Strona 17 z 41 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 510 z 1228

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Legionista
    Jozak będzie gościem w Cafe Futbol dziś o 11.00 na Polsacie Sport.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Marcino
    Nadrobiona strata do lidera. Brak wpierdoli po wioskach, zaangażowanie coraz większe, gramy dalej w PP (bez blamaży jak reszta "faworytów"), sukcesywna budowa atmosfery, nienaganna prezencja, świetny angielski, wysoka kultura. Tu niby spokojny, a jednak gdzieś w szatni z batem i pokazaniem dwóm leserom gdzie mogą skończyć, ponadto zapewne gruby zeszyt z młodymi zdolnymi z Chorwacji i wielka chęć budowy zespołu na dłużej (odmłodzenie składu w planach)

Aha! Co najważniejsze: STRACIŁ SZATNIĘ !

Obserwujemy dalej.

Legionista
    Tym zeszytem to bym się tak nie jarał. Młodzi zdolni z Chorwacji to ceny w granicach całego naszego budżetu rocznego. Chyba, że będzie polegało to na wyciąganiu młodziuteńkich z akademii, jak zrobiono np. z Matićem czy Kulenovicem.

Gintleman Awatar księciuniu
    A strata do lidera wynosiła dwa punkty.

To tak gwoli ścisłości, żeby nie budować za szybko pomnika. Ale fakt faktem, że jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Tym zeszytem to bym się tak nie jarał. Młodzi zdolni z Chorwacji to ceny w granicach całego naszego budżetu rocznego. Chyba, że będzie polegało to na wyciąganiu młodziuteńkich z akademii, jak zrobiono np. z Matićem czy Kulenovicem.
    W Chorawcji mają wielu fajnych grajków nie tylko w topowych klubach. A w tych mniej popularnych wcale takiej kasy nie wołają. Jozak swoje zasoby zna, więc poczekajmy na efekty

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Brak wpierdoli po wioskach

W lidze mamy jedną wioskę - Niecieczę. Za kadencji Jozaka jeszcze tam nie graliśmy. No chyba, że za wioski uważasz Kraków albo Poznań.

Na razie na wyjazdach jego bilans wygląda tak:

Jagiellonia 1:0 Legia
    Lech 3:0 Legia
    Wisła K. 0:1 Legia
    Pogoń 1:3 Legia

ps. dla tych mniej lotnych - nie jest to z mojej strony żadne przypierdalanie się do Jozaka, bo nie ma do tego żadnych powodów. Jednak pisanie o "braku wpierdoli na wioskach" nijak się ma do rzeczywistości.

W ogóle forumkę cechuje taka ambiwalencja - po przegranym meczu "wszyscy won, wypierdalac, Matko Bosko spadniemy", a po wygranym w dobrym stylu "odjeżdżamy wszystkim, jest zajebiście, nie mamy z kim przegrać, jeszcze tylko wyjebac tego i tamtego i mamy dream-team".

Troszkę lodu na głowę i w jednym i w drugim przypadku

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    W ogóle forumkę cechuje taka ambiwalencja - po przegranym meczu "wszyscy won, wypierdalac, Matko Bosko spadniemy", a po wygranym w dobrym stylu "odjeżdżamy wszystkim, jest zajebiście, nie mamy z kim przegrać, jeszcze tylko wyjebac tego i tamtego i mamy dream-team".

Najłatwiej jest narzekać, komentować negatywnie. Dostrzec pozytywy i je publicznie podkreślić - to już gorzej. To jest podstawowy problem w dzisiejszych czasach. To jak komentarze do zakupów na allegro: towar przyszedł, jest super - eee, nie chce mi się pisać opinii.
    Dostawa trwała długo - bach negatyw

Z tymi wioskami źle się wyraziłem, mój błąd. Miałem na myśli spotkania z drużynami o mniejszym potencjale, gdzie wcześniej były wieczne problemy z motywacją i koncentracją.

W lidze mamy jedną wioskę - Niecieczę. Za kadencji Jozaka jeszcze tam nie graliśmy. No chyba, że za wioski uważasz Kraków albo Poznań.

Na razie na wyjazdach jego bilans wygląda tak:

Jagiellonia 1:0 Legia
    Lech 3:0 Legia
    Wisła K. 0:1 Legia
    Pogoń 1:3 Legia

ps. dla tych mniej lotnych - nie jest to z mojej strony żadne przypierdalanie się do Jozaka, bo nie ma do tego żadnych powodów. Jednak pisanie o "braku wpierdoli na wioskach" nijak się ma do rzeczywistości.

Nie wiem dlaczego ograniczyłeś się tylko do ligi. Zapomniałeś o tak wielkich metropoliach jak Zdzieszowice czy Bytów. Nie trzeba się za bardzo wysilać żeby przypomnieć sobie jak zaliczaliśmy wpadki od jeszcze większych ,, potęg". Wracając do ligi to byli trenerzy żeby daleko nie szukać jak poprzednik Jozaka którzy zaliczali wpierdziel nawet w takim Szczecinie gdzie Legii zawsze się dobrze grało i musieliśmy się naprawdę starać żeby tam przegrać. U Jozaka ważne jest to że nawet jhak gramy słabo to potrafimy wygrywać.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego ograniczyłeś się tylko do ligi. Zapomniałeś o tak wielkich metropoliach jak Zdzieszowice czy Bytów. Nie trzeba się za bardzo wysilać żeby przypomnieć sobie jak zaliczaliśmy wpadki od jeszcze większych ,, potęg".
    No to dawaj. Przypomnij mi te wpadki, po Sanoku 2006 czyli od 11 lat.

Wracając do ligi to byli trenerzy żeby daleko nie szukać jak poprzednik Jozaka którzy zaliczali wpierdziel nawet w takim Szczecinie gdzie Legii zawsze się dobrze grało i musieliśmy się naprawdę starać żeby tam przegrać.

Co za pokrętna logika. Idąc twoim tokiem rozumowania, to ostatnio z Lechem nam się bardzo dobrze grało, 5 zwycięstw z rzędu, za poprzednika 3/3, a tu 0:3.

Czerwona kartka
    To jak komentarze do zakupów na allegro: towar przyszedł, jest super - eee, nie chce mi się pisać opinii.
    Dostawa trwała długo - bach negatyw
    A czy w tym jest coś dziwnego? Kupując coś, płacimy za odpowiedni przedmiot/usługę i oczekujemy, że dostaniemy to zgodnie z opisem aukcji czy warunkami dostawy. Jeżeli tak się dzieje - to jest ok. Dostaliśmy to za co zapłaciliśmy, co jest raczej w 99% normą, więc nie ma potrzeby o tym pisać. Taka się kreuje, gdy niestety nie dostaje tego za co zapłaciliśmy, bądź na innych warunkach.

Prosta sprawa i nie ma w tym nic dziwnego.
    Porównywanie tego do chwalenia po meczu.. hmm ja tam nie dostrzegam analogii. Tak samo mam ochotę rozpisywać się po super, wygranych meczach, gdzie można nachwalić się zawodników i tak samo po przegranych, gdzie można zganić.

No to dawaj. Przypomnij mi te wpadki, po Sanoku 2006 czyli od 11 lat.

Co za pokrętna logika. Idąc twoim tokiem rozumowania, to ostatnio z Lechem nam się bardzo dobrze grało, 5 zwycięstw z rzędu, za poprzednika 3/3, a tu 0:3.
    No faktycznie zajebiście się nam grało w tym Poznaniu. Od 2004 kiedy wygraliśmy po bramce Włodarczyka wygraliśmy dopiero w kwietniu 2016 za Czerczesow .Trafiłeś w punkt. Przed wspomnianą serią 5 zwycięstw z Lechem mieliśmy 3 porażki z rzędu więc argument chybiony.

Naprawdę nie pamiętasz wpadek na wioskach. Nieciecza. dopiero w ostatnim sezonie wygraliśmy z nimi pierwszy raz. Swego czaso Groclin lał nas jak chciał i kiedy chciał, Odra Wodzisław wygrywała z nami i w Warszawie i u siebie. Dalej nie chce mi się szukać.

Jeśli chodzi natomiast o mecze Legia - Pogoń to od sezonu 1998/1999 przegraliśmy z nimi 2 razy ( słownie: dwa). Więc logika nie taka pokrętna.

Legionista Awatar b.
    Aha, czyli porównujemy ostatnie 15 lat Legii, w tym chujowiznę za ITI, do 10 (słownie: dziesięciu) meczów, w których Jozak prowadził Legię? Naprawdę uważasz, że ten okres jest miarodajny, i można pisać że za Jozaka nie przegrywamy na wioskach?

A co do "daleko nie szukać jak poprzednik Jozaka którzy zaliczali wpierdziel nawet w takim Szczecinie gdzie Legii zawsze się dobrze grało i musieliśmy się naprawdę starać żeby tam przegrać"

Łap tutaj wszystkie wyjazdowe mecze za poprzednika:

Pogoń 3:2 Legia
    Korona 2:4 Legia
    Jagiellonia 1:4 Legia
    Śląsk 0:4 Legia
    Piast 1:5 Legia
    Arka 0:1 Legia
    Zagłębie 1:3 Legia
    Lechia 1:2 Legia
    Lech 1:2 Legia
    Cracovia 1:2 Legia
    Pogoń 0:2 Legia

Jagiellonia 0:0 Legia
    Korona 0:1 Legia
    Górnik 3:1 Legia
    Nieciecza 1:0 Legia

Wisła Puławy 1:4 Legia
    Wisła Płock 0:1 Legia
    Śląsk 2:1 Legia

"Zaliczył wpierdol nawet w Szczecinie".

I o czym niby ma to świadczyć? W swoim pierwszym wyjazdowym meczu przegrał 3:2 w Szczecinie. Po czym zaliczył 10 wyjazdowych zwycięstw z rzędu. Jozak w swoim pierwszym wyjazdowym przegrał 0:1 w Białymstoku, później 0:3 w Poznaniu, po czym ma jak na razie 3 zwycięstwa z rzędu. No jak wychwalanie Jozaka za wyjazdy i równoczesne ganienie Magiery, bo "przegrał nawet w Szczecinie" nie jest pokrętną logiką, to ja nie wiem co nią jest

Legionista Awatar Bootleg
    No faktycznie zajebiście się nam grało w tym Poznaniu. Od 2004 kiedy wygraliśmy po bramce Włodarczyka wygraliśmy dopiero w kwietniu 2016 za Czerczesow .Trafiłeś w punkt. Przed wspomnianą serią 5 zwycięstw z Lechem mieliśmy 3 porażki z rzędu
    A 3:1 za Urbana to co? w 2015 też wygraliśmy chyba 2:1
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    A 3:1 za Urbana to co? w 2015 też wygraliśmy chyba 2:1
    Fakt zapomniałem o zwycięstwie Urbana. W 2015 nie wygraliśmy z Lechem. Dopiero na wiosne sezonu 2015/2016 za Czerczesowa.

b. Nie wiem dlaczego uważasz że ja krytykuje Magiere? Ja tylko próbuje zrócić uwagę że Jozak wyciągnął nas naprawdę z niezłego gówna w tempie ekpresowym. Mimo to niektórzy mają do niego jakieś ale i ciągle wytykają mu różne rzeczy. Znamienne jest też to jak odbierany Magiera po objęciu funkcji trenera a jak jest odbierany Jozak.

Legionista Awatar b.

b. Nie wiem dlaczego uważasz że ja krytykuje Magiere? Ja tylko próbuje zrócić uwagę że Jozak wyciągnął nas naprawdę z niezłego gówna w tempie ekpresowym. Mimo to niektórzy mają do niego jakieś ale i ciągle wytykają mu różne rzeczy. Znamienne jest też to jak odbierany Magiera po objęciu funkcji trenera a jak jest odbierany Jozak.
    A ja gdzieś tutaj krytykuję Jozaka? Każdy z nas się cieszy, wygraliśmy w dobrym stylu, można patrzeć z optymizmem w przyszłość.

Ja tylko prostuje wypisywane głupoty typu "teraz jest zajebiście, za poprzednika przejebalismy nawet w Szczecinie" albo "wreszcie nie przegrywamy na wioskach". Tyle.

Legionista Awatar beka
    I o czym niby ma to świadczyć? W swoim pierwszym wyjazdowym meczu przegrał 3:2 w Szczecinie. Po czym zaliczył 10 wyjazdowych zwycięstw z rzędu. Jozak w swoim pierwszym wyjazdowym przegrał 0:1 w Białymstoku, później 0:3 w Poznaniu, po czym ma jak na razie 3 zwycięstwa z rzędu. No jak wychwalanie Jozaka za wyjazdy i równoczesne ganienie Magiery, bo "przegrał nawet w Szczecinie" nie jest pokrętną logiką, to ja nie wiem co nią jest
    gwoli ścisłości: 5 zwycięstw z rzędu w lidze, do tego trzeba pamiętać o PP. Od meczu w Poznaniu Legia w lidze wygrała z Lechią, Wisla, Arka, Pogonia i teraz Gornikiem.

edit: moja pomyłka, do zignorowania
    Ostatnio edytowane przez beka ; 22-11-2017 o 14:29

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    gwoli ścisłości: 5 zwycięstw z rzędu w lidze, do tego trzeba pamiętać o PP. Od meczu w Poznaniu Legia w lidze wygrała z Lechią, Wisla, Arka, Pogonia i teraz Gornikiem.
    Przecież porównywałem mecze wyjazdowe.

Gintleman Awatar księciuniu
    @beka, gwoli ścisłości - b. pisał chyba o meczach wyjazdowych
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Ja tylko prostuje wypisywane głupoty typu "teraz jest zajebiście, za poprzednika przejebalismy nawet w Szczecinie" albo "wreszcie nie przegrywamy na wioskach". Tyle.
    No widzisz to ja mam podobnie z tym że prostuje wypisywanie głupot jakim to wspaniałym trenerem był Magiera o niebo lepszym od Jozaka bo wygrał 10 meczy z rzędu na wyjeździe zapominając że gubił punkty u siebie z takimi tuzami ligi jak Ruch, Termalica czy Wisłą Płock.

Legionista Awatar b.
    prostuje wypisywanie głupot jakim to wspaniałym trenerem był Magiera o niebo lepszym od Jozaka bo wygrał 10 meczy z rzędu na wyjeździe
    Subtelna różnica polega na tym, że ja odnoszę się do faktycznych cytatów które tu padły, a ty je wymyślasz. A jak nie, to czekam na wklejenie cytatu potwierdzającego to co wyżej napisałeś

Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    A czy w tym jest coś dziwnego? Kupując coś, płacimy za odpowiedni przedmiot/usługę i oczekujemy, że dostaniemy to zgodnie z opisem aukcji czy warunkami dostawy. Jeżeli tak się dzieje - to jest ok. Dostaliśmy to za co zapłaciliśmy, co jest raczej w 99% normą, więc nie ma potrzeby o tym pisać. Taka się kreuje, gdy niestety nie dostaje tego za co zapłaciliśmy, bądź na innych warunkach.

Prosta sprawa i nie ma w tym nic dziwnego.
    Porównywanie tego do chwalenia po meczu.. hmm ja tam nie dostrzegam analogii. Tak samo mam ochotę rozpisywać się po super, wygranych meczach, gdzie można nachwalić się zawodników i tak samo po przegranych, gdzie można zganić.
    Weź proszę pod uwagę ile wpisów ma wątek kiedy wyhaczamy wpierdziel, a ile ma kiedy wygrywamy 1:0

Czerwona kartka
    Weź proszę pod uwagę ile wpisów ma wątek kiedy wyhaczamy wpierdziel, a ile ma kiedy wygrywamy 1:0
    odkad jestem na forum to tylko wygrywamy, wiec nie wiem

a powaznie, to oczywiscie od kilku lat juz sledzilem niezarejestrowany, ale jakos nie zwrocilem uwagi. Wiadomo niektore mecze prowokuja do wiekszej wylewnosci, ale raczej jest kilku userow, ktorzy stale recenzuja druzyne po kazdym meczu,

Bo trzeba gdzieś dać upust tym negatywnym emocjom

Jak wszystko jest w porządku to nie ma co się długo rozwodzić, można oczywiście pochwalić, ale kiedy dostaje się wpierdziel od jakiegoś Bruk-Betu czy innego prowincjonalnego klubiku to trudno żeby ludzie się nie denerwowali.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Paramonow
    Abstrahując od niezłych ostatnio wyników widać spory profesjonalizm u Jozaka i Kepciji - jest atmosfera, bardzo wyważone i mądre słowa na konferencjach (szczególnie o planach transferowych), widać zaufanie w ekipie. Nie chcę przechwalić, ale chorwacka ekipa chyba daje radę.

Legionista Awatar Stout
    Przypadek.
    Przecież loczek nie zna się na piłce.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Przypadek.
    Wziął sobie korepetycje u Fakena, bo dzisiaj trajkotali w loży przez cały mecz

Legionista Awatar Stout
    Loczek notował ??
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Przypadek.
    Nie musi się znać. Wystarczy, że zatrudnił ludzi, którzy mają o tym pojęcie

Legionista Awatar Lorenzo
    Loczek notował ??
    Nagrywał na dyktafon