Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 338

Wątek: Superpuchar

Legionista Awatar Jestem
    Ponieważ wątek schodzi już zasadniczego tematu to dołożę ciekawostkę dla rozluźnienia atmosfery.
    Otóż mam swojego kreta w Stalinogrodzie i właśnie mi doniósł, że w piątek sporo knajp na Hanysowie przedłużyło działalność o godzinę - dwie z powodu "Legia przegrała", nie ważne z kim i o co grała, ważne, że przegrała. Tak jest zasadniczo zawsze w naszym dniu meczowym, niestety w razie naszego zwycięstwa nie zamykają wcześniej knajp ... Gdyby Górnikowi udało się u nas wygrać to byłaby całonocna zgoda w knajpach pomiędzy Ruchem a Górnikiem Zabrze, a oni od siebie nienawidzą bardziej już tylko Legii. Ponieważ ostatnio obdarowałem swojego kreta kilkoma czteropakami Królewskiego to miał mnóstwo radości irytując podwójnie swoich hanysowych pobratymców pustymi puszkami - nie dość, że Lregijne Królewskie to jeszcze puste! - oni lubią te piwo

p.s. Mimo całej swojej nienawiści do Legii mają świadomość naszej przewagi co zresztą jeszcze bardziej ich wk..wia i nakręca
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Podsumowując: jeżeli poza Odjidją nikt już nie odejdzie, to jak dla mnie na pewno potrzebujemy:

-napastnika
    -skrzydłowego

Ewentualnie:

-ofensywny pomocnik
    -stoper

Czasu do końca okienka jeszcze baaaardzo dużo, niech zakupy siądą i Europo drżyj, bo Legia wjeżdża w Ligę Mistrzów!
    Jak dla mnie to w obecnym stanie czyli 3 stoperów + ewentualnie możliwość przesunięcia Jędzy na środek to konieczność pozyskania obrońcy jest mega ważna.

Moim zdaniem czterech kozaków/lub gości z potencjałem jakimś tam na te pozycje, które wymieniłeś załatwiają sprawę.

W dalszej kolejności jako "ewentualnie" bym wstawił bardziej lewego obrońce (bo pewnie Hlousek, Moneta i w razie potrzeby Jędza tak jak i na środek tak i na lewą) i defensywny pomocnik (wtedy by można pomyśleć o sprzedaży Kopczyńskiego, który jest okropnie mizerny).

I konkrety i ja się zabawie w "Żewłaka":
    1. na skrzydło ten ormianin z mls.
    2. do ataku ten czarny z Austrii Wiedeń/lub ten mityczny napadzior z championship jakiś z którym podobno gadamy
    3. a teraz zbiorę hejty od forumki i Hajty na czwartego (!!!!) środkowego obrońcę lub defensywnego pomocnika...Dawidowicz.
    (Tak wiem euro srełro. Wypadł tragicznie ale miałby okaze się odbudować. Chyba to lepsze niż walka o utrzymanie w drugiej budenslidze i gra w rezerwach Benficy. Młody gość nie wierze, że Benfica będzie go jakoś usilnie trzymać i chcieć dużej kasy).

4. ofensywny pomocnik: tutaj nie mam takich zwyrodniałych pomysłów jak Lipski, Wolski czy Mierzejewski.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Czekałem na taki mecz w którym nie będzie VOO żeby zobaczyć jak ten zespół funkcjonuje bez niego, bo o ile jesienią mieliśmy kim grać, bo nie dość że 2 świetnych napastników to i Radovic w formie, o tyle wiosną cała gra ofensywna opierała się na zasadzie "podajmy do Vadisa, on coś wymyśli". Niestety według mnie to ten sprawdzian został niezdany, ok były sytuacje, ale te sytuacje były po stałych fragmentach gry, ewidentnie brakowało pomysłu a przecież to Arka, zespół który utrzymał się dzięki ręce Siemaszki i "zaangażowaniu" Zagłębia w ostatniej kolejce. O ile obronę mamy naprawdę świetną bo oprócz bramki (która była po prostu pechowa) to Arka w żaden poważny sposób nam nie zagroziła, mam wrażenie że w Legii jest zbyt dużo piłkarzy którzy nie powinni mieć miejsca w drużynie która ma odskoczyć reszcie ekstraklasy biorąc pod uwagę to że Legia chyba pod każdym względem (a zwłaszcza finansowym) ma dużą przewagę nad resztą ligi, niestety nie widać tego na boisku, albo inaczej, widać ale tylko dzięki temu że mieliśmy niesamowitego kozaka jakiego pewnie długo nie doczekamy się w ekstraklasie.
    Niestety obawiam się jak to będzie z formą poszczególnych piłkarzy bo o ile Moulin jest w świetnej dyspozycji, Nagy gra świetnie to reszta aktualnie gdyby nie nazwisko mogła by mieć problem żeby łapać się do pierwszej 11 większości zespołów ekstraklasy.
    Jodła - oprócz meczu z Lechem to nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał jakiś dobry mecz.
    Kopczyński - no błagam, gość nie ma zbyt wielu atutów a to że został kapitanem... nie rozumiem tego, według mnie to kapitanem powinien być albo najlepszy piłkarz w drużynie, ewentualnie lider boiskowy (ktoś kto będzie umierał za drużynę, gdy nie będzie szło to będzie sam szarpał itd) albo zawodnik który potrafi złapać innego za mordę jak ten się opierdziela czyli w sumie ktoś podobny do Gattuso, Kopa nie pasuje totalnie, ale to tylko moje zdanie.
    Hama - gość jedynie na Lecha, tak jak u Jodły, oprócz ważnych bramek z Lechem i jednego meczu (gdzie chyba wygraliśmy 5-0 ale nie pamiętam z kim) to gość zazwyczaj jest w top3 najsłabszych piłkarzy na boisku.
    Guilherme - on przynajmniej robi jakiś wiatr na skrzydle ale jest bardzo pod formą, jednak nawet jak jest w formie to strasznie dobija mnie jego wykończenie a w zaadzie jego brak
    Rado - w formie - kozak, ale jeżeli jest w takiej dyspozycji jak na wiosnę to tylko irytuje, przeszkadza, nie wnosi nic do gry, mam nadzieje że wróci Rado taki na jakiego wszyscy czekamy.
    Kuchy - nie da się nie lubić tego gościa, ale niestety, jest bardzo ograniczony czysto piłkarsko, co nie zmienia faktu że taki Kuchy i tak musi zostać w zespole bo jednak potrafi wygrywać nam mecze
    Chukwu, Niezgoda, Szwoch, Masłowski, Sanogo, Szymański - tych panów ciężko oceniać.

Mam wrażenie że na którymś etapie został zatrzymany rozwój drużyny a wszyscy liczyli że VOO zostanie nie wiadomo jak długo i będzie ciągnął ten zespół, niestety fakty są takie że Vadisa już nie ma, a my dalej nie mamy napastnika, przydał by się też ktoś na skrzydło, liczę że Mączyński odpali, ale to nie zmienia faktu że nie wiadomo w jakiej formie wróci Rado a potrzebny jest ktoś konkretny w miejsce Vadisa i o ile Rado w formie pewnie godnie by go zastąpił o tyle nie wiadomo co z nim będzie. Szykuje się bardzo trudny okres dla ludzi odpowiedzialnych za transfery, miejmy nadzieje że go nie prześpią bo wzmocnienia są bardzo potrzebne, mamy duże szczęście że w tej lidze rywale są tak żałośni bo gdyby był chociaż jeden normalny rywal to możliwe że w tym sezonie nie mieli byśmy możliwości walczyć o LM

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    3. a teraz zbiorę hejty od forumki i Hajty na czwartego (!!!!) środkowego obrońcę lub defensywnego pomocnika...Dawidowicz.
    (Tak wiem euro srełro. Wypadł tragicznie ale miałby okaze się odbudować. Chyba to lepsze niż walka o utrzymanie w drugiej budenslidze i gra w rezerwach Benficy. Młody gość nie wierze, że Benfica będzie go jakoś usilnie trzymać i chcieć dużej kasy).

4. of:

O nie ten post nie może zostać pominięty Ty sobie jaja robisz ?? Najpierw Jach teraz Dawidowicz, który nawet biegać nie umie Kije, no proszę Cię
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar trzeci
    Złotek będzie sędziował.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Złotek będzie sędziował.
    Ło matko, za jakie grzechy?
    A VAR będzie? Ze Stefańskim w razie czego?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Jest gdzieś transmisja?

Legionista Awatar Cyclone
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Jest gdzieś transmisja?
    Polsat Sport

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Cyclone Zobacz posta
    Polsat Sport
    I super Polsat
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    I super Polsat
    To jest ogólnodostępny kanał? Znajdę to na nc+?
    #teamMioduski

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Kanał 43 bodajże. Ewentualnie 41.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar caleb_king
    Standardowo jest na kanale 43

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Cytat Zamieszczone przez caleb_king Zobacz posta
    Standardowo jest na kanale 43

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
    Dzięki, dzięki!
    #teamMioduski

Legionista Awatar Benek
    A Ty co z Miodkiem się poklociles?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A Ty co z Miodkiem się poklociles?
    Ten jaki śmieszek

Weekend w Tatrach, Panie.
    #teamMioduski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Cyclone Zobacz posta
    Polsat Sport
    Cytat Zamieszczone przez Benek
    I super Polsat
    Dzięki.

Legionista Awatar Budyń_70
    Są już może jakieś przewidywania co do składu.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Są już może jakieś przewidywania co do składu.
    Według LegiaNet, zagramy dzisiaj w takim składzie: Legia: Cierzniak - Remy, Philipps, Hlousek - Vesović, Cafu, Radović, Mączyński, Kucharczyk - Kante, Kulenović.

a po co Cierzniak. Nie lepiej juz rotować Majeckim?
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    a po co Cierzniak. Nie lepiej juz rotować Majeckim?
    lepiej

mam cichą nadzieję, że w PP w tym sezonie będzie grał właśnie Majecki

Legionista Awatar Peer
    A jak dla mnie to pokazuje, że jest plan z ponownym wypożyczeniem Majeckiego.

Nie rozumiem po co zmiany w obronie. Skoro chcemy uczyć się tego 352 to powinni się zgrywać jak najwięcej, a nie jakieś eksperymenty z Philippsem.

Legionista
    Philipps to powinien grać zamiast Mączyńskiego w pomocy. On świetnie łączy dwie formacje i jeżeli na razie mamy sporo problemów w obronie, z asekuracją m.in, to właśnie taki Philipps byłby na wagę złota, a nie Mąka, który jedyne co ma lepsze to podanie prostepadłe do przodu, ale ile z tego jest asyst? W zeszłym sezonie 1 w lidze.. (plus karny na Edku w Lubinie - tak pamiętam)

E: jest już skład. Mało zmian. Chris na moje życzenie w pomocy, ale za Cafu. Rado za Hamę
    .
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 14-07-2018 o 18:42

Legionista Awatar Raffels
    Dziwi brak Kulenovica i Michalaka nawet na ławce.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Skład na tę chwilę jest bardzo szeroki, więc siłą rzeczy dla kogoś miejsca musi zabraknąć.
    Ze trzech pewnie puścimy na wypożyczenie (Majecki, Michalak, Kulenović).
    Jestem fanem talentu Michalaka, ale w systemie 352 nie widzę dla niego miejsca na boisku.

Legionista Awatar crolick
    Bedzie gdzieś stream? Utknąłem w Radomiu a tu nawet transmisji nie ma

Legionista
    Kulenovic to dostał chyba jasny sygnał teraz, że za wiele się w jego sytuacji nie zmieni, pomimo dobrego wrażenia po obozach.

Faktycznie słabe trochę, że nawet na ławce go nie ma, ale cóż.. Debiut Carlitosa ważniejszy.

Zgrywanie drużyny to jedno, ale chyba jednak Klaf też trochę się obawia jak to będzie wyglądać i nie osłabiać swojej sytuacji już na początku sezonu (Nawalka czeka) i wystawia najmocniejsze armaty.

Legionista Awatar Ćwirek
    na nc+ 43 lub 41 si??

Legionista Awatar Admira_L
    Na środku obrony powinien grać Remy, a nie Astiz. Jednak Francuz daje więcej spokoju niż zadaniowiec Astiz.
    Zobaczymy, kto szefem w obronie (a może Pazdan w kolejnych meczach jako ostatnia instancja?).

PS: wypowiedzi Carlitosa świadcza o jego dużej pewności siebie, żeby nie powiedzieć o zuchwałości. Pycha zwykle kroczy przed porażka.
    No, oby nie, ale pożyjemy - zobaczymy....
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Legionista
    ullala szacun !

Uprawnienia umieszczania postów