Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 53

Wątek: Dzieki Capo di tutti capi!

Dzieki Capo di tutti capi!

Nie wiem jak Wy ale ja mam poczucie ze konczy sie cholernie fajna epoka. Boguslaw Lesnodorski jako prezes osiagnal strasznie duzo. Mowiac szczerze to myslalem, ze bedzie tym Prezesem jeszcze kilanascia/kilkadziesiat lat i stanie sie takim Santiago Bernabeu z Lazienkowskiej.

Jest tego tyle ze nie wiem gdzie zaczac wiec napisze tylko to co mi teraz wyrywkowo do glowy przyjdzie i jak macie ochote to dopisujcie to co przyszlo wam.

Za natychmiastowe zwrocenie domeny legialive.pl zabranej przez ITI (niby mala rzecz a pamietam do dzis).
    Za promocje i kreowanie Legijnej spolecznosci (czy tam jak chca marketingowcy DNA) i sprawienie ze wszystkie te plaszczyzny sie tak fajnie przenikaja.
    Za wspieranie sekcji.
    Za trollowanie Lecha (najbardziej podobala mi sie korespondencja z ichnim prezesem odnosnie prezentu - butelki szampana za MP - jak ktos to ma gdzie to prosba o wrzucenie)
    Za wygrywanie wszystkiego jak leci (prawie).
    Za 100 - lecie klubu ktorego sobie lepiej wymyslec nie mozna bylo.

Dzieki Bogus!

p.s. dobrze ze zostal w klubie - mam nadzieje, ze beda go czesto pytac o zdanie.
    p.s. 2 jak ktos ma ochote wyjechac z krytyka to tez mozna.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Benek
    Za normalność na trybunach....dzięki!
    Za LM...dzięki
    Za Zygmunta...dzięki
    Za każdą fetę na starówce, dzięki
    Za Kuchego i Magierę...dzięki
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Za przyjęcie rezygnacji ze spikera Wojtka Hadaja.

Legionista Awatar Marcino
    Obiecał Ligę Mistrzów ? Obiecał ! Była ? Była !
    Dzięki za normalność na trybunach, za coraz większą ilość produktów związanych z Legią, za akcje marketingowe, za dobre transfery, podniesienie poziomu sportowego i zrobienie z klubu coraz większej marki.
    Czy kiedykolwiek zawiódł ? Nie sądzę. Życzę następcom takiej samej powtarzalności w zakresie prezentowania się w Europie.

Legionista Awatar vit
    Za to że traktował Nas jak normalnych ludzi z pasją,którymi jesteśmy.
    Za to że traktował to jak coś więcej niż tylko praca,tak jak dla Nas to coś wiecej niż tylko sport.
    Za odwieszane zakazy...
    To dobry Prezes był...jeśli nie naj(L)epszy.
    Pozdro Boguś!
    Moja jedyna Miłość...

Dzięki Boguś, za wszystkie wspaniałe chwile, za Legię, która chwilami była taką Legią, o jakiej przez lata marzyłem. Sto lat i zdrowia Panie Prezesie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Pag
    On jeszcze kiedyś wróci.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Za powrót Niemena na Ł3 . Dzięki za wszystko Panie Prezesie .

Legionista Awatar Jaco
    Szanowny Panie Bogusławie,
    co było złe (rzadko) - zapominam. Za wszystko, co dobre - wielkie dzięki!
    "Jesień wasza, wiosna nasza".
    Do zobaczenia jeszcze kiedyś w starej roli!

***** KOD!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Adin
    Leśny jeszcze wróci na fotel prezesa, zobaczycie

Dzięki za te kilka lat normalności!
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Dziękuję za te 4 lata. Nie daj się zmarginalizować. Pozdrawiam i Szacunek

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Prezes stulecia B(L)1916.

Można by się rozpisywać wiele nad tym, co Boguś zrobił dobrego w trakcie swoich rządów, ale napiszę po prostu dzięki za wszystko i mam nadzieję, że wrócisz na stanowisko prezesa szybciej niż by się mogło wydawać

Legionista Awatar Lillo
    No szkoda w ****,
    Dzięki za wszystko Boguś

Legionista
    Prezes którego zazdrościła nam cała Polska. Jedyny który rozumie klimat kibicowski w Polsce. Powodzenia.

Legionista
    Dzięki Boguś! i liczę bardzo ze do zobaczenia!

Pan Prezes

Legionista
    Sekcje, zaangażowanie, sukcesy - dzięki, to były ciekawe czasy w których miał duży udział.

Nie mogę się doczekać meczu z Pogonią - mam nadzieje że będzie okazja głośno podziękować prezesowi.

Legionista Awatar Jasper121
    Kurde, spędziłem 1,5h czytając temat "Działanie ITI" od podania informacji o początku prezesury Leśnego, zmian i reakcji forumkowej braci na to wszystko Fajnie się to czytało!

Dzięki Boguś za wszystko, mam nadzieję, że jakimś cudem powrócisz jako Prezes Legii

I jak na początku spora część śmiała się z szafy grającej rodem z Barei, tak dzisiaj pewnie wszyscy zaśpiewaliby tam mityczne "Łubudubu, niech żyje nam Prezes naszego klubu!"

Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Nie wiem jak Wy ale ja mam poczucie ze konczy sie cholernie fajna epoka. Boguslaw Lesnodorski jako prezes osiagnal strasznie duzo. Mowiac szczerze to myslalem, ze bedzie tym Prezesem jeszcze kilanascia/kilkadziesiat lat i stanie sie takim Santiago Bernabeu z Lazienkowskiej.
    Z Leśnym powtórzylibyśmy casus Bate Borysow - Liga Mistrzów średnio raz na dwa lata !

Z DM 1 Mistrzostwo Polski na 3 lata to czuje, że będzie dobra statystyka...

Oczywiście życzę jak najlepiej, a przede wszystkim, żeby nie musiał jak ITI salwować się ucieczką przed corocznym dokładaniem do nierentownego biznesu ! Jak będzie mu finansowo szło jak za ITI to Leśny jeszcze tu wróci jako właściciel...
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Kurde, spędziłem 1,5h czytając temat "Działanie ITI" od podania informacji o początku prezesury Leśnego, zmian i reakcji forumkowej braci na to wszystko Fajnie się to czytało!
    Mialem tak samo.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Numer
    Najlepszy prezes jakiego pamiętam, i to nie tylko w Legii. Wyprowadził nas z epoki kamienia łupanego na salony europejskie. Ażmi jest ciężko sobie wyobrazić Legię bez Leśnego na czele. Mam tylko nadzieje że jeszcze tu wróci.

Dzięki za wszystko!

Legionista Awatar Szejdi
    Przychodząc do Legii mówił, że chce zrobić 3 mistrzostwa w 5 lat, mamy 3 w 4 lata. Za wszystko, szacunek i wielkie dzięki

Legionista Awatar Bonhart
    Takie male-wielkie rzeczy, czyli wszystko, o czym jego poprzednicy mowili "nie da sie" - herb, Niemen, normalnosc na trybunach... A przede wszystkim przyczynil sie do znakomitych wynikow sportowych i sprawil,ze marka o nazwie Legia w koncu zyskala nalezna renome. Za to Panie Boguslawie - szacunek na zawsze!

Legionista
    Prezes który dał nam to na co czekaliśmy 20 lat ...,plus mistrzostwa,puchary i tak by można wymieniać.Prezes który zawsze podkreślał naszą wielkość ,co pozostałych doprowadzało do szewskiej pasji . Wielka osobowość,każdy z nas dziś przeżył wielką stratę,bo te 4 lata to były piękne lata,dziękujemy

Legionista
    Wielkie podziękowania z całego serca. Leśny dał nam bardzo wiele powodów do radości i pokazał temu zafajdanemu betonowi, że odpowiednią polityką prowadzenia klubu polska drużyna może odnosić sukcesy, rozwijać się. Nadchodzi nowe, czy lepsze? Pewnie jak większość z mieszanymi odczuciami pochodzę do tej sytuacji. Jakoś nie wierzę, że Mioduskiemu będzie zależało na najbardziej fanatycznej części kibiców, a samo przypomnienie sobie sytuacji sprzed panowania Leśnego i długiego protestu mrozi krew w żyłach. Zobaczymy też jak będzie z akademią, czy szkoleni piłkarze faktycznie będą stanowić o jakości zespołu, na ten moment wygląda to dość przeciętnie. Prezes zostawia Legię murowaną, co zrobi Mioduski zobaczymy. Oby te obawy obróciły się w gówno.

Legionista Awatar Z.
    Oryginał. Midas. Pan Prezes.

Szacunek, podziękowania, do zobaczenia.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Chyba najlepszy prezes jaki był w Legii i normalny człowiek który szanował kibiców dziekuję za wszystko

Dzięki za to, że przepędziłeś znad Legii ciemne chmury po wojnie z iti i ich poplecznikami. Dzięki za NORMALNOŚĆ i wspaniałe chwile, które nadeszły znacznie szybciej niż się spodziewałem. Dzięki za piękne wspomnienia (fety, wyjazdy po Europie, dominacja w lidze) i spełnione marzenia (LM). Ale przede wszystkim wielkie dzięki dla całej niezłomnej legijnej społeczności, dla tych tysięcy protestujących i wyszydzających iti, to na nas Leśny oparł fundamenty sukcesu. Na naszym oddaniu i fanatyzmie. Tak to właśnie powinno wyglądać.
    Leśny zrobił interes życia, sprzedając akcje Legii zyskał grubo ponad 1000%. Za jakiś czas odkupi od Miodka kontrolny pakiet 51% procent za ułamek dzisiejszej wartości klubu i zostanie prezesem na kolejnych kilkanaście lat. Tego Jemu i sobie życzę. Leśny King!

Gość z pasją w pracy i poza nią zawsze za (L)! Nawet wiadomo gdzie dziarę robił. Fajnie będzie kidyś Bogusia spotkać w specjalu.

Uprawnienia umieszczania postów