Zobacz wyniki ankiety: co powinien zrobić Kuchy?

Głosujących
195. Ankieta zamknięta
  • Zostań z nami

161 82.56%
  • Uciekaj gdzie pieprz rośnie

34 17.44%
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 289101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 360 z 426

Wątek: Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie rozumiem też nagłego opluwania Vuko.
    A czego tu nie rozumieć? Przecież sam stwierdził, że ma lepszych na pozycję Kuchego, więc jak widać nie przeszkadza mu to jak sprawa została załatwiona.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Tak to jest jak się łapie za słówka i tak to jest jak się usilnie chce do czego dopierdolic więc wyjasniam:

Bo wypowiedź w caloksztalcie mi się podoba natomiast nie podoba mi się traktowanie w klubie przez Mioducha zasłużonych piłkarzy.

Ciężko mi też uwierzyć, że Vuko tak się wypowiedział na temat Kuchego... No ale cóż stało się. Obu lubię.

Nie rozumiem tej radości tu na forum czy na twiterze, że Kuchy odchodzi. Nie rozumiem też nagłego opluwania Vuko.
    Jeśli Vuković się tak zesrał na tej konferencji faktycznie na Kucharczyka to trudno, żeby przedłużano z nim kontrakt. Ja tam bym wolał, żeby to Vuković przestał być trenerem a klub w końcu sprowadził kogoś kto sprawiłby, że Kucharczyk pełniłby rolę jaką powinien pełnić od dawna, czyli uzupełnienia składu a nie pierwszego wyboru.

Legionista Awatar Gabro
    Wielokrotnie wkur.wiał niesamowicie, ale Kuchy jest jak nasza piłka. Siermiężna, chaotyczna ale nasza, uwielbiana przez fanatyków takich jak ja i Wy. Dobry kawałek mojego życia fanatyka....No i nie przez przypadek założyłem ten temat w momencie, kiedy ważyły się losy jego pozostania w klubie. Bywaj Kuchy!
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    . Ja tam bym wolał, żeby to Vuković przestał być trenerem a klub w końcu sprowadził kogoś kto sprawiłby, że Kucharczyk pełniłby rolę jaką powinien pełnić od dawna, czyli uzupełnienia składu a nie pierwszego wyboru.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Marcino
    Jak dla mnie z takim prezesem, z takim trenerem i takimi decyzjami to mamy początek rozpadu Legii.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Stout
    Gdyby w tej chwili był piłkarz ,który wniesie jakość i będzie wyraźnie lepszy od Kucharczyka,to bym się cieszył.
    Ale w chwili obecnej,mam mieszane uczucia.
    Dzięki Kuchy,swoje zrobiłeś.
    Jedź,zarób trochę kasy.Zycze powodzenia.
    W niedalekiej przyszłości ocenimy,czy decyzja trenera Vukovicia była słuszna.

P.S.isanie o Vuko per"Pinokio" ,to wyższy poziom abstrakcji.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Ja tam bym wolał, żeby to Vuković przestał być trenerem a klub w końcu sprowadził kogoś kto sprawiłby, że Kucharczyk pełniłby rolę jaką powinien pełnić od dawna, czyli uzupełnienia składu a nie pierwszego wyboru.
    No i ok... Przed nami czwarte samodzielne okienko Mioduskiego, czwarta okazja ku temu aby sprowadził kogoś lepszego od Kucharczyk, od Hlouska i kilku innych.

I kodziarzowi i poprzednikom się to nie udało.

Tak się składa, że też przez wielu pogardzany przez wielu Kucharczyk okazywał się czołowym piłkarzem Legii. I nie świadczy to źle o nim tylko o jego konkurentach.

No cóż,nigdy nie byłem jego zwolennikiem,więc nie będę udawał,że żałuję.
    Ale grał u nas długo i jednak dał nam trochę radości,więc wypada podziękować za grę u nas,co niniejszym czynię.Powodzenia.

Legionista Awatar 171torwar
    Wirtuozem nie byl, ale Legia cos dla niego znaczyla i czesto zostawial serducho na boisku, co nie jest niestety pewnikiem wsrod obecnych pilkarzy. Powodzenia i dzieki za wszystko!
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista Awatar Admira_L
    Odpierd...cie się od Kuchego.
    Kuchy King!!!!
    Jeśli Kuchy nie zostanie zatrzymany do ja nie mam pytań...
    Dla takich ludzi przychodzi się na mecze.
    Sam mam za uszami za Kuchego kiedy w meczu z Zagłębie 2-2 już nie wytrzymałem gdy schodził i był wygwizdowany, ale bramka z Dudelange to jest bramka IKONA, Liga Mistrzów w Warszawie.
    Czy oni tam na górze powariowali czy co????
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Z Dundalk jak coś.

Mi tam Kuchego nie szkoda ale za te 9 lat i tak będę go dobrze wspominał.

Legionista Awatar Admira_L
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Z Dundalk jak coś.

Mi tam Kuchego nie szkoda ale za te 9 lat i tak będę go dobrze wspominał.
    Tak, o to chodziło
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Legionista
    Po
    1) kilka razy się to przewijało w dyskusjach o Kuchym, niby którzy że sprowadzonego tu szrotu mieli lżej od Kuchego i do nich się nie przypierdalano?
    2) od Berga ciągłe problemy z Kuchym i ciągle z jakiś powodów o nim głośno.
    3) udowadniacie w tej dyskusji że macie takie same kompetencje do prowadzenia klubu jak Mioduski, chociaż on przynajmniej tym razem podjął słuszną decyzje.
    p.s. ze spokojem czekam na hejt

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    3) udowadniacie w tej dyskusji że macie takie same kompetencje do prowadzenia klubu jak Mioduski, chociaż on przynajmniej tym razem podjął słuszną decyzje.
    p.s. ze spokojem czekam na hejt
    Już samo to w jakiej atmosferze odchodzi Kuchy uważam za jeden wielki skandal. Chłop jest 9 lat związany z Klubem, zagrał prawie 350 meczów, zostawił tutaj sporo zdrowia, strzelił kupę ważnych bramek (tak, miał też kupę kiksów) i dał nam wszystkim dużo powodów do radości. Na koniec publicznie zarzuca się mu opierdalactwo i ch## wie co jeszcze.

Jeśli już Vokovicowi puściły nerwy i powiedział to co powiedział to sprawa powinna zostać też publicznie wyjaśniona. Vukovic od wielu lat jest w szatni i ma zupełnie inny ogląd sprawy niż my na trybunach (i przed komputerami). Być może ma podstawy do takiego zachowania ale ja tego ku### nie wiem. I tak sobie myślę że zarówno Kuchemu jak i nam wszystkim należy się odrobina szacunku.

Nawet w ćwierć amatorsko zarządzanym klubie taką sytuację powinien wyprostować na prędkości prezes/dyrektor sportowy lub sam Vuko. Jako, że kompetencje kluczowe dwóch pierwszych są powszechnie znane i trudno od nich wymagać czegokolwiek racjonalnego w kwestii zarządzania Klubem pozostaje wierzyć że Vuković skończy to co sam rozpoczął.

Kuchy dzięki za wszystko !!

Legionista
    Mi Kuchego w cholerę szkoda Oczywiście, ostatni sezon miał taki średni, ale ilu o wiele bardziej uzdolnionych od Niego, a długo grających w Legii miało niejeden taki. Wraz z odejściem Michała, IMO, coś się kończy. I mam wrażenie, że dobrego.

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez DrPaiHiWo Zobacz posta
    Już samo to w jakiej atmosferze odchodzi Kuchy uważam za jeden wielki skandal. Chłop jest 9 lat związany z Klubem, zagrał prawie 350 meczów, zostawił tutaj sporo zdrowia, strzelił kupę ważnych bramek (tak, miał też kupę kiksów) i dał nam wszystkim dużo powodów do radości. Na koniec publicznie zarzuca się mu opierdalactwo i ch## wie co jeszcze.

Jeśli już Vokovicowi puściły nerwy i powiedział to co powiedział to sprawa powinna zostać też publicznie wyjaśniona. Vukovic od wielu lat jest w szatni i ma zupełnie inny ogląd sprawy niż my na trybunach (i przed komputerami). Być może ma podstawy do takiego zachowania ale ja tego ku### nie wiem. I tak sobie myślę że zarówno Kuchemu jak i nam wszystkim należy się odrobina szacunku.

Nawet w ćwierć amatorsko zarządzanym klubie taką sytuację powinien wyprostować na prędkości prezes/dyrektor sportowy lub sam Vuko. Jako, że kompetencje kluczowe dwóch pierwszych są powszechnie znane i trudno od nich wymagać czegokolwiek racjonalnego w kwestii zarządzania Klubem pozostaje wierzyć że Vuković skończy to co sam rozpoczął.

Tak się żegna ludzi w korpo. Zero zdziwienia
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Tak się żegna ludzi w korpo. Zero zdziwienia
    A to fakt, standard, norma

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez DrPaiHiWo Zobacz posta

Nie widzę przeszkód aby najzagorzalsi fani Kinga zebrali się i zrobili mu szpaler od Ł3 do lotniska. Macie racje, w dzisiejszych czasach klub to korpo, i tylko ultrasi czynią jeszcze ten sport czymś więcej.

coraz chudszy
    No i już oficjalnie jest.

Więc oficjalnie Mioduski smieciu... Pozbycia się Kuchego nigdy Ci się wybacze kodziarzu jeb@ny.

Legionista
    O kurde ale to słabe, jednak co nie patrzeć Kuchy to ikona ostatnich lat, drugi to Rado ale On jednak ma tę rysę z Chinami przed Ajaxem. I parę zdań na oficjalnej. Jak z roboty po miesiącu odchodziłem miałem lepsze pożegnanie.

Legionista Awatar Benek
    Kuchy dziękuję.... I powodzenia!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Stout
    Mioduski ty parówo.
    Nawet po ludzku zwalniać pracownika nie potrafisz .
    Idź ty kurvo chodować trawę z Mik_sem.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Mioduski ty parówo.
    Te zwolnienie jest w stylu typowego korpo, więc pasuje do Mioducha i jego ludzi.

No i już oficjalnie jest.

Więc oficjalnie Mioduski smieciu... Pozbycia się Kuchego nigdy Ci się wybacze kodziarzu jeb@ny.
    Możemy sobie rękę podać. Pajac robi demontaż klubu.

NS wierzę w Was, że chłopaczyna doczeka się oprawy.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Mioduski ty parówo.
    Swoją drogą to jak niby to powinno wyglądać, skoro jeszcze po ostatnim meczu nie wiadomo było co z Kucharczykiem? Dwa, że to przecież Vuković go nie chciał.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Kucharczyk nie jest legendą tego klubu, chyba ze włączamy w to anegdoty. Zasłużony, wierny piłkarz. Dzięki Kuchy i powodzenia.

Czerwona kartka
    Forma pożegnania kompromitująca dla klubu. Kontrakt ma do końca czerwca, także powinni zwołać konferencję i podziękować tak jak to robi się w każdym cywilizowanym miejscu. Jakiś ckliwy filmik zmontowany na szybko plus wypowiedź Kucharskiego, który mówi o "dużym szacunku" ośmieszają ich po stokroć.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Kucharczyk nie jest legendą tego klubu, chyba ze włączamy w to anegdoty. Zasłużony, wierny piłkarz. Dzięki Kuchy i powodzenia.
    Trzeba być niedojebanym, by to negować. To, że jesteś niedojebany, udowodniałeś już wielokrotnie na forumce.

PS.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Warto do tego dopisać:
    2 minuty na Youtube

Ładnie ktoś porównał - jak w korpo. Niech mu jeszcze dadzą karteczkę z podpisami i życzeniami powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej, a raczej "ścieżce zawodowej". No i kubek "firmowy" z imieniem, nie zapomnijmy o kubku.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 25-05-2019 o 16:09 Powód: pees
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar marsu2
    Do Legii jak ulał pasuje powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Ilu skrzydłowych miało być lepszych od Michała Kucharczyka? Wszyscy. Żaden nie był, dlatego nie sprzedawajmy „Kuchego” dopóki nie przyjdzie ktoś naprawdę lepszy.
    Aleksandar Vuković 14.06.2017

No to czekamy na tych "lepszych".

Uprawnienia umieszczania postów