Strona 70 z 71 PierwszyPierwszy ... 2060666768697071 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,100 z 2107

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista

Legionista Awatar Jaco
    Hop!
    Do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy skierowany został akt oskarżenia przeciwko Kazimierzowi M. w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów - dowiedziała się PAP w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Z informacji mediów wynika, że chodzi o byłego premiera.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar TNTP
    Akurat ta sprawa jest żenująca i o ile mam wywalone na KaziaM to to co robi ta pinda jest ***** niesłychane
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Akurat ta sprawa jest żenująca i o ile mam wywalone na KaziaM to to co robi ta pinda jest ***** niesłychane
    Widziały gałay co brały. Teraz niech się z nią buja do grobowej deski.

Legionista Awatar Z.
    Lansowanie się w drogich ciuchach w TVN i jednoczesne niepłacenie alimentów to żenada. Nie mówiąc już o zostawieniu żony i zdaje się czwórki dzieci.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Jaco
    Niesłychane to jest to:
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar TNTP
    Ja rozumiem, że w myśl zasady jak nam ukradną wóz, to muszą oddać samolot, można cisnąć Kazia.
    Tylko, że realnie to jego przykład pokazuje
    - jak pojebane jest prawo w Polsce
    - że baby to chuje
    No bo chyba wasza krytyka nie sprowadza się do tego, że Kazio się rozwiódł, bo jak tak to faktycznie nie mamy o czym gadać.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Z.
    TNTP - małżeństwo rodzi określone konsekwencje. Dla prawicowca, konserwatysty to powinna być świętość.

Kazio żył (żyje?) jak król, wyrwał sobie laskę, rzucił jej świat do nóg, wział ślub, rzucił laskę, udaje że nie ma hajsu.

Gdyby nie wziął ślubu to oczywiście płacz laski, że jej życie nie jest już na takim poziomie jak w czasie bycia z Kaziem byłoby bez znaczenia. Ale była żoną Kazia, tworzyli razem rodzinę. W konsekwencji Kazio - jako osoba winna rozpadu małżeństwa - musi łożyć na to, żeby los jego byłej żony był na poziomie możliwie zbliżonym do czasów gdy małżeństwo istniało.

Dodatkowo, niech nie opowiada bajek, że nie ma możliwości zarobkowych. On, były premier, dyrektor jakiegoś tam banku międzynarodowego. A zresztą - jak nie ma to niech udowodni to w sądzie. Może to zrobić w każdej chwili.

Cytat wrzucony przez Jaco - perełka.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Tylko, że realnie to jego przykład pokazuje
    - jak pojebane jest prawo w Polsce
    - że baby to chuje
    Pokazuje przede wszystkim, że Kazio, to idiota i przychodzi mu w tym momencie rachunek za głupotę/dupczenie.
    'baby to chuje' to bezpodstawne uogólnienie z pozycji ofiary. Każdy jest kowalem własnego losu. Kaziu wiedział z kim się wiąże, a przynajmiej powinien był wiedzieć.

Legionista Awatar TNTP
    Czyli reasumując jako, że małżeństwo to świętość, facet który się rozwodzi powinien łożyć hajs do końca życia swojej byłej żony.

Tylko, jakbyście nie wynosili małżeństwa, to realnie w życiu powinna liczyć się elementarna uczciwość i jako taka sprawiedliwość.
    I koło ch mi lata z kim Kaziu się pieprzył - jakbym dostał taki sam wyrok jak on też bym pierdolił te alimenty bo są one same w sobie absurdalne.
    Lieber tot als rot!!

Tylko, jakbyście nie wynosili małżeństwa, to realnie w życiu powinna liczyć się elementarna uczciwość i jako taka sprawiedliwość.
    "I, że cię nie opuszczę aż do śmierci"

Legionista Awatar Z.
    TNTP - zupełnie pomijasz kwestię winy w rozpadzie małżeństwa i kwestię pogorszenia stopy życiowej pokrzywdzonego małżonka.

To nie było licealne mizianko tylko małżeństwo!

Legionista
    Chyba po raz pierwszy w temacie niepiłkarskim zgodzę z TNTP.
    W rodzinie niedawno był rozwód, sąd orzekł alimenty na rzecz byłej żony z dwójką dzieci. Tylko że w tym przypadku wina rozpadu leżała po jej stronie (romans) i to ona wraz z matką gnoiła męża przez lata małżeństwa i co ciekawe ona wniosła o rozwód.

Gdzieś w tej całej sprawie był cytat Marcinkiewicza "Przetrwałem w małżeństwie, wytrzymam i w więzieniu" - co pokazuję że może ta jego była żona nie taka święta, może wygrała w sądzie sprawę o alimenty a żądała jakiejś chorej kwoty.

Ile jest sytuacji że po rozwodzie (nie wchodzę w tym przypadku w winę którejkolwiek ze stron), żona chcąc utrzymać status sprzed rozwodu żąda pieniędzy na jakieś 60-80% dochodów małżonka i takie dostaje. Pół biedy jak typ zarabia kilkanaście koła albo i więcej wtedy coś mu zostanie. Ale jak ma 5000brutto to z czego on ma żyć, więc nie dziwne że nie płaci, albo płaci mniej bo musiałby się pod most wynieść.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    TNTP - zupełnie pomijasz kwestię winy w rozpadzie małżeństwa i kwestię pogorszenia stopy życiowej pokrzywdzonego małżonka.

To nie było licealne mizianko tylko małżeństwo!
    No ba, znając realia polskich sądów to średnio chce mi się wierzyć w to w jaki sposób była rozstrzygana kwestia winy. Ewidentnie Kaziu chciał spierdolić od Isabell i obstawiam, że miał wyjebane w tą kwestię i po prostu chciał to zrobić jak najszybciej.

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    "I, że cię nie opuszczę aż do śmierci"
    Idź kamieniować rozwodników w takim razie.
    Lieber tot als rot!!

Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Cytat który wrzucił Jaco wybitnie pokazuje jakimi zakłamanymi indywiduuami potrafią być rozwodnicy. Bardzo celnie Jacku. Niestety coraz mniej jest takich jak my, a wielu jest takich, którzy potrafią pieprzyć jak Kaz, jakie to święte jest dla nich małżeństwo, a jak przychodzi co do czego to wychodzi, że są hipokrytami.
    Ostatnio edytowane przez OrdoIurisLL ; 05-11-2019 o 13:55

Idź kamieniować rozwodników w takim razie.
    Sam napisałeś, że w życiu powinna liczyć się uczciwość. Ta małżeńska, jak mniemam, również. Do tego miłość, wierność i dotrzymywanie umów.
    Nie mówimy tu o nastoletnim czy dwudziestokilkuletnim dziecku tylko o dorosłym mężczyźnie, który życie, ludzi i prawo powinien już trochę znać.

Podczas rozwodu często zapomina się o roli kobiety - matki. Sami wiecie, jak ciężkie i pracochłonne jest wychowywanie jednego urwisa, a Pani Marcinkiewicz miała 4. Sprowadza się to do jej możliwości zarobkowych. Skoro układ był prosty: Kazimierz robi karierę, ona wychowuje dzieci to po rozwodzie status musi zostać zachowany. Z czego ona ma żyć? Czym się zająć? Mógł Kazimierz wychowywać dzieci i zajmować się domem, a ona mogła robić karierę. Wtedy oczekiwałbym alimentów dla niego.

Edycja: Ups. Pomyliłem żony Pana Kazimierza.
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 05-11-2019 o 15:01

Legionista Awatar Jaco
    Niektórzy Panowie mylą obie żony, jak widzę.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Gintleman Awatar księciuniu
    Może najpierw ustalcie dla której z żon to sa alimenty, bo bez tego trudno będzie się dogadać

E: Jaco szybszy, widać większe doświadczenie w waleniu postów
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Podczas rozwodu często zapomina się o roli kobiety - matki. Sami wiecie, jak ciężkie i pracochłonne jest wychowywanie jednego urwisa, a Pani Marcinkiewicz miała 4. Sprowadza się to do jej możliwości zarobkowych. Skoro układ był prosty: Kazimierz robi karierę, ona wychowuje dzieci to po rozwodzie status musi zostać zachowany. Z czego ona ma żyć? Czym się zająć? Mógł Kazimierz wychowywać dzieci i zajmować się domem, a ona mogła robić karierę. Wtedy oczekiwałbym alimentów dla niego.
    Ale przecież to nie ta Marcinkiewicz - ta, o której mowa nie ma żadnych dzieci.

Realnie 1 żona Marcinkiewicza ma 4 dzieci, ZERO ALIMENTÓW i faktycznie gorszy status finansowy spowodowany rozwodem.
    2 żona ma ZERO dzieci, 5000 alimentów i znacznie lepszy status finansowy niż w momencie w którym zaczynała małżeństwo.

Sam napisałeś, że w życiu powinna liczyć się uczciwość. Ta małżeńska, jak mniemam, również. Do tego miłość, wierność i dotrzymywanie umów.
    Nie mówimy tu o nastoletnim czy dwudziestokilkuletnim dziecku tylko o dorosłym mężczyźnie, który życie, ludzi i prawo powinien już trochę znać.
    A smoki są w tej bajce o miłości i wierności ?
    Nie mam zielonego pojęcia, czy Kazio był nieuczciwy względem swojej żony - nie mam za to żadnych wątpliwości jak to wyglądało w drugą stronę.
    Efektem tej domniemanej nieuczciwości jest ROZWÓD.
    No chyba, że chcesz żeby każdy mąż który zdradzi swoją żonę, płacił jej do końca życia 5000pln.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 05-11-2019 o 14:56
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Benek
    2 żona ma ZERO dzieci, 5000 alimentów i znacznie lepszy status finansowy niż w momencie w którym zaczynała małżeństwo.
    To tak można???

Na jakiej podstawie te alimenty ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar TNTP
    To pytanie do Wysokiego Sądu
    Można - muszą być spełnione dwa warunki

- wina drugiego małżonka (co w polskich realiach jest tematem kompletnie z dupy - w sensie, że przez orzekanie o winie ludzie nie mogą na siebie patrzeć). Dodatkowo jest to realnie kompletnie nie wymierne.
    - w wyniku rozwodu osoba pokrzywdzona musi być w finasowej piździe - co również jest w cholerę o cenne
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    To tak można???

Na jakiej podstawie te alimenty ?
    Łap i bądź grzeczny

Art. 60. KRiO
    Obowiązek alimentacyjny wobec byłego małżonka
    § 1.
    Małżonek rozwiedziony, który nie został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia i który znajduje się w niedostatku, może żądać od drugiego małżonka rozwiedzionego dostarczania środków utrzymania w zakresie odpowiadającym usprawiedliwionym potrzebom uprawnionego oraz możliwościom zarobkowym i majątkowym zobowiązanego.
    § 2.
    Jeżeli jeden z małżonków został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia, a rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego, sąd na żądanie małżonka niewinnego może orzec, że małżonek wyłącznie winny obowiązany jest przyczyniać się w odpowiednim zakresie do zaspokajania usprawiedliwionych potrzeb małżonka niewinnego, chociażby ten nie znajdował się w niedostatku.
    § 3.
    Obowiązek dostarczania środków utrzymania małżonkowi rozwiedzionemu wygasa w razie zawarcia przez tego małżonka nowego małżeństwa. Jednakże gdy zobowiązanym jest małżonek rozwiedziony, który nie został uznany za winnego rozkładu pożycia, obowiązek ten wygasa także z upływem pięciu lat od orzeczenia rozwodu, chyba że ze względu na wyjątkowe okoliczności sąd, na żądanie uprawnionego, przedłuży wymieniony termin pięcioletni.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Benek
    Czyli jednym słowem żona musi pracować i zarabiać na siebie, żeby potem nie było, że prze zemnie nie ma za co żyć
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Mat
    Na wstepie dyskusji: Kaz to deebil i mi go nie zal. Niech ginie.

Ale Isabel to perfidny kurwiszon, a takie to do lasu i do wora.

Chronologia:

1. Kazik zwietrzyl mlodą cipe. Rozwiodl się. Dupczyl blondyne, której jedyna zaletą bylo to, ze sie dupczy. Laska była do tej pory POETKA, czyli nikim. Zarobki zapewne na poziomie "tato pozycz bo moj tomik zaklamani krytyce zle odebrali".

2. Kazik popełnia błlad zycia. Bierze slub. No i sobie Kazik zyje w sielance. Albo i nie. Po slubie w koncu kobieta zmienna jest

3. Kazik jest na fali to ma hajs: rozwodze sie i niech bierze tepa blondyna moje pieniadze. Stac mnie biedacy.

4. Blondyna okazuje sie, ze razem z tesciowa (na bank tak było) wszystko zaplanowała x lat temu. (Corus najwazniejsze, zeby go zaobraczkowac, potem ja i mecenas Roman juz go zalatwimy na amen).

5. Blondyna obmysla plan jak tu przestac w ogole w zyciu pracowac (zapominamy o fakcie, że to praca w zyciu sie nie skalało). Wypierdala byka fura na prostej drodze w barierki i ma mityczny bol barku. Wiadomo lekarz, odpowiedni lekarz, za hajs wszystko podbije. Tak oto Isabel stała sie niezdolna do pracy mając 35 lat.

6. Fakt, pomocy - nie mam za co . Nie stać mnie na latte i teatr, do pracy iść nie mogę, a Kaz się uchyla. Fakt - temat się sprzeda, podkręcamy.

7. Litera prawa Kaziu się zgadza. Rozwiodłeś się, małżonka przedstawia zaświadzczenia, że ona pracować nie może - niestety musisz placic tyle ile zostalo pierwotnie zasadzone. Alez wysoki sadzie, jam już nie jest premier i bankowiec - Kaziu, co nas to motyla noga obchodzi?

8. Isabel - mam wyrok sadu, ale Kaziu przepisał wszystko na brata, ciotkę i wujka. Co tu robic? Trzeba podkręcic afere, ide na szkolenie z social-media i bede aktywna na fejsbukach. Trzeba isc z duchem czasu i otworzyc się na media spolecznosciowe. Tam bede walczyć o nasze prawa - porzuconych i skrzywdzonych zon! (Moze jakas fundacja?)

9. Kaz - wszyscy mnie opuscili, do europarlamentu nie dopuscili. Coz ja mam począć. Smutnazaba.psd

10. Isabel - komornik. Kaz - jebaac komornika. Isabel - komornik. Kaz - jebaac komornika. Isabel - prokuratura i ssd. Kaz - jebaac Kaczynskiego.

Tak w skrocie, moja interpretacja sytuacji
    podpis under construction

A za rok Nobel w dziedzinie literatury goes to...

(oczywiście do Mata, a nie Izabel)

A smoki są w tej bajce o miłości i wierności ?
    Nie mam zielonego pojęcia, czy Kazio był nieuczciwy względem swojej żony - nie mam za to żadnych wątpliwości jak to wyglądało w drugą stronę.
    Efektem tej domniemanej nieuczciwości jest ROZWÓD.
    No chyba, że chcesz żeby każdy mąż który zdradzi swoją żonę, płacił jej do końca życia 5000pln.
    Szkoda, że dla dla coraz większej ilości ludzi to bajki. Wiadomo, że są różne sytuacje i na generalizowaniu można się przejechać. Zakładajac jednak, że małżeństwo aktem dobrowolnym i w założeniu dozgonnym, wymaganie dotrzymywania obietnic od świadomych, inteligentnych ludzi nie jest czymś niesamowitym. Wręcz przeciwnie powinno być z czysto ludzkiego punktu widzenia normą, od której odchyły należy piętnować.

Każdy mąż nie.
    Kazio okazuje się dwulicową moralna kanalia, a że trafił na osobę swojego pokroju to bardzo fajnie Daje to, w moim przekonaniu, świadectwo takiej bosko-ludzkiej (karma?). Tak, niech doi, go na te 5 koła co miesiąc To i tak niski wymiar kary.
    Może ktoś się na jego przykładzie czegoś nauczy.

Legionista Awatar TNTP
    Szkoda, że dla dla coraz większej ilości ludzi to bajki. Wiadomo, że są różne sytuacje i na generalizowaniu można się przejechać. Zakładajac jednak, że małżeństwo aktem dobrowolnym i w założeniu dozgonnym, wymaganie dotrzymywania obietnic od świadomych, inteligentnych ludzi nie jest czymś niesamowitym. Wręcz przeciwnie powinno być z czysto ludzkiego punktu widzenia normą, od której odchyły należy piętnować.

Każdy mąż nie.
    Kazio okazuje się dwulicową moralna kanalia, a że trafił na osobę swojego pokroju to bardzo fajnie Daje to, w moim przekonaniu, świadectwo takiej bosko-ludzkiej (karma?). Tak, niech doi, go na te 5 koła co miesiąc To i tak niski wymiar kary.
    Może ktoś się na jego przykładzie czegoś nauczy.
    Dla mnie to Kaz może mieszkać nawet pod mostem - nie znam typa, mam na niego kompletnie wywalone.

Nie mam wywalone, że jakaś szmata za sam fakt zaobrączkowania typa ma dostać pi raz drzwi bańkę.
    Dziś spotkało to patafiana Kaza, jutro może mnie, pojutrze może i Ciebie.
    I tak do kurwy nędzy liczy się sprawiedliwość - kurwiszony naliczające typów na hajs powinny być gnane, a nie hołubione - przy propsach w stylu "Może ktoś się na jego przykładzie czegoś nauczy."

***** kurwy i gołe baby + tanie wina

ps. na cholerę Wy piszecie o tym czym jest małżeństwo ? Dla jednego ma taki wymiar, dla innego siaki. I śmieszy mnie takie ocenianie ludzkich postaw na podstawie jedna pani, drugiej pani.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 05-11-2019 o 16:20
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    E: Jaco szybszy, widać większe doświadczenie w waleniu postów
    Wiadomix: garda wysoko, lewy prosty, lewy prosty i błyskawiczny prawy sierpowy na szczękę. To wymyślono już dawno temu.
    Inna sprawa, że mańkuci mają lepiej, bo lewy na wątrobę jest niezwykle skuteczny.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista

Uprawnienia umieszczania postów