Legia - Lech Poznań [34. kol. Ekstraklasy 2016/17, 17.05.2017, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ŁUKASZ.
    Legionista
    • 06.2009
    • 2619

    Zamieszczone przez pchorseba
    Obecnie Vadis wygląda fantastycznie. Ale z ocenami większymi to trzeba by chyba w większej jednostce czasu gościa obczaić. Pojedyńcze mecze, czy rundy miało masa piłkarzy w PL (niekoniecznie w Legii) a poza te fragmenty gnoja grali. Obecnie kocur niemożliwy, ale nawet w Legii miał fatalne i słabe momenty. Za szybko na półboga.
    Po nim od razu widać, że jest piłkarzem wybitnym jak na polskie warunki. I myślę, że śmiało oceny można wystawiać mu już teraz. Świetny przegląd pola, przyśpieszenie, kontrola piłki, niesamowita siła! Ilu gości on już przepchnął biodrem albo barkiem utrzymując się przy piłce. Powalał w ten sposób nawet obrońców Realu i BVB. I to wszystko czysto, często na dużej szybkości. Szuka niekonwencjonalnych jak na polską ligę rozwiązań w rozegraniu, dobrze się ustawia, jest często pod grą. Po nim widać, że to nie jest jakiś kilkumiesięczny wystrzał formy. On to po prostu ma. Gdyby poszedł np. do takiego Anderlechtu to ma potencjał, żeby być postacią pierwszoplanową nie tylko w drużynie, ale i całej takiej lidze belgijskiej. Tak jak ma to miejsce tutaj, w Ekstraklasie- moim zdaniem.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

    Komentarz

    • pchorseba
      Legionista
      • 05.2003
      • 1700

      Wybitnym ? Oczywiście dziś wygląda super ! świetnie się na niego patrzy. Ale ... piłkarzy, szczególnie ofensywnych rozliczają liczby. Patrząc tylko przez ten pryzmat to jedną asystę mniej w lidze ma Gyuarcso z Pogoni, przy czym równocześnie strzelił 1 bramkę więcej. Miro Radovic który niejednokrotnie raził ostatnio po oczach brakiem formy w kwalifikacji kanadyjskiej ma o 4 pkt więcej. Tylko 1 pkt mniej ma Starzyński, a wcale dużo od Vadisa nie odbiega ... Peszko. W obecnej formie Vadis wygląda po prostu świetnie. I tyle i aż tyle. Wybitny i przerastający ligę to był Nikolić (czym mnie osobiście totalnie zaskoczył).

      Komentarz

      • Chmielo
        Legionista
        • 08.2010
        • 10142

        A ile razy brał udział w akacjach, dograł kluczową piłkę (tzw. asystę 3 stopnia)?

        Nikolić był wybitnie skuteczny, a nie wybitny. Klasowego zawodnika poznaje się po tym, że przy kimś takim koledzy z zespołu wyglądają lepiej i tak właśnie jest przy Vadisie, a wcześniej Ljuboji, przy którym wyrobił się Radović, Wolski i paru innych.
        A Melanż Trwa...

        Komentarz

        • pchorseba
          Legionista
          • 05.2003
          • 1700

          Zamieszczone przez Chmielo
          A ile razy brał udział w akacjach, dograł kluczową piłkę (tzw. asystę 3 stopnia)?

          Nikolić był wybitnie skuteczny, a nie wybitny. Klasowego zawodnika poznaje się po tym, że przy kimś takim koledzy z zespołu wyglądają lepiej i tak właśnie jest przy Vadisie, a wcześniej Ljuboji, przy którym wyrobił się Radović, Wolski i paru innych.
          Tak czy siak, jak by mieć Vadisa w czasach Niko to ja aż się boję pomarzyć ile on by tych bramek strzelił ?

          Komentarz

          • grodzisk1
            Legionista
            • 12.2011
            • 1187

            Wspominał ktoś już, że Bjelica przyznał na konferencji, że wystawił Kownacką bo chcą ją sprzedać? Oddali mecz o mistrza żeby shandlować piłkarza i się do tego publicznie przyznają, cymbały

            Komentarz

            • Chmielo
              Legionista
              • 08.2010
              • 10142

              Przecież „Kownaśâ€ to nie jest Paweł Tomczyk, to nie jest Dawid Kurminowski [młodzi napastnicy z rezerw – przyp. red.]. To podstawowy gracz młodzieżowej reprezentacji Polski, więc dlaczego nie mógł zagrać w środę? Przecież za chwilę będzie w jakiejś wielkiej drużynie, bo oczekujemy wielkiego transferu Dawida latem. OK, to mógł być mój błąd. Ale podjąłem taką decyzję i tyle.
              A Melanż Trwa...

              Komentarz

              • tomeck3145
                Legionista
                • 12.2012
                • 892

                Ze 40 w lidze

                Envoyé de mon SM-G900F en utilisant Tapatalk

                Komentarz

                • looking1916
                  Legionista
                  • 07.2015
                  • 2668

                  Vadis vs Lech

                  Komentarz

                  • zbinky
                    Legionista
                    • 04.2008
                    • 2601

                    Zamieszczone przez Runi


                    @MarioBis Jakiej jakości? A przeciw komu on gra?? Rymaniakowi? Trałce? Polczakowi?? Zejdź na ziemie.
                    co prawda nie jestem Mario ale chyba trochę się zapędziłeś w udowadnianiu na siłę swojej tezy.
                    Mierzejewski, Kapustka, Duda, Linetty, Furman.
                    A oni przeciwko komu grali? Chłopie żaden z nich z osobna ani wszyscy razem wzięci biorąc pod uwagę piłkarski poziom nie zasługują nawet żeby VOO buty zawiązać
                    Bez jaj

                    Komentarz

                    • Runi
                      Legionista
                      • 01.2012
                      • 5855

                      Zamieszczone przez zbinky
                      co prawda nie jestem Mario ale chyba trochę się zapędziłeś w udowadnianiu na siłę swojej tezy.
                      Mierzejewski, Kapustka, Duda, Linetty, Furman.
                      A oni przeciwko komu grali? Chłopie żaden z nich z osobna ani wszyscy razem wzięci biorąc pod uwagę piłkarski poziom nie zasługują nawet żeby VOO buty zawiązać
                      Bez jaj
                      Eee. A czy ja napisalem ze Vadis jest slaby? Czy gdziekolwiek napisalem ze slabszy od wymienionych przez Ciebie zawodnikow? Zjada ich wszystkich na śniadanie.
                      Gdzieś napisałem ze jest jednym z najlepszych piłkarzy na polskich boiskach w ostatnich latach.
                      Odnoszę się tylko do robienia z Vadisa boga futbolu bo nim jest ale tylko na polskie warunki. Na europejskie niekoniecznie a co niektórzy robią tu z niego perełkę wartą miliony.
                      I to, że wy nie bierzecie uwagi jego nieudanej przygody w Anglii, tak niektórzy biorą.

                      Ale daje wam proste porównanie i powtórzę się jeszcze raz:
                      24 letni Vadis, czołowy zawodnik ligi belgijskiej, debiut w reprezentacji odchodzi za 5 mln euro.
                      Aktualnie Vadis ma 4 lata więcej, jest najlepszym zawodnikiem ligi polskiej a nie lepszej belgijskiej, dodatkowo dochodzi kwestia niesprawdzenia się w lidze angielskiej. Każdy ten argument znacząco obniża jego wartość.
                      Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

                      Komentarz

                      • Marcino
                        Legionista
                        • 05.2015
                        • 5111

                        Oceniajcie wartość zawodnika VOO w meczach LM. Tam było widać ilu mamy zawodników co potrafią mieć realny wpływ na wynik spotkania.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                        To warszawskie ballady ...

                        Komentarz

                        • zbinky
                          Legionista
                          • 04.2008
                          • 2601

                          Zamieszczone przez Runi
                          Eee. A czy ja napisalem ze Vadis jest slaby? Czy gdziekolwiek napisalem ze slabszy od wymienionych przez Ciebie zawodnikow? Zjada ich wszystkich na śniadanie.
                          Gdzieś napisałem ze jest jednym z najlepszych piłkarzy na polskich boiskach w ostatnich latach.
                          Odnoszę się tylko do robienia z Vadisa boga futbolu bo nim jest ale tylko na polskie warunki. Na europejskie niekoniecznie a co niektórzy robią tu z niego perełkę wartą miliony.
                          I to, że wy nie bierzecie uwagi jego nieudanej przygody w Anglii, tak niektórzy biorą.

                          Ale daje wam proste porównanie i powtórzę się jeszcze raz:
                          24 letni Vadis, czołowy zawodnik ligi belgijskiej, debiut w reprezentacji odchodzi za 5 mln euro.
                          Aktualnie Vadis ma 4 lata więcej, jest najlepszym zawodnikiem ligi polskiej a nie lepszej belgijskiej, dodatkowo dochodzi kwestia niesprawdzenia się w lidze angielskiej. Każdy ten argument znacząco obniża jego wartość.
                          Ja obalam (a przynajmniej poddaję pod dyskusję) Twój argument o tym, że nie weźmiemy za niego godziwych pieniędzy ponieważ tak naprawdę żaden klub, który ma kasę nie wyłoży jej ze względu na egzotykę naszej ligi i brak klasowych przeciwników.
                          Dlatego też zobacz sobie wysokości transferów piłkarzy, których przytoczyłem w moim wcześniejszym poście. I odpowiedz mi na pytanie w czym w takim razie byli lepsi od VOO skoro poszli za wielokrotność kasy, której Vadisowi odmawiasz A w dodatku kopali się z tym samymi ogórkami co VOO.

                          Komentarz

                          • Runi
                            Legionista
                            • 01.2012
                            • 5855

                            Zamieszczone przez Marcino
                            Oceniajcie wartość zawodnika VOO w meczach LM. Tam było widać ilu mamy zawodników co potrafią mieć realny wpływ na wynik spotkania.
                            Furman , Linetty , Duda , Kapustka to inwestycznie w przyszłość, zawodnicy bez skazy w CV.
                            Vadis jest od nich wiele starszy i ma ciemną skazę w karierze ( plus zdecydowanie lepszy).
                            Z Mierzejewskim sie moge zgodzic ale to byl kierunek turecki.

                            Komentarz

                            • Adrian
                              Legionista
                              • 08.2003
                              • 2264

                              Furman i Kapustka to inwestycja w przyszłość bez ciemnej skazy w CV ? Zresztą Duda niedługo też. Zresztą kogo Ty porównujesz. Przeczytaj swojego posta.
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

                              Komentarz

                              • Runi
                                Legionista
                                • 01.2012
                                • 5855

                                Zamieszczone przez Adrian
                                Furman i Kapustka to inwestycja w przyszłość bez ciemnej skazy w CV ? Zresztą Duda niedługo też. Zresztą kogo Ty porównujesz. Przeczytaj swojego posta.
                                Porównuje zawodników, których ktoś niżej wymienił. Powiedz mi więc śmieszku jaką skazę miał 18 letni zawodnik, uczestnik Euro z pojdeynczymi bramkami w kadrze plus kilkoma występami. Dam Ci drugą szanse jeżeli wymienisz mi skazę w CV 22 letniego środkowego pomocnika mistrza Polski z meczamk w LE. Nawet trzecią. 20 lat, reprezentant Słowacji, czołowy zawodnik polskiej ekstraklasy.
                                Czekam.

                                Komentarz

                                Pracuję...