Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 85

Wątek: LEGIA WARSZAWA - Astana (02.08.2017 20:45)

Legionista Awatar Benek
    DUMA... Dziekuje!!!!!
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar berserk
    Oprawa była proniemiecka ze względu na umieszczenie na niej wrony, a jej twórcy działając pod przykrywką dopingu na meczach piłkarskich szerzą ideologię Narodowego Socjalizmu...

NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar casual
    W ostatnich miesiącach (a może i latach) tak dużo dla historii Polski (odkłamywania tej historii, przekazywania o niej prawdy) jak wczoraj kibice Legii zrobił chyba tylko Donald Trump, który wygłosił w Warszawie cudowne przemówienie na historycznym Placu Krasińskich.

Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych "poszło w świat" i było bardzo szeroko komentowane. Dokładnie tak samo dzieje się od wczoraj z oprawą legijnych ultrasów. Moim zdaniem najważniejszą oprawą w historii ich działalności.

Duma.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Dokładnie. Z roku na rok, co raz bardziej zauważalne są postawy roszczeniowe: oni muszę zdobyć tytuł, muszą awansować do europucharów, myszą zdobyć PP, muszą grać ładnie, musimy od nich wymagać - no bo przecież mamy największy budżet. Chcesz wymagać od innych wymagaj również od siebie. A doping taki, jak wczoraj jest może na trzech meczach w sezonie, a na co dzień też odpierdalamy pańszczyznę.

Oprawa MEGA. Ciężko słowami wyrazić emocje po jej zobaczeniu. Niewykluczone, że dla pamięci poległych i dla samej pamięci o Powstaniu zrobiła ona więcej niż jakiekolwiek akcje społeczne, czy edukacyjne o nim.
    Tylko widzisz - nam nikt nie placi za to ze zdzieramy gardla i jezdzimy w kzdy zakatek Europy, co wiecej, wiele osob wydaje na to znaczna ilosc ciezko zarobionych pieniedzy. Nasi pilkarze maja w klubie wszystko - gruby hajs, znakomite warunki pracy, opieke medyczna, luksusowy transport, piekny stadion, swietna atmosfere... Wlasnie dlatego oczekujemy od nich,ze w kazdym meczu bedzie im zalezalo tak jak wczoraj od pierwszej minuty. Mozna przegrac przez pech, albo nizsze umiejetnosci, ale zaangazowanie i walka to jest po prostu obowiazek kazdego z tych pilkarzy.
    A ze musza zdobywac tytuly... no coz, to jest Legia, tu sie wymaga, jak nie odpowiada to sa inne kluby, gdzie wystarczy tylko biegac.

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Tylko widzisz - nam nikt nie placi za to ze zdzieramy gardla i jezdzimy w kzdy zakatek Europy, co wiecej, wiele osob wydaje na to znaczna ilosc ciezko zarobionych pieniedzy. Nasi pilkarze maja w klubie wszystko - gruby hajs, znakomite warunki pracy, opieke medyczna, luksusowy transport, piekny stadion, swietna atmosfere... Wlasnie dlatego oczekujemy od nich,ze w kazdym meczu bedzie im zalezalo tak jak wczoraj od pierwszej minuty. Mozna przegrac przez pech, albo nizsze umiejetnosci, ale zaangazowanie i walka to jest po prostu obowiazek kazdego z tych pilkarzy.
    A ze musza zdobywac tytuly... no coz, to jest Legia, tu sie wymaga, jak nie odpowiada to sa inne kluby, gdzie wystarczy tylko biegac.
    Nie róbmy dalszego OT o ambicji i zarobkach piłkarzyków w temacie o historycznej oprawie. Jakby co możemy kontynuować w temacie sportowym.

Panowie wielki szacunek z Poznania. Ciary na plecach i duma z bycia POLAKIEM. Wielkie dzięki.

niezrzeszony
    Brawo Legioniści.
    To było piękne. Już we wtorek podczas 'Godziny W' powiedziałem do ojca "jutro gra Legia, oni takiej okazji nie odpuszczą i na 100% upamiętnią Powstańców". No i się nie myliłem. Przejmująca grafika połączona z minutą ciszy "rozerwaną" alarmową syreną... Ja tam jestem niby gruboskórny, ale świeczki w oczach stanęły
    A jak babcia przełącza bez sprzeciwu NaWspólnej, żeby zobaczyć "kibolstwo", to znak, że było pięknie.
    Brawo raz jeszcze.

PS. Komentarze na Sport.pl.... szkoda gadać.

Jestem z Poznania i ale widzac to wspaniala oprawę czulem się jednym z Was. Dzięki za te chwile dumy z tego ze jestesmy Polakami. Dziękuję za organizację i proszę o wiecej takich opraw - jestem z Wami...

Gintleman Awatar księciuniu
    O ile to prawda:
    Według Mirosława Starczewskiego, wiceprezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Legii żadne kary jednak nie grożą, a oprawa została zaakceptowana przez UEFA. - Federacja zgodziła się, by klub uczcił rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - stwierdził działacz w rozmowie z "Gazetą Stołeczną".
    to pewnie spodziewali się Kotwicy i biało-czerwonych baloników
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar berserk
    Ktoś im pokazał grafikę z napisem WYBACZAMY w barwach flagi Szkopów
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    W ostatnich miesiącach (a może i latach) tak dużo dla historii Polski (odkłamywania tej historii, przekazywania o niej prawdy) jak wczoraj kibice Legii zrobił chyba tylko Donald Trump, który wygłosił w Warszawie cudowne przemówienie na historycznym Placu Krasińskich.

Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych "poszło w świat" i było bardzo szeroko komentowane. Dokładnie tak samo dzieje się od wczoraj z oprawą legijnych ultrasów. Moim zdaniem najważniejszą oprawą w historii ich działalności.

Duma.
    I dobrze, że oba wydarzenia względnie blisko siebie.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...j-prasy/m1seck - chociażby z tego powodu świetny pomysł
    Podobnie jak "Daily Mail", serwis wspomina o tym, czym było powstanie warszawskie

Nie inaczej jest również w "La Gazzetta Dello Sport". "Powstanie warszawskie zostało brutalnie stłumione przez Niemców. Hitler nakazał całkowite zniszczenie miasta.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar aDHd
    Dzwonią znajomi z mojej branży, którzy wiedzą, że jestem kibicem. Ludzie kompletnie niekumaci w tematach piłkarskich, nie wiedzą z kim był mecz i o co, ale dziękują, podziwiają, wyrażają wielki szacunek, za to co zobaczyli dzisiaj w internetach na całym świecie.
    Nigdy czegoś takiego nie było, nawet o bilety na Real tylu się nie pytało .

Legionista Awatar Marcino
    Ja napiszę tylko tyle, jak jest godzina 17:00 1 sierpnia to łzy same lecą mi z oczu. Wczoraj poleciały też na start hymnu podczas wspaniałego dzieła NS-ów. Jesteście niesamowici i macie w swoich szeregach artystów !

Cytat Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
    Dzwonią znajomi z mojej branży, którzy wiedzą, że jestem kibicem. Ludzie kompletnie niekumaci w tematach piłkarskich, nie wiedzą z kim był mecz i o co, ale dziękują, podziwiają, wyrażają wielki szacunek, za to co zobaczyli dzisiaj w internetach na całym świecie.
    Nigdy czegoś takiego nie było, nawet o bilety na Real tylu się nie pytało .
    U mnie w robocie to samo. Od rana rozmowy i wielkie poruszenie. Podziw.
    NS - szacunek. Po raz kolejny pokazaliście, że jesteście ludźmi mega kreatywnymi, inteligentnymi. Jestem dumny.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar jkp
    Napisaliście już wszystko o tej oprawie. Tak prostej, przejmującej i szczerej oprawy nie widziałem jeszcze nigdy.

NS - dziękuję!
    audaces fortuna iuvat timidosque repellit

Legionista
    Byłem przekonany, że osiągneliście już szczyt swoich artystycznych możliwości. Z wczorajszym dniem zmieniam zdanie, nie ma dla Was chyba odgórnej granicy, której nie jesteście w stanie pokonać.

Dziękuję Panowie bo koledzy z pracy, konkretnie z Danii nie mogą wyjść z podziwu, że tak otwarcie i w tak bezpośredni sposób pokazaliście kawałek naszej pięknej, ale i smutnej historii.

Dziękuję.

Fck nzs

Legionista
    Miazga, dzięki !!
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista Awatar casual
    O dziwo fajny i dość uczciwy materiał o wczorajszej oprawie był w "Wydarzeniach" w Polsacie- pokazane zostały też inne oprawy Legii i generalnie ton materiału był pozytywny.

W "Faktach" TVN odwrotnie.

Zaraz zaś główne wydanie "Wiadomości", zapewne i tutaj sprawa zostanie omówiona i skomentowana.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Zaraz zaś główne wydanie "Wiadomości", zapewne i tutaj sprawa zostanie omówiona i skomentowana.
    w panoramie na tvp2 dość pozytywnie, także w wiadomościach to samo pewnie pokażą. Jednak pamiętamy, że w chvju mamy co tam sobie pierdzielą w tv.

W "Faktach" TVN odwrotnie.
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Pod obserwacją
    :O

Legionista Awatar Somebody
    Szacunek NS

A kto to ci naziści ? Chyba wyginęli jak dinozaury , nic mnie tak nie wk@%wia jak unikanie mówienia że to Niemcy .

Oprawa przepiękna a i doping zacny chociaż dziś kilka osób miało uciechę z mojego głosu

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
    :O
    A skąd taki Dudek ma mieć wiedzę? Kiedy była w szkole historia grał w piłkę. To jest problem naszych czasów, uznawanie za autorytety w sprawach wszelakich różnej maści artystów, sportowców, osób które poza swoją wąską specjalnością nic nie potrafią.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Czapki z głów i głębokie pokłony

Niesamowita twarz dziecka, wywołuje pewien...niepokój. W oryginale ("Idź i patrz") nie robi takiego wrażenia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
    Oprawa kogoś zabolała wiec jest kontrakcja http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...o_1011533.html
    No i się rozkręca. Jak stan obecny to Centrum Wieshentala się do nas doyebało.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez paether Zobacz posta
    Czapki z głów i głębokie pokłony

Niesamowita twarz dziecka, wywołuje pewien...niepokój. W oryginale ("Idź i patrz") nie robi takiego wrażenia.
    Chodzi ci o ten kadr? Pamiętam ten film z podstawówki z lat 80tych. Musieliśmy oglądać go na zajęciach z PO na zmianę z filmami jak to imperialistyczne wojska USA pacyfikują ludową republikę Wietnamu. Nazywaliśmy go wtedy "icipacz". Swoją drogą dobry film. Ale mniejsza.

A tak na marginesie. Lewactwo od wczoraj próbuje wszelkimi siłami zdeprecjonować oprawę że "kibole legii wzięli kadr z radzieckiego filmu, a nie z powstania", "no lol i beka normalnie", "nie stać was na nic innego tylko kadry z ruskich filmów" itd. Do tych lewackich pał z antif i ich dziennikarskich akolitów nie dociera, że pomysł jest na tyle uniwersalny że nie trzeba się posiłkować kadrami z filmów. Można wziąć pierwszy lepszy i odda to samo. Bolą doopy, oj bolą .

I to jest max! Pani Anna... .
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 04-08-2017 o 02:13
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar casual
    Zabawne, że najmocniej oprawa opluwana jest przez... Polaków. Świat bije brawo, nawet wiele głosów z Niemiec jest normalnych, podczas gdy nasze lewactwo wściekle gardłuje.

Ich lamenty to miód na serce normalnych ludzi.
    Zapamiętał.

Legionista Awatar KRA
    Moja mama, kobieta która interesuje się piłką i Legią raczej dlatego, że ma dwóch synów którzy jej kibicują wczoraj wysłała mi smsa (a robi to bardzo rzadko - woli dzwonić) o następującej treści: "Gratulacje. Oprawa meczu ujęła mnie za serce. Całuski"
    Chyba pierwsza oprawa, którą skomentowała. Niby nic, ale to pokazuje, że oprawa/jej przekaz trafił także do zwykłych ludzi, którzy na co dzień stoją nieco z boku rozgrywek piłki nożnej i wydarzeń związanych z Legią.

Jeszcze raz brawo NS!

Uprawnienia umieszczania postów