Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 1228

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Gintleman Awatar księciuniu
    Pomysł desantu grupy ludzi współpracujących wcześniej ze sobą, mających jakąś wizję i doświadczenie, żeby realizowali tę wizję u nas, jest co do zasady dobry. Gdyby oni wszyscy trafili w dyrektory i do akademii, to bym temu przyklasnął.
    Jest tylko jedno „ale” - oprócz tego przydałby się trener pierwszej drużyny, a nie dorzucanie tej fuchy „przy okazji” tej grupie ludzi, którzy o trenerce seniorów mają niewielkie pojęcie.
    Tylko tyle i aż tyle.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Moriarty
    A na poważnie: trenerze, jak już się obudzisz to do roboty. Życzę powodzenia i oby do zobaczenia w maju na Starówce.
    Mam też cichą nadzieję, że znając rynek chorwacki (ogólnie bałkański) kogoś ciekawego do nas ściągnie.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    16.08.2018 - Dzień HAŃBY. Panie Mioduski - Panu już dziękujemy.
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tylko tyle i aż tyle.
    Tutaj pełna zgoda

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Ze starym się bawiłeś?
    Bielsko zetrzyj z twarzy ejakulat bo ci kapie na klawiaturę .

A pytania dziennikarzy beznadziejne. Ile razy on może powtarzać, że jeszcze nie zna drużyny. A ci ciągle o liderów, skład i tak w kółko.

E:
    Już nawet Romeo na to zwrócił uwagę

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Chmielo
    Pięknie będzie wrócić do tego pierwszych stron tego wątku w momencie, kiedy to wszystko zagra i nowi ludzie ogarną ten burdel.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar syrokomla
    Ktoś chce zadzwonić do Krzepotića po poradę? Chyba nie ma doświadczenia w futbolu,przynajmniej się nie chwali. http://www.prirodanpokret.hr/index.php/kontakt.html
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista Awatar brachu
    za to Magiera przychodzil tu jako trener z doswiadczeniem . Trzeba czekac i ocenic po kilku tygodniach.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Pięknie będzie wrócić do tego pierwszych stron tego wątku w momencie, kiedy to wszystko zagra i nowi ludzie ogarną ten burdel.
    Bardzo bym tego chciał; uwierz mi, że nie będę miał krztyny satysfakcji pisząc w czerwcu: A nie mówiłem.

Chciałbym, tak jak powiedział Romeo, być pewnego dnia wdzięczny Miodkowi, że miał taką wizję. Ale na dzień dzisiejszy zapewnienia, że jak Romeo czegoś chce, to Romeo to osiąga, mnie nie przekonują. Ale trzymam kciuki.

Legionista Awatar Lorenzo
    Stanowski już chyba sam nie wie, co ma pisać, żeby go zdyskredytować.

Dajmy chłopu czas, niech chociaż walizkę sobie rozpakuje.

Legionista
    Wielokrotnie to podkreślałem, że fachowcem piłkarskim nie jestem, ale w to, że zdobędziemy mistrza z tym trenerem (?!) kompletnie nie wierzę. Byłby to jakiś niesamowity cud, gdyby koleś, który nigdy nie trenował seniorskiej drużyny doprowadził nas do tytułu. Ta liga jest buraczana jak mało która, ale takie rzeczy chyba nawet tu się nie zdarzają. No nic, obym się pomylił, nie mam problemu z przyznaniem się do błędu, więc oby była ku temu okazja w maju
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar Lillo
    Ja pierdole gość nie dość że wygląda jak Staszek Levy to bardzo prawdopodobne że będzie jeszcze gorszym trenerem. To już lepiej byłoby gdyby Vuko został pierwszym albo Dębek. To że Mioduski to prezes z dupy było wiadome już dawno a teraz potwierdza że pod kopułą też nie najlepiej. Nic tylko się najebać

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bardzo bym tego chciał; uwierz mi, że nie będę miał krztyny satysfakcji pisząc w czerwcu: A nie mówiłem.

Chciałbym, tak jak powiedział Romeo, być pewnego dnia wdzięczny Miodkowi, że miał taką wizję. Ale na dzień dzisiejszy zapewnienia, że jak Romeo czegoś chce, to Romeo to osiąga, mnie nie przekonują. Ale trzymam kciuki.
    W takim razie czym ujął Cię Magiera, że chciałeś dać mu szansę do następnej przerwy na kadrę? Zrobił coś, co przekonałoby kibiców do tego, iż za chwilę wyjdziemy z tej 9 miesięcznej agonii?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar RONVE
    W zasadzie to mam podobne odczucia jak przychodzil Hasi, no moze inne bo wtedy wkurzyli mnie ze zwolnili Stasia. Trener no name, byc moze swietny dyrektor niemniej bez trenerskich dokonan, poraz kolejny ktos sie bedzie uczyl w Legii trenerki. Jak kazdemu dam szanse ale bede zaskoczony jak to zagra I przyznam sie ze nie wierzylem za bardzo zobaczymy

Legionista
    Mario, Chmielo (piszecie tak samo, jeden jechał po Jacku to i drugi, teraz jeden broni nowego trenera to i drugi) - tak na poważnie i merytorycznie, co przemawia za tym, że on sprawdzi się jako TRENER? Jakie ma doświadczenie w tym aspekcie? Jakie sukcesy?

Tak jechaliście łatwo po Magierze, że nie miał doświadczenia, że się uczył. A ten co ma?

Ależ ci nasi dziennikarze sa wkurwieni, ze to nie oni wielcy specjaliści wiedzieli co sie stanie. Zwłaszcza, ze artykuły w chorwackiej prasie były dzisiaj rano, ale to trzeba chociaz miec jakiegoś znajomego za granica, a na konferencji żaden z nich nie potrafił pytania po angielsku zadac mimo wyraźnej prośby

Nie ma innego wyjścia jak dać trenerowi szanse. I tak jest mniejsza niewiadoma niz Magiera. Mi sie tnę pomysł podoba

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Krótki kontrakt, krótki kontrakt...jak Wy idziecie do nowej roboty to od razu umowę na 3 lata dostajecie?
    hehe, dokładnie....teraz są w modzie okresy próbne

Legionista
    Taaa porównywać pracę trenera do etatu...logiczne.
    Ale tak, jak ktoś jest dobry i ma renomę, to dostanie od razu umowę o pracę na czas nieokreślony, a jeśli został wyciągnięty z innej firmy to już na pewno.

I to jest właśnie to. Ten Romeo to taki szary pracownik, który musi zasłużyć na dłuższą umowę, bo renomy nie ma.

Legionista
    Stanisław Czerczesow o Romeo Jozaku: - Jak ten trener ma zbudować nową Legię, skoro nigdy nie zbudował żadnego seniorskiego klubu?"

Legionista
    Jednego można być pewnym: Loczek ma swoją wizję modelu gry i klubu i cel i realizując to może zmienić zdanie odnośnie każdego nie bacząc na wcześniejsze deklaracje i sentymenty, oraz tego że Romeo jak zadeklarował nie będzie zwracał uwagi na sentyment i zasługi w kwestii składu na boisku.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
    . Byłby to jakiś niesamowity cud, gdyby koleś, który nigdy nie trenował seniorskiej drużyny doprowadził nas do tytułu. Ta liga jest buraczana jak mało która, ale takie rzeczy chyba nawet tu się nie zdarzają. No nic, obym się pomylił, nie mam problemu z przyznaniem się do błędu, więc oby była ku temu okazja w maju
    W La Liga cuda się zdarzają to może i u nas jakiś cud będzie
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar LOL3K
    Magiera dostał sznase to i dajmy Józkowi szansę.
    Gorzej nie będzie

Aż się zdziwię mocno jak to wypali

A tak Józek gud lak i na zdrowie

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    W takim razie czym ujął Cię Magiera, że chciałeś dać mu szansę do następnej przerwy na kadrę? Zrobił coś, co przekonałoby kibiców do tego, iż za chwilę wyjdziemy z tej 9 miesięcznej agonii?
    Ja po prostu od dawna marzę o „trenerze na lata” (2-3 lata); nawet kosztem zmarnowanego sezonu (i na przekór racjonalnym argumentom).

Ponadto nie lubię jak piłkarze zwalniają trenerów - z tego powodu nawet pod koniec kadencji Hasiego miałem mieszane odczucia co do jego zwalniania (chociaż nie wierzyłem w niego od pierwszego dnia). Chociaż nie jestem w stanie stwierdzić na ile w przypadku Magiery zachodzi również ta okoliczność.

Legionista
    Oho bohater Mario, czyli Czerczesow, takie niepochlebne słowa o nowym trenerze? Co ty na to Mario? On chyba dostrzega, że jest to dziwna sytuacja.

Loczek zatrudnił kumpla z ESA czy jak to się tam nazywa. Prowizorki ciąg dalszy. Ten imbecyl chyba nigdy się nie nauczy na swoich błędach...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Oho bohater Mario, czyli Czerczesow, takie niepochlebne słowa o nowym trenerze? Co ty na to Mario? On chyba dostrzega, że jest to dziwna sytuacja.
    Powiadasz, że Czerczesow już skomentował wybór nowego trenera Legii? Ciekawe.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez LL!
    Jozak pełni także w ECA (European Club Association) funkcje związane ze szkoleniem i rozwojem młodzieży.
    No to już wiadomo skąd się znają.

To co, zaciąg Bałkański w zimę?

Zakładając, że zdobędziemy mistrza, automatycznie DM przedłuża mu kontrakt o dwa lata, a na jesieni piłkarki znów będą odwalać to co teraz, to skąd DM weźmie kasę na odprawy dla tego sztabu?

PS. Ten Chorwat od przygotowania fizycznego, ma jakieś większe doświadczenie od Krzepoty? Bo jeśli nie, to jeszcze "piękniej" to wygląda.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Powiadasz, że Czerczesow już skomentował wybór nowego trenera Legii? Ciekawe.
    Sugerowałem się postem pawlika. Czy to prawda to w sumie mniejsza o to. Bardziej interesowałaby mnie odpowiedź na mojego wcześniejszego posta.

To przypomina trochę sytuację jak w Wiśle, gdzie wzieli Hiszpanów.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Sugerowałem się postem pawlika. Czy to prawda to w sumie mniejsza o to. Bardziej interesowałaby mnie odpowiedź na mojego wcześniejszego posta.
    Wiedziałem, że ***** z ciebie

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez Axel Zobacz posta

No trochę wygląda jakby go rano zgarnęli prosto z knajpy do samolotu
    No i ? Stasiek za to często chodził w dresach i jeansach. I o nim to już coś świadczy?
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Uprawnienia umieszczania postów