Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 85

Wątek: LEGIA WARSZAWA - Astana (02.08.2017 20:45)

Legionista

LEGIA WARSZAWA - Astana (02.08.2017 20:45)

Drodzy Kibice!To już w środę! Dalej walczymy o Ligę Mistrzów!
    **** w wynik z Kazachstanu, razem jesteśmy w stanie wywalczyć ten awans.
    Robimy taki rozpierdol jakiego dawno nie było - przybysze z azjatyckich stepów, już na rozgrzewce mają nie wiedzieć co się dzieje.
    Obowiązkiem każdego z Was jest stawić się w środę, w białej koszulce, na Łazienkowskiej 3 i dać z siebie 100% zaagażowania niezależnie od wyniku!

Walczymy Do Końca!

PS: Niestety internetowi konfidenci donieśli, iż NaSz wczorajszy post nie spełnia norm fb i został on usunięty przez fejsbuka. Jednak dotarł on do prawie... 400 tys. ludzi, więc zaintersowani na pewno przeczytali 😉
    !!!
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar SzydeL
    Jeden z ważniejszych meczów ostatnich sezonów.Osobiście powiem, że jarałem się wieloma meczami, ale na ten jutrzejszy nakręciłem się cholernie mocno (pewnie kwestia wyniku jaki trzeba ukręcić).

Ps.Podobno na ten moment ok 20 tys biletów sprzedanych.Ciekawe czy ta prognoza się sprawdzi.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar LOL3K
    22376 licznik pokazuje.

Temperatura iście kazachska się zapowiada

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    PS: Niestety internetowi konfidenci donieśli, iż NaSz wczorajszy post nie spełnia norm fb i został on usunięty przez fejsbuka. Jednak dotarł on do prawie... 400 tys. ludzi, więc zaintersowani na pewno przeczytali 😉
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Gintleman Awatar księciuniu
    Z oficjalnej:
    Informujemy, że przed mecz III rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w którym Legia Warszawa zmierzy się z FK Astana, zostanie poprzedzony minutą ciszy. W ten sposób uczcimy bohaterską postawę warszawskich powstańców, którzy 73 lata temu rozpoczęli największą akcję zbrojną przeciwko niemieckiemu okupantowi w czasie II wojny światowej. Cześć i chwała Bohaterom!

P.S.
    Dobrze, że dzisiaj trochę chłodniej za oknem. Gorąco dopiero będzie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar casual
    Moim zdaniem z wielu względów jedna z najważniejszych jeśli nie najważniejsza oprawa NS w historii.

Za moment o tej oprawie będzie baaaardzo głośno. I to nie tylko wśród europejskich kibiców czy kibiców w ogóle.

Szacunek.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Prawda. Ludzie nie zaznajomieni z scena mowili i pisali mi o oprawie

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar krzysiek1916
    Było pięknie. Zapłakałem, zwłaszcza przy hymnie.
    Szkoda tylko, że piłkarze nie pokazali jaj i nie stali na środku boiska do końca jego odśpiewania.

Legionista Awatar LOL3K
    Jeżeli ktoś nie widział.

Ból dupy pewnych środowisk murowany

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...64557701640192

Największy serwis sportowy w Brazylii. Na głównej stronie prawie sam Neymar i to.
    Nie widziałem większego "szału" po jakiejkolwiek oprawie. Dziesiątki tysięcy interakcji na necie w ciągu kilku h. Przeważają opinie pozytywne. Pięknie.

W takich sytuacjach widzę progres w świadomości patriotycznej społeczeństwa na przestrzeni ostatnich lat. Jak duży w tym udział środowisk kibicowskich? Każdy sobie sam może odpowiedzieć

Legionista Awatar Chmielo
    Wspaniała oprawa! Chyba najbardziej przejmująca ze wszystkich dotychczas zaprezentowanych na naszym stadionie.

Dziękuję!
    A Melanż Trwa...

Piękna i mocna oprawa. A najlepsze, że ciężko się do niej formalnie doczepić : nie nawołuje do nienawiści, nie jest rasistowska, nie miesza się w politykę, nie zawiera zakazanych symboli (chyba że się przyczepią do rozmazanej gapy); same fakty historyczne.

Czapki z głów przed pomysłodawcą.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Piękna i mocna oprawa. A najlepsze, że ciężko się do niej formalnie doczepić : nie nawołuje do nienawiści, nie jest rasistowska, nie miesza się w politykę, nie zawiera zakazanych symboli (chyba że się przyczepią do rozmazanej gapy); same fakty historyczne.

Czapki z głów przed pomysłodawcą.
    Tzw. "treści niezwiązane z meczem".
    Przypominam mecz bodajże w Ried - z dużo "lżejszą" gatunkowo oprawą.

Kurde, masz rację, nie doceniłem kurevstwa mafii.
    Co oczywiście nie zmienia faktu, że co by nie wymyślili, to oprawa w 100% słuszna i odpowiednia.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że co by nie wymyślili, to oprawa w 100% słuszna i odpowiednia.
    Oczywiście się zgadzam.

Mocno się odbiło, nie sądziłem, że zagranicą zostanie to aż tak podchwycone.
    Ciekawe jak te pozytywne, międzynarodowe komentarze, skontrują rodzime hieny, wiadomo skąd, bardziej niemieckie od Szwaisztaigera i Gethego razem wziętych.

Szacunek dla wykonawców i pomysłodawcy.

Legionista Awatar Maciej_L
    Tak z czystej ciekawosci bez napinki to czemu bilismy brawo po odpadnieciu z mistrzem KAZACHSTANU? Czy to jest teraz nasz szczyt marzen? Ja rozumiem nic nie skandowac, ale brawa i dzieki za walke?
    Ostatnio edytowane przez Maciej_L ; 03-08-2017 o 01:14
    We are the best, fuck the rest!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Mocno się odbiło, nie sądziłem, że zagranicą zostanie to aż tak podchwycone.
    Ciekawe jak te pozytywne, międzynarodowe komentarze, skontrują rodzime hieny, wiadomo skąd, bardziej niemieckie od Szwaisztaigera i Gethego razem wziętych.

Szacunek dla wykonawców i pomysłodawcy.
    Na razie cisza, czekają na rozkazy, jedynie dziennik.pl i pudel się wychyliły.

Wielkie dzięki dla NS za tą oprawę, czegoś takiego świat kibicowski jeszcze nie widział.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Luke
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Tzw. "treści niezwiązane z meczem".
    Przypominam mecz bodajże w Ried - z dużo "lżejszą" gatunkowo oprawą.
    Kurde, masz rację, nie doceniłem kurevstwa mafii.
    Skoro była minuta ciszy, to chyba treści są związane z meczem. Jest jakiś błąd w moim rozumowaniu?

Może i były ładniejsze oprawy, trudniejsze technicznie, bardziej efektowne, ale ważniejszej nie będzie. Dziękuję.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista
    Najlepsza treścią i najważniejsza oprawa od lat. Doping mistrzostwo świata. Qr... nie mam słów... Popłakałem się podczas Mazurka na stadionie. Dziękuję NS

Wywalą nas z uni jewropejskiej i uefy za to, zobaczycie . Timermans i cała ta lewacka banda dostanie amoku. Musiało te qr zaboleć

Odzew jest przepotężny (wybaczcie, zebrałem kilka na podstawie TT). U jednych jednak "Nazi" zastąpiło "German":

Choć nie wszystkim w smak, boli qrvy boli:

Marcin Palade @MarcinPalade

Kontrowersyjną? Niebywałe

Tomasz Lis @lis_tomasz
    Wybitnie głupia.

Niewygodna? Chyba tylko dla właścicieli Legii, którzy najedzą się wstydu. Tyle ze tym razem nie jak w zeszłym roku, w Lidze Mistrzów.

O czym tu mowa? Oczywiście, że zabiijali Niemcy. Zbrodniarze, sadyści. To wiemy. A czemu ma służyć ta oprawa? Oddaniu hołdu ofiarom? Tak???

Krzysztof Luft @KrzyLuft

Rozbudzanie antyniemieckich nastrojów niweczy wieloletnie wysiłki pojednania pol-niem. To głupota to grzech.

https://twitter.com/KrzyLuft/status/892892912119369730

Reszta jeszcze wypłynie na dniach, ale o tej oprawie będzie się mówić
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 03-08-2017 o 05:58
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar PeCe
    Oprawa kapitalna zarówno jeśli chodzi przekaz, jak i o stronę techniczną. Warto również zwrócić uwagę na rewelacyjne odśpiewanie hymnu, równo i bardzo głośno. A jeśli chodzi o doping, momentami, a szczególnie na początku naprawdę korba jakiej dawno nie było

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez Maciej_L Zobacz posta
    Tak z czystej ciekawosci bez napinki to czemu bilismy brawo po odpadnieciu z mistrzem KAZACHSTANU? Czy to jest teraz nasz szczyt marzen? Ja rozumiem nic nie skandowac, ale brawa i dzieki za walke?
    Ponieważ tak na prawdę to pierwsza poważna wtopa (przegrany dwumecz gdy byliśmy faworytem) w pucharach od dwumeczu z Rosenborgiem 5 lat temu. Nie zawsze się*wygrywa, a jesteśmy z Legią*czy czas dobry, czy czas zły. W dodatku wczoraj walczyli.

Pod obserwacją
    Oprawa kogoś zabolała wiec jest kontrakcja http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...o_1011533.html

Legionista Awatar Bonhart
    Na marginesie - wczorajszy doping byl kapitalny, niemal bez przestojow przez caly mecz. Brawo My

Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Skoro była minuta ciszy, to chyba treści są związane z meczem. Jest jakiś błąd w moim rozumowaniu?

Może i były ładniejsze oprawy, trudniejsze technicznie, bardziej efektowne, ale ważniejszej nie będzie. Dziękuję.
    Tyle że to nie chodzi o Twoje czy moje rozumowanie, a o rozumowanie mądrych głów w UEFA.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Ponieważ tak na prawdę to pierwsza poważna wtopa (przegrany dwumecz gdy byliśmy faworytem) w pucharach od dwumeczu z Rosenborgiem 5 lat temu. Nie zawsze się*wygrywa, a jesteśmy z Legią*czy czas dobry, czy czas zły. W dodatku wczoraj walczyli.
    Bez kitu, ale jestem w szoku, że trzeba to komuś tłumaczyć. Swoją drogą to chyba znak czasów i zmiana pokoleń, żeby daleko wstecz nie sięgać - przed 2013 zdobyliśmy 4 razy MP w ciągu... 19 lat. Teraz 4 w 5 lat i w dupach się poprzewracało od tego dobrobytu chyba...
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Bez kitu, ale jestem w szoku, że trzeba to komuś tłumaczyć. Swoją drogą to chyba znak czasów i zmiana pokoleń, żeby daleko wstecz nie sięgać - przed 2013 zdobyliśmy 4 razy MP w ciągu... 19 lat. Teraz 4 w 5 lat i w dupach się poprzewracało od tego dobrobytu chyba...
    Nie zgodzę się.
    Na Legii jestem od dziesięcioleci - przez wiele chudych lat.
    Ale odpadanie w 3 rundzie eliminacji z kazachską Astaną rok po grze w fazie grupowej LM, po 2 meczach bez pomysłu i stylu to nie jest coś nad czym można przejść do porządku dziennego.
    Jeszcze gdybyśmy przegrali z naprawdę silną drużyną, ale to są faktycznie ogóry ciągnięte przez 2 średnio rozgarniętych murzynów.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Nie zgodzę się.
    Na Legii jestem od dziesięcioleci - przez wiele chudych lat.
    Ale odpadanie w 3 rundzie eliminacji z kazachską Astaną rok po grze w fazie grupowej LM, po 2 meczach bez pomysłu i stylu to nie jest coś nad czym można przejść do porządku dziennego.
    Jeszcze gdybyśmy przegrali z naprawdę silną drużyną, ale to są faktycznie ogóry ciągnięte przez 2 średnio rozgarniętych murzynów.
    Zgoda. Ale nie takie rzeczy się w piłce zdarzały/zdarzają. Co by nie mówić o wczorajszym meczu, to na ile mogli zap.ier.dal.ali i serca do walki im odmówić nie można, a że brakło umiejętności/szczęścia? Bywa.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Dokładnie. Z roku na rok, co raz bardziej zauważalne są postawy roszczeniowe: oni muszę zdobyć tytuł, muszą awansować do europucharów, myszą zdobyć PP, muszą grać ładnie, musimy od nich wymagać - no bo przecież mamy największy budżet. Chcesz wymagać od innych wymagaj również od siebie. A doping taki, jak wczoraj jest może na trzech meczach w sezonie, a na co dzień też odpierdalamy pańszczyznę.

Oprawa MEGA. Ciężko słowami wyrazić emocje po jej zobaczeniu. Niewykluczone, że dla pamięci poległych i dla samej pamięci o Powstaniu zrobiła ona więcej niż jakiekolwiek akcje społeczne, czy edukacyjne o nim.

Uprawnienia umieszczania postów