Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ćwirek
    Legionista
    • 09.2010
    • 656

    do tego jest Nasz, śmigał na mecze za małolata, jest Legionistą, nie takim z wymyślonym Legijnym DNA a z Legią w sercu, dlatego dla mnie na zawsze w Legii
    Kuchy King!

    Komentarz

    • Gabro
      Legionista
      • 10.2003
      • 4901

      Kuchy to nasz symbol. Symbol na skalę naszych możliwości.
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

      Komentarz

      • Papi
        Legionista
        • 08.2012
        • 144

        Kuchy niech zostanie, pamiętam gdy sam rwałem włosy z głowy i nie raz nie dwa dawniej pisałem zdania w stylu "ile w polskiej lidze musi minąć czasu by "młody zdolny" odpalił w innych ligach 23 - 24 latkowie już decydują o mistrzostwach, finałach LM itp, a u nas?"...i podawałem tu właśnie przykład Kuchego... Mimo to że gość wirtuozem piłki nigdy nie został, ani nie zostanie zasłużył sobie na miano Legionisty swoją postawą, zaangażowaniem i sposobem bycia. Przez te lata stał się symbolem dla mnie osobiście większym niż Rado.

        W dzisiejszych czasach coraz mniej jest piłkarzy od początku do końca z danym klubem to już nie czasy Maldiniego, Giggsa czy Del Piero... dlatego tym bardziej Kuchy King
        Ostatnio edytowany przez Papi; 60017.
        https://www.youtube.com/watch?v=vJbg3Ur3FZc

        Komentarz

        • księciuniu
          Gintleman
          • 10.2010
          • 21054

          Kuba Majewski
          ‏ @QbasLL

          Ryan Giggs: 902 mecze w klubowej karierze, 157 goli, 167 asyst. Punktował średnio co 2,78 meczu.

          Michał Kucharczyk: 338/70/57, średnia 2,66.

          Jednak gdyby "Kuchy" został w Legii do 40. i utrzymał średnią meczów/goli/asyst na sezon to skończyłby z bilansem 815/169/137.

          🔥🔥🔥
          Lubię sobie jebnąć posta.

          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

          Komentarz

          • Bonhart
            Legionista
            • 08.2003
            • 3650

            No i zdaje sie ze dokonalo sie, przynajmniej wg Superaka - Legia przedluzy kontrakt z Kuchym. Czyli chcac nie chcac jestesmy skazani na jego legende i zwiazane z nim skrajne emocje

            Komentarz

            • Jestem
              Legionista
              • 12.2016
              • 3760

              Z tego co słychać to Legia przedłożyła Kuchemu ofertę przedłużenia kontraktu tylko jego oczekiwania są nieco większe. Nie mam pojęcia czy jest podwyżka czy obniżka czy to samo co jest, może ktoś coś?

              p.s. Kuchy wygrywa rywalizację z każdym potencjalnym konkurentem od ładnych kilku lat, grając z opaską kapitana rozgrywa obecnie najlepsze mecze w sezonie, ergo powinien zostać i już. Jak któryś zmiennik okaże się lepszy to trudno i przeboleję.
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

              Komentarz

              • mski
                Legionista
                • 07.2013
                • 833

                Zamieszczone przez Jestem
                Z tego co słychać to Legia przedłożyła Kuchemu ofertę przedłużenia kontraktu tylko jego oczekiwania są nieco większe. Nie mam pojęcia czy jest podwyżka czy obniżka czy to samo co jest, może ktoś coś?

                p.s. Kuchy wygrywa rywalizację z każdym potencjalnym konkurentem od ładnych kilku lat, grając z opaską kapitana rozgrywa obecnie najlepsze mecze w sezonie, ergo powinien zostać i już. Jak któryś zmiennik okaże się lepszy to trudno i przeboleję.
                Lodu na głowę. Tak jak uważam ze w każdym zespole niezależnie od dyscypliny powinien być ktoś swój, tak nie naginajmny rzeczywistości pisząc o jego jakich super występach w tym sezonie. Kiedyś to przynajmniej przed końcem kontraktu zasuwał i łapał formę, tak teraz cienko nawet z tym.

                Komentarz

                • Roar
                  Legionista
                  • 05.2015
                  • 1241

                  Oczywiście, że w grę wchodzi podwyżka. Trwają negocjacje o ile.

                  Komentarz

                  • maciejp
                    Legionista
                    • 01.2019
                    • 2

                    Solidny ligowy piłkarz. Niech gra w L do końca swojej kariery, ale zbytnio nie przepłacać na kontrakcie.

                    Komentarz

                    • thorstein
                      Czerwona kartka
                      • 08.2018
                      • 453

                      No to oficjalnie Madeiros w Legii.
                      Jak sądzicie ile tygodni zajmie Kuchemu wskazanie nowemu miejsca w szeregu?

                      Komentarz

                      • księciuniu
                        Gintleman
                        • 10.2010
                        • 21054

                        Lubię sobie jebnąć posta.

                        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                        Komentarz

                        • Roar
                          Legionista
                          • 05.2015
                          • 1241

                          Według Kubiaka Kuchy się dogadał w sprawie nowego kontraktu (kontrakt 2+1)

                          edit. już było w innym temacie. Wychodzi na to, że na zawsze. Biorąc pod uwagę ile meczów już zagrał może być graczem z największą ilością meczów w naszych barwach, do Pana Lucjana brakuje Mu ok 100 meczów
                          Ostatnio edytowany przez Roar; 97079.

                          Komentarz

                          • Jestem
                            Legionista
                            • 12.2016
                            • 3760

                            Bardzo dobra obustronna decyzja! Kuchy King!
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                            Komentarz

                            • thorstein
                              Czerwona kartka
                              • 08.2018
                              • 453

                              To jest Totti na miarę naszych możliwości

                              Komentarz

                              • oster
                                Czerwona kartka
                                • 09.2012
                                • 40

                                Fatalna wiadomość...

                                Komentarz

                                Pracuję...