Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 153

Wątek: Lekkoatletyka

Legionista
    Na HME w Belgradzie złoto, teraz brąz! Coś niesamowitego!! BRAWO, BRAWO, BRAWO!

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Aleeeeee pobiegły super!!! Brawo dziewczyny!!!
    Realizator to zjeb.
    Amerykanki 30 metrów przed resztą finiszują, a ten zamiast pokazać walkę o srebro i brąz na ostatniej prostej to ustawił kamerę na sam finisz.
    Żeby nie komentatorzy to za chvja bym sie nie zorientował które aktualnie są.
    Ps.Że ona odbiła ten atak Nigeryjki! Szacunek dla całej ekipy!
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Szkoda, że akurat Brytyjki srebro, bo spadliśmy przez to za GBR w klasyfikacji medalowej. Już 8 miejsce, a wczoraj było 3 czy 4, ale ogólnie mistrzostwa wspaniałe dla Polski.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Po Pekinie 2015 i Berlinie 2009 trzecie najlepsze MŚ w historii . Generalnie bardzo udana impreza , tylko trochę szkoda Kszczota , gdyby zaczął finisz 10 metrów wcześniej to pewnie byłby mistrzem świata a i miejsce w generalce było by lepsze . Blondyneczki .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 13-08-2017 o 23:36

Legionista Awatar Jestem
    Niestety mogłoby i powinno być dużo lepiej, mamy spore zasoby fachowe w postaci doskonałych trenerów ale z drugiej strony wielka kupa w infrastrukturze
    Wiecie jak wygląda stadion lekkoatletyczny w Warszawie? Nie mam na myśli Skry, bo to już ruina. Jedyny stadion LA to Orła na Pradze. Od biedy można tam organizować zawody młodzieżowców ale seniorów to już masakra. A hala? No nie ma po prostu hali, bo nawet ta na AWF to tylko treningowa. Najbliższa hala zdatna do zawodów w Toruniu! Akurat dobry dojazd autostradą ...
    Zdolnej młodzieży mamy w bród, tylko nie mają gdzie trenować! Kilkumilionowa Warszawa nie ma tras biegowych, nie ma stadionów lekkoatletycznych, nie ma bieżni i nie ma hal, jedna wielka kupa g...na. Na treningi wiosną muszą jeździć do Spały, to makabryczne warunki.
    Na dodatek kilka lat temu zbankrutował Mazowiecki Okręg, teraz Majewski stara się toto jakoś ogarnąć ale zejdzie mu się jeszcze długo bo pustki w kasie nie ma jak zasypać.
    Przypomnę, że dawno temu stadion Legii był dostępny dla lekkoatletów, wprawdzie bieżnia była do niczego ale wszystkie skoki aż furczały, na szczęście jednak wywalili lekkoatletów bo Skra była całkiem niezły stadionem
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Portowiec Awatar lukas86
    Zaglądam sobie w klasyfikacje medalową i widzę coś takiego jak lekkoatleci neutralni. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Ktoś może wyjaśnić " o co kaman"?
    Granatowo Bordowa Emigracja

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez lukas86 Zobacz posta
    Zaglądam sobie w klasyfikacje medalową i widzę coś takiego jak lekkoatleci neutralni. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Ktoś może wyjaśnić " o co kaman"?
    Ruscy zostali zbanowani przez IAAF ale kilkunastu ichniejszym zawodnikom pozwolono startować pod taka banderą.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Lorente (L)
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ruscy zostali zbanowani przez IAAF ale kilkunastu ichniejszym zawodnikom pozwolono startować pod taka banderą.
    Raz sierpem raz młotem czerwoną holote!

Legionista
    Jakby co to od jutra:
    Reprezentacja Polski na IAAF HMŚ Birmingham 2018
    20-02-2018
    25. osobowy zespół reprezentować będzie Polskę na rozpoczynających się 1 marca w Birmingham 17. IAAF Halowych Mistrzostwach Świata.

W składzie biało-czerwonej ekipy nie zabraknie gwiazd. Do startu w Wielkiej Brytanii szykują się już m.in. lider list światowych Piotr Lisek, czy Konrad Bukowiecki, który podczas niedawnego Copernicus Cup popisał się znakomitą próbą na 22.00. Wśród faworytek do medali stawiane są panie z żeńskiej sztafety 4x400 metrów, na której czele pobiegnie świeżo upieczona rekordzistka Polski Justyna Święty-Ersetic. Na bieżni liczyć będziemy także na udany występ profesora biegu na 800 metrów, czyli Adama Kszczota.

- Wysyłamy do Birmingham bardzo dobrą ekipę. Wiem, że każdy z naszych zawodników da z siebie wszystko i będzie walczyć o jak najwyższe cele. – zapewnia dyrektor sportowy PZLA Krzysztof Kęcki.

17. IAAF Halowe Mistrzostwa Świata rozgrywane będą w Birmingham od 1 do 4 marca 2018 roku. Poniżej prezentujemy pełny skład reprezentacji na to wydarzenie.

Maciej Jałoszyński

pzla.pl

Legionista Awatar Jestem
    Adam po prostu zajebisty!!!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Jaco
    Rekord świata sztafety 4X400m facetów. Brawo!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Raffels
    Kosmos. Brawo też dla naszych blondynek za srebro.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Stout
    Ależ finisz.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    3 miejsce naszych w klasyfikacji medalowej, 4 w punktowej - bardzo dobry występ Polaków.
    5 medali w lekkiej na następnych IO biore w ciemno

Legionista Awatar (L)ukas
    Gdyby ktoś nie widział jeszcze.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar KRA
    Pokonać Amerykanów w finałowym biegu, pobić ich rekord świata. Unfuckinbelievable!

Marzy mi się, żebyśmy z formą trafili na IO, bo w Lekkiej mamy niesamowity potencjał medalowy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Gdyby ktoś nie widział jeszcze.
    Co tu się podziało to nie mam słów. Oby jakiegoś dopingu nie było bo aż ciężko uwierzyć. Jebnąć Amerykanów, i jeszcze z rekordem świata? Sci-Fi, Nieźle.

Legionista
    Wynik męskiej sztafety 4x400 to wielka rzecz ale trzeba pamiętać że to hala.
    Oby naszym udało się zbliżyć do wyniku 2:58:00 na stadionie co powinno dać złoto na zbliżających się lekkoatletycznych ME.

Super wiadomość. Tylko pozostaje się nam cieszyć i trzymać kciuki.

Legionista Awatar b.
    Polska na 2. miejscu w Drużynowym Pucharze Swiata.

Brawo!

Legionista Awatar b.
    Wracając jeszcze do weekendowych zawodów - bardzo ciekawy pomysł, mam nadzieję, że się przyjmie i będzie to coroczna impreza.

Udział wzięło 8 najmocniejszych reprezentacji - Polska, USA, Jamajka, Chiny, RPA, Niemcy, Francja i Wielka Brytania.

Rozegrano 34 konkurencje, po 17 męskich i żeńskich -100m, 110ppł, 200m, 400m, 400ppł. 800m, 1500m, 4x100, 4x400, skok w dal, trójskok, skok wzwyż, skok o tyczce, rzut młotem, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem.

I tak za 1. miejsce przyznawano 8pkt dla reprezentacji, za 2. miejsce 7pkt, za 8. miejsce 1pkt.

Podczas dwudniowych zawodów na Stadionie Olimpijskim w Londynie, USA były poza zasięgiem. Przed ostatnimi konkurencjami o podium walczyliśmy my, Jamajka (masę pkt natrzaskali w sprintach), Wielka Brytania i Francja. Przed ostatnią konkurencją - 4x400 mężczyzn, my i Brytyjczycy mieliśmy tyle samo pkt i już pewne podium, rywalizowaliśmy o drugie miejsce. I tu doszło do kuriozalnej sytuacji - W. Brytania przed biegiem została zdyskwalifikowana, bo na starcie stanęło tylko 3 zawodników Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, komentatorzy czy 40 000 publiczność też była mocno zdziwiona. Nie wiem co było przyczyną, bo po biegu pokazały ich kamery i byli już w czwórkę, można się domyślić, że jeden z nich dostał pewnie sraczki tuż przed startem

Nie wiem co się dzieje z Ewą Swobodą. Po słabym występie na 100m rozpłakała się podczas wywiadu, mówiła że nie ma już siły i chyba ktoś ją będzie musiał zastąpić. Szkoda byłoby, żeby taki talent się zmarnował.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    ... Przed ostatnią konkurencją - 4x400 mężczyzn, my i Brytyjczycy mieliśmy tyle samo pkt i już pewne podium, rywalizowaliśmy o drugie miejsce. I tu doszło do kuriozalnej sytuacji - W. Brytania przed biegiem została zdyskwalifikowana, bo na starcie stanęło tylko 3 zawodników Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, komentatorzy czy 40 000 publiczność też była mocno zdziwiona. Nie wiem co było przyczyną, bo po biegu pokazały ich kamery i byli już w czwórkę, można się domyślić, że jeden z nich dostał pewnie sraczki tuż przed startem
    Któryś z kolegów Morta był wtedy tam widziany w okolicy więc raczej nie ma większego zdziwienia, ale ja nic nie sugeruję

Legionista
    Ostatni weekend i ogólnie ostatnie dni żyję jakoś tak wakacyjnie więc mogę mieć mylne wrażenie ale jakoś ten sukces jest mało widoczny w mediach. No chyba, że się mylę bo bez kitu mniej tv i innych u mnie.
    Mylę się czy nie?

Legionista

Nie wiem co się dzieje z Ewą Swobodą. Po słabym występie na 100m rozpłakała się podczas wywiadu, mówiła że nie ma już siły i chyba ktoś ją będzie musiał zastąpić. Szkoda byłoby, żeby taki talent się zmarnował.
    Nie ona pierwsza i nie ostatnia, której psycha nie wytrzymuje.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Sądząc po wywiadach jakich udzielała jakiś czas temu nie jest to specjalnie stabilna emocjonalnie, nastawiona na sukces poprzez ciężka pracę osoba.

Legionista
    A to ciekawe. Ja ją odbierałem bardziej, jako typ Kowalczyk, czyli osobę (kobietę), której wewnętrzne problemy sprawiają, że sportowiec staje się wręcz nadambitny i osiąga sukces. Oczywiście wiąże się to z ogromną niestabilnością emocjonalną.
    Być może masz rację i ta niestabilność nie przekłada się w jej przypdku na ambicję oraz umiejętność wejścia w reżim treningowy. Możesz przytoczyć jakiś konkretny przykład, na podstawie którego tak twierdzisz?

A na podstawie tego na przykład: http://sport.tvp.pl/33507088/ewa-swo...-trzymac-diety
    Ja odbieram ją jako mega utalentowaną osobę, której niewystarczająco chce się pracować. Jeżeli brakuje Ewie siły woli, żeby trzymać dietę, to nie wystarczy jej też, żeby codziennie rano wstawać i zapie*dalać. Niestety, żeby na tym poziomie osiągnąć sukces trzeba podporządkować temu całe życie. U niej tego nie widzę.
    Mam nadzieję, że się mylę i Ewa szybko mi to udowodni.

Legionista
    O kur... cały wywiad to masakra. Nie tylko ta dieta. Pstro w głowie - wakacje, dieta, gwiazdorzenie, sodówka, pokolenie fejsbuka i insta. Jakby za 15 lat nie mogła odpocząć. Jej życie, jej sprawa, choć z drugiej strony pewnie jakieś stypendia z naszych podatków ma.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 20-07-2018 o 10:48

Żeby robic postępy w bieganiu przed siebie jak najszybciej przez około 11 sekund nie trzeba być tytanem intelektu. Wystarczy wykonywać polecenia trenera, psychologa, dietetyka i ewentualnie reszty sztabu. Jeżeli nie jest w stanie tego robić to nie ma o czym rozmawiać. Nie ona pierwsza nie wykorzystała talentu i nie ostatnia.

Legionista Awatar b.
    Tutaj ten wywiad jakby ktoś chciał obczaić:

http://sport.tvp.pl/38115309/plawgo-...leske-urodzaju

Uprawnienia umieszczania postów