Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 2. kolejka (06.08.2017 - 07.08.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 2. kolejka (06.08.2017 - 07.08.2017)

    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piatek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Yanks - Net
    Grupa 1, nil - Szawar
    Grupa 1, Zygo - emil83 (1-0-1, 12-17)

    Grupa 2, Krawczol - MałaMi
    Grupa 2, SirKruszon - Efcia (0-0-1, 16-17)
    Grupa 2, looking1916 - Ciechu

    Grupa 3, leh71 - Rulkoś (0-0-2, 7-17)
    Grupa 3, OLIUSTKA - Robson1916
    Grupa 3, Meazza - Antares (0-1-0, 18-18 )

    Grupa 4, LOL3K - Majkisek (0-0-2, 9-16)
    Grupa 4, Runi - St.Maro (1-0-1, 26-24)
    Grupa 4, CW(L)KS - Seba.Kolos

    Grupa 5, trzeci - Tom Kruz
    Grupa 5, księciuniu - Bary89 (2-0-0, 21-14)
    Grupa 5, rey - (L)ookasch



    Bardzo przepraszam, że temat tak późno, ale w tym tygodniu jakoś kompletnie nie mam na nic czasu. W wyborze spotkań pominąłem sobotę, więc do niedzieli jest jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że wszyscy zdążą zatypować.

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    Zygo

    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,080
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-2
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-0
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-0

  4. #4
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,513
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-3
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-0
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 2-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  5. #5
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,214
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-3
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 3-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-3
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-2

  6. #6
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,481
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-2
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 2-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1

  7. #7
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,775
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-2
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-0

  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,617
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 2-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-0

  9. #9
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,555
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 2-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,859
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 2-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 2-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 2-1

  11. #11
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 2-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,957
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 2-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1

  13. #13
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,153
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-2

  14. #14
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,155
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa – Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel – Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek – Rijeka 0-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,759
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa – Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel – Soligorsk 1-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek – Rijeka 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  16. #16
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 2-0
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1

  17. #17
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    918
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0

    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0

    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-0

    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0

    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-2

    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-2

    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1

    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1

    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1

    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-2

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  18. #18
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,132
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-2
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 3-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 3-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 3-2
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 0-3
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  19. #19
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,855
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  20. #20
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,439
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  21. #21
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,280
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-0
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1

  22. #22
    Legionista Awatar Robson1916
    Dołączył
    12.2010
    Skąd
    Warszawa, Śródmieście Południowe
    Posty
    320
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 0-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-2
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-2
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-3
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

  23. #23
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,299
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  24. #24
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,285
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-0
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-1
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  25. #25
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-1
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-0
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-0
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  26. #26
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-0
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  27. #27
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,062
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 2-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 3-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 0-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1

  28. #28
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,252
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-2
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-0
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 2-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    07.08 17:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    07.08 17:30 BLS, Gomel - Soligorsk 1-2
    07.08 19:00 SWE, Djurgarden - Malmo FF 1-2
    07.08 21:00 CRO, Osijek - Rijeka 1-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  29. #29
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    06.08 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
    06.08 16:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    06.08 18:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-0
    06.08 19:00 BUL, CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1-1
    06.08 19:00 CRO, Din. Zagreb - Hajduk Split 1-1
    06.08 19:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •