Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 3. kolejka (12.08.2017 - 13.08.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 3. kolejka (12.08.2017 - 13.08.2017)

    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piatek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Szawar - Net
    Grupa 1, emil83 - nil (0-0-1, 6-10)
    Grupa 1, Zygo - Yanks

    Grupa 2, Efcia - MałaMi (2-0-0, 13-0)
    Grupa 2, Ciechu - SirKruszon (1-1-0, 13-12)
    Grupa 2, looking1916 - Krawczol

    Grupa 3, Robson1916 - Rulkoś
    Grupa 3, Antares - OLIUSTKA
    Grupa 3, Meazza - leh71

    Grupa 4, St.Maro - Majkisek (0-0-1, 8-9)
    Grupa 4, Seba.Kolos - Runi
    Grupa 4, CW(L)KS - LOL3K (0-0-2, 0-12)

    Grupa 5, Bary89 - Tom Kruz
    Grupa 5, (L)ookasch - księciuniu
    Grupa 5, rey - trzeci

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    Zygo

    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-1
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 1-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 0-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 1-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 0-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,859
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,855
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,214
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 0-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-0
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 3-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1

  7. #7
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,080
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-1
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 1-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-2
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2

  8. #8
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,513
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-0
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-3
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 0-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  9. #9
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,280
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 0-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1

  10. #10
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,481
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-0
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1

  11. #11
    Legionista Awatar Robson1916
    Dołączył
    12.2010
    Skąd
    Warszawa, Śródmieście Południowe
    Posty
    320
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-2
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 3-2
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-3
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

  12. #12
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,617
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-0
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 0-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1

  13. #13
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-2
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 2-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1

  14. #14
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,759
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,252
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-2
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 2-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 0-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  16. #16
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,775
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 3-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-2

  17. #17
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,132
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 3-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 3-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 4-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 4-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  18. #18
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-2
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  19. #19
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,555
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 3-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 0-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 1-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  20. #20
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,957
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2

  21. #21
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,155
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana – Rudar 1-1
    12.08 20:30 HUN, Videoton – Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland – Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord – Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping – Djurgarden 2-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina – Partizan 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  22. #22
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,868
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  23. #23
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,153
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-2

  24. #24
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    918
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-0
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-1
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 3-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-0
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  25. #25
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-2

  26. #26
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,439
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 1-1
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 3-1
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  27. #27
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,062
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 2-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 1-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-0
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-1
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 1-1

  28. #28
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,285
    12.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    12.08 18:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    12.08 20:20 SLO, O. Ljubljana - Rudar 1-0
    12.08 20:30 HUN, Videoton - Debrecen 2-0
    13.08 13:00 DEN, Midtjylland - Nordsjaelland 2-0
    13.08 14:30 NED, Feyenoord - Twente 2-0
    13.08 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    13.08 17:30 SWE, Norrkoping - Djurgarden 1-1
    13.08 18:30 SVK, Slovan Bratislava - Dun. Streda 2-0
    13.08 19:00 SRB, Vojvodina - Partizan 0-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •