Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 169 z 169

Wątek: Mistrzostwa Europy U-21 - 16–30 czerwca 2017

Legionista Awatar Runi
    Przecież te młodzieżowe reprezentacje można sobie o kant tyłka wytrzeć.
    Nieliczni z nich zagrają kiedyś w dorosłej kadrze, większość przepadnie w ligowej szarzyźnie,reszta pogra sobie w 2-3 ligach.
    Połowa aktualnej kadry seniorskiej w u21 nie grała nigdy,a kolejnej części występy można policzyć na palcach jednej ręki.
    O występach w kadrach juniorskich to nie trzeba powspominać, bo tam niekoniecznie liczą się umiejętności.
    Zresztą dziesięć lat temu Białkowski do spółki z Benem Starostą, Strugarkiem,Królem,Marciniakiem, Cywką, Małeckim itd pykali Brazylię, wychodzili z grupy i odpadali dopiero z Argentyną. Gdzie teraz jest każdy z tej kadry większość to nawet nie wie.

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Bielikowi jakoś wydatnie pobyt w Arsenalu nie pomógł.
    Czy ja wiem. W wieku 19 lat grywa w Championship, podczas gdy wielu bardziej doświadczonych Polaków definitywnie odbija się od tej ligi. Jakby grał na tych mistrzostwach można by trafniej ocenić, czy mu pomógł.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Przecież te młodzieżowe reprezentacje można sobie o kant tyłka wytrzeć.
    Nieliczni z nich zagrają kiedyś w dorosłej kadrze, większość przepadnie w ligowej szarzyźnie,reszta pogra sobie w 2-3 ligach.
    Połowa aktualnej kadry seniorskiej w u21 nie grała nigdy,a kolejnej części występy można policzyć na palcach jednej ręki.
    To zależy jak na to patrzeć. Jeśli na konkretne nazwiska, to masz rację, ale jeśli spojrzymy jakie nacje odnosiły regularnie sukcesy w piłce młodzieżowej i co prezentują w seniorskiej, to jednak korelacja jest. To czy przypadkowo komuś szczęśliwie piłka się odbije czy wyjdzie strzał życia Krychowiakowi z Brazylią, to nie ma znaczenia, ale poziom elementów powtarzalnych jak najbardziej tak.

Legionista
    Sorry, ale jak te mistrzostwa mielśmy szturmować Kownasiami, którzy mają kupę pełną majtek jak wychodzą na Łazienkowskiej, to szczym do ludzi?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Sorry, ale jak te mistrzostwa mielśmy szturmować Kownasiami, którzy mają kupę pełną majtek jak wychodzą na Łazienkowskiej, to szczym do ludzi?
    Kownasia nie znoszę jak mało kogo, ale wczoraj miałem nieodparte wrażenie że chyba jako jedyny nie miał srala i jedynemu zależało i jedynemu cokolwiek wychodziło. Przykładowo taka gwiazda Linetty powinien brać na siebie grę i rozgrywać, tymczasem miał większą kupę w gaciach od pozostałych.

Czerwona kartka
    Z kim ten Linetty miał grać? Z Monetą i Frankowskim na skrzydle, którzy potrafią jedynie kopnąć przed siebie i biec? Murawski ograniczał się wczoraj wyłącznie do przeszkadzania. Aż się prosiło, żeby wpuścić Bielika o wyższej kulturze gry, żeby uporządkował ten środek.

Gramy jednym napastnikiem, a w kadrze Stępiński, Piątek, Kownacki, Niezgoda, Buksa. Po co się pytam? Wychodzimy dwoma atakującymi i nie zawracamy sobie dupy jakimś Lipskim, który z wiadomych przyczyn nie grał w Chorzowie albo bierzemy na turniej takiego Recę z Płocka i na upartego Formellę, którzy są wprawdzie mocno nierówni, ale potrafią zrobić coś więcej z piłką, jak tylko kopnąć przed siebie. A tu 5 napastników do 4-5-1 plus, trampkarz Kapustka plus Dawidowicz z Lipskim. Gdzie sens, gdzie logika?

Legionista Awatar looking1916
    Cały czas mnie dziwi czemu ten Dorna nie dał szansy Bielikowi. Gra w Anglii, może potrafiłby się odnaleźć między angielskimi piłkarzami. Wczoraj pierwszy gol to wina tego Frankowskiego. Czy on oprócz szybkości to ma jakieś atuty? A obrona to -
    Na pocieszenie jest to, że sukcesy w młodzieżowej piłce przeważnie nigdy nie przekładają się potem na sukcesy w dorosłej piłce.

Czerwona kartka
    Kończąc temat młodzieżówki:
    http://weszlo.com/2017/06/23/boniek-...ic-szubienice/

Wesołe pierdolenie Rudego Zbyszka. Jednym słowem: ŻE-NA-DA.

Legionista Awatar beka
    Na pocieszenie jest to, że sukcesy w młodzieżowej piłce przeważnie nigdy nie przekładają się potem na sukcesy w dorosłej piłce.
    problemem tej imprezy jest nie wynik, a to jak bardzo odstają w piłkarskim abecadle od rówieśników z innych krajów. W sumie to Ekstraklasa w pigułce - jest pięknie dopóki grają tylko ze sobą i nie ma nikogo z zewnątrz do zweryfikowania.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Kończąc temat młodzieżówki:
    http://weszlo.com/2017/06/23/boniek-...ic-szubienice/

Wesołe pierdolenie Rudego Zbyszka. Jednym słowem: ŻE-NA-DA.
    Towarzystwo wzajemnej adoracji .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Towarzystwo wzajemnej adoracji .
    Wiadomo, że żaden trener, a zwłaszcza selekcjoner, na kilku zgrupowaniach w roku, nie zrobi z nich zawodników światowego formatu. Ale na miłość Boską... taktyka, dobór kadry, mentalność, stworzenie atmosfery - za to wszystko odpowiadał Dorna i się zwyczajnie skompromitował. Zamknął się pewien etap i pasowałoby go w końcu rozliczyć, tak jak każdego człowieka z pracy jaką wykonuje.

Mirek Trzeciak też był pracowity, uczciwy i inteligentny, a że nie znał się na pracy dyrektora sportowego to już osobna kwestia.

Legionista
    Niemcy pierwszym finalistą.

Z gry mieli niby więcej, ale taka głównie wrzutkowa taktyka dosyć długo nic nie dawała(co nie dziwi przeciwko zawodnikom angielskich klubów :P ). Myślałem, że koniec końców nie uda im się wyrównać, chociaż potem było coraz to lepiej. Skuteczność zawodziła bo mieli kilka 150% sytuacji.

Rezerwowy spadkowicza z Premier League naprawdę spoko bronił, dosyć pewnie stał w tej bramce i śmieszne miny strzelał, tak tymi oczyma nawijał jak Ancelotti czasami.

Sytuacja z pierwszego półfinału genialna. Niemiecki bramkarz w trakcie serii rzutów karnych wyciągał sobie z getrów karteczkę z podpowiedziami od trenera. No czegoś takiego jeszcze nie widziałem No i cóż, został już tylko finał, stawiam kupon na Hiszpanię w Lvbet. Mają genialną paczkę na czele z Asensio, Bellerinem i Saulem. Nie przegrali od ponad 10 meczy. No i oczywiście, Niemcy mają w nogach dogrywkę po bardzo trudnym meczu, myślę, że zwyczajnie zabraknie im jutra paliwa, żeby przeciwstawić się Hiszpanii. Ale cóż, to jednak wielki finał, wielki dla tych młodych piłkarzy, którzy wciąż chcą się pokazać światu i lepszym klubom.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez gareth02 Zobacz posta
    Sytuacja z pierwszego półfinału genialna. Niemiecki bramkarz w trakcie serii rzutów karnych wyciągał sobie z getrów karteczkę z podpowiedziami od trenera. No czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
    W przeszłości to juz się zdarzało.

https://www.youtube.com/watch?v=MqjNFjSvHV4
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez gareth02 Zobacz posta
    Sytuacja z pierwszego półfinału genialna. Niemiecki bramkarz w trakcie serii rzutów karnych wyciągał sobie z getrów karteczkę z podpowiedziami od trenera. No czegoś takiego jeszcze nie widziałem No i cóż, został już tylko finał, stawiam kupon na Hiszpanię w Lvbet. Mają genialną paczkę na czele z Asensio, Bellerinem i Saulem. Nie przegrali od ponad 10 meczy. No i oczywiście, Niemcy mają w nogach dogrywkę po bardzo trudnym meczu, myślę, że zwyczajnie zabraknie im jutra paliwa, żeby przeciwstawić się Hiszpanii. Ale cóż, to jednak wielki finał, wielki dla tych młodych piłkarzy, którzy wciąż chcą się pokazać światu i lepszym klubom.
    wow, propsy za to, że Ci się chciało coś takiego pod reklamę wysmażyć

Jedenastka turnieju wg. ESPN

Gintleman Awatar księciuniu
    ??Wrąbel ??
    Ja rozumiem ukłon w stronę gospodarzy, ale. .. nie rozumiem.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar A_S_1984
    niski ukłon...
    też nie rozumiem, ale bardziej nierozumiałbym gdyby nominowali kogoś innego z tej ekipy
    Ultrawersytet Warszawski

Legionista Awatar Benek
    Według Borka Michniewicz zastąpi Dorne. Mysle, że dobry pomysł zarówno dla kadry jak i jak trenera.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Uprawnienia umieszczania postów