraźnie powiedział że priorytetem nadrzędnym (co podkreślił na konferencji) jest zdobywanie MP i nigdy z tego nie zrezygnuje. Poza tym kontrakt jest na 3 lata, ale oczywiście może ulec zmianie.

Ciekawe dla mnie było to, że nigdy w klubie nie było wizji ani kogoś kto zajmował by się profilowaniem potencjalnych przyszłych piłkarzy (czyli temat poruszany na forumce), tak aby była baza, lista ewentualnych zamienników na każda pozycję, to samo dotyczy listy trenerów. Aktywa, karty zawodnicze - bardzo ciekawe.

Czas pokaże czy to nowe otwarcie z tym chorwackim zaciągiem plus Kucharski i Jacek Zieliński i jakaś myśl strategiczna która się pojawiła zaowocuje.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Z dwojga złego chyba lepiej, że przyszedł specjalista niekoniecznie od trenerki a nie smutny Waldemar czy ten śmieciarz z Kielc - specjaliści od niczego

Romeo AJMO !

Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

jak większość przed nim, poza Czerczesowem

fajnie jakby Tworzył struktury akademii i scoutingu a trenerem został ktoś z doświadczeniem no ale pełną parą idziemy w hodowlę młodych tuczników...

wyniki widać mają drugorzędnę, żeby nie powiedzieć marginalne znaczenie dla Darka
    dla niego liczą się teraz tuczniki i redukcja listy płac pierwszej drużyny

jakby nie było decyzja o pozbyciu się Magiery i Krzepoty jak najbardziej na plus, przecież zamiast nich równie dobrze klub mógłby prowadzić klubowy magazynier i sprzątaczka, więc gorzej na pewno nie będzie

pytanie czy będzie lepiej...?
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    wyniki widać mają drugorzędnę, żeby nie powiedzieć marginalne znaczenie dla Darka
    dla niego liczą się teraz tuczniki i redukcja listy płac pierwszej drużyny
    pytanie czy będzie lepiej...?
    W którym momencie tak powiedział? Przytoczysz?

Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar casual
    Agonię trzeba było przerwać. I przerwano, moim zdaniem nieco za późno, ale ważne że w ogóle. Przychodzi chłop, o którym trudno cokolwiek powiedzieć. Warto jednak dać mu szansę. Tak jak dano szansę Magierze, który ostatecznie nie sprostał oczekiwaniom. Powodzenia!
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    W którym momencie tak powiedział? Przytoczysz?
    między wierszami
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Chmielo
    Stanowski mało co się nie zesra na tłiterku, bo mu kolegę zwolnili.

Niezły to musiał być układ.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Ostatnio Stanowski wobec Legii zachowuje się tak jak Lis w stosunku do partii rządzącej.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Najlepsze jak cytuje gimbusów, jakoby nowy trener od przygotowania fizycznego wcześniej trenował jakąś gimbusiarską drużynę koszykówki
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar casual
    Jest już gdzieś w necie filmik z całej dzisiejszej konferencji?
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista
    Jest od początku na oficjalnym kanale Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Z oficjalnego kanału Legii:
    https://www.youtube.com/watch?v=DOYEjAokGVQ

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Od 10tej minuty

https://www.youtube.com/watch?v=DOYEjAokGVQ

Legionista Awatar casual
    Dzięki wielkie!
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Antares
    Gdyby tych Chorwatów ściągnęli na stanowiska, które zajmowali w Dinamie to naprawdę byłoby coś, bo wielkie kluby ich nawet chciały. Do tego gdyby przyszedł trener z taką marką, ale pewnie ten Romeo przyszedł tu ze względu na to, że chce spróbować się jako trener, bo inaczej raczej spokojnie znalazłby lepszą robotę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Runi
    "Ten pomysł z nim to pojawił się w niedzielę .." haha
    Loczku, a gdzie Twoja rozwaga, wizja i długotrwała strategia?
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 13-09-2017 o 19:20

Legionista
    O Stano dobrego zdania nie mam.

Ale pod komentarzem który umieścił na weszło się podpisuję w 100%.

Mogę dać szansę, ale ten pomysł to jest szaleństwo a nie jakaś strategia. To jest już hazard.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    O Stano dobrego zdania nie mam.

Ale pod komentarzem który umieścił na weszło się podpisuję w 100%.

Mogę dać szansę, ale ten pomysł to jest szaleństwo a nie jakaś strategia. To jest już hazard.
    A osławione tutaj "inwestowanie na kredyt pod przyszłe przychody" przez poprzedniego prezesa to co to jest?

Uprawnienia umieszczania postów