Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 141

Wątek: Europejskie Puchary 2017/18 - zamieszki, gwałty, sikanie w miejscu publicznym.

Ktoś się orientuje czy jeżdżą jakieś nocne, taksówówki(nie rujnujace budzetu) a może ktoś będzie autem i będzie mógł podrzucić po meczu do Langnas?

To 35km tylko ale prom do Turku odplywa o 3 w nocy.
    Nie wiem czy kupowac na niego bilet, czy jednak lot Marienhamina - Turku choc drozszy bedzie lepszym rozwiazaniem.

Legionista
    dla mnie czarter i mecz za żyopłotu to zajefajna opcja ! Mam nadzieję, że samolot odleci !

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
    Ktoś się orientuje czy jeżdżą jakieś nocne, taksówówki(nie rujnujace budzetu) a może ktoś będzie autem i będzie mógł podrzucić po meczu do Langnas?
    Z tego co się orientowałem, to do Langnas jest jakiś transport publiczny, tylko trzeba wcześniej kupić (bo pusty nie jedzie). Podam linka jutro lub pojutrze, bo muszę go odnaleźć w komputerze.

EDIT:
    Podczas rezerwacji biletów na prom jest zakładka, w której dodajesz usługę dowozu wraz z wyborem konkretnej godziny autobusu. https://www.sales.vikingline.com/fer...us-transfer.vl

Ktoś może wie jakie są dokładnie opłaty za mosty w Danii i Szwecji dla osobówki?
    Warszawscy Fanatycy!

"Wiadomo, że kibic stoi w hierarchii wyżej niż piłkarz. A kibic Legii - najwyżej. Bo tu, w Warszawie jest ekipa"

Legionista Awatar Ćwirek
    pytanie do kogoś z doświadczeniem w tamtych rewirach Europy:
    czy korzystniejsze finansowo jest wynajęcie busika na lotnisku Skavsta i trip do portu i promem dalej czy lepsze będzie ogarnięcie (o którym była mowa wcześniej w tym temacie) drivera z lotniska do portu i dalej trip bez własnego środka lokomocji??

Legionista Awatar Kamilos
    http://www.rentalcars.com pierwsza lepsza wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów, busów na lotnisku
    https://www.aferry.pl wyszukiwarka promów zarówno opcji z samochodem jak i bez.

Legionista Awatar Ćwirek
    to wszystko już mamy ogarnięte, pytanie co będzie lepsze/bardziej optymalne, może Ktoś z Forumki już to testował i może doradzić..

Na wszystkie nurtujące Was pytanie znajdziecie odpowiedz w poradniku, który będzie całkiem niedługo. Całuje.
    Piłka Nożna dla Bandytów !

Legionista
    Stadion jest niedaleko od portu, dlatego powstaje pytanie w jakim celu płacić na promie za samochód i czy warto tracić czas na manewry z wjazdem/zjazdem samochodem na prom. Wydaje mi się, że w Kapellskär jest parking ( pytanie czy dla busów), aby ten samochód zostawić https://app.truckparkingeurope.com/p...993-kapellskar. Prom ze Sztokholmu jest sporo droższy i płynie się zdecydowanie dłużej. Ja zaczekam na Konia Rafała, bo bardziej się skłaniam do podróży przez Tallin z dwoma nocami na promie ( oczywiście samochód chcę zostawić na parkingu w porcie).

Ja jak sprawdzalem cene na prom z Kapellskarr, to za 4 osoby w jedna strone chca 40 EURO. Jak dodalem samochod to ...cena spadla do 24 EUR. Tak samo jest na rejs powroty. Nie wiem jak to dziala

Czy prom nocny jest drozszy? Moze tak. A moze i ... nie. Wyplywasz ze Sztokholmu o 17:30, w cenie tych 34 EUR(za 4 osoby) masz 4 osobowa kajute. I zamiast noclegu na wyspie, ktory na 4 osoby kosztuje dwa razy wiecej spedzasz noc na promie(z gwarantowanym lozkiem). Tyle plynie bo to rozrywkowy prom ;-)

Podobnie prom nocny po meczu. Startuje o 4:30. Mecz konczy sie o 23:00. 2-3h jeszecze jakiegos piwka i mozna poczekac na prom. W cenie za 113 Euro za 4 osob tez masz kajute. Czyli podobnie, zamiast ceny hotelu na wyspie wracasz do Sztokholmu
    Ostatnio edytowane przez wojtura1916 ; 26-06-2017 o 07:16

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    pytanie do kogoś z doświadczeniem w tamtych rewirach Europy:
    czy korzystniejsze finansowo jest wynajęcie busika na lotnisku Skavsta i trip do portu i promem dalej czy lepsze będzie ogarnięcie (o którym była mowa wcześniej w tym temacie) drivera z lotniska do portu i dalej trip bez własnego środka lokomocji??
    Dzialaj Cwirek
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Pod obserwacją
    Okrągła 10 rocznica słynnego meczu !

Cały mecz:

Tylko kilka miejsc w stadionie im. Mariehamna. Na szczęście, nie potrzebujesz biletu w ogóle + możesz pić piwo z tego meczu. Te ulice na zdjęciach są w 100 procentach publiczne. Boisko jest tak blisko na ulicy publicznej, jak w stojakach - Spójrz na Google Street View siebie!

https://www.google.pl/maps/place/10+....9356896?hl=en

Podróżny:
    Wizzair lot z Gdańska do Turku tanie i koszty promów jak 10-15 euro od Turku do Mariehamn. Inne możliwe opcje do mariehamn są również przez Helsinki i Sztokholm (Fly lub prom).

Tylko dwa gliniane gliniarze w krainie Islandii Mariehamn! Strzec się!

Ostatnio edytowane przez GreenMeanMachine ; 03-07-2017 o 22:01

Legionista Awatar deszcz
    Ponieważ żeby pozwolić sobie na zamieszki, gwałty oraz sikanie w miejscu publicznym trzeba wziąć wcześniej urlop pojawia się moje pytanie. Czy w III rundzie kwalifikacji, jako drużyna rozstawiona pierwszy mecz gramy u siebie? Czy wybór gospodarza pierwszego meczu odbywa się przez losowanie?
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
    Ponieważ żeby pozwolić sobie na zamieszki, gwałty oraz sikanie w miejscu publicznym trzeba wziąć wcześniej urlop pojawia się moje pytanie. Czy w III rundzie kwalifikacji, jako drużyna rozstawiona pierwszy mecz gramy u siebie? Czy wybór gospodarza pierwszego meczu odbywa się przez losowanie?
    W zeszłym roku w każdej rundzie byliśmy rozstawieni i graliśmy pierwszy mecz na wyjeździe. Nie wiem tylko czy to kwestia losowania czy też zasady
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Runi
    Losowania. Biorą kulkę rozstawioną ,drugą nierozstawioną, wrzucają do koszyka i pierwsza wylosowana gra u siebie.

Pod obserwacją
    Dzisiaj w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli Legia Warszawa wyeliminuje fiński IFK Mariehamn (w pierwszym meczu 3-0), zagra z lepszym z pary Spartaks Jūrmala (Łotwa) / FK Astana (Kazachstan).

Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25-26 lipca i 1-2 sierpnia.

W pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Astana wygrała ze Spartaksem 1-0 (0-0). Rewanż odbędzie się 18 lipca o 16:00 w Kazachstanie.
    Kibicowsko to u nich działa ruch ultras i hooligans )

Legionista Awatar Maciej_L
    znalazł może ktoś taniej połączenia niż 1300zł?

Jak ktoś myślał o podróży pociągiem i powrót samolotem to dajcie znać bo już w pare osób o tym myślimy
    Ostatnio edytowane przez Maciej_L ; 14-07-2017 o 22:09
    We are the best, fuck the rest!

Legionista Awatar sebb
    Panowie, złożyłem wniosek paszportowy 5 lipca, a tu za chwile przyjdzie nam lecieć do Kazachstanu pewnie. Jest jakaś możliwość żeby przyspieszyć całą procedurę?

Ewentualnie czy jest możliwość w trakcie wyrabiania normalnego paszportu wyrobić sobie tymczasowy?

Jeszcze info dla tych, którzy przegapili:

“Z dniem 01.01.2017 r. obywatele polscy udający się do Kazachstanu na okres pobytu do 30 dni nie muszą posiadać wizy wjazdowej. Obowiązek wizowy został zniesiony przy pobytach turystycznych i biznesowych, natomiast nadal wymagana jest wiza w przypadku przyjazdu do Kazachstanu do pracy lub na naukę, prowadzenie działalności misyjnej i wykonywanie pracy kierowcy w transporcie międzynarodowym.”

https://polakzagranica.msz.gov.pl/Re...stanu,KAZ.html

Legionista
    My jesteśmy działalność misyjna.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Panowie, złożyłem wniosek paszportowy 5 lipca, a tu za chwile przyjdzie nam lecieć do Kazachstanu pewnie. Jest jakaś możliwość żeby przyspieszyć całą procedurę?

Ewentualnie czy jest możliwość w trakcie wyrabiania normalnego paszportu wyrobić sobie tymczasowy?
    Musisz napisać podanie do kierownika jednostki gdzie składałeś wniosek, znajomy leciał do Chin i okazało się, że zaraz mu się paszport kończy, złożył podanie i wyrobili mu w 3 dni. Zadzwoń do jednostki gdzie składałeś i powinni Ci powiedzieć.
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar sebb
    Dzięki wielkie, jakby ktoś jeszcze miał coś ciekawego do powiedzenia, to będę bardzo, bardzo wdzięczny, bo mam niewielkie pojęcie o tym.

Legionista Awatar Ćwirek
    czas teoretyczny to ok.3 tyg. ale tam pamiętam dostałem jakiś nr i wklepywałem go na jakiejś stronie bodajże .gov i wyszło mi, że po ok. 6 dniach był gotowy i do odbioru i w realu się to sprawdziło, także obczaj to.

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    czas teoretyczny to ok.3 tyg. ale tam pamiętam dostałem jakiś nr i wklepywałem go na jakiejś stronie bodajże .gov i wyszło mi, że po ok. 6 dniach był gotowy i do odbioru i w realu się to sprawdziło, także obczaj to.
    Dokładnie, przy dokumentach czas który jest podany urzędowo jest czasem maksymalnym, bardzo często dokument - czy to dowód osobisty czy inny - jest do odbioru znacznie szybciej.

Legionista Awatar sebb
    Dzwoniłem i pozostaje czekać.

Podanie możliwe do wypisania jedynie w momencie składania wniosku, paszportu tymczasowego nie można wyrobić gdy wniosek o normalny paszport jest w trakcie rozpatrywania.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Dzwoniłem i pozostaje czekać.

Podanie możliwe do wypisania jedynie w momencie składania wniosku, paszportu tymczasowego nie można wyrobić gdy wniosek o normalny paszport jest w trakcie rozpatrywania.
    męcz ich codziennie telefonami, wytłumacz sprawę. Tak naprawdę mogą zrobić to w ciągu kilku dni bez żadnych przeszkód. ( najlepiej osobiście po bajerować )
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar sebb
    Paszport gotowy

Legionista Awatar Maciej_L
    Ciekawe kiedy ten termin meczu będzie bo tu człowiek nie może nic załatwiać..
    We are the best, fuck the rest!

Uprawnienia umieszczania postów