Strona 16 z 41 PierwszyPierwszy ... 612131415161718192026 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 480 z 1225

Wątek: Jozak to specjalista. Niekoniecznie od trenerki, ale specjalista.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Magiera. A co to ma do rzeczy?
    A nic. Chciałem zapytać eksperta bo mi wyleciało z głowy

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    A nic. Chciałem zapytać eksperta bo mi wyleciało z głowy
    Aha. Już myślałem, że szukasz analogii.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar beka
    No a kto był wtedy trenerem?
    ten sam, który tak przygotował drużynę do tego sezonu, że w lidze na wyjazdach mieli bilans 1-0-3, a po 8 kolejkach łącznie 4-1-3

Co tylko pokazuje, że jak szło to zajebiście, a jak zaczęły się wyboje to tragicznie.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Sadiku to gość o charakterystyce Niko, tylko bez skuteczności Najlepszy typ napastnika to ktoś o charakterystyce Lewego czy w mniejszym stopniu Prijo, czyli wszechstronny. Potrafi sam sobie stworzyć sytuację, kiwnąć, grać tyłem do bramki "na ścianę" itd. Ale "lis pola karnego" to też dobra opcja, bo chyba nikt nie powie, że Inzaghi był leszczem czy Niko jest leszczem. Tylko, że jeśli on poza strzelaniem goli () nic nie daje drużynie, to musi być do bólu skuteczny. 9 na 10 w sieci. Sadiku na razie większość set zmarnował i też nie widzę przesłanek, żeby nagle zaczął być skuteczny.
    Jak porównujemy, to Sadiku wygląda mi na typa jak Svitlica Pamiętam jak Stanko potrafił gówno grać przez 90min, a potem jedna piłka i gol.
    Wspomnień czar

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    ten sam, który tak przygotował drużynę do tego sezonu, że w lidze na wyjazdach mieli bilans 1-0-3, a po 8 kolejkach łącznie 4-1-3

Co tylko pokazuje, że jak szło to zajebiście, a jak zaczęły się wyboje to tragicznie.
    To pokazuję że nadaję się do współpracy z prawdziwymi piłkarzami, z leszczami niekoniecznie.

Legionista Awatar Chmielo
    To pokazuję że nadaję się do współpracy z prawdziwymi piłkarzami, z leszczami niekoniecznie.
    Ciekawe, gdzie na naszym podwórku, poza Legią, będzie mu dane trenować "prawdziwych piłkarzy".
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 08-11-2017 o 20:34
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar beka
    szkoda, że na jesieni 2017 miał skład z początku roku minus Vadis. Albo przestał ogarniać prawdziwych piłkarzy albo leszcze sami sobie radzili
    Ostatnio edytowane przez beka ; 08-11-2017 o 21:39

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Jak porównujemy, to Sadiku wygląda mi na typa jak Svitlica Pamiętam jak Stanko potrafił gówno grać przez 90min, a potem jedna piłka i gol.
    Wspomnień czar
    On dostaje tą jedna piłkę i pudłuje, więc raczej niezbyt trafne porównanie
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

A teraz taki Pasquato nie daje kompletnie nic. Nie wiem, może się mylę, ale ja nie widzę żadnych przesłanek, żeby on nagle zaczął grać.

Sadiku to gość o charakterystyce Niko, tylko bez skuteczności Najlepszy typ napastnika to ktoś o charakterystyce Lewego czy w mniejszym stopniu Prijo, czyli wszechstronny. Potrafi sam sobie stworzyć sytuację, kiwnąć, grać tyłem do bramki "na ścianę" itd. Ale "lis pola karnego" to też dobra opcja, bo chyba nikt nie powie, że Inzaghi był leszczem czy Niko jest leszczem. Tylko, że jeśli on poza strzelaniem goli () nic nie daje drużynie, to musi być do bólu skuteczny. 9 na 10 w sieci. Sadiku na razie większość set zmarnował i też nie widzę przesłanek, żeby nagle zaczął być skuteczny.

Najbardziej liczyłem na Berto, bo gość jak dla mnie ma ewidentnie papiery na grę. Tu jednak jest chyba problem z głową. Zresztą żeby zawodowy sportowiec w wieku 20 lat wyglądał jak tucznik to jest coś nie tak
    1. Powiem szczerze, że na początku dałem Pasquato spory kredyt zaufania, ale facet go swoją grą po prostu nie spłaca. Oprócz strzału z daleka nie ma tak naprawdę żadnej wyróżniającej go cechy, a to trochę za mało jak na ofensywnego pomocnika. Może coś się ruszy po przerwie zimowej kiedy Jozak ułoży sobie nową rotację, ale żeby Pasquato stał się efektywnym zawodnikiem, to musi o wiele szybciej oddawać piłkę, bo nie chce mi się wierzyć, że w wieku 28 lat nauczy się nagle dryblować.

2. Tak jak piszesz - najlepszy typ napastnika (szczególnie w naszych warunkach) to taki Zlatan i dlatego o wiele bardziej żałowałem odejścia Prijovica niż Nikolica. Tacy goście jak Niko mogą regularnie dziurawić siatkę w lidze, ale kiedy przychodziło nam rywalizować w europejskich pucharach i musieliśmy grać z kontry, to z Niko w składzie graliśmy o jednego mniej.

Sadiku póki co dużo biega, ale z tego biegania za wiele nie wynika. Główki przegrywa, pojedynków 1vs1 nie wygrywa, a jak ma sytuację do strzału to się podpala i fatalnie pudłuje. Jak się spojrzy w suche statystyki to nawet nie ma dramatu, ale dla mnie jest póki co największym rozczarowaniem z letniego zaciągu.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    wiele nie wynika. Główki przegrywa, pojedynków 1vs1 nie wygrywa, a jak ma sytuację do strzału to się podpala i fatalnie pudłuje. Jak się spojrzy w suche statystyki to nawet nie ma dramatu, ale dla mnie jest póki co największym rozczarowaniem z letniego zaciągu.
    Pewnie dlatego, że miałeś co do niego największe oczekiwania, bo mimo wszystko liczbami bije pozostałych na głowę.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    On dostaje tą jedna piłkę i pudłuje, więc raczej niezbyt trafne porównanie
    tak czytam już od jakiegoś czasu co kolega Sadiku wypisuje o napastniku Sadiku i aż musiałem się zarejestrować, bo już czytać dłużej się tego nie da..

Nie wiem co chcesz od chłopaka, bo na każdym kroku go dyskryminujesz i piszesz jaki jest chujowy, a to totalnie nie ma pokrycia w faktach. Gość może nie ma imponującej ilości bramek, ale wymień mi te jego wielkie pudłowanie? Ja pamiętam właśnie, że jak gość ma sytuację na strzał w "16", czy setkę sam na sam to zazwyczaj piłka ląduje w siatce. Taką najgorzej zwaloną sytuację pamiętam z meczu z Astaną u nas, co był kompletnie sam w polu karnym i uderzył głową w bramkarza. Wielkich pudeł tego gracza ja sobie nie przypominam, może więc mi pomożesz? Bo na pewno pamiętasz.
    Do gościa, jeśli już, można mieć zastrzeżenia, że nie dochodzi do tylu sytuacji, piłka go nie szuka jak Jarka Niezgody, ale naprawdę ocenianie go po takiej tragicznej rundzie, gdzie w ofensywie byliśmy totalnym gównem i nie potrafiliśmy wykreować pół sytuacji na mecz, to spora odwaga. Mam jednak wrażenie, że niczym nie podparta.

Ja wiążę spore nadzieje w Armando i pisanie o nim jako o drewnie zakrawa o śmieszność dla mnie.
    On zaliczył w tej rundzie w lidze takie 3 asysty, które pokazuję, że to totalnie nieprzypadkowy piłkarz i ma naprawdę wysokie umiejętności. Chodzi oczywiście o genialne podanie do Gui na 3-0 bodajże z Piastem, gdzie wymanewrował 2 obrońców i idealnie w tempo obsłużył Gucia. Druga asysta ostatnio - też świetnie utrzymał się przy piłce i wypuścił Kinga. Wydaje się proste, prawda? Tak naprawdę była to najłatwiejsza i jedyna rozsądna opcja do gry.. Tylko powiedzcie mi ilu grajków by zagrało tak IDEALNIE? tak perfekcyjnie w tempo, że kolega nie musiał zwolnić, nie musiał gonić piłki, tylko idealnie w tempo biegu na sam na sam. Wg mnie 8/10 piłkarzy z ekstraklasy by zjebało to podanie.
    Ostatnia asysta, to nieoficjalna asysta, ale ja to tak traktuję. Chodzi oczywiście o mecz z Cracovią i gol Moulina. Tutaj wszystko zrobił Albaniec. Fantastycznie wypatrzył Kucharza i rzucił mu idealna piłkę na głowę, to już powinien być gol wtedy. Na szczęście Francuz dopełnił formalności, ale wszystkie honory w kierunku Sadiku.

Żeby była jasność: nie gloryfikuję Armando, nie mówię, że to kolejny Nikolic, ale wg mnie to dobry napastnik. Pokazał naprawdę kilka znakomitych akcji zespołowych, znamionujących najlepszych piłkarzy, jak dochodzi do sytuacji strzeleckich to zazwyczaj spokojnie je wykorzystuje i ocenianie go po większości meczów, gdzie nie miał żadnej okazji, nasz atak pozycyjny leżał i kwiczał jest po prostu pozbawione jakiegokolwiek sensu i "czucia" futbolu.
    Ja czekam na to aż zacznie walić z dystansu, bo strzelił dużo takich bramek zza pola karnego w reprezentacji czy Zurichu. Ma taki nieprzyjemny mocny, dosyć płaski strzał - często zabójczy dla bramkarzy.

W ogóle z ocenianiem wszystkich nabytków jak bym się wstrzymał. Z Pasquato ja wiążę też jeszcze nadzieje, naprawdę tych grajków nie powinniśmy oceniać po tej rundzie.. Może tylko Chukwu jest już stracony.

e: a jeszcze zapomniałem o asyście Sadiku ze Śląskiem. Niby też prościutkie podanko do środka, najprostsze co mógł zrobić, ale o ile się założymy, że wielu grajków by widziało tylko ten biały prostokąt i lutowało z powietrza, co zapewne skończyłoby się w trybunach, znając ich technikę użytkową..
    ps. Witam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez emol ; 09-11-2017 o 13:18

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Pewnie dlatego, że miałeś co do niego największe oczekiwania, bo mimo wszystko liczbami bije pozostałych na głowę.
    Dlatego mówię, że patrząc na statystyki nie wygląda to wcale tak źle, chyba że wyłączymy z nich Puchar Polski. W Ekstraklasie gol co 4 mecze szału nie robi

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    tak czytam już od jakiegoś czasu co kolega Sadiku wypisuje o napastniku Sadiku i aż musiałem się zarejestrować, bo już czytać dłużej się tego nie da..

Nie wiem co chcesz od chłopaka, bo na każdym kroku go dyskryminujesz i piszesz jaki jest chujowy, a to totalnie nie ma pokrycia w faktach. Gość może nie ma imponującej ilości bramek, ale wymień mi te jego wielkie pudłowanie? Ja pamiętam właśnie, że jak gość ma sytuację na strzał w "16", czy setkę sam na sam to zazwyczaj piłka ląduje w siatce. Taką najgorzej zwaloną sytuację pamiętam z meczu z Astaną u nas, co był kompletnie sam w polu karnym i uderzył głową w bramkarza. Wielkich pudeł tego gracza ja sobie nie przypominam, może więc mi pomożesz? Bo na pewno pamiętasz.
    Do gościa, jeśli już, można mieć zastrzeżenia, że nie dochodzi do tylu sytuacji, piłka go nie szuka jak Jarka Niezgody, ale naprawdę ocenianie go po takiej tragicznej rundzie, gdzie w ofensywie byliśmy totalnym gównem i nie potrafiliśmy wykreować pół sytuacji na mecz, to spora odwaga. Mam jednak wrażenie, że niczym nie podparta.

Ja wiążę spore nadzieje w Armando i pisanie o nim jako o drewnie zakrawa o śmieszność dla mnie.
    On zaliczył w tej rundzie w lidze takie 3 asysty, które pokazuję, że to totalnie nieprzypadkowy piłkarz i ma naprawdę wysokie umiejętności. Chodzi oczywiście o genialne podanie do Gui na 3-0 bodajże z Piastem, gdzie wymanewrował 2 obrońców i idealnie w tempo obsłużył Gucia. Druga asysta ostatnio - też świetnie utrzymał się przy piłce i wypuścił Kinga. Wydaje się proste, prawda? Tak naprawdę była to najłatwiejsza i jedyna rozsądna opcja do gry.. Tylko powiedzcie mi ilu grajków by zagrało tak IDEALNIE? tak perfekcyjnie w tempo, że kolega nie musiał zwolnić, nie musiał gonić piłki, tylko idealnie w tempo biegu na sam na sam. Wg mnie 8/10 piłkarzy z ekstraklasy by zjebało to podanie.
    Ostatnia asysta, to nieoficjalna asysta, ale ja to tak traktuję. Chodzi oczywiście o mecz z Cracovią i gol Moulina. Tutaj wszystko zrobił Albaniec. Fantastycznie wypatrzył Kucharza i rzucił mu idealna piłkę na głowę, to już powinien być gol wtedy. Na szczęście Francuz dopełnił formalności, ale wszystkie honory w kierunku Sadiku.

Żeby była jasność: nie gloryfikuję Armando, nie mówię, że to kolejny Nikolic, ale wg mnie to dobry napastnik. Pokazał naprawdę kilka znakomitych akcji zespołowych, znamionujących najlepszych piłkarzy, jak dochodzi do sytuacji strzeleckich to zazwyczaj spokojnie je wykorzystuje i ocenianie go po większości meczów, gdzie nie miał żadnej okazji, nasz atak pozycyjny leżał i kwiczał jest po prostu pozbawione jakiegokolwiek sensu i "czucia" futbolu.
    Ja czekam na to aż zacznie walić z dystansu, bo strzelił dużo takich bramek zza pola karnego w reprezentacji czy Zurichu. Ma taki nieprzyjemny mocny, dosyć płaski strzał - często zabójczy dla bramkarzy.

W ogóle z ocenianiem wszystkich nabytków jak bym się wstrzymał. Z Pasquato ja wiążę też jeszcze nadzieje, naprawdę tych grajków nie powinniśmy oceniać po tej rundzie.. Może tylko Chukwu jest już stracony.

e: a jeszcze zapomniałem o asyście Sadiku ze Śląskiem. Niby też prościutkie podanko do środka, najprostsze co mógł zrobić, ale o ile się założymy, że wielu grajków by widziało tylko ten biały prostokąt i lutowało z powietrza, co zapewne skończyłoby się w trybunach, znając ich technikę użytkową..
    ps. Witam wszystkich
    O kurde, ty chyba sobie żartujesz. Gość odstaje od większości napastników w tej lidze (a to chyba o czymś świadczy), do Niko nie ma co go porównywać gdyż on zaczął od razu spełniać pokładane w nim nadzieje, a ten gość przegrywa rywalizacje z młodym, którego największym dotychczasowym osiągnięciem jest gra w ruchu. Mój nick nie ma nic do tego (szczerze to nie miałem lepszego pomysłu, tak mi to jakoś wpadło do głowy), mam chyba prawo do oceny danego zawodnika. Trudno nie atakować gościa w sytuacji gdy napastnicy jakiś prowincjonalnych klubików wyciągają naprawdę niezłe liczby a Mistrz Polski musi w tym czasie ratować się Niezgodą, bo ściągnięty za niezłe pieniądze alban ma dramatyczną skuteczność. Umie dobrze podać, tego mu nie odmówię, ale to chyba nie jest najważniejsza cecha na tej pozycji. Dziewiątka z niego żadna, bramek ma naprawdę mało (nie liczymy trafień przeciwko paździerzom w pucharze, nie po to go chyba kupiliśmy by nadawał się tylko na jakąś bytovię) można co najwyżej dać go na cofniętego napastnika. W obecnym systemie gry zupełnie się nie odnajduje, a na powrót do ataku pozycyjnego póki co bym nie liczył ze względu na brak kreatywnego środkowego pomocnika.

Oceniać trzeba już teraz, to niedopuszczalna sytuacja kupić w lato kilku zawodników z których ŻADEN, dosłownie ŻADEN nie odpalił. To jakaś kpina i totalna fuszerka ze strony skautingu. Ostatni tak słaby zaciąg był chyba za czasów Mezengi i Antolovicia.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 14:25
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Przenieście dywagacje na temat Sadiku do tematu o piłkarzach Legii.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Tak jeszcze sobie pomyślałem: jeśli alban ma aż takie problemy z dochodzeniem do sytuacji to czemu nie zdecydowaliśmy się na jakiegoś napastnika w typie Prijo? Chyba osoby decyzyjne były świadome że forma naszych pomocników jest daleka od ideału i taki gość jak on zwyczajnie sobie nie poradzi w obecnej sytuacji?

Czerwona kartka
    O kurde, ty chyba sobie żartujesz. Gość odstaje od większości napastników w tej lidze (a to chyba o czymś świadczy), do Niko nie ma co go porównywać gdyż on zaczął od razu spełniać pokładane w nim nadzieje, a ten gość przegrywa rywalizacje z młodym, którego największym dotychczasowym osiągnięciem jest gra w ruchu. Mój nick nie ma nic do tego (szczerze to nie miałem lepszego pomysłu, tak mi to jakoś wpadło do głowy), mam chyba prawo do oceny danego zawodnika. Trudno nie atakować gościa w sytuacji gdy napastnicy jakiś prowincjonalnych klubików wyciągają naprawdę niezłe liczby a Mistrz Polski musi w tym czasie ratować się Niezgodą, bo ściągnięty za niezłe pieniądze alban ma dramatyczną skuteczność. Umie dobrze podać, tego mu nie odmówię, ale to chyba nie jest najważniejsza cecha na tej pozycji. Dziewiątka z niego żadna, bramek ma naprawdę mało (nie liczymy trafień przeciwko paździerzom w pucharze, nie po to go chyba kupiliśmy by nadawał się tylko na jakąś bytovię) można co najwyżej dać go na cofniętego napastnika. W obecnym systemie gry zupełnie się nie odnajduje, a na powrót do ataku pozycyjnego póki co bym nie liczył ze względu na brak kreatywnego środkowego pomocnika.

Oceniać trzeba już teraz, to niedopuszczalna sytuacja kupić w lato kilku zawodników z których ŻADEN, dosłownie ŻADEN nie odpalił. To jakaś kpina i totalna fuszerka ze strony skautingu. Ostatni tak słaby zaciąg był chyba za czasów Mezengi i Antolovicia.
    I naprawdę uważasz, że nie ma tu nic do rzeczy to jak gra cała drużyna? Przecież tutaj Inzaghi miałby może ze 3 gole w tej rundzie..
    Piszesz znowu o tej dramatycznej skuteczności, więc ja jeszcze raz proszę o przypomnienie tych wielkich pudeł, bo ja najzwyczajniej w świecie nie pamiętam.

Zdążyliśmy już sprowadzić dobrej europejskiej klasy napastnika Necida do rangi szrotu. Tymczasem gość 8 bramek w tej rundzie w Slavii we wszystkich rozgrywkach. Nie wiem jak trener tam rotuje, bo w lidze gra głównie ogony, dlatego tylko 3 bramy, ale jak dostał 90 minut to zaraz dwie władował (dwaj podstawowi napastnicy co grają mega więcej 5 i 4 bramek). W Lidze Europy występuje całe mecze i zdążył załadować Villarreal i Maccabi.
    Ogólnie w lidze gol co 55 min, w LE co 170, w pucharze co 59. Dlaczego nie gra w podstawie w lidze - nie wiem. Tam jest widzę mega rotacja - tak trener wybrał, że on będzie grał w LE i chyba nie znaczy to, że jest słabszy od pozostałych (jest najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach)

teraz przychodzi kolejny napastnik, z jakimś już wyrobionym nazwiskiem w Europie.. znowu mało strzela i co? znowu szrot? Owszem nie są jak Nikolic, który ciągnął nam grę i strzelał gole mając pół sytuacji na mecz, ale naprawdę poczekajmy. Poczekajmy aż Legia zagra w końcu mecz jak przystało na tę drużynę, zdominuje rywala, odda 15+ strzałów, stworzy kilka setek - jak po kilku takich meczach licznik Sadiku będzie stał to przyznam wam rację.

Legionista
    I naprawdę uważasz, że nie ma tu nic do rzeczy to jak gra cała drużyna? Przecież tutaj Inzaghi miałby może ze 3 gole w tej rundzie..
    Piszesz znowu o tej dramatycznej skuteczności, więc ja jeszcze raz proszę o przypomnienie tych wielkich pudeł, bo ja najzwyczajniej w świecie nie pamiętam.

Zdążyliśmy już sprowadzić dobrej europejskiej klasy napastnika Necida do rangi szrotu. Tymczasem gość 8 bramek w tej rundzie w Slavii we wszystkich rozgrywkach. Nie wiem jak trener tam rotuje, bo w lidze gra głównie ogony, dlatego tylko 3 bramy, ale jak dostał 90 minut to zaraz dwie władował (dwaj podstawowi napastnicy co grają mega więcej 5 i 4 bramek). W Lidze Europy występuje całe mecze i zdążył załadować Villarreal i Maccabi.
    Ogólnie w lidze gol co 55 min, w LE co 170, w pucharze co 59. Dlaczego nie gra w podstawie w lidze - nie wiem. Tam jest widzę mega rotacja - tak trener wybrał, że on będzie grał w LE i chyba nie znaczy to, że jest słabszy od pozostałych (jest najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach)

teraz przychodzi kolejny napastnik, z jakimś już wyrobionym nazwiskiem w Europie.. znowu mało strzela i co? znowu szrot? Owszem nie są jak Nikolic, który ciągnął nam grę i strzelał gole mając pół sytuacji na mecz, ale naprawdę poczekajmy. Poczekajmy aż Legia zagra w końcu mecz jak przystało na tę drużynę, zdominuje rywala, odda 15+ strzałów, stworzy kilka setek - jak po kilku takich meczach licznik Sadiku będzie stał to przyznam wam rację.
    Pisząc o skuteczności miałem na myśli całokształt, czyli zarówno strzały jak i dochodzenie do sytuacji. Jeśli nie umie dojść do sytuacji to nie oddaje strzałów i nie ma żadnej skuteczności - proste. Jeśli chodzi o grę drużyny to istotnie jest słaba, jednak taki stan utrzymuje się już od pewnego czasu i można było poszukać innego napastnika, którego charakterystyki będą bardziej odpowiednie w obecnej sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 14:45

Legionista Awatar Lorenzo
    Tak jeszcze sobie pomyślałem: jeśli alban ma aż takie problemy z dochodzeniem do sytuacji to czemu nie zdecydowaliśmy się na jakiegoś napastnika w typie Prijo??
    Bo to w większości przypadków nie My decydujemy kogo ściągamy tylko rynek, który to wszystko determinuje.

Legionista Awatar Runi
    Wielkich pudeł tego gracza ja sobie nie przypominam, może więc mi pomożesz? Bo na pewno pamiętasz.
    Mało meczów oglądasz najwyraźniej.
    Szczególnie jak w Niecieczy raz wypierdzielił z piątego metra piłkę w kukurydzę, a głową uderzał kilometr od bramki.
    Narazie to on nastrzelał bramki hobby playerom z 3 czy 2 ligi polskiej. A w ekstraklasie całe 2 tzn. mniej niż takie asy jak Siemaszko,Jukic (kto to kurva jest w ogóle), Biliński.Kolev itd itd.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 09-11-2017 o 15:01

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Szczególnie jak w Niecieczy raz wypierdzielił z piątego metra piłkę w kukurydzę, a głową uderzał kilometr od bramki.
    Narazie to on nastrzelał bramki hobby playerom z 3 czy 2 ligi polskiej. A w ekstraklasie całe 2 tzn. mniej niż takie asy jak Siemaszko,Jukic (kto to kurva jest w ogóle), Biliński.Kolev itd itd.
    Otóż to. Statystyki póki co ma naprawdę słabiutkie, a 500 tysięcy euro za niego daliśmy.

Naprawdę chciałbym się co do niego mylić, i mam cichą nadzieję że w drugiej części sezonu będziemy mieli z niego pożytek, ale na ten moment jest wielkim rozczarowaniem.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Narazie to on nastrzelał bramki hobby playerom z 3 czy 2 ligi polskiej. A w ekstraklasie całe 2.
    lubię jak przychodzi ktoś i pierwsze co robi to wali jakiś komentarz, bez żadnej wartości merytorycznej.
    Siedzisz schowany u mnie w sypialni jak Park w piwnicy w Sobieskim, że wiesz ile meczów oglądam? Lepiej ci? Ty z pewnością oglądasz masę meczów, że już ci się pierdolą zawodnicy i może mylisz go z jakimś innym islamistą.

Az sobie sprawdziłem tą sytuację i.. żartujesz? Mega ciężka, wysoka piłka, z powtórki nawet ciężko wywnioskować czy to on strzelił czy nie pomógł mu wybijający obrońca.. Drugiej sytuacji nie ujęto nawet w skrócie, więc chyba taka doskonała też nie była. Żeby nie było - w przeciwieństwie do niektórych rzetelnie sprawdzam fakty i w relacji na legia.net opatrzyli tą sytuację komentarzem "Szymański podał na skrzydło do Fina, "Hama" dośrodkował z lewej strony wprost na głowę Sdiku. Albańczyk źle trafił jednak w piłkę ". Z reguły wiem, że jest jak dobra okazja do strzelenia gola, to redaktorzy legijni nie żałują zwrotow typu "Ależ teraz szansę miała Legia!" etc.

Chyba więc muszę prosić o więcej. Może niektórzy zrozumieją, że chodzenie i gadanie, że jest fatalny i nieskuteczny, bez żadnego poparcia faktami, argumentami, nie ma żadnej wartości.

Porównywanie suchych cyferek z jakimiś Siemaszkami.. błagam.
    Ostatnio edytowane przez emol ; 09-11-2017 o 15:15

Legionista
    lubię jak przychodzi ktoś i pierwsze co robi to wali jakiś komentarz, bez żadnej wartości merytorycznej.
    Siedzisz schowany u mnie w sypialni jak Park w piwnicy w Sobieskim, że wiesz ile meczów oglądam? Lepiej ci? Ty z pewnością oglądasz masę meczów, że już ci się pierdolą zawodnicy i może mylisz go z jakimś innym islamistą.

Az sobie sprawdziłem tą sytuację i.. żartujesz? Mega ciężka, wysoka piłka, z powtórki nawet ciężko wywnioskować czy to on strzelił czy nie pomógł mu wybijający obrońca.. Drugiej sytuacji nie ujęto nawet w skrócie, więc chyba taka doskonała też nie była. Żeby nie było - w przeciwieństwie do niektórych rzetelnie sprawdzam fakty i w relacji na legia.net opatrzyli tą sytuację komentarzem "Szymański podał na skrzydło do Fina, "Hama" dośrodkował z lewej strony wprost na głowę Sdiku. Albańczyk źle trafił jednak w piłkę ". Z reguły wiem, że jest jak dobra okazja do strzelenia gola, to redaktorzy legijni nie żałują zwrotow typu "Ależ teraz szansę miała Legia!" etc.

Chyba więc muszę prosić o więcej. Może niektórzy zrozumieją, że chodzenie i gadanie, że jest fatalny i nieskuteczny, bez żadnego poparcia faktami, argumentami, nie ma żadnej wartości.

Porównywanie suchych cyferek z jakimiś Siemaszkami.. błagam.
    Mi jednak wystarczą te cyfry, najważniejszym i podstawowym zadaniem napastnika jest zdobywanie bramek z czego on się nie wywiązuje. Sorry, ale dwie bramki na tym etapie rozgrywek w drużynie takiej jak Legia to kpina. Możesz to sobie tłumaczyć brakiem sytuacji ale mnie to naprawdę nie obchodzi, on jest rozliczany za ZDOBYWANE BRAMKI. Zresztą będąc na drugim miejscu w tabeli nie można powiedzieć żeby nasza gra była dramatyczna, inaczej bylibyśmy na miejscu Termalici czy Pogoni. Mimo wszystko zdobywamy jakoś punkty i bramki. Niestety ale póki co nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Pozostaje mieć tylko nadzieję że po zimie się poprawi, mimo wszystko niesmak pozostanie.

I tak, jest obecnie fatalny i nieskuteczny, wystarczy zobaczyć ile ma bramek. Tu nie ma żadnej dyskusji, jakby je zdobywał to nikt by nie narzekał.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 15:31

Czerwona kartka
    a to co powiecie na temat Suareza w Barcelonie i Ronaldo w Realu?

Bardzo jestem ciekaw waszych opinii na ten temat, skoro tak przywiązujecie wagę do suchych statystyk, nie bierzecie pod uwagę zewnętrznych czynników. Jeszcze trzeba powiedzieć, że te drużyny kreują mnóstwo sytuacji i strzelają dużo goli, a tu mamy Legię, która.. nawet nie chce mi się pisać - chyba każdy wie jakie gówno pokazywaliśmy przez większość tej rundy.

Legionista
    a to co powiecie na temat Suareza w Barcelonie i Ronaldo w Realu?

Bardzo jestem ciekaw waszych opinii na ten temat, skoro tak przywiązujecie wagę do suchych statystyk, nie bierzecie pod uwagę zewnętrznych czynników. Jeszcze trzeba powiedzieć, że te drużyny kreują mnóstwo sytuacji i strzelają dużo goli, a tu mamy Legię, która.. nawet nie chce mi się pisać - chyba każdy wie jakie gówno pokazywaliśmy przez większość tej rundy.
    O kurde, to jak porównać czołg i spychacz - oba mają gąsienice. Ci zawodnicy mają ugruntowaną pozycję w swoich klubach i zdążyli już wielokrotnie pokazać swoje umiejętności, aktualnie mają po prostu przejściowe trudności (jak Niko na początku drugiego sezonu), tu natomiast mamy gościa który od wejścia nie zachwyca. To zupełnie inna sytuacja.

A te suche statystyki wygrywają mistrzostwa, nie to czy ktoś dobrze wygląda na boisku (ale nie strzela).
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 15:36

Czerwona kartka
    a to ktoś zaaklimatyzowany, o ugruntowanej pozycji, w świetnej drużynie, kreującej mnóstwo sytuacji i strzelającej masę goli, ale sam nie strzelający jest usprawiedliwiony, a ktoś nowy, kto dopiero poznaje drużynę, drużynę, która w dodatku gra straszny piach, nie potrafiąc w meczu stworzyć sobie okazji poważnej, nie strzela też i już nie jest usprawiedliwiony?

kurva, przecież to się totalnie nie trzyma kupy i jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.. Nie chce mi się dyskutować o Ronaldo i Suarezie tutaj, ale w obliczu waszych kiepskich argumentacji są perfekcyjnym kontrargumentem, dlatego tego użyłem.

Panowie ja rozumiem frustrację, najłatwiej walić jak w bęben w nowych grajków, od których oczekiwaliśmy podniesienia poziomu drużyny, a nie wręcz przeciwnie, ale trzymajmy jakiś poziom merytoryczny argumentacji. Mam wrażenie, że wszystko zripostujecie tak jak wam wygodnie, ale chyba nie o to tu chodzi.
    Ostatnio edytowane przez emol ; 09-11-2017 o 15:43

Legionista
    a to ktoś zaaklimatyzowany, o ugruntowanej pozycji, w świetnej drużynie, kreującej mnóstwo sytuacji i strzelającej masę goli, ale sam nie strzelający jest usprawiedliwiony, a ktoś nowy, kto dopiero poznaje drużynę, drużynę, która w dodatku gra straszny piach, nie potrafiąc w meczu stworzyć sobie okazji poważnej, nie strzela też i już nie jest usprawiedliwiony?

kurva, przecież to się totalnie nie trzyma kupy i jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.. Nie chce mi się dyskutować o Ronaldo i Suarezie tutaj, ale w obliczu waszych kiepskich argumentacji są perfekcyjnym kontrargumentem, dlatego tego użyłem.
    Po prostu nie daje żadnej podstawy do jego obrony. Przy tych zawodnikach których przytoczyłeś można się spodziewać, że w końcu się przełamią, tutaj nie mamy żadnej pewności.

Widzę, że koniecznie próbujesz udowodnić jakim on będzie kotem, stosując nawet tak oderwane od rzeczywistości porównanie. Twoim jedynym argumentem jest to, że według ciebie ma jakiś potencjał. To, że drużyna gra piach pomijam, dla takiego Niezgody nie stanowi to przeszkody. Dla mnie to stanowczo za mało. Jeśli zacznie w końcu zdobywać regularnie bramki to zmienię zdanie i przyznam, że się co do niego pomyliłem. Dopóki tak się nie stanie nie zmienię opinii o nim.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 09-11-2017 o 15:48

Czerwona kartka

Widzę, że koniecznie próbujesz udowodnić jakim on będzie kotem, stosując nawet tak oderwane od rzeczywistości porównanie.
    właśnie pisałem już, że nie twierdzę, że to jakiś mega kot. Ja z nim wiążę jakieś nadzieje, wy rozumiem nie - spoko szanuję, ale chodzi tylko o to, żeby patrzeć obiektywnie, logicznie i merytorycznie oceniać zawodników, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. A wy tego po prostu nie robicie.

Legionista
    właśnie pisałem już, że nie twierdzę, że to jakiś mega kot. Ja z nim wiążę jakieś nadzieje, wy rozumiem nie - spoko szanuję, ale chodzi tylko o to, żeby patrzeć obiektywnie, logicznie i merytorycznie oceniać zawodników, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. A wy tego po prostu nie robicie.
    Ja oceniam napastnika za bramki. Dopóki je regularnie zdobywa nie będę się czepiał. Jak to zacznie robić to zmienię zdanie. Obyś miał co do niego rację, ja mu naprawdę źle nie życzę tylko mnie po prostu strasznie irytuje.

Legionista Awatar Gabro
    kvrwa nieogary jesteście czy co? Jest temat o piłkarzach. Tu człowiek chce sobie ponarzekać na trenerka
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Gabro
    Ma ktoś możliwość wklejenia tu całego wywiadu z Jozakiem z najnowszej Piłki Nożnej?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Uprawnienia umieszczania postów