Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 210

Wątek: Lekkoatletyka

Legionista
    Nie pamiętam takiego sezonu w historii żeby 8 "kulomiotów" miało SB ponad 22 metry. Finał zapowiada się rewelacyjnie. Prawdopodobnie 21.50 może nie wystarczyć żeby załapać się do 8 a i rekord MŚ 22.23 (1987) bardzo mocno zagrożony.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    To jest niezłe w tym komunikacie:

Pierwsze słyszę żeby rzut/pchnięcie spalony można było powtórzyć i poprawić.
    Czy każdy inny startujący awansował o jedną pozycję?
    To jest wszystko tak absurdalne, że głowa mała.
    Chodzi o to, że nie mógł odpowiedzieć merytorycznie, zaprotestować.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Jestem
    Dzisiaj sędziowie dokonali jeszcze większego "cudu" i piąty zawodnik dostał brązowy medal razem z trzecim, biedny ten z czwartego miejsca bez medalu

p.s. To oczywiście efekt przepychanki, ale nie mnie sądzić ponieważ nie znam się na przepisach w LA.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Tom Kruz
    W wysokich płotkach męskich taki sam cyrk z dwoma medalami brązowymi, jak z medalami Nowickiego i Węgra. Ortega, który był piąty na mecie dostał brąz, bo w czasie biegu został potrącony przez padającego Jamajczyka.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Jestem
    Nadajemy na podobnych falach

Były przypadki powtarzania biegów po faulach/wypadkach na mistrzostwach?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Czegoś takiego, jak powtarzanie biegu nie kojarzę. Czasami w biegach, zwłaszcza średnich i długich był dodatkowy zawodnik, który np. w eliminacjach lub w półfinale upadł po faulu innego.

Legionista Awatar Jestem
    A tak, choćby sam Lewandowski biegł jako dokooptowany dziewiąty zawodnik w finale.

Pisząc szczerze to ja nie wiem do końca jak rozwiązywać takie sprawy, ktoś pewnie wykona kiedyś ruch w postaci rozmyślnego "upadku" jakiegoś kamikaze w celu eliminacji niezorientowanej czołówki w jakimś biegu finałowym, a ci z końca spokojnie obieg i do mety

Świetna jest ta Nigeryjka z Bahrajnu na 400 metrów.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Świetna jest ta Nigeryjka z Bahrajnu na 400 metrów.
    48,14

34-letni rekord świata zagrożony, tym bardziej, że ta Naser jest z rocznika 1998. Przeogromny talent.

Motorowiec
    Mi dał do myślenia Przemek Babiarz mówiąc, że pani Irena Szewińska z czasem z Montrealu(złoto IO 1976 49,29) zajęłaby dzisiaj 3 miejsce. Ogromny talent. W tym sporcie talent, wrodzone predyspozycje i ciężki trening mają chyba największy wpływ na wynik a sprzęt już dużo mniej(co z tego, że masz najnowsze kolce jak i tak nie umiesz biegać? ). Wiadomo, że bieżnia jest szybsza, inne treningi, odżywki, kriokomory itd itd wszystko czego kiedyś nie było ale trzeba mieć to coś. W innych dyscyplinach sprzętem i jego rozwojem można dużo nadrobić naturalne sportowe braki.

Legionista Awatar b.
    Oglądam skok wzwyż na MŚ i lezka się w oku kręci, bo Chmara przypomniał Partyke z Atlanty'96, pewnie nie wszyscy widzieli, więc warto przypomnieć, skok kosmiczny: https://m.youtube.com/watch?v=7c-uz5v00u0

PS. Jacyś tam naukowcy wyliczyli, że przy tym skoku było przewyzszenie na 2,50m
    Ostatnio edytowane przez b. ; 04-10-2019 o 21:04

Legionista
    Zaczyna się właśnie final pchnięcia kula z Bukowieckim. Crouser zaczynał i od razu 22.36, rekord mś...

Edit. Walsh 22.90, 22cm mniej od rekordu świata :O
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 05-10-2019 o 19:20
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Ten konkurs w kuli będzie się wspominało latami. Brakuje tylko rekordu świata.

Legionista
    Masakracja w kuli Spodziewałem się świetnych wyników ale nie śniło mi się że 3 zawodników zaliczy 22:90.
    Bukowiecki bardzo przeciętnie.

Motorowiec
    aleeee

e:
    akurat wszedłem na chałupę i na ten finał trafiłem a tu pyk coś pięknego
    Brawo dziewczyny, "dobry" rekord Polski. Myślałem, że to wyszarpane będzie a to jest kosmos. Brawo.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 06-10-2019 o 20:30

Legionista Awatar Jestem
    Marcin też niczego sobie, więcej nie mógł zrobić.

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Marcin też niczego sobie, więcej nie mógł zrobić.
    Zgadza się. Właśnie powtórkę oglądam.

P.S. Ta stylówka Amerykańca mnie rozbroiła właśnie

edit:
    znalazłem, Craig Engels(nie z dzisiaj):
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 06-10-2019 o 20:59

Cytat Zamieszczone przez [COLOR=#14171A
    Belgium in global outdoor 4x400m relay finals since the 2008 Olympics.[/COLOR]

2008 Olympics 4th
    2009 Worlds 4th
    2011 Worlds 4th
    2012 Olympics 5th
    2013 Worlds 4th
    2015 Worlds 5th
    2016 Olympics 4th
    2017 Worlds 4th
    2019 Worlds 3rd
    .
    Ciekawostka z internetu. Nawet nie zauważyłem, że byli aż tak regularni . Szacunek dla braci Borlee i spółki.

P. S. Do tego 3x złoto i 1x brąz w Mistrzostwach Europy.
    Ostatnio edytowane przez Tom Kruz ; 06-10-2019 o 22:10

Motorowiec
    Alek Dzieciolowski
    @AlekthePole

Adam Kszczot rozstaje sie z trenerem Zbigniewem Krolem. Nowym - Tomasz Lewandowski brat i trener Marcina.
    @sport_tvppl
    Odważny ale chyba zrozumiały i dobry ruch przed Tokio patrząc na ostatnie wyniki obu.

Legionista Awatar Jestem
    Wydaje mi się, że kilka lat temu już współpracowali razem, na pewno jeździli razem w góry, być może to były relacje nieformalne, pamięć mi zawodzi teraz - ale ruch znakomity!

Legionista
    Jeśli kogoś to interesuje, to jutro Eliud Kipchoge, w Wiedniu, będzie starał się złamać granicę 2:00.00 w maratonie. Kenijczyk to rekordzista świata - oficjalnie 2:01.39 rok temu w Berlinie, a nieoficjalnie zrobił 2:00.25 dwa lata temu na podobnej próbie na Monzy. On i jego team, przez kilka lat starali się znaleźć dogodne miejsce do zrobienia tego wyniku. Trasa biegnie po parku, 4,5 okrążenia, przewyższenie jedynie około 2 metry. Pomagać mu będzie elektryczny samochód wyznaczający tempo 2:00.00 laserem i 41 biegaczy zmieniających się, wśród nich m.in. medalista z Rio na 1500m i konkurenci m. Lewandowskiego. Jeśli padnie, to rekord będzie nieuznany, właśnie ze względu na przewyższenie, napoje podawane z roweru i to, że nie są to oficjalne zawody sportowe.

Tutaj transmisja live - początek 7:30, a bieg o 8:15.
    Mioduski won

Legionista
    I przebiegł 1:59:40.2
    Mioduski won

Legionista Awatar Stout
    Nawet mu nowy , równiutki asfalt wylali pod ten bieg.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Jestem
    Takie akcje napędzają widzów i sponsorów oraz chętnych do naśladowania, same plusy i raczej brak minusów, mimo tego, że na zawodach takie numery by nie przeszły. Potrzeba takich spektakularnych widowisk w innych dyscyplinach, jestem całkowicie za i nie dworuję sobie

Legionista Awatar b.
    Niewiele dzisiaj brakło Duplantisowi do pobicia rekordu świata. Ale widząc jaki to jest talent i w jakim jest wieku (20 lat), to tylko kwestia czasu.

https://m.youtube.com/watch?v=bIVxsiYR66M

Może w Toruniu w sobotę? Ma wystartować, podobnie jak Lisek czy Wojciechowski
    Ostatnio edytowane przez b. ; 04-02-2020 o 22:16

Legionista Awatar Jaco
    Dziś sobie powetował w Toruniu. 6,17. Dziękuję, dobranoc.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar R.
    6,18 w Glasgow dzisiaj...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Motorowiec
    No i trochę pokory dla komentatorów. A już ten co komentował o tyczce powtarzając co chwilę "nadczłowiek" to kuutwa jakiś pierdolniętty. Znam go od zawsze ale ni uja nie pamiętam nazwiska.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No i trochę pokory dla komentatorów. A już ten co komentował o tyczce powtarzając co chwilę "nadczłowiek" to kuutwa jakiś pierdolniętty. Znam go od zawsze ale ni uja nie pamiętam nazwiska.
    Patrząc z jakim przewyższeniem to skoczył to ja się mu nie dziwię.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Patrząc z jakim przewyższeniem to skoczył to ja się mu nie dziwię.
    On tam miał z kilkanaście cm zapasu. Szok 😮

Uprawnienia umieszczania postów