Zobacz wyniki ankiety: co powinien zrobić Kuchy?

Głosujących
195. Ankieta zamknięta
  • Zostań z nami

161 82.56%
  • Uciekaj gdzie pieprz rośnie

34 17.44%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 150

Wątek: Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Legionista
    Warto też zauważyć, że mało który skrzydłowy jest regularny. Taka specyfika pozycji, czy Grosicki jest regularny?

A jeśli chodzi o statystyki to tutaj Kuchy nie ma co się wstydzić. Ciężko porównywać statystki, Kuchy mniej grał, trzeba brać po uwagę, że w tym sezonie 3 razy już przydarzyła się kontuzja
    Ostatnio edytowane przez Roar ; 04-05-2017 o 10:00

Legionista Awatar bloniaq
    A może po prostu pozostaniemy przy stanie rzeczy, który i tak się utrzymuje pomimo tej niesamowicie pasjonującej dyskusji-rzeki i W DALSZYM CIĄGU nikt nie będzie odmawiał Kuchemu posiadania Legii w sercu, W DALSZYM CIĄGU jak zagra świetnie tak jak mu się zdarza to pół forum napisze mu laurki, i W DALSZYM CIĄGU jak zagra chu.jowo tak jak mu się zdarza to drugie pół forum napisze że zagrał chu.jowo. Może nawet zdarzą się takie ananasy co to po dobrym występie napiszą laurkę, a po chujowym go skrytykują, ale nie wiem czy jeszcze takie anomalie występują. To jest naprawdę aż takie ważne żeby wszyscy mieli to samo zdanie na temat Kuchego co Ty*?

* - tu wstaw swoją ksywkę.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Bardzo dobry zawodnik jesli bierzemy pod uwage jakosc do ceny. W E-klapie nie ma lepszego polskiego skrzydlowego, o lepszych statystykach. Jak ma dobry dzien to potrafi zrobic roznice (jak np. w Gdansku ostatnio). Ponadto chlopak z Warszawy, jak by nie bylo, zawsze angazujacy sie w treningi i zostawiajacy wiele zdrowia na boisku. Fakt, zdaza mu sie skiksowac... ok - "fatalnie" - czasami, ale pokarzcie mi lepszego Polaka w naszej lidze na skrzydle.

Uwazam, ze jast kims takim, z kim mozna sie latwo identyfikowac (mnie napewno latwiej identyfikowac sie z Kuchym, niz z jakims Vadisem, choc Vadisa to fantastyczny zawodnik - ale jednak na razie tylko najemnik). Dlatego, biorac rowniez pod uwage to, ze nie zarabia nie wiadomo ile, nie strzela fochow, i nie gwiazdorzy, a ciezko pracuje i daje druzynie tyle ile moze, to powinien zostac z Legia jak najdluzej. Nawet, jesli kupimy jakiegos super grajka zagranicy na jego miejsce, to I tak powinien byc w klubie jako rezerwowy.

Warto tez zauwazyc, ze gra od siedmiu lat u wszystkich trenerow jak leci, wiec to tez o czyms swiadczy.

Legionista
    W kwietniu, na jednym z treningów, Michał Kucharczyk doznał urazu naciągnięcia więzadeł w kolanie. Od tego momentu piłkarz przechodzi rehabilitację. W piątek zaczął ćwiczyć z kolegami, ale nie dokończył zajęć, czuł ból w kolanie. "Kuchy" przeszedł szczegółowe badania lekarskie, miał wykonane USG i rezonans magnetyczny. Badania wykazały, że wszystko jest już w porządku. Boleć może natomiast tkanka miękka. Piłkarz w najbliższych dniach nie będzie ćwiczył, a później będzie stopniowo wprowadzany do zajęć. Plan jest taki, by był gotowy do gry na ostatnie cztery mecze w tym sezonie.
    info z legia.net

Widać że Kuchy dla sztabu ważny jest i mocne starania są by był gotowy na najważniejsze mecze

Kuchy załatwi niebiesko-krwistych. To będzie nasza tajna broń. Oni zastawią się na Hamę a Michaś wbiegnie w uliczki bramkowe.

Morterator Awatar mort
    Wszyscy anty za pisanie dzis wylatuja bez ostrzezenia
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Się odważę

Kuchy - nie wyobrażam sobie Legii bez niego. Ma w sercu, a grając jest jak Han Solo pilotujący Sokoła Millennium pod ostrzałem myśliwców Imperium. Szaleństwo i nietuzinkowość. I zawsze wychodzi zwycięski. Vadis odejdzie, Pazdek odejdzie, paru innych też odejdzie, a Kuchy będzie dla Legii ładował takie bramy że oko bieleje, a internety będą pisać. A kiedy zakończy za ileś tam lat karierę, to zaszczytem i przyjemnością (przypuszczam że nie tylko dla mnie) będzie wypić z nim bro na mieście, pogadać jak z kumplem i głowę daję że nie będzie robił żadnych ceregieli.

Można skasować albo zamrozić w końcu ten durny temat?
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 18-05-2017 o 05:27
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar klinton
    Kuchy king! Powrót króla. Gdy wchodził na boisko, to miałem przeczucie że coś wciśnie do siatki.

Przyznać się, kto miał czarne myśli i stan przedzawałowy gdy Kuchy przerzucił piłkę nad bramkarzem Lecha i miał przed sobą pustą bramkę?

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Wszyscy anty za pisanie dzis wylatuja bez ostrzezenia
    Kuchy jest naszym Forrest Gumpem. Zawodnik który szczerze ma (L) w sercu. A że wszyscy mieli wczoraj serce w przełyku jak dobijał główką? Dramaturgia ma swoje prawa.

Zresztą, my wychodzimy Kingiem, a Lech jakimś dzieciakiem w napadzie.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta

Przyznać się, kto miał czarne myśli i stan przedzawałowy gdy Kuchy przerzucił piłkę nad bramkarzem Lecha i miał przed sobą pustą bramkę?
    pisałem o tym wczoraj w temacie meczowym

Legionista

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Się odważę

Kuchy - nie wyobrażam sobie Legii bez niego. Ma w sercu, a grając jest jak Han Solo pilotujący Sokoła Millennium pod ostrzałem myśliwców Imperium. Szaleństwo i nietuzinkowość. I zawsze wychodzi zwycięski. Vadis odejdzie, Pazdek odejdzie, paru innych też odejdzie, a Kuchy będzie dla Legii ładował takie bramy że oko bieleje, a internety będą pisać. A kiedy zakończy za ileś tam lat karierę, to zaszczytem i przyjemnością (przypuszczam że nie tylko dla mnie) będzie wypić z nim bro na mieście, pogadać jak z kumplem i głowę daję że nie będzie robił żadnych ceregieli.

Można skasować albo zamrozić w końcu ten durny temat?
    Miałem szczęście chwilkę z nim pogadać po treningu w Sosnowcu.Przy boisku tłum dzieciaków i kibiców czyhających na fotki lub autografy, a on skromnie spuścił głowę i próbował przemknąć obok zdając sobie pewnie sprawę, że większość poluje na Vadisy,Guilehrmy czy Radovice.A ja właśnie czekałem tylko na niego.To było akurat po meczu w Gdańsku, więc troche to może dla niego nieszczerze wyszło bo jak go wspierałem w rozmowie i chwaliłem to stwierdził, że teraz tak mówimy, a za chwilę znowu będzie hejt i tak jak koledzy powyżej ja również twierdzę, że Kuchy to nasz chłopak i za (L) odda serce i nawet jak mu jakiś mecz nie wyjdzie, a pewnie nie raz nie dwa tak się zdarzy i będziemy go w duchu przeklinać to ja wiem, że za trzecim razem rozegra super meczycho bo to cały Kuchy King!!!!Nieprzewidywalny nawet dla samego siebie. Mam nadzieję, że się nigdzie nie wybiera i zakończy u nas karierę.

Legionista
    https://www.instagram.com/p/BTWLMB2g...n-by=18kuchy18

Warto zwrócić uwagę na bluzę Kuchego

Kuchy to normalny facet, powiedziałbym, że "życia stara szkoła" Żadne żele na włosach, rurki na dupie czy tego typu klimaty go nie dotyczą
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista

Maciej Tabiszewski‏
    @TabiszewskiM
    #KuchyKing już po zabiegu. Dr Jaroszewski zadowolony z wyniku, Kuchy jescze bardziej! #MistrzMistrzLegiaMistrz
    Maciej Tabiszewski
    Fan kopanej, lekarz Reprezentacji PL U21 i Legii Warszawa. / Football fan, Poland U21 National team physician & Legia Warsaw team physician.

eedit:
    a tu 5min przed zabiegiem:

Ostatnio edytowane przez Raczej ; 30-05-2017 o 19:44

Legionista Awatar brunak
    Czepek jak w zakładach garmażeryjnych
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista
    Coś przegapiłem wszelki przepływ informacji z ostatnich 48h. Co to za zabieg był? Oczywiście wypada z niedzielnego meczu?

Legionista Awatar marsu2
    Dopiero w lipcu ma wznowić treningi.

Legionista Awatar Jestem
    Życzymy zdrowia!!!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Szybkiego powrotu do zdrowia I do formy!

a lamusy dupa cicho

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Benek
    Kuchy w swoich 8 ostatnich spotkaniach strzelił 7 bramek i miał jedną asystę.

To chyba jedyny aktualnie zawodnik, który trzyma formę
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino

Legionista
    Zyją w swoim świecie. Astana miała 2 bardzo dobre okazje po strzałach głową, praktycznie przez 90 minut kontrolowała mecz a on widzi że ich tłamsili.

Legionista Awatar Kapen12
    Nie ma takiego drugiego jak Kuchy!

Gintleman Awatar księciuniu
    Odnośnie meczu rewanżowego z Sheriffem:
    Wojciech Frączek‏ @WojtekFraczek1

Michał Kucharczyk pobił wczoraj rekord Polski @JakubRzezniczak w liczbie występów w polskich klubach w europejskich pucharach - 62.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Jest gdzieś do wglądu takie zestawienie ?

Legionista
    Zweryfikowane podium tej klasyfikacji: Jodłowiec - 63, Kucharczyk - 62, Rzeźniczak - 61. Pierwszy większość w Legii, drugi i trzeci - Legia
    Tak gwoli ścisłości

Gintleman Awatar księciuniu
    Pełne zestawienie to nie wiem, ale okazuje się, że Kuchy jest jednak rekordzistą tylko jeżeli chodzi o 100% Legionistów, bo Frączek sprostował swoją informację i czołówka wygląda nstępująco:
    Zweryfikowane podium tej klasyfikacji: Jodłowiec - 63, Kucharczyk - 62, Rzeźniczak - 61. Pierwszy większość w Legii, drugi i trzeci - Legia
    Po słusznej uwadze @kmita_maciej i dogłębnym sprawdzeniu źródeł jest nowy rekordzista Polski pod względem liczby występów w polskich klubach w europejskich pucharach. To Tomasz Jodłowiec, który zaliczył 63 a nie 60 występów (Dyskobolia, Polonia, Śląsk, Legia).
    E: Roar szybszy
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów