Zobacz wyniki ankiety: co powinien zrobić Kuchy?

Głosujących
195. Ankieta zamknięta
  • Zostań z nami

161 82.56%
  • Uciekaj gdzie pieprz rośnie

34 17.44%
Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 450 z 463

Wątek: Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Gintleman Awatar księciuniu
    Tribute to Kuchy Wszystkie bramki Kuchego w Ekstraklasie:

https://www.youtube.com/watch?v=mfcm...ature=youtu.be
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Co by nie mówić - wiele z tych bramek to majstersztyk. Przecież to urodzony napastnik. Dziwne, że tak rzadko był wykorzystywany jako 9, nawet jak była autentyczna posucha na tej pozycji. A już autor pomysłu o próbach ustawiania go na prawej obronie powinien pójść do lekarza. Nie pamiętam, kto to był.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Podsumowujac: Uffff, całe szczęście, że Mioduski pozbyl się gangreny.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Kto tam asystuje. Jaką pakę mieliśmy. Gui, Jodła, Bereś, Broź, Duda, Rado, Brzyski, o Niko i Prijo nawet nie ma co pisać. W dwa lata zostały z Legii zgliszcza.
    No nic, dzięki Kuchy za te wszystkie lata. Pana Vukovica w Legii nie będzie za trzy miesiące, mam tylko nadzieję, że tym razem na dobre.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Podsumowujac: Uffff, całe szczęście, że Mioduski pozbyl się gangreny.
    Gdybym nie wiedział, że Twoje IQ oscyluje w granicy rozmiaru buta - pomyślałbym, że to niezła propaganda - twierdzenie że to nie Vukovic, a Mioduski kazał wywalić Kucharczyka z Legii.
    Lewactwo nie jest cool!

coraz chudszy Awatar Kijek

#teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Co by nie mówić - wiele z tych bramek to majstersztyk. Przecież to urodzony napastnik. Dziwne, że tak rzadko był wykorzystywany jako 9, nawet jak była autentyczna posucha na tej pozycji. A już autor pomysłu o próbach ustawiania go na prawej obronie powinien pójść do lekarza. Nie pamiętam, kto to był.
    Zawsze walczyłem (na forumce oczywiście) o Kuchego w ataku. Szkoda, że trenerzy nie czytali...

A z Kuchym to było tak:
    1. Gra w ataku - trzeba przyznać, że parę szans dostał, ale kiedy nie wykorzystał dwóch sytuacji to uznano, że się nie nadaje. Bo przecież Nikolic, Lewandowski, Kane, Sallah, czy Pele to mieli 100% skuteczności w karierze.
    2. Wolej - dwa razy skiksował to od razu uznano (tutaj pije do części forumki), że drewno. A na tym głupim filmiku widać, ile tych bramek padło z klasycznego dostawienia nogi (wymagającego całkiem niezłej techniki użytkowej). A to, że czasem nie wychodzi? To CR9 nigdy nie miał kiksa w karierze?
    3. Przyjęcie - patrz wyżej. A przy tych bramkach w wielu sytuacjach widac piękny klej w nogach.
    4. Szybkość - coś co powinno być wykorzystywane (i było częściowo) jako wielki atut w ataku spowodowało, że jakiś "geniusz" wymyślił Kuchego na skrzydle (w pomocy). I to w pewnym sensie była trumna do jego rozwoju, bo....

ostatnie dwa lata to rzeczywiście zjazd formy. Może spowodowany pozycja, na której nie czuł się idealnie (o czym mówił), moze kwestiami mentalnymi, może sytuacją w klubie, a może nie dostosowaniem przygotowań do jego naturalnych predyspozyji (szybkośc i duża ilość sprintów, a nie wytrzymałośc długodystansowa).

Podsumowując, ja mam nadzieję, że Kuchy trafi do jakiegoś średniego klubu w niezłej lidze europejskiej i trochę tam podgoni zaleglości w rozwoju piłkarskim z ostatnich lat w Legii.

Legionista Awatar Stout
    Z klubu wyrzucili,pożegnać się nie pozwolili......
    https://m.legia.net/news/michal-kuch...-kwestie/74498
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Z klubu wyrzucili,pożegnać się nie pozwolili......
    https://m.legia.net/news/michal-kuch...-kwestie/74498
    Dla mnie piłkarz = mitoman. Rozumiem żeby być sportowcem na "tym poziomie" to trzeba mieć wiarę w siebie ale oni (ta grupa społeczna) mają ją mocno zakrzywioną ... Kuchemu trzeba życzyć jak najlepiej i oby nie miał twardego lądowania w rzeczywistości.

Legionista Awatar Marcino
    Z całym szacunkiem do Kuchego, Rado, Arka i mniejszym do Hamy.
    Tacy ważni zawodnicy to dlaczego są bezrobotni ? Wybrzydzają na oferty czy czekają na łatwe pieniądze za granicą ?
    A może nachapali się tutaj tyle kasy, że mogą sobie pozwolić na bardzo długie wakacje.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Jemu chyba chodzi o to, że to klub powinien zorganizować tą kolację.

Legionista Awatar LOL3K
    To, że jeszcze nie ma klubu wiele mówi...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    O ile czas mąciciela Radovicia i Arka Malarza minął bezpowrotnie to Kuchego szkoda bo wykręcał dobre liczby ,wiekowy nie jest ,coś musiało się zdarzyć w przerwie Legia-Piast ,będzie go brakowało na lewej flance.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Z tego co mówił Vuko w wywiadzie,to były propozycje z klubu ,ale zawodnicy nie chcieli(?)

Może Woytek będzie miał możliwość wyjaśnienia tej kwestii.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Z cała moja sympatia do Kuchego uważam że on się tym występem w foot traku skompromitowal i tyle w temacie.

Niech się ogarnie ,znajdzie klub i udowodni Legii że podjeli bledna decyzję. A jak się chciał najebać z kolegami na kolacji to mógł ją zorganizować podczas urlopów a nie teraz walić smuty
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Z cała moja sympatia do Kuchego uważam że on się tym występem w foot traku skompromitowal i tyle w temacie. Niech się ogarnie ,znajdzie klub i udowodni Legii że podjeli bledna decyzję. A jak się chciał najebać z kolegami na kolacji to mógł ją zorganizować podczas urlopów a nie teraz walić smuty
    Również uważam, że w wyjątkowo dobrym świetle to się raczej nie przestawił w tym programie.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni startują praktycznie wszystkie ligi porównywalne z Ekstraklasą. W późniejszym terminie startuje tylko wielka piątka i liga turecka. Wszyscy trzej panowie stawiają się w sytuacji, że zostaną zakontraktowani bez okresu przygotowawczego z drużyną. Kiedy dotyczyło to piłkarzy przychodzących do Legii było to z ich strony pretekstem do drwin. Jak widać punkt widzenia zmienia się w zależności od sytuacji. No chyba, że Panowie mają już klepnięte umowy w Championship i Kuchy może w końcu skorzystać z dwóch tygodni urlopu "jak normalny szary człowiek" czego tak zazdrościł "fizolom".

Skarżenie się, że nie było wieczorka pożegnalnego na koszt klubu to już wyjątkowa kpina. Chłopaki by się złożyli we trzech i jakoś ten rachunek z restauracji by unieśli. Kuchy ma 28 lat, gdyby nie miał świadomości, że nawywijał i że ma coś za uszami to by raczej skomentował odejście słowami: "odchodzę, ale nie chcę pożegnania, bo przecież wrócę jeszcze do mojego klubu, zagrać choć jeszcze raz w Lidze Mistrzów". No ale skoro on już się kładzie do grobu i jeszcze brzęczy "Zostałem wyrzucony z drużyny. Nie chcę mówić z jakich przyczyn, na razie trzymam to w sobie" to na razie! Już Malarz miał robić rachunek krzywd, Miro tez o nim wspominał. Może niech zrobią wieczorek autorski w salonie Empiku i się wyżalą.

A jak nie mają jaj bo zawsze gdzieś z tyłu głowy krąży myśl "a może będę siedział na dupie na starość, nic nie robił, to może ta Legia da mi z piątkę koła za trenowanie dzieciaków, żeby starczyło na zakupy w Biedronce, po co palić za sobą mosty?" to jest jak jest.

Odsunięcie od drużyny przez zagranicznych wariatów na ławce trenerskiej mogli panowie tłumaczyć właśnie tymi trenerskimi wariactwami. Ale jak Vukovic otwartym tekstem mówi o udawaniu Legionisty, a później Saganowski dodaje "Taki przewiew musiał kiedyś nastąpić. Parę lat temu Legia również była mocno zmieniana, kiedy w Gdańsku straciliśmy szansę na mistrzostwo. Tamte zmiany przyniosły klubowi wiele dobrego. Zmiany pokazują, że przy tym sztabie nie będzie świętych krów, które mogą wszystko robić. Nie ma żadnych sentymentów. Najważniejsze jest mistrzostwo i dobra gra w Europie. Sam grałem z zawodnikami, którzy odeszli z klubu. Czasami trzeba jednak przyznać, że to już koniec" - to już nie są zagraniczne dziwactwa.

Przy okazji Kuchy trochę wkopał Miro. Bo Rado w audycji u Święcickiego tłumacząc się z baletów z Ljubo wspominał coś o innym sposobie spędzania czasu przy alkoholu Serbów i Polaków, że Serbowie alkohol dawkują dla dobrej zabawy. A tu Kuchy wjeżdża z tekstem, że Rado by wpadł na wieczorek pożegnalny z okrzykiem: "do odcięcia! (śmiech)". Niech panowie ustalą, czy bawią się jak kulturalni profesjonalni piłkarze, czy polski standard

W to lato zachwiały się na piedestale cztery klubowe pomnikowe postaci. Trzy pomniki naruszyły w posadach inne ważne w historii klubu postaci: Vuko i Sagan, a czwartym pomnikiem bujnął pudelek

Teraz zobaczymy jak sportowo (znaczy jakimi nazwami klubów) odpowie trenerom pierwsza trójka a całą czwórkę poznamy po zachowaniu. Powiedzą w końcu o niesamowitych, strasznych historiach funkcjonowania klubu, czy jednak ze strachu przed zamknięciem sobie drogi do pracy na sportowej emeryturze nie zdecydują się pluć na ukochany klub/normalnego pracodawcę, który jak płaci to jest dobry*.

* Niepotrzebne skreślić.

Z Kucharza strony wygląda to trochę na płacz. Skoro jest taki świetny i Legia zostawiła go na lodzie, pytam- dlaczego dotychczas nie znalazł żadnego klubu?.

Legionista Awatar Budyń_70
    Jeżeli nawet, to czemu nie.......zasłużył wszak.

Legionista
    Jacek Magiera, Rado, Kuchy, Arek Malarz - nie zasługują na to szambo jakie się na Nich wylewa. Dla mnie jest to żenujące bardzo.
    Sprawa jest prosta, klub Miodek zawalił sprawę a nagle to Oni źli? Kłamcy, płaczki itd.? Nikogo nie dziwi, że wszyscy mówią w podobnym stylu, potraktowano nas źle mamy żal?
    Z całym szacunkiem do Vuko powinien pamiętać jedno noga Mu się podwinie, kopa dostanie i tyle.

Tak to wygląda kopa dostajesz za x lat pracy i osiągnieć dla Tego Klubu. Odezwiesz się delikatnie, że Ci się to nie podoba to masz w gratisie wylew szamba.

Legionista Awatar R.
    Kompletnie nie kumam o jakim szambie ty piszesz. Chyba, że dla ciebie konstruktywna krytyka to właśnie szambo.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kompletnie nie kumam o jakim szambie ty piszesz. Chyba, że dla ciebie konstruktywna krytyka to właśnie szambo.
    Neta odpaliłem po weekendzie, twittery itd. i widzę spora szamba ew. hejtu.

Ja nie mam twitttera, facebooka i czego tam jeszcze. O jakichś gównoburzach dowiaduję się z tego forum.
    A czytając forum nasuwają mi się pewne wnioski, które wcale nie muszą być słuszne

Z tego co pamiętam, była informacja, że zarówno Arek jak i Miro dostali propozycję pozostania w Legii, w innym charakterze.
    Z całym szacunkiem dla nich, ale propozycji nie przyjęli. A niestety sportowo w ubiegłym sezonie się nie obronili, na kontakty piłkarskie nie zasługiwali raczej. Szczególnie biorąc pod uwagę wiek ...
    Podjęli decyzję, więc wielkie podziękowania za to czego dokonali i powodzenia na nowej drodze życia.

Z Kuchym było inaczej, sam byłem przekonany że podpisze i zostanie. Myślałem, dalej myślę, że przydałby się nawet w szerokiej kadrze Legii. Przydałby by się, ale pod warunkiem, że oprócz walorów piłkarskich wnosiłby wartość dodaną do szatni.
    Nie nie wiem co się wydarzyło, ale coś musiało, skoro wszystko wskazuje na to, że to Vucović przyłożył do tego rękę, do jego odejścia .... cos na rzeczy być musiało ...
    Że Michał odrzucał inne propozycje bo liczył na Legię ?
    po pierwsze - mógł podpisać wcześniej (prawda to że już rok temu miał propozycję ?), a nie czekać do końca;
    po drugie - to że prowadził rozmowy i coś myślał, że powinno być równoznaczne z tym, że może robić co chce i nie ponosić konsekwencji tego działania,. Czyżby miał o sobie aż tak wysokie mniemanie ?

Owszem, uważam że klub nie zbiedniał by, gdyby zorganizował spotkanie na pożegnanie, tym bardziej że odchodziło kilka naprawdę coś znaczących piłkarzy. Miało by to zupełnie inny wydzwięk.
    Nie zorganizował ? trudno. Piłkarze to też nie bidaki, jak chcieli się z kimś pożeganć, mogli zorganizować sami.

Na koniec.

Dobrze by było, żeby każdy z piłkarzy rozumiał, że niezależnie od tego jak bardzo zapierdala i ile ma w sobie legijnego DNA, to zawsze wartością nadrzędną będzie LEGIA, a nie piłkarz sam w sobie. Czego by po drodze nie zrobił.

Powtórzę, ja od siebie serdecznie dziękuję i Michałowi, i Arkowi, i Miro, i Adamowi, i wszystkim innym. Dziękuję i życzę powodzenia.
    Ale dalej kibicuję Legii i to za Legię trzymam kciuki.
    Never Surrender

Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    Owszem, uważam że klub nie zbiedniał by, gdyby zorganizował spotkanie na pożegnanie, tym bardziej że odchodziło kilka naprawdę coś znaczących piłkarzy. Miało by to zupełnie inny wydzwięk.
    Nie zorganizował ? trudno. Piłkarze to też nie bidaki, jak chcieli się z kimś pożeganć, mogli zorganizować sami.
    Ja tylko przypomnę, że sezon został zakończony w katastrofalnym stylu. Piłkarzyki przegrali mistrzostwo, Puchar Polski i do tego dołożyli największy blamaż w historii w Europie. I po tym wszystkim Kucharczyk z rozbrajającą szczerością stwierdza, że oczekiwał na zakończenie wyprawienia bankietu a właściwie to libacji alkoholowej z piłkarzami i pracownikami Legii. I w domyśle to miałby mu organizować klub za wybitne zasługi?

Legionista Awatar Marcino
    Ja tylko przypomnę, że sezon został zakończony w katastrofalnym stylu. Piłkarzyki przegrali mistrzostwo, Puchar Polski i do tego dołożyli największy blamaż w historii w Europie. I po tym wszystkim Kucharczyk z rozbrajającą szczerością stwierdza, że oczekiwał na zakończenie wyprawienia bankietu a właściwie to libacji alkoholowej z piłkarzami i pracownikami Legii. I w domyśle to miałby mu organizować klub za wybitne zasługi?
    Dobre.
    Wszyscy szybko zapominają ile wstydu przyniosły gwiazdeczki w sezonie 18/19. Dołóżmy do tego Super Puchar oraz Puchar Polski.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Dobre.
    Wszyscy szybko zapominają ile wstydu przyniosły gwiazdeczki w sezonie 18/19. Dołóżmy do tego Super Puchar oraz Puchar Polski.
    Tylko jedna uwaga ten wstyd przynieśli nam głównie wynalazki zagraniczne bo ze starej ekipy grywał tylko Kuchy a i na wiosnę przez kontuzję bardzo mało.
    Weźmy chociażby najbardziej żenujący mecz pierwsza połowa z Pogonią: Cierzniak - Veso Remy Jędza Rocha - Medeiros Cafu Marins Antolic Szymański Carlitos. Krytyki z masowanej tych panów nie widzę ba to pany piłkarze wszak!
    To nie Rado, Kuchy, Malarz przegrali sezon. A podziękowanie należy się za lata gry i sukcesów. Tak to po prostu powinno wyglądać, tak powinno się traktować grajków którzy COŚ zrobili, dokładnie wszyscy szybko zapominają ile radości nam Ci panowie przynieśli. A przypomniałbym też koniec lat 90 tych do 2010 i zestawił z latami 2011 - 2018. Nie cenimy tego co było i to jest chore

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Tylko jedna uwaga ten wstyd przynieśli nam głównie wynalazki zagraniczne bo ze starej ekipy grywał tylko Kuchy a i na wiosnę przez kontuzję bardzo mało.
    No tak nie do końca, chyba że mówimy tylko o przegranym mistrzostwie i PP. Wstydem były również wpadki w Europie, z min. Dudelange. A tam już swój udział mieli i Malarz i Kuchy. Głębiej nie sięgam, ale część ekipy dającej radość w LM przyniosła wstyd w eliminacjach LE i LM. Tak że tego ....

To nie Rado, Kuchy, Malarz przegrali sezon. A podziękowanie należy się za lata gry i sukcesów. Tak to po prostu powinno wyglądać, tak powinno się traktować grajków którzy COŚ zrobili, dokładnie wszyscy szybko zapominają ile radości nam Ci panowie przynieśli. A przypomniałbym też koniec lat 90 tych do 2010 i zestawił z latami 2011 - 2018. Nie cenimy tego co było i to jest chore
    Z tą częścią się zgadzam. Owszem, nie było powodów do świętowania w tym sezonie, ale to nie jest tak, że Ci piłkarze niczego dobrego klubowi nie dali. Uważam, że zawsze przy pożegnaniach trzeba trzymać klasę.

I nie, nie zapominam wstydu. Tak samo jak nie zapominam wcześniejszej radości.
    Pożegnalna kolacja wcale nie musiała by być za wybitne zasługi. Mogło to być zwykłe podziękowanie za ileś tam lat gry i zostawiania zdrowia dla Klubu.
    Never Surrender

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    No tak nie do końca, chyba że mówimy tylko o przegranym mistrzostwie i PP. Wstydem były również wpadki w Europie, z min. Dudelange. A tam już swój udział mieli i Malarz i Kuchy. Głębiej nie sięgam, ale część ekipy dającej radość w LM przyniosła wstyd w eliminacjach LE i LM. Tak że tego ....
    Mieli swój udział ale jednak gwiazdki zagraniczne przede wszystkim zawaliły.
    Najgorszy mecz ze Trnawą: Kuchego brak, popatrzmy mocno zagraniczny 80% zagraniczne gwiazdki
    Rewanż z Trnawą: Mecz lepszy, Kuchy już jest, sabotaż Veso wraz z Antoliciem
    Z Dundelange 2X kompromitacje: Kuchy dwie asysty.

Powtórzę. Nie mówię, że nie brali udziału w kompromitującym sezonie ale odpowiedzialnych na boisku jednak widziałbym gdzieś indziej.

Przegraliśmy sezon a kozłami ofiarnymi dwóch emerytów i kontuzjowany ciągle na wiosnę Kuchy.

Legionista
    Mieli swój udział ale jednak gwiazdki zagraniczne przede wszystkim zawaliły.
    Najgorszy mecz ze Trnawą: Kuchego brak, popatrzmy mocno zagraniczny 80% zagraniczne gwiazdki
    Rewanż z Trnawą: Mecz lepszy, Kuchy już jest, sabotaż Veso wraz z Antoliciem
    Z Dundelange 2X kompromitacje: Kuchy dwie asysty.

Powtórzę. Nie mówię, że nie brali udziału w kompromitującym sezonie ale odpowiedzialnych na boisku jednak widziałbym gdzieś indziej.

Przegraliśmy sezon a kozłami ofiarnymi dwóch emerytów i kontuzjowany ciągle na wiosnę Kuchy.
    Kuchy w tym sezonie pokazał że mu nie zależało, a zawsze słynął z tego że nadrabiał zawziętością i zaangażowaniem, obejrzyj sobie kilka meczy to zobaczysz jak stoi zamiast podbiec do zawodnika ( sporo takich sytuacji).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
    Kuchy w tym sezonie pokazał że mu nie zależało, a zawsze słynął z tego że nadrabiał zawziętością i zaangażowaniem, obejrzyj sobie kilka meczy to zobaczysz jak stoi zamiast podbiec do zawodnika ( sporo takich sytuacji).
    Ja z tym nie dyskutuje, jak dla mnie zmiana klubu w przypadku Kuchego zdrowa tylko nie w tym stylu. Ja bym nie powiedział, że Kuchemu nie zależało tylko on uwierzył, że jest gwiazdą, trochę odbiło. A bez zapierdzielania nie jest. Dlatego powtórzę odejście zdrowe.
    Po pierwsze nikt nie kazał Miodkowi dać słowa Kuchemu, że zostaje.
    A odejście powinno inaczej wyglądać tyle.

Po pierwsze nikt nie kazał Miodkowi dać słowa Kuchemu, że zostaje.
    Ale to nie jest bajka o złym księciu Mioduskim i sprawiedliwym królu Kuchym.
    Kuchy miał ofertę na stole pół roku temu. Negocjacje prowadził jeszcze Kucharski (Cezary). Kuchy go pogonił i stwierdził, że on weźmie pieniądze za podpis, rozliczone w nowym kontrakcie. No bo zawsze więcej.

W trakcie tego półrocza sytuacja się zmieniła: był do wyciągnięcia Litwin z Jagiellonii, a nowy trener Legii nie widzi Kuchego w składzie.

Podsumowując. Życie nie jest czarno-białe. Gdyby Kuchy klepnął kontrakt pół roku temu to by szykował się do gry z Gibraltarem. A tak został bez agenta i bez klubu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez scaryman Zobacz posta
    Ale to nie jest bajka o złym księciu Mioduskim i sprawiedliwym królu Kuchym.
    Kuchy miał ofertę na stole pół roku temu. Negocjacje prowadził jeszcze Kucharski (Cezary). Kuchy go pogonił i stwierdził, że on weźmie pieniądze za podpis, rozliczone w nowym kontrakcie. No bo zawsze więcej.

W trakcie tego półrocza sytuacja się zmieniła: był do wyciągnięcia Litwin z Jagiellonii, a nowy trener Legii nie widzi Kuchego w składzie.

Podsumowując. Życie nie jest czarno-białe. Gdyby Kuchy klepnął kontrakt pół roku temu to by szykował się do gry z Gibraltarem. A tak został bez agenta i bez klubu.
    Chyba nie do końca tak było. Kuchy miał podpisać już kontrakt we wrześniu ale zmienił się dyrektor. Oferta pojawiła się w okolicach marca, strony ustaliły że chcą przedłużenia. Chyba normalne, że Kuchy chciał zarabiać jak najwięcej tym bardziej, że wiedział ile zarabiają kolejne wynalazki które regularnie przegrywały z Nim rywalizację. Normalne ma chłop swoje lata, chce zarobić.
    Wiesz to jest Kuchy 9 lat w Klubie inaczej się takie rzeczy rozwiązuje skoro dali słowo, że zostanie to miał prawo wierzyć, że tak będzie. A Novikowas tutaj nie ma nic do rzeczy, bez wpływu na losy Kuchego.
    Powtarzam, Kuchy nie jest bez winy ale wady Kuchego nie wyszły teraz, Miodek je zna nie od dziś. Nie trzeba było dawać słowa.

Tutaj po prostu wychodzą też wizje loczka. Cały sezon Kuchy do końca ciągnie PR w co drugim filmiku Kuchy. Mija parę dni i Kuchy całe i jedyne zło.

A dlaczego tak bo tak łatwo, bo Kuchy jest łatwym atakiem, ma dużo hejterów? I co zagraniczne wynalazki przegrywają sezon w sposób skandaliczny i co? całe zło Kuchy. A wynalazki w spokoju przygotowują się do kolejnego sezonu,
    Ostatnio edytowane przez Roar ; 09-07-2019 o 13:43

Uprawnienia umieszczania postów