Zagłębie Lubin - Legia [24. kol. Ekstraklasy 2016/17, 03.03.2017, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Admira_L
    Legionista
    • 08.2016
    • 326

    #16
    Obecnie jesteśmy pod formą. Tu nie chodzi o brak optymizmu czy biadolenie ale o stwierdzenie faktów.
    Dlatego w piątek liczą się punkty. Obyśmy wywieźli 3 z Lubina.
    Trzeba się przestać oszukiwać ale w piątek to my możemy ten mecz po ciężkim boju wygrać wyszarpując gola i broniąc cała drużyną a nie wjedziemy w nikogo jak pitbull w kurnik....

    Uważam też i o to jestem spokojniejszy że forma przyjdzie za ok 2-3 tygodnie. I do tego czasu musimy nie pozwolić sobie na odjechanie czołówce lub nawet postarać się odrobić coś z tych 7 punktów.

    Z personaliów:
    Na minus Broź (bez pomysłu gra do tylu, człapak), Gui gra b. w kratke, dośrodkowanie w trybuny lub asysta, Necid nie przekonuje (Rado w ataku lub dalej zgrywanie Czecha), Kopczyński ani nie stanowi zapory w defensywie albo rozrzuca tylko do boku, Hamalainen cały czas twierdze że pomyłka transferowa i to mocno przepłacona.

    Na plus: Dabrowski - wrócił do gry i to jak, Hlousek - walczy, szarpie, biega za 2 lub 3, Pazdan - dobrze czyści, Vadis - nawet w średniej formie przerasta ligę i jest groźny

    Średnio: Jedza (tak wiem mógłby być minusem, ale w jego zwyżkę formy na boisku i w szatni wierzę) - to taki barometr Całego Zespołu, jak on odpali pociągnie to innych, Rado (umiejętności ma ale oby reset mu pomógł), Gruzin -drybluje, walczy o piłkę ale jest nieefektywny, Kuchy to Kuchy, musi mieć pare do biegania, Malarz - na razie nic nam nie wybronił, często grę wznawia w aut.
    No i Magiera - czy jak zespół gra słabo to on potrafi wstrząsnąć szatnia? Czerczesow pod tym kątem był lepszy.
    Szanuje Magiere i b.go cenię (szacun za jesień) tylko czy on da radę raz jeszcze to wszystko poukładać?
    Czy jego metody kulturalnego tłumaczenia bedą aby odpowiednie? Oby tak i oby Vuko pomógł w tej sytuacji.
    Choć osobiście uważam że trzeba bardziej pozytywnego pięrdolnięcia aniżeli tłumaczenia w spokoju schematów.
    Martwi też co tu się pisze o przygotowaniu fizycznym, że zatrudniliśmy amatora, że nie sprawdzony.
    Nie natknąłem się na żaden artykuł na ten temat i chyba szukamy dziury w całym. Jeśli coś przeoczyłem podeślijcie prosze.

    Na koniec napisze że uważam że po przerwie ten mecz za najważniejszy - albo się odrodzimy albo będziemy już do końca łudzić się że konkurencja będzie gubić punkty.
    Trzeba jednak wierzyć choć to jak będzie może być różnie. Obyśmy zagrali dobry mecz i wynik na koniec się zgadzał.
    To jaki będzie skład dużo powie o sztabie - gdzie szukają rozwiązań i w którym kierunku idziemy.
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

    Komentarz

    • Mario
      Czerwona kartka
      • 07.2010
      • 5470

      #17
      Jeżeli Magiera chce w końcu zdobyć komplet punktów to na ławie powinien zostawić przede wszystkim Kopczyńskiego i Radovića. Mecz w Lubinie to dobry moment na wystawienie w podstawowym składzie i Nagyego i Chukwu (albo kosztem Guilherme, albo kosztem Necida). Jeżeli Jacek Berg będzie z uporem maniaka stawiał na swoich ulubieńców to jutro Legia pogubi kolejne punkty.

      Komentarz

      • pan_nikt
        pod obserwacją
        • 03.2009
        • 619

        #18
        Z formą czy bez formy to wszystko leży w ich głowach i jeśli do tematu podejdą jak do Ruchu czy Termalici to pozamiatane a jak chociaż w połowie jak do Realu czy Sportingu to można być spokojnym...boję się, że będzie to pierwsze...

        Myślicie, że Magiera ma czarodziejską różdżkę i zaraz po Hasim ich odczarował? Głowa głowa głowa bo umiejętności i trenera to oni mają.
        (L)

        Komentarz

        • Marcino
          Legionista
          • 05.2015
          • 5111

          #19
          Legia musi odpalić na wiosnę, wyjść na te spotkanie jakby grała o kolejną rundę Ligi Europy. Nie wiem czy Arek Malarz nie powinien chwilę odpocząć. Zawsze za nim obstawałem, ale chyba na wyrost.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

          To warszawskie ballady ...

          Komentarz

          • Moriarty
            Legionista
            • 02.2017
            • 2177

            #20
            Muszą jutro wyjść na murawę, gryźć trawę, jeździć na tyłkach, być jak Tommy Lee Jones w "Ściganym", jak bulterier itd. Od meczu z TBB każda strata punktów może już oznaczać pożegnanie się z obroną tytułu. Lech idzie jak burza, Lechia też nie odpuszcza (jasne, pewnie będą mieli kryzysy, Lech nie wygra wszystkiego po 3:0 do końca sezonu, ale nas to nie powinno obchodzić). I dodatkowo czekają nas potem trzy ciężkie mecze, w tym dwa na wyjeździe w Gdańsku i Poznaniu. Nie sądzę, żebyśmy mieli wywalczyć w nich komplet punktów. Dlatego z zespołami będącymi za nami w tabeli trzeba w tej chwili bezwzględnie wygrywać. Nieważne jak, może być 1:0 w 90+5, ale liczą się tylko 3 punkty...

            Na przełamanie Niecida za bardzo bym nie liczył. Dopóki w formie nie będzie Giu, dopóki skrzydła nie zaczną chodzić jak zegarek, dośrodkowania dolatywać do pola karnego a nie w trybuny a prostopadłe podania mijać obrońców rywala to on nic nie zdziała.
            A przede wszystkim: więcej ruchu musi być. Na stojąco to można co najwyżej w szachy wygrać.

            Widzę to tak: Malarz - Jędza (będzie wkurzony po słabym meczu z TBB i pokaże na co go stać), Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin (oby jak najszybciej wrócił do dawnej formy), Jodła - Rado, VOO, Giu - Kuchy (musi wiatr porobić z przodu).
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

            Komentarz

            • Roar
              Legionista
              • 05.2015
              • 1241

              #21
              Zamieszczone przez Moriarty
              Widzę to tak: Malarz - Jędza (będzie wkurzony po słabym meczu z TBB i pokaże na co go stać), Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin (oby jak najszybciej wrócił do dawnej formy), Jodła - Rado, VOO, Giu - Kuchy (musi wiatr porobić z przodu).
              Kuchy jakiś uraz więc raczej jutro nie będzie, wychodzi na to że brakuję nam szybkiego zawodnika, bo jeden Kuchy trochę mało

              Komentarz

              • Moriarty
                Legionista
                • 02.2017
                • 2177

                #22
                Zamieszczone przez Roar
                Kuchy jakiś uraz więc raczej jutro nie będzie, wychodzi na to że brakuję nam szybkiego zawodnika, bo jeden Kuchy trochę mało
                No jeśli Kuchy nie zagra, to kiepsko. Może Hama? Albo dać w końcu szansę na dłuższe pogranie Chukwu.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

                Komentarz

                • R.
                  Legionista
                  • 02.2007
                  • 9675

                  #23
                  Zamieszczone przez Mario
                  Jeżeli Magiera chce w końcu zdobyć komplet punktów to na ławie powinien zostawić przede wszystkim Kopczyńskiego i Radovića. Mecz w Lubinie to dobry moment na wystawienie w podstawowym składzie i Nagyego i Chukwu (albo kosztem Guilherme, albo kosztem Necida). Jeżeli Jacek Berg będzie z uporem maniaka stawiał na swoich ulubieńców to jutro Legia pogubi kolejne punkty.
                  No popatrz, nie dość że scout to i jeszcze trener. Marnujesz się...
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                  Komentarz

                  • Szawar
                    Legionista
                    • 10.2003
                    • 11333

                    #24
                    Zamieszczone przez Raffels
                    No popatrz, nie dość że scout to i jeszcze trener. Marnujesz się...
                    On musi byc na treningach, skoro wie, że żeby wygrać w Lubinie Radovicia musi zastąpić Węgier, który na pewno jest w lepszej formie.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                    Komentarz

                    • Marcino
                      Legionista
                      • 05.2015
                      • 5111

                      #25
                      Młodych to można wprowadzać i ogrywać jak drużynie idzie. Jak grają padakę to tylko się zdołuje taki na początek.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                      To warszawskie ballady ...

                      Komentarz

                      • Peer
                        Legionista
                        • 08.2008
                        • 780

                        #26
                        Ja bym chciał, żeby Magiera zagrał odważniej, bardziej ofensywnie, wystawiając jednego DP. Mniej więcej tak: Malarz- Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędza- Moulin- Chukwu, Vadis, Vako, Gui- Radović. Dałbym też szansę Nagyemu, z ławki też Necid, może Szymański.

                        Komentarz

                        • STARA9
                          Legionista
                          • 12.2016
                          • 3

                          #27
                          Ma ktoś miejsc w samochodzie na przejazd do Lubina jutro?

                          Komentarz

                          • looking1916
                            Legionista
                            • 07.2015
                            • 2668

                            #28
                            Zamieszczone przez Marcino
                            Legia musi odpalić na wiosnę, wyjść na te spotkanie jakby grała o kolejną rundę Ligi Europy. Nie wiem czy Arek Malarz nie powinien chwilę odpocząć. Zawsze za nim obstawałem, ale chyba na wyrost.
                            Dlaczego? Co on zawinił? Oprócz gola z Ajaxem to w lidze broni OK, nie ma się do czego przyczepić.

                            Komentarz

                            • PrzemekW
                              Legionista
                              • 03.2017
                              • 1

                              #29
                              Ma ktoś wolne miejsce w aucie na Lubin ?

                              Komentarz

                              • (L)ukas
                                Legionista
                                • 08.2004
                                • 2943

                                #30
                                Zamieszczone przez Peer
                                Ja bym chciał, żeby Magiera zagrał odważniej, bardziej ofensywnie, wystawiając jednego DP. Mniej więcej tak: Malarz- Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędza- Moulin- Chukwu, Vadis, Vako, Gui- Radović. Dałbym też szansę Nagyemu, z ławki też Necid, może Szymański.
                                Taaa bardziej ofensywnie. Kończy się to zawsze tak samo. Przeciwnik stawia autobus przed polem karnym, nasi robią wrzutki na trybuny, a 2 akcje kończą się kontrą i mamy 2:0. Teoretycznie słabsze drużyny nie będą grały z nami otwartej piłki tylko nastawią się na kontry. Lechia chciała u nas grać w otwartą piłkę i wiadomo jak to się dla nich skończyło.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

                                Komentarz

                                Pracuję...