Porno indirmek ve türk porno izlemek istiyorsaniz en kalitelisini bulmaniz gerekmekte. Fakat ben sadece porno yada rokettube sex videolari izlemek istiyorum derseniz bu siteleri öneriyoruz.
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2017 - 10. kolejka (08.04.2017 - 09.04.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,381

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2017 - 10. kolejka (08.04.2017 - 09.04.2017)

    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Runi - Efcia (2-1-4, 71-69)
    Grupa 1, Net - OLIUSTKA (1-0-0, 6-4)
    Grupa 1, pauzuje: LOL3K

    Grupa 2, księciuniu - Szawar (2-1-2, 30-35)
    Grupa 2, Ciechu - Bary89 (2-0-2, 32-39)
    Grupa 2, pauzuje: Rulkoś

    Grupa 3, Tom Kruz - nil (1-0-0, 11-9)
    Grupa 3, Yanks - St.Maro (0-0-1, 8-11)
    Grupa 3, pauzuje: Meazza

    Grupa 4, Majkisek - Seba.Kolos (1-0-2, 19-21)
    Grupa 4, rey - Krawczol (1-0-1, 25-25)
    Grupa 4, pauzuje: Hubalczyk

    Grupa 5, (L)ookasch - Benek* (1-0-0, 7-0)
    Grupa 5, leh71 - emil83 (1-0-2, 18-25)
    Grupa 5, pauzuje: SirKruszon

  2. #2
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,103
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-2
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

  3. #3
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,319
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-1
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 0-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    895
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-1
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 3-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1

  5. #5
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,453
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

  6. #6
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,554
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-1
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-2
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

  7. #7
    ]08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-2
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-1
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  8. #8
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,330
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-1
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  9. #9
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    2,604
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 2-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-0
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0

  10. #10
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    7,820
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  11. #11
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    7,935
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 1-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-0
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  12. #12
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,345
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0

  13. #13
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    12,962
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor – Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen – Rangers 2-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin – Podbrezova 1-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht – Gent 2-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK – Panathinaikos 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  14. #14
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    2,381
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-0

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    908
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  16. #16
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    2,818
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-0
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 3-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-2
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

  17. #17
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    741
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-2
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  18. #18
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    3,767
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-1
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-0
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-1
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  19. #19
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    599
    08.04 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    08.04 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    09.04 13:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-1
    09.04 15:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-2
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 2-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  20. #20
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,487
    09.04 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    09.04 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 1-0
    09.04 17:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-1
    09.04 17:30 SVK, Trencin - Podbrezova 1-0
    09.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent1-0
    09.04 18:00 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0
    Administrator może być albo w piwnicy, albo na dachu, różnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •