Panowie, mam ogromną prośbę i jednocześnie reklamę, firmy która ze względów osobistych jest mi bliska i mnie dotyczy.

Krajowa Kancelaria Odszkodowań zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, medycznych, śmiertelnych. Dodatkowo szkody typu: słupy energetyczne na działce, szkody rzeczowe itp. Działają na terenie całego Kraju.

Nie trzeba być ubezpieczonym nigdzie dodatkowo. Jeśli miał ktoś wypadek komunikacyjny(również jako pieszy lub rowerzysta) z winy innego kierowcy, to z jego OC będzie to odszkodowanie. W błędach medycznych, źle prowadzonych leczeniach, zaniedbaniach itp- płaci szpital lub ubezpieczyciel lekarza.

Sprawa z towarzystwem ubezpieczeniowym lub w sądzie jest prowadzona na koszt KKO, rozliczenie jest na koniec, przy wygranej sprawie KKO bierze procent od wygranej. Ok 20kilku %.

Dlatego prośba o rozkminkę czy ktoś z Was nie miał sytuacji, którą chciałby za friko skonsultować czy się nadaje do walki? Albo ktoś z Waszych znajomych, rodziny itp.

Druga prośba to reklama KKO na fb. Prośba o lajki, komentarze, ocenę profilu itp. To bez kitu jest ważne i złoży się na całą strategię rozkręcenia tego.

https://www.facebook.com/KrajowaKancelariaOdszkodowan/
odszkodowania-kko.pl

Zapraszam do kontaktu