Wisła Płock - Legia [6. kol. Ekstraklasy 2017/18, 20.08.2017, godz. 15:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Beziooo
    Legionista
    • 08.2017
    • 908

    No właśnie, może trzeba w końcu zagrać wariantem Kopa-Jodła? Bo Moulin chyba gdzieś odleciał i niezbyt odnajduje się na boisku. Oprócz tego trzeba dalej próbować z Niezgodą, szczególnie jeśli trener zamierza dalej próbować gry z kontry, w takim wariancie najlepiej sprawdza się właśnie on
    Zamieszczone przez księciuniu
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

    Komentarz

    • Orzelek
      Legionista
      • 08.2007
      • 2012

      Zamieszczone przez Tibo
      Nie ma szans. Ja wiem, że ludziom( i mi też xd) podoba się chociażby ciąg Jodły na bramkę, i nie widzę nic złego w Jodle w składzie. Natomiast brak Kopczyńskiego w składzie odejmuje nam możliwości. Bo to jest zawodnik który potrafi korygować błędy naszych zawodników. Świetnie się ustawia, wiele rzeczy potrafi przewidzieć, notuje bardzo dużo odbiorów(i co ważne, nie popełnia przy tym fauli), ma taką inteligencję boiskową, no i jest też trochę drewniany. Ja go po prostu widzę w składzie, Jodłę tak samo(chociażby za Mulę, któremu należy się z 2 tygodnie urlopy od grania)
      Jeśli Kopczyński, to na tych mocniejszych rywali, gdzie ustawia się tuż przed naszymi stoperami. Co do Francuza pełna zgoda - konieczny odpoczynek. Jak podkreślali komentatorzy, w poprzednim sezonie zagrał najwięcej spotkań w karierze. I efekty widać.

      Komentarz

      • MarioBis
        Legionista
        • 05.2017
        • 1211

        Brawo pani Jodłowiec, trener marnej jakości to przynajmniej pani umiała syna postawić na nogi

        Gra tradycyjnie dramat, więc nie ma się co rozpisywać.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

        Komentarz

        • Chmielo
          Legionista
          • 08.2010
          • 10142

          Brawo dla Niezgody. Plus dla Jodłowca. Reszty nie ma co komentować.
          A Melanż Trwa...

          Komentarz

          • Koras(L)
            Legionista
            • 11.2003
            • 288

            Zamieszczone przez MarioBis
            Brawo pani Jodłowiec, trener marnej jakości to przynajmniej pani umiała syna postawić na nogi

            Gra tradycyjnie dramat, więc nie ma się co rozpisywać.
            Kibicem jakiego klubu jesteś? Jeżeli przypadkiem Legii to od kiedy? Z ciekawości pytam.
            Kto to kto to kto to

            Komentarz

            • Makrel
              Legionista
              • 02.2012
              • 1870

              Dzięki Bogu, że Niezgoda to strzelił bo skończyło by się 0-0. Styl jest tragiczny.

              Komentarz

              • beka
                Legionista
                • 07.2011
                • 3644

                Zamieszczone przez Tuzin
                A bardziej na poważnie, to jest właśnie ten "odjazd na lata", że nasz drugi skład łącznie z bramkarzem goli (w bólach bo w bólach) przeciwników tej w lidze.
                dobrze, że drugi, bo najgorsi na boisku byli ci z podstawowej jedenastki, którą ostatnio można było oglądać
                Ostatnio edytowany przez beka; 51085.

                Komentarz

                • Tibo
                  Legionista
                  • 04.2017
                  • 1015

                  Zamieszczone przez Makrel
                  Dzięki Bogu, że Niezgoda to strzelił bo skończyło by się 0-0. Styl jest tragiczny.
                  Jestem pewien, że gdyby do 65 minuty było bez goli, to zmiany w naszym zespole byłyby inne, a że już od pierwszej połowy mieliśmy satysfakcjonujący wynik to wystarczyło oddać piłkę i patrzeć.
                  team LEGIA

                  Komentarz

                  • Koras(L)
                    Legionista
                    • 11.2003
                    • 288

                    Zamieszczone przez Makrel
                    Dzięki Bogu, że Niezgoda to strzelił bo skończyło by się 0-0. Styl jest tragiczny.
                    A gdyby Niezgoda nie strzelił, a któryś z piłkarzy Wisły strzelił, to byśmy przegrali. Geniusz.
                    Kto to kto to kto to

                    Komentarz

                    • Tibo
                      Legionista
                      • 04.2017
                      • 1015

                      Zamieszczone przez Koras(L)
                      A gdyby Niezgoda nie strzelił, a któryś z piłkarzy Wisły strzelił, to byśmy przegrali. Geniusz.
                      W stylu Dąbrowskiego który po 1-1 z Sherrifem powiedział do dziennikarza, że gdyby wygrali 2-0 bądz 3-0 to tematu remisu by nie było
                      team LEGIA

                      Komentarz

                      • R.
                        Legionista
                        • 02.2007
                        • 9675

                        Zamieszczone przez Koras(L)
                        Kibicem jakiego klubu jesteś? Jeżeli przypadkiem Legii to od kiedy? Z ciekawości pytam.
                        On niie jest żadnym kibicem, to wielki skaut pod Niemcem.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                        Komentarz

                        • MarioBis
                          Legionista
                          • 05.2017
                          • 1211

                          Zamieszczone przez Koras(L)
                          Kibicem jakiego klubu jesteś? Jeżeli przypadkiem Legii to od kiedy? Z ciekawości pytam.
                          Debiutowałem w '98 w meczu z czarnuchami panie redaktorze
                          Zamieszczone przez Bary89
                          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

                          Komentarz

                          • Koras(L)
                            Legionista
                            • 11.2003
                            • 288

                            Zamieszczone przez MarioBis
                            Debiutowałem w '98 w meczu z czarnuchami panie redaktorze [emoji38]
                            Czyli kilka lat później niż ja. Ale tym bardziej mnie zastanawia dlaczego tak bardzo jesteś przeciwko Legii.
                            Kto to kto to kto to

                            Komentarz

                            • Niko
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 1308

                              Słowa uznania dla Morta. Jako jedyny - w czasie gdy my analizowaliśmy wyjściową jedenastkę - miał instynkt, by jeszcze puścić szybkiego smsa do Daniela Stefańskiego, by przypilnował wynik w końcówce.

                              Rispetto.

                              Komentarz

                              • MarioBis
                                Legionista
                                • 05.2017
                                • 1211

                                Zamieszczone przez Koras(L)
                                Czyli kilka lat później niż ja. Ale tym bardziej mnie zastanawia dlaczego tak bardzo jesteś przeciwko Legii.
                                Jestem #antyMagierateam
                                Zamieszczone przez Bary89
                                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

                                Komentarz

                                Pracuję...