Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Turniej kibiców!

Legionista

Turniej kibiców!

Powinno dojść w czasie wakacji do turnieju kibców.Coś na styl turnieju w Hadze. Na tym turnieju powinny być ekipy Legii,Zagłębia,Pogonii,Olimpii,
    Den Haag oraz kilka ekip z Polski które lubią Legię.Chętnie by przyjechał BKS na taki turniej wtedy można by było doprowadzić do zgody Legii z BKS-em. Turniej mógłby się odbyć w Warszawie bo tam jest odpowiednia baza do tego typu rzeczy.

Legionista
    A zorganizujesz go?? Nie no swiruje.No fajnie by bylo taki turniej zorganizowac..ja bym wolal jednak w innym miescie,np.w Sosnowcu :>

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez Grochów
    A zorganizujesz go?? Nie no swiruje.No fajnie by bylo taki turniej zorganizowac..ja bym wolal jednak w innym miescie,np.w Sosnowcu :>
    albo na neutralnym boisku , np w Łodzi ,ale szczerze mowiac wlasnie dlatego zaluje ze nie mieszkam w Warszawie ,bardzo ciekawe zeczy a my mamy kaaawał dorgi . POmysł nei głupi , tylko trzeba zorganizować .

Legionista
    Najlepiej byłoby zorganizować taki turniej tydzień po zakończeniu sezonu, albo tydzień przed rozpoczęciem. Myśle że mogłoby coś takiego zorganizować Stowarzyszenie, a miejscem spotkań najlepiej jakby była Łazienkowska 3!
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista
    Bardzo dobry pomysł . Jestem ciekaw meczy między Pogonią a Olimpią ,bo z tego co wiem obie ekipy nieprzepadają za sobą. Ten turniej mógłby to jednak zmienić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez wasi(L)
    Bardzo dobry pomysł . Jestem ciekaw meczy między Pogonią a Olimpią ,bo z tego co wiem obie ekipy nieprzepadają za sobą. Ten turniej mógłby to jednak zmienić.
    Tak samo,jak Pogon z Zaglebiem sie nie lubia...
    Ale jesli turniej bylby organizowany przez Legie,to nie byloby zadnych zgrzytów...

Legionista Awatar Mazi
    Proponowałbym mejla do NL i Stowarzyszenia ....gdyby im się spodobał ten pomysł , o organizację byłbym spokojny . Jak oni nie podłapią , to poki co chyba na taki turniej nie mielibyśmy co liczyc .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista
    Taki turniej właśnie po to by był aby połączyć wszystkie kluby które są za Legią w celu stworzenia potężnej koalicji która byłaby mocniejsza od triady i innych zgód. Dzięki przyjaźni wszystkich ekip moglibyśmy panować w całej polsce od morza po góry!!!!!

Legionista Awatar szczepan
    pomysl fajny ale nie wiem czy do zorganizowania... chociaz gdyby w Legii byl nowty sponsor to moze w ramach reklamy pomogl by cos takeigo zorganizowac! zeby zachecic ludzi!
    sadze ze trzeba do NL i stowarzyszenia napisac!

Legionista

mecz o puchar NL

A co z meczem o puchar NL Legia-Zaglebie.
    Rewanz za ubiegly sezon !!!
    ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Legionista

Re: mecz o puchar NL

Cytat Zamieszczone przez ^m@rcin^
    A co z meczem o puchar NL Legia-Zaglebie.
    Rewanz za ubiegly sezon !!!
    po co i tak wygramy 3 raz z rzedu to sa cienasy
    A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Legionista
    No i czyt ten turniej byłby turniejem reprezentacji klubów czy bardziej fan clubów (coś w stylu widzewskim). Jeżeli już to by chyba było lepiej gdyby były fan cluby ale też reprezentacje (fan cluby) innych klubów (przyjaciół).
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    Proponowałbym mejla do NL i Stowarzyszenia ....gdyby im się spodobał ten pomysł , o organizację byłbym spokojny . Jak oni nie podłapią , to poki co chyba na taki turniej nie mielibyśmy co liczyc .
    Spróbujcie najpierw tam, jak nie da rady to mogę pomóc zorganizowac ten turniej, tylko mecze musiałyby być na boisku na którym gra LF, bo w Legii nie mam wtyczek.........jeszcze :>
    Only You

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez bielszczanin
    Taki turniej właśnie po to by był aby połączyć wszystkie kluby które są za Legią w celu stworzenia potężnej koalicji która byłaby mocniejsza od triady i innych zgód. Dzięki przyjaźni wszystkich ekip moglibyśmy panować w całej polsce od morza po góry!!!!!
    8-
    Eee tam! Mało tego, że od morza po góry...
    Moglibyśmy w całej Europie... zapomniałeś jeszcze zaprosić Juve i Club Brugge...

:buhaha:
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Juve i Club Brugge chyba nie mieliby ochoty przyjechać ,ale to by było ciekawe międzynarodowy turniej kibiców pod szyldem :+: Legii :+: Kluby które by mogły występować musiałyby być w jakiś sposób związane z Legią.Dlatego każdy fan klub lub klub który jest pozytywnie nakręcony na Legię mógłby brać w tym turnieju udział!
    Bie(L)sko Biała zawsze z Legią i Zagłębiem!!!
    LEGIA - BKS - ZAGŁĘBIE!!!!!!!

Legionista Awatar Mazi
    [quote="Ursyn"][quote="bielszczanin"]Juve i Club Brugge chyba nie mieliby ochoty przyjechać ...

A co do Legii mają Juventus i Club Brugge? Przecież są to tylko i wyłącznie zgody Den Haag a nie nasze i niech tak pozostanie.
    No własnie , dobrze by było , gdyby przyjechały nasze wszystkie zgody ( heh) + Den Haag. Po co Juve i FC Brugge ?
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Uprawnienia umieszczania postów