Strona 18 z 41 PierwszyPierwszy ... 814151617181920212228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 540 z 1225

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jesień Legii za Trenera Magiery: 10 meczów 25 punktów 8-1-1, bramki 33-10
    Jesień Legii za wuefisty: 13 meczów 25 punktów 8-1-4, bramki 17-12
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

Legionista Awatar Gabro
    Nie strzelamy bramek. Ale to już było aż nadto widoczne na wiosnę. Sadiku miał rozwiązać ten problem, ale okazało się, że jest bezużyteczny i można go wyrzucić do śmietnika. Leśny też obiecywał, że w nowym sezonie odpali czarna torpeda. Jak było wszyscy wiemy. Całe szczęście, że parokrotnie ukłuł Jarek. Nie ma jakości w tej drużynie. W ciągu roku następuje całkowity demontaż drużyny z LM.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Chmielo
    Mając dobrze przygotowaną drużynę, a w ofensywie Nikolić/Prijović, Radović i Vadis. Czapki z głów!

Szkoda, że po Nowym Roku nie był już tak efektowny. Doczłapanie do tytułu, kompromitacja w eliminacjach Ligi Mistrzów, kompromitacja w eliminacjach Ligi Europy, jedna z najgorzej grających drużyn od lat, ale rozumiem, że dla równowagi o tym nie wspomnisz.

Dziwne, że taki trenerski talent będzie się teraz marnował w PZPNie, zamiast budować potęgę kolejnego klubu...
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ja pierdole

PS:
    Jesień za Magiery - Nikolić, Prijović, Ofoe
    Jesień teraz - brak choćby jednego kozaka

Bez odbioru.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar b.
    Dobre porównanie, choć uczciwie trzeba przyznać, że liczba punktów zależy też w dużej mierze od składu i poziomu rywali. I o ile poziom ligi się nie zmienił (a jeśli tak to in minus), a o tyle skład sprzed roku był dwa razy lepszy niż obecny.

Ale z tego, co wkleiłeś nasuwają się dwa wnioski:

-Hasi to chuuj nie trener.

Miał zajebisty skład i się kompromitował. Zmienił się trener i drużyna zaczęła grać zajebiście, miażdżyć ligę, zremisować z Realem czy pokonać Sporting.

-W tym sezonie skład jest chuujowy.

Graliśmy fatalnie i po zmianie trenera nadal gramy fatalnie.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Jak już to:
    Jesień Legii za Trenera Magiery: 8 meczów 13 punktów 4-1-3, bramki 11-9

Tak to wyglądało tej jesieni, przy tym samym składzie personalnym. Przy czym nie ma to i tak najmniejszego znaczenia bo o tym czy Czy Jozak to trener czy wuefista zdecyduje wiosna. Jak sam przygotuje zespół, i dobierze go personalnie.

Legionista Awatar beka
    Dobre porównanie, choć uczciwie trzeba przyznać, że liczba punktów zależy też w dużej mierze od składu i poziomu rywali. I o ile poziom ligi się nie zmienił (a jeśli tak to in minus), a o tyle skład sprzed roku był dwa razy lepszy niż obecny.
    chyba sobie kpisz, bo porównania bardziej z dupy nie dało się wymyślić

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak już to:
    ??
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

??
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak już to:

Tak to wyglądało tej jesieni, przy tym samym składzie personalnym. Przy czym nie ma to i tak najmniejszego znaczenia bo o tym czy Czy Jozak to trener czy wuefista zdecyduje wiosna. Jak sam przygotuje zespół, i dobierze go personalnie.
    ...

Ok.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

#teamJedza

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Czy mógłby jakiś dobry człowiek przekleić? Z Adblockiem nie działa i nabijać wejść też nie ma co...

Legionista
    IZA KOPROWIAK: Czy to, co się dzieje w Legii, to rewolucja?
    ROMEO JOZAK: Raczej ewolucja, która wymaga czasu. Być może zmiany w Legii będzie można nazwać rewolucją za jakiś czas. Dziś to proces. To całkiem normalne, że po dwóch zdobytych mistrzostwach, występach w Lidze Mistrzów, szczególnie w meczach z Realem Madryt, zawodnicy trochę wyhamowali. Zmniejszyła się ich determinacja. To naturalne, tak samo jak Roger Federer wygra jeden, drugi Grand Slam i nieco zwalnia, tak samo po sukcesach zmieniają się reakcje zawodników. Dlatego potrzebowaliśmy wielu litrów świeżej krwi, by zrobić to, co jeszcze nigdy się Legii nie udało: zdobyć trzeci mistrzowski tytuł z rzędu. Brakowało nam liderów, stąd transfery, których dokonaliśmy. Dziś widzę, że wszyscy podążamy w tym samym kierunku.

Brak liderów był więc największym problemem tego zespołu jesienią?
    ROMEO JOZAK: Gdy we wrześniu przyszedłem do Legii, widziałem, że po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, spadła energia całej drużyny. Czułem to w szatni. Zrobiliśmy wszystko, by obudzić piłkarzy na nowo i sądzę, że się udało, ale jeszcze sporo pracy przed nami. Musieliśmy się poznać, poukładać te puzzle. Generalnie wyglądaliśmy lepiej, udało się stabilnie poprowadzić drużynę. Ale to nie wystarczy, chcemy być najlepsi. Zależy mi, by Legia podczas meczów prowadziła grę. By zdominowała ekstraklasę, była liczącą się drużyną w Europie. Podczas przerwy zimowej cały czas byliśmy z prezesem Mioduskim w kontakcie. Mieliśmy nawet specjalną, pięcioosobową grupę na Whatsappie, która nazywała się Legia Transfers. Tam omawialiśmy kolejne ruchy, nazwiska, nawet w Wigilię, czy Nowy Rok.
    Fakt, że sprowadziliśmy czterech zawodników i myślimy o kolejnych wzmocnieniach świadczy o tym, że chcemy pokazać siłę.

Czy sprowadzeni zawodnicy to piłkarze gotowi, by wskoczyć już do pierwszego składu?
    ROMEO JOZAK: Tak.

Nawet Eduardo, który przez pół roku nie grał w piłkę, a w sobotę zszedł z boiska z kontuzją?
    ROMEO JOZAK: Eduardo został uderzony kolanem w kręgosłup i najprawdopodobniej przesunął mu się kręg w kręgosłupie. Na szczęście nie wygląda to na coś poważnego, ale poczuł mocny ból, a z kręgosłupem nie ma żartów, dlatego zdjęliśmy go z boiska. Wcześniej nie grał, bo miał swoje problemy z trenerami. Ale to bardzo inteligentny zawodnik. Jest doświadczony, dzięki czemu wie, że nie zawsze trzeba przebiec 20 metrów. Czasem wystarczy dziesięć, by wykonać dobrze swoją robotę. Liczę na to, że Eduardo będzie mądrze zarządzał swoimi siłami, że będzie wydajny. Nie jestem tego pewien, bo sam mawiam, że pewnym można być tylko śmierci, ale poznałem go, gdy miał 15 lat i wiem, że to potrafi.

Eduardo ma grać z Jarosławem Niezgodą czy zamiast młodego napastnika?
    ROMEO JOZAK: Rozważam kilka wariantów, to zależy od spotkania. Biorę też pod uwagę, by występowali razem, żebyśmy grali na dwóch napastników. Wcześniej nie mieliśmy czasu na ćwiczenie różnych ustawień, teraz możemy się tym zająć. Chcę też, by Jarek mógł czerpać z doświadczenia Eduardo.

Będziecie sprawdzać także ustawienie z trzema obrońcami?
    ROMEO JOZAK: Nie zdradzę, czy będzie to nasze wyjściowe ustawienie, ale chcemy i tę opcję przetestować na zgrupowaniu. Mamy cztery systemy. Ten, w którym graliśmy do tej pory zdał egzamin, ale będziemy też próbowali: 1-3-5-2, 1-3-4-3 i 4-4-2 .

Wydaje się, że Marko Vesović, który wcześniej grał jako skrzydłowy, a ostatnio jako prawy obrońca, świetnie pasuje do systemu 1-3-5-2.
    ROMEO JOZAK: To prawda, powinien się w nim sprawdzić. To podobny zawodnik do Adama Hlouška. Marko lubi mieć przestrzeń, może tak samo podłączać się, jak Adam.

Po tych wzmocnieniach potrzebuje pan w zespole Artura Jędrzejczyka, który ma oferty z Turcji?
    ROMEO JOZAK: To ważny piłkarz, reprezentant Polski. Ma ambicje, by jechać na mundial, więc musi teraz dać z siebie wszystko, żeby być w jak najwyższej formie. Na to liczymy. Niestety, z powodu kontuzji zagrał u mnie tylko trzy razy w lidze, teraz będzie miał szansę udowodnić swoją wartość. Wiem o ofertach, liczymy się też z tym, że może odejść. I właśnie dlatego wzięliśmy Vesovicia.

Czego dowiedział się pan o swoich piłkarzach podczas meczu z Lechem (0:3)?
    ROMEO JOZAK: To był mój trzeci mecz, wtedy jeszcze niewiele wiedziałem o tych zawodnikach. Dziś staram się nie myśleć o tym spotkaniu w oderwaniu do innych. Tak samo myślę o pozostałych meczach. Gdyby mnie pani zapytała o mecz z Górnikiem Zabrze, odpowiedziałbym: to była dla mnie najlepsza rzecz na świecie. Ale na podstawie jednego spotkania nie można wyciągać wniosków. Zawodnicy to tylko ludzie, dziś zagrają świetnie, za tydzień dużo gorzej. Dlatego swoich decyzji nie uzależniam ani od tego, jak wyglądał mecz z Lechem, ani mecz z Górnikiem.

Jednak mecz z Lechem był najtrudniejszym pana momentem w Legii.
    ROMEO JOZAK: Tak, wszyscy to wiedzą, wiele razy o tym mówiłem. Był to dla mnie to był trudny moment, ale trzy ostatnie miesiące były najlepszym czasem w moim trenerskim życiu. I na tym się skupiam.

Słowa, które wypowiedział pan po tym spotkaniu, były wynikiem emocji, czy przemyślaną strategią?
    ROMEO JOZAK: Wiedziałem, że kiedyś ktoś mnie o to zapyta. Może była to cześć pewnego planu? Plany mają jednak to do siebie, że nie zawsze wychodzą tak, jak byśmy tego chcieli. Sądzę, że potrafię kontrolować swoje emocje, ale po meczu z Lechem, może i miały one wpływ na to, co powiedziałem. To był miks wszystkiego. Wtedy nie znałem jeszcze tak dobrze piłkarzy. Dziś wiem, że moje słowa były dla wszystkich w Polsce szokiem. Gdybym znał ten zespół tak, jak dziś, może najpierw powiedziałbym to jeszcze na boisku, może w przerwie zareagowałbym inaczej. Nie ma jednak tego złego, ta sytuacja zbliżyła nas wszystkich, bardzo dużo rozmawialiśmy, zarówno w grupie, jak i indywidualnie. To było trzy miesiące temu i nie chcę już do tego wracać. Mamy już inne tematy.

Który z piłkarzy Legii ma najmocniejszy charakter?
    ROMEO JOZAK: Ciężko wymienić jedną osobę. W drugiej części jesieni większość z nich pokazała prawdziwy charakter. Mógłbym wymienić praktycznie wszystkich po kolei. Arek, Kuchy, Mąka, Dąbrowski walczyli z całych sił. Jeśli miałbym jednak wskazać jedną osobę, która była milimetr, ale podkreślam milimetr przed resztą, byłby to Moulin. Nie było mu łatwo, bo ludzie mówili: Thibault nie jest tu szczęśliwy, chce odejść. A on pokazał, że mu zależy. Obserwowałem go na boisku, w szatni, widziałem język ciała i wiem, że naprawę walczył. Był jednak też zawodnik, któremu nie zależało tak, jak pozostałym, ale dlatego nie ma go teraz z nami.

Cytat Zamieszczone przez jasna długa prosta Zobacz posta
    Z Adblockiem nie działa i nabijać wejść też nie ma co...
    Jaką masz przeglądarkę? Ja mam ublock (+ operowski wbudowany bloker) i strona normalnie się wczytuje bez reklam. Poza tym ublock ma skuteczniejsze filtry od adblocka.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 15-01-2018 o 15:50

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    by zrobić to, co jeszcze nigdy się Legii nie udało: zdobyć trzeci mistrzowski tytuł z rzędu.

No chyba nie bardzo, Panie Jozak.

Legionista Awatar Paramonow
    http://www.goal.com/hr/vijesti/romeo...h1a978tbvfbig6

Ciekawy wywiad z trenerem Jozakiem - po wrzuceniu w google translate da się to czytać.

Legionista Awatar grodzisk1
    Fajny filmik, a najciekawsza rozmowa Jozaka z Niezgodą. Widać, że trener umie budować zawodników.

Legionista Awatar Budyń_70
    Jozak: Kocham ten klub coraz bardziej

http://legia.com/aktualnosci/jozak-k...bardziej-57841

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Jozak: Kocham ten klub coraz bardziej

http://legia.com/aktualnosci/jozak-k...bardziej-57841
    Oby "Trochę zakochał się w Warszawie". To zawsze dobrze wróży

Legionista Awatar beka
    Rado się zakochał w klubie i mieście, tylko później oferta była nie do odrzucenia. Vadis jak się trochę zakochał to odszedł, ale przecież umawiali się na odejście po roku. Średnio dobrze wróży taka deklaracja Jozaka

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Rado się zakochał w klubie i mieście, tylko później oferta była nie do odrzucenia. Vadis jak się trochę zakochał to odszedł, ale przecież umawiali się na odejście po roku. Średnio dobrze wróży taka deklaracja Jozaka
    No i Vadis odszedł po roku tak jak się umawiali.

Legionista Awatar Gabro
    Jozak m.in. o trzymaniu Ferrari w garażu

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...obie-udowodnic
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Romeo poszedł na noże z dziennikarzynami. Teraz się zacznie. Każdy minus to będzie jazda w jego stronę.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Stout
    Coś więcej ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

W skrócie(jeśli gadam głupoty to przepraszam że źle zrozumiałem). To że sędzia się pomylił to nic. Jest człowiekiem, zdarza się. To że sędzia VAR nie zobaczy tego co trzeba to już absurd. Ale największy absurd to jest to że dziennikarze nie widzą tych błędów sędziego (jak ten ekspert sędziowania przy bramce Korony) od 15:30 https://youtu.be/wRBuO1EAQnI
    Ostatnio edytowane przez szymek283 ; 26-02-2018 o 22:02
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    jest relacja na legionisci.com

faktycznie tam bylo kopniecie z tylu w Vesovica moze gdyby protestowal to by ktos wczesniej zwrocil na to uwage http://ekstraklasa.tv/cracovia-legia...-strzal/g46vqc

Legionista Awatar Gabro
    Jozak niestety kontynuuje swoją passę przegrywania kluczowych potyczek...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jozak niestety kontynuuje swoją passę przegrywania kluczowych potyczek...
    Bez przesady. Pierwszych 5 meczów nie oceniam, a wtedy były porażki z Jagą i Lechem. Kluczowym miał być mecz z Górnikiem, wygraliśmy go. Dzisiaj porażka (bardzo boli, że u siebie....) ale miejmy na uwadze okoliczności. Zobaczymy jak będzie z Lechem w niedzielę. Ja wierzę w zwycięstwo.

Romeo znowu ciśnie po płaczkach. Ciekawe kiedy weszlaki powiedzą że syndrom zagranicznego trenera go złapał.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Ćwirek
    Do.jebał im w punkt
    brawo
    w końcu nie ma słodkiego pierdzenia a jest realny atak,
    jak chcą słodkie pierdu pierdu to dostają gonga
    i prawidłowo

Legionista Awatar Benek
    Jozak Kozak Nie dość że jedzie po leszczu to jeszcze wymienił połowę składu, który będzie jutro grał
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów