Zobacz wyniki ankiety: co powinien zrobić Kuchy?

Głosujących
195. Ankieta zamknięta
  • Zostań z nami

161 82.56%
  • Uciekaj gdzie pieprz rośnie

34 17.44%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 150

Wątek: Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Legionista Awatar Magik2501
    Kucharczyk?
    Drybling Radovicia, decyzje Vadisa, szybkość Koseckiego, wykończenie Nikolicia, nieszablonowość Priovicia, waleczność Borysiuka, dośrodkowania Kiełbowicza, przegląd pola Magiery.
    “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Legionista
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...452,1,721.html

Dość sprawnie napisane o Kuchym

Legionista Awatar Benek
    Czy "Kuchy" zagra w ataku? Nie wiem. Po tym jak wyglądał w ostatnich meczach, ma duże szanse. W końcu wykorzystywał swoje walory. Ja go bardzo cenię, bo to chłopak, który ma nieprawdopodobne umiejętności ale nie do końca potrafi je wykorzystać. To zawodnik na którego liczę, który ma szansę zostać bardzo dobrym napastnikiem. Zresztą ja go pamiętam jako rasowego napastnika, gdy przychodził do Legii w 2010 roku ze Świtu. Dwa razy wtedy byłem na meczu Świtu i widziałem jak gra. Dla mnie to był zawsze napastnik, który nie jednak zawsze dostawał na tej pozycji szanse gry - mówi Magiera.
    Oby oby
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Liczę że od dziś Kuchy będzie znany jako Patatos Killer .

Legionista Awatar heretico
    Odejmijcie w ankiecie jeden głos od "Uciekaj gdzie pieprz rośnie", źle mi się klikło
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Morterator Awatar mort
    Jak hejterstwu podoba sie Legia bez Kuchego?
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Jak hejterstwu podoba sie Legia bez Kuchego?
    tak jak z Kuchym - bardzo slabo
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar żyła
    Niedawno żegnaliśmy naszego kolegę z trybun Maćka.

Ile z Was, kibiców było na pogrzebie?

A Michał Kucharczyk przyjechał. Stał całą mszę pod kościołem, skromnie, bez lansowania się czy pchania do małego kościoła, czekał na zimnie na zewnątrz. Przywiózł ogromny wieniec przewiązany szalikiem Legii. Na cmentarzu odpalał jedną z 35 rac na niedoszłe 35 urodziny Maćka. Potem brał udział w stypie.

Zastanówcie się może wszyscy, zwłaszcza krytycy, kim powinien być piłkarz Legionista? Piłkarzem, który od dziecka biegał w koszulce Legii, potem 7 lat gra w klubie, napierdala bramki a jednocześnie pamięta o koledze z podwórka, z którym JEŹDZIŁ NA MECZE JAKO KIBIC i potrafi przyjechać oddać mu hołd? Czy może Waszym ideałem są Mulę albo Gilerme, którzy po polsku nie mówią, po polsku nie myślą, bramek strzelili(podchodząc z typowo piłkarskiego punktu widzenia) 10 razy mniej niż Kucharczyk a przy tym W CHUJU MAJA WAS indywidualnie i nasz wszystkich jako społeczność, kiedy przyjdzie co do czego?

Każdy chciałby mieć w zespole ludzi z Polski, którzy WIEDZĄ CO ZNACZY GRAĆ W LEGII, żeby się identyfikowali, starali się i najlepiej jeszcze rozumieli kibiców. To co z tego Wam się nie zgadza w Kucharczyku?
    Wiadomo, że jest mocno drewniany i technika nie blyszczy ale on z jakiegoś powodu gra w Legii dłużej, niż 1/4 tego forum chodzi na mecze. I dziwnym trafem pod tyloma trenerami jakoś nikt lepszego od niego nie znalazł żeby zastąpić.

A teraz jeszcze raz się zastanówcie zanim mu ubliżycie, bo on ma w sercu Legię bardziej niż wielu kibiców i udowadnia to na wiele sposób, bez pajacowania w necie jak Rzeźniczak czy inne "gwiazdy".
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar Benek
    I proponuję tym postem zamknąć ten wątek....
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Pięknie napisane. Piłkarsko jest jaki jest ale jest nasz. Poza tym mimo swych wad i tak wygrywa rywalizację z kolejnymi tu ściąganymi wynalazkami.

Morterator Awatar mort
    Temat zaorany.

Kuchy King!
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Skw_
    Poznałem Michała osobiście, mega w porządku człowiek i eLkę ma ewidentnie w sercu, ale:

Cytat Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
    Zastanówcie się może wszyscy, zwłaszcza krytycy, kim powinien być piłkarz Legionista? Piłkarzem, który od dziecka biegał w koszulce Legii, potem 7 lat gra w klubie, napierdala bramki a jednocześnie pamięta o koledze z podwórka, z którym JEŹDZIŁ NA MECZE JAKO KIBIC i potrafi przyjechać oddać mu hołd? Czy może Waszym ideałem są Mulę albo Gilerme, którzy po polsku nie mówią, po polsku nie myślą, bramek strzelili(podchodząc z typowo piłkarskiego punktu widzenia) 10 razy mniej niż Kucharczyk a przy tym W CHUJU MAJA WAS indywidualnie i nasz wszystkich jako społeczność, kiedy przyjdzie co do czego?
    Idąc tym tokiem rozumowania, jedyni którzy się nadają to dzieciaki z Akademii, tylko później będzie wielkie zdziwienie, dlaczego zamiast grać z Realem czy Sportingiem w LM, toczymy wyrównane boje z Koroną czy Pogonią o środek tabeli.

Wiadomo, że jest mocno drewniany i technika nie blyszczy ale on z jakiegoś powodu gra w Legii dłużej, niż 1/4 tego forum chodzi na mecze. I dziwnym trafem pod tyloma trenerami jakoś nikt lepszego od niego nie znalazł żeby zastąpić.
    Kuchy gra w Legii tylko dlatego, że ostatnim porządnym skrzydłowym u nas był Rybus 5 lat temu, a jeszcze na jesieni max co grał to wchodzenie z ławki, gdy Rado i Gui byli w formie.
    Żeby nie było - mam do gościa szacunek, ale jak mamy iść do przodu i się rozwijać, to nie z Kucharczykiem w składzie.

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Żeby nie było - mam do gościa szacunek, ale jak mamy iść do przodu i się rozwijać, to nie z Kucharczykiem w składzie.

No zobacz jak to jest.Legia jako klub sukcesywnie rozwija się od kilku dobrych lat.Tytuły MP, regularna gra w LE, teraz LM i wiesz co? Rozwijamy się z Kucharczykiem w składzie w jednej z głównych ról.Ja wiem, że wielu ciężko się z tym pogodzić, ale fakty i liczby są niepodważalne.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Rozwijamy się nawet dłużej z Rzeźniczakiem. Fakty i liczby są niepodważalne (to pokazuje jaki wielki uj wynika z suchych liczb - to tylko statystyka). Dalej taki rozbawiony? Jaki wniosek z tego wyciągniesz?
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista
    Kuchy King i tyle w temacie.

Nudne jest to pieprzenie o pójściu do przodu bez Kuchego.

Legionista Awatar Stout
    Niedawno żegnaliśmy naszego kolegę z trybun Maćka.

Ile z Was, kibiców było na pogrzebie?

A Michał Kucharczyk przyjechał. Stał całą mszę pod kościołem, skromnie, bez lansowania się czy pchania do małego kościoła, czekał na zimnie na zewnątrz. Przywiózł ogromny wieniec przewiązany szalikiem Legii. Na cmentarzu odpalał jedną z 35 rac na niedoszłe 35 urodziny Maćka. Potem brał udział w stypie.

Każdy chciałby mieć w zespole ludzi z Polski, którzy WIEDZĄ CO ZNACZY GRAĆ W LEGII, żeby się identyfikowali, starali się i najlepiej jeszcze rozumieli kibiców. To co z tego Wam się nie zgadza w Kucharczyku?

A teraz jeszcze raz się zastanówcie zanim mu ubliżycie, bo on ma w sercu Legię bardziej niż wielu kibiców i udowadnia to na wiele sposób, bez pajacowania w necie jak Rzeźniczak czy inne "gwiazdy".
    Dzięki żyła za ten tekst .Powiedział mi więcej o kuchym,niż setka wywiadów .
    Uważam ,że częściej takie fakty powinny być przedstawiane na forumce.Nie dla poklasku ,tylko po to ,żeby mieć jasny obraz kto jest kim przy Ł3(nie wszyscy są kmwtw czy pdk).
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar casual
    Kuchy pewnego poziomu piłkarskiego raczej już nie przeskoczy (chociaż są w Legii piłkarze wyraźnie słabsi od niego), ale braki piłkarskie nadrabia boiskową ambicją i wolą walki. Do tego przynajmniej jest szczerym, dobrym i normalnym chłopakiem. A przy tym prawdziwy z niego Legionista. Najemnikiem nie jest. To w dzisiejszych czasach i w dzisiejszej piłkarskiej Legii już baaardzo dużo.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar żyła
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Poznałem Michała osobiście, mega w porządku człowiek i eLkę ma ewidentnie w sercu, ale:

Idąc tym tokiem rozumowania, jedyni którzy się nadają to dzieciaki z Akademii, tylko później będzie wielkie zdziwienie, dlaczego zamiast grać z Realem czy Sportingiem w LM, toczymy wyrównane boje z Koroną czy Pogonią o środek tabeli.

Kuchy gra w Legii tylko dlatego, że ostatnim porządnym skrzydłowym u nas był Rybus 5 lat temu, a jeszcze na jesieni max co grał to wchodzenie z ławki, gdy Rado i Gui byli w formie.
    Nie to mam na myśli- i myślę, że dobrze wiesz o tym O fakcie grania w Legii powinien decydować wyłącznie poziom piłkarski. Ten u Kuchego, jest wedle uznania, różny. Ale mimo wszystko statystki- 100 bramek i asyst łącznie, mimo młodego wieku i przesunięcia go z ataku na skrzydło, tragedią według mnie nie jest. A w dodatku daje nam te inne argumenty za nim. Wiem, że on nie jest wirtuozem, wiem, że będzie powodował, że jeszcze nie raz złapiemy się za głowę jak pośle piłkę w trybuny, ale wiem też, że jeśli i ktoś ma zostawić serce na boisku, charakter poza nim i dodatkowe 100 do statystyk, to właśnie on. Szanujmy siebie samych, bo Kuchy też jest JEDNYM Z NAS. A o tym nie pamięta większość z nas niestety.
    Ideałem byłaby sytuacja sami biali, Polacy, kochający Legię i wirtuozi w składzie Ale to nie realne. Nie jestm zwolennikiem wizji Mioduskiego, gdzie małołaci mają grać, bo są młodzi i trzeba ich wypromować- Czerczesow też był dobrym papierkiem lakmusowym. Grali ci, którzy na to zasługiwali. No i jak lata pokazały, nie tylko Czerczesow był tego zdania, że jednak coś w tym Kuchym jest. A my powinniśmy pamiętać, że jest w nim coś więcej niż tylko noga przy piłce- serce.

Fajny uzupełnienie jeszcze dodał ktoś na fb:
    "Jeszcze narażając się na ukaranie wyszedł na mecz z czarną opaską na ręku". No właśnie o tym zapomniałem- grał z Koroną z czarną opaską. Dla mnie czapki z głów po czymś takim.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.

Legionista
    Spierdzieli jak każdy komu pierwszy lepszy klub da znacznie większe zarobki. Nie widziałem aby ktoś go krytykował za to jakim jest człowiekiem, albo żeby odbierał mu serce do gry. Jest krytykowany podobnie jak był Żyro, Kosecki czy wielu innych. Owszem kibicowałem mu bardzo na początku jego drogi w Legii. W końcu chłopak stąd. Nie mniej jednak jego umiejętności mnie nie przekonują od pewnego czasu i tyle. Ma 2 mecze dobre. potem 5 słabych. Czy tylko on? oczywiście że nie, ale chyba podświadomie od niego wymagamy więcej, bo jak można przeczytać jest jednym z nas.
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 03-05-2017 o 19:37

Legionista Awatar Chmielo
    Prusak jest lechitą, jeździ/ił na wyjazdy, wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Lecha, trybuny skandowały jego nazwisko w momencie, kiedy na Bułgarską przyjeżdżał jako zawodnik Górnika... gra w Łęcznej, a nie w Poznaniu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Żyła pisze o szacunku i pamieci do swoich przez Kuchego a ty wyskakujesz z jakimiś Prusakiem. Nudny się robisz więc skoncz pierdolic bo Kuchy tu jest i nie zanosi się aby to się zmieniło.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Jeśli wyjmiesz łapy z gaci, czytając każdą wątek, w którym ktokolwiek wymieni nazwisko Kucharczyk, to dostrzeżesz, że dyskusja poszła w stronę walorów piłkarskich, a ja nie odniosłem się bezpośrednio do posta Żyły.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jeśli wyjmiesz łapy z gaci, czytając każdą wątek, w którym ktokolwiek wymieni nazwisko Kucharczyk, to dostrzeżesz, że dyskusja poszła w stronę walorów piłkarskich, a ja nie odniosłem się bezpośrednio do posta Żyły.
    Ale te Twoje wyjechanie z Prusakiem mocno średnie, Kuchy gra dlatego, że jest na tyle dobry by grać a nie dlatego że jest swój. Wielu trenerów było Kuchy zawsze plac miał o czymś to świadczy

Skw napisał wyżej o czym to świadczy. Ja się nie będę powtarzał.

Zdaje się, że nikt go tutaj nie dyskredytuje jako legionistę, ale dyskutuje się o jego postawie boiskowej, która wygląda mniej więcej tak, że jeden dobry mecz poprzedza pięć słabych. To, że ktoś jest kibicem danego klubu (co cenię) nie oznacza, że mam założyć różowe okulary i uważać go też za zajebistego kucharza, kierowcę, czy hydraulika. Litości.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Chyba jedyne czego się oczekuje to szacunku dla Kuchego po prostu a tego czasem brakuje. Coś tej drużynie dał.

Legionista Awatar Budyń_70
    Jeżeli Kuchy kiedyś zamieni Legię na inny ekstraklasowy klub, to mam nadzieję, iż przyjeżdżając z nim na Ł3, dostanie brawa (szacunek).

Ale póki co jest z nami i niech tak zostanie

Legionista Awatar żyła
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Skw napisał wyżej o czym to świadczy. Ja się nie będę powtarzał.

Zdaje się, że nikt go tutaj nie dyskredytuje jako legionistę, ale dyskutuje się o jego postawie boiskowej, która wygląda mniej więcej tak, że jeden dobry mecz poprzedza pięć słabych. To, że ktoś jest kibicem danego klubu (co cenię) nie oznacza, że mam założyć różowe okulary i uważać go też za zajebistego kucharza, kierowcę, czy hydraulika. Litości.
    a ktory z naszych pilkarzy prezentuje 6 meczow z rzedu na zajebistym poziomie i daje nam gole/asysty?
    jedyny chyba vadis,ale on przerasta i Kuchego i te lige.

Ciągle wierzę w raj.

Legionista
    a ktory z naszych pilkarzy prezentuje 6 meczow z rzedu na zajebistym poziomie i daje nam gole/asysty?
    Nikt nie mowi o zajebistym poziomie, ale o równym dobrym poziomie bez spektakularnych wtop jak np. Hlousek, Pazdan, Malarz, ostatnio Dąbrowski, Moulin. Vadis oczywiscie inna liga.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Nikt nie mowi o zajebistym poziomie, ale o równym dobrym poziomie bez spektakularnych wtop jak np. Hlousek, Pazdan, Malarz, ostatnio Dąbrowski, Moulin. Vadis oczywiscie inna liga.
    Skoro już, to wymieniłeś tylko połowę drużyny, a więc Kuchy nie jest taki znowu odosobniony w tej nierówności

Legionista Awatar Jestem
    Będę wredny i zapytam ile to asyst/goli dał Vadis a ile Kuchy w tym sezonie?

P.S. Oczywiste, że Vadis to najlepszy piłkarz w ekstraklapie więc nie chodzi mi o ujmowanie mu umiejętności tylko o zupełnie coś innego ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów