Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: GRAMY W FINALE! - koszykarskie info

GRAMY W FINALE! - koszykarskie info

Panowie, to już pewne!

Po rozwaleniu Spójni nasi koszykarze zagrają w finale! Stawką jest powrót na salony Ekstraklasy!
    To najważniejsze mecze w sezonie dlatego będziemy tu wrzucać niezbędne infofmacje.
    Naszym przeciwnikiem będzie GTK Gliwice.
    Na pewno zagramy w sobotę, drugi mecz będzie w piątek lub niedzielę (walczymy o piątek aby nie kolidowało z piłką)

Zaczynamy mobilizację! Ma być piekło!!!
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 06-05-2017 o 22:36

Pierwsza walka wygrana- udało się wywalczyć korzystne kibolsko terminy- Brawo Bodziach

Mecz nr 1 - Piątek 20:00
    Mecz nr 2 - Sobota 18:00

Sprzedaż biletów na oba mecze ruszy dziś około 13:00 w POK przy Ł3 oraz tutaj https://www.ebilet.pl/sport/sporty-d...egia-warszawa/

Ruszamy z promocją Panowie - wrzucamy poniższą grafikę do sieci i nakręcamy znajomych!!!

Legionista Awatar Herman
    Mała uwaga - może warto na dole baneru dopisać gdzie mecze się będą odbywały.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Mała uwaga - może warto na dole baneru dopisać gdzie mecze się będą odbywały.
    nie chciałem żeby na grafice było zbyt naćkane tekstu, od zawsze gramy na Bemowie wiec nie wrzucaliśmy tej informacji, dopiszcie to w razie czego jak chcecie jak będziecie to gdzieś wrzucać

Legionista Awatar bambino
    @Bobicz który sektor ultras?
    e: dzięki Panowie
    Ostatnio edytowane przez bambino ; 08-05-2017 o 17:19

Bemowska ŻYLETA jest za koszem - trafisz bez problemu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Bemowska ŻYLETA jest za koszem - trafisz bez problemu
    On chyba chce kupić na "Żyletę". Oj chyba rzeczywiście rzadko bywał

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    On chyba chce kupić na "Żyletę". Oj chyba rzeczywiście rzadko bywał
    kto pyta nie błądzi łapcie filmik!

Apel Sekcyjnych Fanatyków

Legioniści,

Przed nami najważniejsze w tym sezonie mecze kosza. Apelujemy do wszystkich grup, fan klubów i reszty fanatyków o jak najliczniejsze przyjście na halę przy Obrońców Tobruku.

Szczególnie mocno zachęcamy dzielnice, które prezentowały wcześniej swoje oprawy - czas postawić przysłowiową kropkę nad "i"€, dlatego liczymy na Wasze wsparcie także w trakcie meczów finałowych. Prośba do wszystkich o wcześniejsze wejście na trybunę, założenie białych koszulek i zabranie barw. Bemowska Żyleta musi się godnie prezentować od pierwszej sekundy w obu spotkaniach!

Do usłyszenia na hali!

Sekcyjni Fanatycy

Atrakcje na sobotnim meczu kosza w ramach akcji ULTRA DZIELNICA zapewni ekipa z Tarchomina

W związku z tym jeszcze bardziej prosimy o wcześniejsze wejście na halę

atrakcje ultras (jak nie padniemy) planujemy także na jutro, a sekcja ma dla wszystkich niespodziankę

http://legionisci.com/news/70843_W_w...Dzielnicy.html

Nasz wczorajsza oprawa- Sekcyjni & WFS. Wyszło kozacko- dzięki dla wszystkich!

Bracia,

Chciałem jeszcze raz wszystkim mocno podziękować za wsparcie na obu finałowych meczach! Jak sami widzieliście głośny doping bardzo przydał się naszym koszykarzom. Słowa uznania dla naszych bębniarzy, starszym kibolom za przykład jaki daliście młodym, małolatom za bezgraniczny fanatyzm, ultrasom za obie oprawy, moim mordeczkom z Sekcyjnych Fanatyków, Bodziachowi, Kowalowi, Kasi i Monice za organizację i wszelką pomoc, reszcie kibiców którzy przyszli na halę, a kiedy trzeba wstali i śpiewali razem z nami. Cała Legia zawsze razem! Możemy być z siebie dumni! Odwaliliśmy razem kawał dobrej roboty! Oby ten sezon skończył się już w sobotę

Jeśli ktoś chce to przeżyć jeszcze raz wrzucam filmiki z ostatnich minut obu meczów

końcówka 1 meczu+ doping
    https://www.youtube.com/watch?v=mJTN35UWqNA

końcówka 2 meczu + doping
    https://www.youtube.com/watch?v=Cau4Ezso3H4
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 15-05-2017 o 11:24

Legionista Awatar Qwerty123456
    Trochę czasu od Naszej koszykarskiej kampanii minęło, ale chciałem podziękować panu post przede mną, za to, jak rozkręca atmosferę na tych meczach Odwalasz kawał dobrej roboty, świetnie się bawiłem, gdy była Nas garstka na półfinale, jak i na finale, gdzie przy "Nie poddawaj się, ukochana ma" pomogliśmy im to wygrać. Ukłony przed Tobą, czułem, że żyję na tych meczach. I do wszystkich: chodźcie na sekcje, Legia to nie tylko Ł3, bądźmy kibicami klubu, a nie tylko piłkarskimi Pozdrowienia (L)
    Ostatnio edytowane przez Qwerty123456 ; 22-03-2018 o 18:53

mordko, dzięki ale sam to ja mogę tam sobie parkiet czyścić.. Atmosfera na koszu to zasługa osób, które tam przychodzą! Jeżeli chcesz w tym pomóc to zgłoś się do mnie przy okazji to pogadamy. W tym roku czeka nas znacznie więcej roboty, dlatego łączymy siły- klimat z piłki przenosimy na Torwar!

Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów