Strona 19 z 41 PierwszyPierwszy ... 915161718192021222329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 570 z 1225

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Legionista
    Przeklejam wspomnianą wypowiedź, bo potem po jakimś czasie, przez takie nic nie wnoszace wpisy, nie idzie się dowiedzieć o czym mowa.
    Podczas konferencji prasowej przed meczem Lechią Gdańsk trener Legii Romeo Jozak został poproszony o skomentowanie wypowiedzi szkoleniowca Lecha Nenada Bjelicy, odnoszącej się do rzutu karnego po zagraniu ręką przez Wołodymyra Kostewycza. - Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą, tylko walczą. W ostatnich dniach widziałem wiele płaczu. Powiem tak: jeśli jesteś lepszy, strzel bramki i wygraj.
    - Nie widziałem trenera Tottenhamu płaczącego na konferencji prasowej, skarżącego, że został skrzywdzony przez sędziego i mówiącego, że byłoby mu wstyd na miejscu trenera Juventusu. Nie, on podszedł i uścisnął mu dłoń, bo jego drużyna była lepsza. Jestem zadowolony, że jakiś czas temu nie zatrudniliśmy w Dinamie Zagrzeb płaczącego trenera. Jeśli chodzi o rzut karny z meczu z Lechem, jaka jest różnica pomiędzy nim i nieodgwizdanym karnym dla nas w meczu z Cracovią po faulu na Vesoviciu w 45. minucie? O tym nikt nie mówi. Nikt nie mówi też o golu dla Lecha w 88. minucie w meczu ze Śląskiem Wrocław, który padł z wyraźnego spalonego. Korzystano nawet z VAR, a dzięki tej bramce Lech wygrał. Był wyraźny spalony, ale nikt tego nie komentuje. Jeśli zawodnik przyjmuje piłkę na klatkę, to co tam robi twoja ręka? Musisz się spodziewać, że w ten czy inny sposób piłka w nią trafi, a potem jest płacz, płacz i płacz... Mam już tego dosyć.

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Przeklejam wspomnianą wypowiedź, bo potem po jakimś czasie, przez takie nic nie wnoszace wpisy, nie idzie się dowiedzieć o czym mowa.
    Dobra, normalna odpowiedź trenera bez pierdzenia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Płacze lechitow są tak absurdalne, ze aż nie wiadomo jak reagować, śmiać się czy płakać. Typ w 86 min skacze jak wiatrak w polu karnym i zagrywa piłkę ręką. Czego oni się spodziewali? Ze sędzia nie zauważy? W **** oczu nakierowane na akcje i VAR do tego. I co teraz sędzia ma wyciągać za uszy debila, który zabawił się w siatkówkę? chyba się na łby z kutasami pozamieniali KAŻDY w miarę myślący sędzia to gwizdnie, to albo się będzie musiał tłumaczyć z bardzo niewielkiej kontrowersji w postaci karnego, albo z bardzo wielkiej w postaci ignorowania nienaturalnego zagrania ręka w polu karnym. Fani Lecha niech lepiej skupia się na wyplenieniu u swoich piłkarzy takich zachowań, to nie będą dyktowane karne. Dowolny mecz jakiejś lepszej ligi pokaże, ze obrońca interweniuje zawsze z rękami schowanymi za plecami, właśnie po to, by nie prowokować takich oczywistych i głupich karnych. PS nasi zawodnicy tez nie lepsi, vide ręka Pazdana w bardzo podobnej sytuacji

Legionista
    Dobra juz mozna powiedziec ze ten projekt nie wypali. Upieranie sie na beznadziejnego Radovica i Eduardo wyglada jak za Berga wystawianie Sagana za OSA.

Ciekawe jak to Miodek rozwiaze bo zwolnienie Jozaka bedzie rozbiciem calej struktury sportowej tworzonej przez chorwatow...

Legionista Awatar Gabro
    Nie ogarnia tego nasz "trener" niestety

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Dobra juz mozna powiedziec ze ten projekt nie wypali. Upieranie sie na beznadziejnego Radovica i Eduardo wyglada jak za Berga wystawianie Sagana za OSA.

Ciekawe jak to Miodek rozwiaze bo zwolnienie Jozaka bedzie rozbiciem calej struktury sportowej tworzonej przez chorwatow...
    Tu wypalił tylko jeden projekt - Czerczesow. Ale zmienianie trenerów co kilka miesięcy nic nie da. Chyba trzeba odpuścić jeden sezon i poukładać klocki.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Dlatego Miodek go nie zwolni prędko. Oczywiście przed końcem sezonu,dopóki piłka w grze nie można mu odbierać szansy na sukces.Ale rozum mówi ,iż chvj z tego będzie.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Tu wypalił tylko jeden projekt - Czerczesow. Ale zmienianie trenerów co kilka miesięcy nic nie da. Chyba trzeba odpuścić jeden sezon i poukładać klocki.
    Tak wypalił, że w przedostatnim meczu trzeba było odpuścić Lechii, żeby skupić się na Pogoni. A poza pressingiem, który skutkował przez pierwszych spotkaniach, to stylu nie było za grosz.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    a na weszlo.fm jakis dziennikarz ze sport.pl napomknal ze wklady graja na zwolnienie kołcza powolujac sie na opinie ze srodka

Legionista Awatar Paramonow
    Za dużo psychologizowania, za mało trenowania.

Legionista Awatar Gabro
    Mario, Jozaka trzeba jak najszybciej pogonić niestety. Nie rokuje w ogóle.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta

Może ekspert z Basel coś podpowie?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Z.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Mario, Jozaka trzeba jak najszybciej pogonić niestety. Nie rokuje w ogóle.
    Gdyby tak zebrać wszystkie opinie z tego forum to żaden trener nie rokował i nie rokuje. Nigdy.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Przegraliśmy z Jagą (szybka czerwona kartka) i dziś z Wisłą po beznadziejnym ustawieniu, słabych zmianach i bezsensownej taktyce jaką było wrzucanie przez cały mecz piłki w pole karne. Z Cracovią przy słabej pogodzie zabrakło szczęścia i skuteczności.
    Po Śląsku wszyscy już mistrzostwo nam przypisywali a teraz Jozaka wywalacie
    Po pierwsze Radović musi usiąść na ławce, wrócić po przewie muszą Philipps, Antolić, Hamalainen. Niezgoda musi znowu zaczynać od 1 minuty i wszystko wróci do normy. Jozak pogubił się moim zdaniem przez zbyt dużą ilość zawodników z przodu, postawił na atak zapominając całkowicie o środku pomocy. Jestem pewny że następny mecz wygramy bardzo łatwo jeśli w środku zagra Philipps, Antolić, Cafu/Mąka.
    Jedna rzecz mi nie pasuje w Jozaku.
    Jak słyszę w szatni po wygranej te jego: THIS IS THE WINNING TEAM to w ogóle nie czuć takich emocji, jakby Czerczesow to krzyknął to by cała szatnia zaczęła krzyczeć a jak on to krzyczy to by starej babci nawet nie poderwał z fotela.

Legionista Awatar Gabro
    Gdyby tak zebrać wszystkie opinie z tego forum to żaden trener nie rokował i nie rokuje. Nigdy.
    Nie ma co zaklinać rzeczywistości. Fakty świadczą już teraz dramatycznie na niekorzyść Jozaka. Cała czołówka klepnie z nami w dziadka i to na naszym boisku. Piłkarzy mamy niezgorszych, czas zatrudnić im trenera.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Piłkarzy mamy niezgorszych, czas zatrudnić im trenera.

#jozakspierdalaj
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Zmienianie dla samej zmiany nic nie da, to fakt. Ale nie wiemy czy to będzie zmiana trenera na trenera, czy dyrektora sportowego na trenera. I w tym jest problem. Mioduski podjął ogromne ryzyko zatrudniając go. A jeśli to nie wypali na krótką metę, to skąd ta pewność, że wypali na dłuższą? Zostawienie Jozaka w przypadku klęski licząc, że coś się zmieni to już nawet nie jest ryzyko, tylko czysta głupota. Kierowanie klubem piłkarskim nie jest sprawą oczywistą i prostą, bo jest tu element losowy, którego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. To sport. Ale nie jest to też Blackjack, czy ruletka. Nie zmieniać nic i liczyć, że będzie lepiej to działanie bez sensu. Gdyby Jozak udowodnił w innym klubie serią zwycięstw, czy wyjściem z kryzysu, to owszem byłyby podstawy do zostawienia go. A tak, na czym oprzeć nadzieję na przyszłość? Za dużo niewiadomych. To już czysty hazard, a nie przemyślana decyzja.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 18-03-2018 o 21:35

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tak wypalił, że w przedostatnim meczu trzeba było odpuścić Lechii, żeby skupić się na Pogoni. A poza pressingiem, który skutkował przez pierwszych spotkaniach, to stylu nie było za grosz.
    Ale przynajmniej za jego kadencji Warszawa to była twierdza, że tylko Lech wywiozl trzy punkty.
    Stach chciał jak najpewniej wygrać z Pogonią dlatego poświęcił mecz w Gdańsku. Tym bardziej, że u nas gralo się łatwiej więc zwycięstwo z Portowcami było niemal pewne.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Ale przynajmniej za jego kadencji Warszawa to była twierdza, że tylko Lech wywiozl trzy punkty.
    Stach chciał jak najpewniej wygrać z Pogonią dlatego poświęcił mecz w Gdańsku. Tym bardziej, że u nas gralo się łatwiej więc zwycięstwo z Portowcami było niemal pewne.
    Jako kibic Legii nigdy nie zaakceptuję takiego minimalizmu obojętnie, czy trenerem będzie Czerczesow, Magiera, czy Jozak.

"Warszawska Legio, zawsze o zwycięstwo walcz!" no chyba, że sobie tak tylko śpiewamy z braku laku...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    Przypominam, że Jozak to również Kepcija oraz pomniejsi pomagierzy.
    Do lata chłopaki zostaną i na jesieni zostaną rozliczenie, tak sądzę, zresztą też tak bym zrobił, chyba, że doradca ze Szwajcarii ma jakiegoś asa w rękawie?
    Natomiast jeśli szatnia gra przeciwko klubowi to ja nic z tego nie zrozumiem, więc po prostu w to nie wierzę a "zeszło" mąci, ma dobrą okazję to tęczowa parówa krzysio mąci na maksa, ten typ tak ma!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Jozak nie ogarnia seniorskiej piłki.

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Ale przynajmniej za jego kadencji Warszawa to była twierdza,
    To był jeden z jego największych plusów Może kiedyś znów doczekamy...
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Nie, bo taki Czerczesow nie da sobie narzucić, że Szymanski ma grać i ****, bo jest młody i warty dwieście milionów euro

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tak wypalił‚, że w przedostatnim meczu trzeba był‚o odpuścić‡ Lechii, żeby skupić‡ się™ na Pogoni. A poza pressingiem, który skutkował‚ przez pierwszych spotkaniach, to stylu nie był‚o za grosz.
    Jak widać‡ niektórzy mają… bardzo krótką… pamięć‡. Czerczesow przyszedł‚ posprzą…tać‡ po Bergu, który zostawił‚ po sobie totalne bagno i drużynę™ w rozsypce. Stasiek ratował‚ sezon tym co miał a możliwoś›ci manewru miał‚ ograniczone. Moim zdaniem wycisnął‚ wtedy z tamtej drużyny maks co się™ dał‚o. Legia za Czerczesowa nie grał‚a przyjemnie dla oka? A niby kto wtedy miał‚ wtedy tę™ jakość‡ zapewnić‡? Może miał‚ sam wleźć na boisko i kręcić‡ rulety?

Trafił się™ nam wtedy jak ś›lepej kurze ziarno jedyny trener z jajami od czasów Wójcika. Jego drużyna zapierdalał‚a jak nakrę™cona. Istniał‚o coś› takiego jak pressing na rywalu o czym aktualnie możemy sobie pomarzyć‡. Niestety, nie pozwolono mu zbudować‡ drużyny po swojemu. Murzyn zrobił‚ swoje, murzyn mógł odejść‡. Nie miał‚ okazji tak jak dzisiaj Jozak dobrać‡ sobie zawodników i stworzyć‡ zespół wedle wł‚asnego pomysł‚u. Niestety Stasiek nie owijał‚ w bawełnę™ i mówił‚ prosto z mostu co myś›li. Jak pokazał‚ czas nie wszystkim się™ to podobał‚o, szczególnie jego opinia o poziomie naszej Akademii.

Moim zdaniem była wtedy szansa na zbudowanie naprawd™ę solidnej drużny.
    Niepowetowana strata że tak się™ nie stał‚o.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    A niby kto wtedy miał‚ wtedy tę™ jakość‡ zapewnić‡? Może miał‚ sam wleźć na boisko i kręcić‡ rulety?
    Żart, czy tak na poważnie?
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 19-03-2018 o 08:37

Legionisci.com Awatar Woytek
    Nieprawda. Zdecydowanie wypalił też projekt Berg.
    Odpuścić jeden sezon?! A to dlaczego akurat teraz mamy coś odpuszczać? Romeo Jozak dostał zimą to co chciał - personalnie to chyba żaden trener w historii nie miał takiego komfortu i władzy nad transferami. Zimą mieliśmy jednak do czynienia z najgorszymi przygotowaniami jakie miałem okazję oglądać w kilkunastu latach.

Cały czas się łudzę, że to może jednak wystarczyć, że jest to jakiś plan, który zatrybi lada dzień. Niestety taki mecz jak w niedzielę mocno mnie dobił, bardziej niż przegrana z Jagiellonią. Teraz widać dokładnie, w którym miejscu ta drużyna jest. Możemy poklepać cieniasów z Wrocławia, czy Gdańska, ale jak przychodzi do meczu z Cracovią, Jagiellonią, Lechem i Wisłą... masakra. Nie ma szybkości, nie ma siły. Można jedynie liczyć na szybko zdobytą bramkę, która ustawi mecz (Zagłębie, Śląsk, Lech, Lechia). Jak taka nie pada (Cracovia, Jagiellonia, Wisła) to jest kompletny dramat.

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Zimą mieliśmy jednak do czynienia z najgorszymi przygotowaniami jakie miałem okazję oglądać w kilkunastu latach.
    Możesz rozwinąć?

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Żart, czy tak na poważnie?
    Wyraziłem pewną tezę i z chęcią przeczytam kontrargumenty.
    Na tym chyba polega dyskusja. Nie krępuj się.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Możesz rozwinąć?
    A co tu rozwijać? Wakacje w USA (pierwsze moje słowa gdy o tym usłyszałem brzmiały: "no to sobie założyli pętlę na szyję"), klika ciężkich treningów Benidormie, sporo integracji. Nie wiem czy to wystarczy. Nie będę rozpisywał szczegółów, bo zaraz zostanę nazwany jakimś wyklętym jątrzycielem, który "na pewno to robi, bo chce by miodkowi powinęła się noga" .

Czasami jest tak, że coś z boku wygląda dobrze, a potem ujnia na boisku, a czasami z boku wygląda źle, a potem okazuje się, że to działa (tak to wyglądało w pierwszych meczach rundy). Nie jestem żadnym trenerem by się wymądrzać, ale ilość i jakość przepracowanych jednostek pod kątem siły/wytrzymałości była bardzo daleka od tego, co widziałem za Hasiego, Magiery o Czerczesowie nie wspominając... Tylko czekać, aż zacznie się to przebijać od piłkarzy.

Poza tym wystarczy dobrze wsłuchać się w słowa trenera, który po Wiśle dwa razy użył stwierdzenia, że brakuje ENERGII.
    "Nie mieliśmy dziś niezbędnej energii, agresji, pasji, a także pomysłu."
    "Martwi mnie ten brak energii. "

No, mnie też martwi. Da się to jakoś teraz nadrobić? Oby. Mam nadzieję, że na stadionie jest respirator, bo po którymś meczu może się przydać Eduardo. Typ ma siłę na 30 minut gry - to jest największa pomyłka. Ale żeby nie było: nie uważam, że Jozak postępuje nie fair. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że podchodzi do pracy analitycznie, sumiennie i wybiera optymalne rozwiązania. Jednak jak na niego wczoraj patrzyłem podczas konferencji... aż słabo mi się robiło, bo to wygląda trochę jak bezsilność. polecam video: https://www.youtube.com/watch?v=3JZE36kclPE

Uprawnienia umieszczania postów