Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 1. kolejka (29.07.2017 - 30.07.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - 1. kolejka (29.07.2017 - 30.07.2017)

    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piatek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Net - nil (1-0-1, 22-13)
    Grupa 1, emil83 - Yanks
    Grupa 1, Szawar - Zygo

    Grupa 2, MałaMi - SirKruszon (0-2-1, 33-35)
    Grupa 2, Ciechu - Krawczol (0-0-1, 7-8 )
    Grupa 2, Efcia - looking1916

    Grupa 3, Rulkoś - OLIUSTKA
    Grupa 3, Antares - leh71
    Grupa 3, Robson1916 - Meazza

    Grupa 4, Majkisek - Runi (1-0-0, 11-9)
    Grupa 4, Seba.Kolos - LOL3K
    Grupa 4, St.Maro - CW(L)KS

    Grupa 5, Tom Kruz - księciuniu (2-0-0, 28-23)
    Grupa 5, (L)ookasch - trzeci
    Grupa 5, Bary89 - rey (0-0-2, 20-27)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    Zygo

    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-1
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,080
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  4. #4
    Legionista Awatar Robson1916
    Dołączył
    12.2010
    Skąd
    Warszawa, Śródmieście Południowe
    Posty
    320
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 2-3
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-3
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-3
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,281
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 0-2
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  6. #6
    Legionista Awatar looking1916
    Dołączył
    07.2015
    Skąd
    często w delegacji
    Posty
    2,603
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  7. #7
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,513
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-3
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 3-1
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-2
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 0-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,617
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  9. #9
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,214
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-3
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 3-2
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 0-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  10. #10
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,482
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 0-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-2
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  11. #11
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,760
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  12. #12
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,868
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 0-2
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,860
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 3-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 2-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  14. #14
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,861
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  15. #15
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,775
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  16. #16
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,065
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 3-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-1
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-2
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  17. #17
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,307
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  18. #18
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,555
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  19. #19
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,133
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-2
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 2-0
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 3-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 3-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 4-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 0-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-2
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 3-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  20. #20
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,153
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  21. #21
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,076
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2

  22. #22
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,439
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  23. #23
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,958
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2

  24. #24
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    645
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-2
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 0-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 1-1
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-2
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  25. #25
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,155
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 1-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  26. #26
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,285
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-1
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 0-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-2
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 2-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-1
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  27. #27
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    920
    29.07 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 1-0
    29.07 18:00 BEL, Lokeren - Club Brugge 1-1
    29.07 19:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
    29.07 20:00 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-1
    29.07 20:20 SLO, Maribor - Rudar 0-0
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 1-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  28. #28
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 1-0
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  29. #29
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,252
    30.07 15:00 SWE, Göteborg - Norrkoping 2-0
    30.07 16:30 AUT, Austria Vienna - Sturm Graz 2-1
    30.07 17:45 BUL, Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0-1
    30.07 18:00 HUN, Videoton - Ujpest 1-2
    30.07 21:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •