LEGIA WARSZAWA - Astana (02.08.2017 20:45)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Benek
    Legionista
    • 09.2011
    • 16074

    #31
    DUMA... Dziekuje!!!!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

    jest tylko jeden King!!!!

    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

    Komentarz

    • berserk
      Legionista
      • 03.2009
      • 2999

      #32
      Oprawa była proniemiecka ze względu na umieszczenie na niej wrony, a jej twórcy działając pod przykrywką dopingu na meczach piłkarskich szerzą ideologię Narodowego Socjalizmu...




      #MuremZaBonusem

      Komentarz

      • casual
        Legionista
        • 05.2007
        • 9732

        #33
        W ostatnich miesiącach (a może i latach) tak dużo dla historii Polski (odkłamywania tej historii, przekazywania o niej prawdy) jak wczoraj kibice Legii zrobił chyba tylko Donald Trump, który wygłosił w Warszawie cudowne przemówienie na historycznym Placu Krasińskich.

        Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych "poszło w świat" i było bardzo szeroko komentowane. Dokładnie tak samo dzieje się od wczoraj z oprawą legijnych ultrasów. Moim zdaniem najważniejszą oprawą w historii ich działalności.

        Duma.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

        Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

        Komentarz

        • Bonhart
          Legionista
          • 08.2003
          • 3637

          #34
          Zamieszczone przez KRA
          Dokładnie. Z roku na rok, co raz bardziej zauważalne są postawy roszczeniowe: oni muszę zdobyć tytuł, muszą awansować do europucharów, myszą zdobyć PP, muszą grać ładnie, musimy od nich wymagać - no bo przecież mamy największy budżet. Chcesz wymagać od innych wymagaj również od siebie. A doping taki, jak wczoraj jest może na trzech meczach w sezonie, a na co dzień też odpierdalamy pańszczyznę.

          Oprawa MEGA. Ciężko słowami wyrazić emocje po jej zobaczeniu. Niewykluczone, że dla pamięci poległych i dla samej pamięci o Powstaniu zrobiła ona więcej niż jakiekolwiek akcje społeczne, czy edukacyjne o nim.
          Tylko widzisz - nam nikt nie placi za to ze zdzieramy gardla i jezdzimy w kzdy zakatek Europy, co wiecej, wiele osob wydaje na to znaczna ilosc ciezko zarobionych pieniedzy. Nasi pilkarze maja w klubie wszystko - gruby hajs, znakomite warunki pracy, opieke medyczna, luksusowy transport, piekny stadion, swietna atmosfere... Wlasnie dlatego oczekujemy od nich,ze w kazdym meczu bedzie im zalezalo tak jak wczoraj od pierwszej minuty. Mozna przegrac przez pech, albo nizsze umiejetnosci, ale zaangazowanie i walka to jest po prostu obowiazek kazdego z tych pilkarzy.
          A ze musza zdobywac tytuly... no coz, to jest Legia, tu sie wymaga, jak nie odpowiada to sa inne kluby, gdzie wystarczy tylko biegac.

          Komentarz

          • KRA
            Legionista
            • 12.2004
            • 1506

            #35
            Zamieszczone przez Bonhart
            Tylko widzisz - nam nikt nie placi za to ze zdzieramy gardla i jezdzimy w kzdy zakatek Europy, co wiecej, wiele osob wydaje na to znaczna ilosc ciezko zarobionych pieniedzy. Nasi pilkarze maja w klubie wszystko - gruby hajs, znakomite warunki pracy, opieke medyczna, luksusowy transport, piekny stadion, swietna atmosfere... Wlasnie dlatego oczekujemy od nich,ze w kazdym meczu bedzie im zalezalo tak jak wczoraj od pierwszej minuty. Mozna przegrac przez pech, albo nizsze umiejetnosci, ale zaangazowanie i walka to jest po prostu obowiazek kazdego z tych pilkarzy.
            A ze musza zdobywac tytuly... no coz, to jest Legia, tu sie wymaga, jak nie odpowiada to sa inne kluby, gdzie wystarczy tylko biegac.
            Nie róbmy dalszego OT o ambicji i zarobkach piłkarzyków w temacie o historycznej oprawie. Jakby co możemy kontynuować w temacie sportowym.

            Komentarz

            • KKS1974
              Legionista
              • 08.2017
              • 1

              #36
              Panowie wielki szacunek z Poznania. Ciary na plecach i duma z bycia POLAKIEM. Wielkie dzięki.

              Komentarz

              • jednopostowiec
                niezrzeszony
                • 03.2013
                • 1618

                #37
                Brawo Legioniści.
                To było piękne. Już we wtorek podczas 'Godziny W' powiedziałem do ojca "jutro gra Legia, oni takiej okazji nie odpuszczą i na 100% upamiętnią Powstańców". No i się nie myliłem. Przejmująca grafika połączona z minutą ciszy "rozerwaną" alarmową syreną... Ja tam jestem niby gruboskórny, ale świeczki w oczach stanęły
                A jak babcia przełącza bez sprzeciwu NaWspólnej, żeby zobaczyć "kibolstwo", to znak, że było pięknie.
                Brawo raz jeszcze.

                PS. Komentarze na Sport.pl.... szkoda gadać.

                Komentarz

                • Krzysztof1955
                  Legionista
                  • 08.2017
                  • 1

                  #38
                  Jestem z Poznania i ale widzac to wspaniala oprawę czulem się jednym z Was. Dzięki za te chwile dumy z tego ze jestesmy Polakami. Dziękuję za organizację i proszę o wiecej takich opraw - jestem z Wami...

                  Komentarz

                  • księciuniu
                    Gintleman
                    • 10.2010
                    • 20981

                    #39
                    O ile to prawda:
                    Według Mirosława Starczewskiego, wiceprezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Legii żadne kary jednak nie grożą, a oprawa została zaakceptowana przez UEFA. - Federacja zgodziła się, by klub uczcił rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - stwierdził działacz w rozmowie z "Gazetą Stołeczną".
                    to pewnie spodziewali się Kotwicy i biało-czerwonych baloników
                    Lubię sobie jebnąć posta.

                    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                    Komentarz

                    • berserk
                      Legionista
                      • 03.2009
                      • 2999

                      #40
                      Ktoś im pokazał grafikę z napisem WYBACZAMY w barwach flagi Szkopów
                      #MuremZaBonusem

                      Komentarz

                      • Kempes
                        Legionista
                        • 06.2003
                        • 8032

                        #41
                        Zamieszczone przez casual
                        W ostatnich miesiącach (a może i latach) tak dużo dla historii Polski (odkłamywania tej historii, przekazywania o niej prawdy) jak wczoraj kibice Legii zrobił chyba tylko Donald Trump, który wygłosił w Warszawie cudowne przemówienie na historycznym Placu Krasińskich.

                        Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych "poszło w świat" i było bardzo szeroko komentowane. Dokładnie tak samo dzieje się od wczoraj z oprawą legijnych ultrasów. Moim zdaniem najważniejszą oprawą w historii ich działalności.

                        Duma.
                        I dobrze, że oba wydarzenia względnie blisko siebie.

                        http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...j-prasy/m1seck - chociażby z tego powodu świetny pomysł
                        Podobnie jak "Daily Mail", serwis wspomina o tym, czym było powstanie warszawskie

                        Nie inaczej jest również w "La Gazzetta Dello Sport". "Powstanie warszawskie zostało brutalnie stłumione przez Niemców. Hitler nakazał całkowite zniszczenie miasta.
                        Jesteś panem własnego losu.

                        Komentarz

                        • aDHd
                          Legionista
                          • 08.2012
                          • 424

                          #42
                          Dzwonią znajomi z mojej branży, którzy wiedzą, że jestem kibicem. Ludzie kompletnie niekumaci w tematach piłkarskich, nie wiedzą z kim był mecz i o co, ale dziękują, podziwiają, wyrażają wielki szacunek, za to co zobaczyli dzisiaj w internetach na całym świecie.
                          Nigdy czegoś takiego nie było, nawet o bilety na Real tylu się nie pytało .
                          Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                          Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

                          Komentarz

                          • Marcino
                            Legionista
                            • 05.2015
                            • 5055

                            #43
                            Ja napiszę tylko tyle, jak jest godzina 17:00 1 sierpnia to łzy same lecą mi z oczu. Wczoraj poleciały też na start hymnu podczas wspaniałego dzieła NS-ów. Jesteście niesamowici i macie w swoich szeregach artystów !
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                            To warszawskie ballady ...

                            Komentarz

                            • ŁUKASZ.
                              Legionista
                              • 06.2009
                              • 2617

                              #44
                              Zamieszczone przez aDHd
                              Dzwonią znajomi z mojej branży, którzy wiedzą, że jestem kibicem. Ludzie kompletnie niekumaci w tematach piłkarskich, nie wiedzą z kim był mecz i o co, ale dziękują, podziwiają, wyrażają wielki szacunek, za to co zobaczyli dzisiaj w internetach na całym świecie.
                              Nigdy czegoś takiego nie było, nawet o bilety na Real tylu się nie pytało .
                              U mnie w robocie to samo. Od rana rozmowy i wielkie poruszenie. Podziw.
                              NS - szacunek. Po raz kolejny pokazaliście, że jesteście ludźmi mega kreatywnymi, inteligentnymi. Jestem dumny.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

                              Komentarz

                              • jkp
                                Legionista
                                • 03.2015
                                • 413

                                #45
                                Napisaliście już wszystko o tej oprawie. Tak prostej, przejmującej i szczerej oprawy nie widziałem jeszcze nigdy.

                                NS - dziękuję!

                                Komentarz

                                Pracuję...