Strona 7 z 58 PierwszyPierwszy ... 345678910111757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 1712

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista
    Były członek zarządu KOD Jacek Parol .

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar Jaco
    Do Rzeczy:
    Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD-u we Francji zapowiedział, że wkrótce "opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD bronili demokracji kosztem alimentów".

Wygląda na to, że już wkrótce możemy być świadkami ujawnienia kolejnych dokumentów, które kompromitują Mateusza Kijowskiego. "Rzeczpospolita" informuje, że być może jeszcze dziś zostaną pokazane dokumenty ws. zawyżonego kosztu wiecu z 11 listopada.
    Tymczasem Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD-u we Francji sugeruje, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali markowe ubrania i perfumy.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar rey
    A'propos:

Po wpadce Kijowskiego kolega go pyta: Jak sypiasz?
    -Jak niemowlę
    -Żartujesz?
    -Nie. Wczoraj całą noc płakałem i dwa razy się zesrałem

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Benek
    Taka tam dyskusja opozycji

312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    aktualnie Kaczyńskiemu faktycznie nikt nie dorasta, jak wróci Tusk to będzie ich dwóch na tym poziomie ogarniania. Fakt, że PO się praktycznie rozjebało to jest efekt wyjazdu Tuska.
    Myślisz, że jakby Tusk nie czmychnął do Brukseli, to PO nie przegrałoby wyborów? Fakt, że Kopacz to skrajna idiotka, ale PO cały czas notowało spadek poparcia i ich porażka to efekt katastrofalnych 8 lat rządów (z czego 7 Tuska), a nie tego, że ostatni rok rządziła Kopacz.

Zgadzam się, że Tusk PRowo czy umiejętnością rządzenia partią zjada Schetyne czy Petru, ale jednak zasady gry się zmieniły. W latach 7-14 miał tę ogromną przewagę, że kontrolował wszystkie opiniotwórcze tv - teraz już nie ma za sobą TVP. Do tego upada jego tuba - GW, a coraz więcej ludzi wiedzę czerpie z neta, w którym prawica ma przewagę.

Kolejna sprawa - afery AG, reprywatyzacja czy zamiatanie pod dywan Smoleńska - to wszystko powoli wychodzi na jaw i dociera do opinii publicznej, a działo się to za rządów kondonka (już nie wspominam, że za AG będzie miał pewnie postawione zarzuty).

Następna sprawa - nie jest łatwo wrócić do władzy obiecując gruszki na wierzbie, bo jest na to szybka kontra - czemu nie zrobiliście tego czy tego podczas 8 lat swoich rządów? Czy 500+ - na to nie mieli hajsu i twierdzili, że Polski na to nie stać. Hajs się znalazł, budżet się spokojnie dopina, wiec znów szybka kontra - co robiliście z tymi pieniędzmi?

Następna sprawa - nie po to Schetyna czekał tyle lat i dawał się upokarzać, żeby oddać Donkowi władzę w PO. Możliwy rozpad na dwie frakcje - Schetyny i Tuska, ale to też na korzyść PIS. No i Petru też ma wysokie aspiracje i wątpie, żeby zgodził się na bycie nr 2.

Tusk wraca w czerwcu i sam jestem ciekawy czy znajdzie się dla niego miejsce i jak wtedy będzie wyglądać opozycja. Nie wierzę jednak w wielką zjednoczoną opozycję pod przywództwem Kondonka.

Oczywiście ten elektorat antyPIS jest duży i ktoś go musi zagospodarować, ale generalnie jest juz na przegranej pozycji i w najbliższych co najmniej 7 latach moim zdaniem nie masz nas na powrót do władzy. Szybciej uwierzę w większość parlamentarną PIS + ewentualnie koalicjanta niż oddanie władzy za 3 lata

Legionista Awatar beka
    PO by przegrało wybory, ale szczerze wątpię by PiS wtedy miał większość w Sejmie. Kopacz to był dramat, wstyd ją było do ludzi wypuścić, a że nic z tego nie będzie to było oczywiste jak jeszcze przed wyborami szły w przekaz jej komiczne zdjęcia, co w przypadku DT byłoby niedopuszczalne. Nie można zapominać, że polityka to głównie PR , a w tym DT imo nie ma sobie równych w polskim światku politycznym.
    Afery? Póki co dla osoby nie śledzącej mocno tematu AG to zagrzebało się w komisji śledczej, a na to od czasów afery Rywina większość ma wyjebane. Reprywatyzacja? Każdy przekaz obarcza HGW, bo jednak najgłośniej mówi się o wałkach w stolicy. Poza tym każdej partii rządzącej w XXI w. można zarzucić, że olewała temat reprywatyzacji, co doprowadziło do patologii. Niedopuszczalne błędy w Smoleńsku? Pomylonymi ciałami odkrytymi w trakcie ekshumacji opinia publiczna żyła ze 3 dni? Do tego jest to broń obosieczna dla PiS - latami zarzucali PO, że wrak nadal jest w Rosji. Minął ponad rok rządów i medialnie temat nie ruszył się ani trochę.
    Schetyna doprowadził PO na dno, dzisiaj dał się ograć wszystkim partiom w Sejmie. Trzeba też pamiętać, że to nie jego decyzja o odstawieniu go na boczny tor w pewnym momencie - DT go tam ustawił. Dlatego też wątpię, żeby jakikolwiek rozłam miał być - Schetyna po prostu żadnej istotnej grupy za sobą pewnie nie pociągnie, będzie go można spisać na straty.

Dlatego też nie można deprecjonować ogarnięcia Tuska na polskiej scenie politycznej. Owszem, jak wróci to nie będzie miał takiego eldorado jak przed ucieczką do Brukseli, ale zapewne scementuje cała frakcję antyPiS. Nie będzie to zresztą specjalnie trudne, bo po tym jak dwóch "liderów" się ***** skompromitowało nie mogą znaleźć nikogo innego na zastępstwo. Jeszcze rok, max dwa, a ludzie przestaną wyciągać przeciwko PO argumenty o tym, że mieli okazje, a nie robili wielu rzeczy rządząc, bo PiS siłą rzeczy zacznie podpadać. A to się okaże, że kwota wolna od podatku jednak będzie zwiększona zgodnie z obietnicami kiedyś tam a nie jak najszybciej, VAT znowu nie zostanie obniżony, do tego Waszczykowski coś palnie od czasu do czasu i zacznie się pojawiać retoryka, że PiS wiele naobiecywał, a chęci na zmiany starczyło im na pół kadencji.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 09-01-2017 o 21:10

Legionista Awatar b.
    A ja nie wierzę ani w powrót Tuska na białym koniu, ani w scementowanie przez niego opozycji. On ma tyle za uszami, że PiS sobie go będzie cały czas grillował, w końcu zresztą trafi pod sąd za aferę AG. A po drugie nie wierzę w zjednoczenie opozycji. No i Schetyna, mimo że ma u siebie wielu przeciwników, jednak wygrał w cuglach rok temu wybory w PO i sam władzy Donkowi nie odda.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    A ja nie wierzę ani w powrót Tuska na białym koniu, ani w scementowanie przez niego opozycji. On ma tyle za uszami, że PiS sobie go będzie cały czas grillował, w końcu zresztą trafi pod sąd za aferę AG. A po drugie nie wierzę w zjednoczenie opozycji. No i Schetyna, mimo że ma u siebie wielu przeciwników, jednak wygrał w cuglach rok temu wybory w PO i sam władzy Donkowi nie odda.
    Pełna zgoda. Ewentualny powrót Tuska, przy ambicjach Schetyny, to przy założeniu, że DT by chciał znów przejąć PO, oznaczałby pewny rozpad tej partii, a co najmniej odpadnięcie sporej jej części, w postaci "skrzydła" Grzesia.

Legionista Awatar Benek
    Schetyna to jednak naprawdę ******

Na idzie na spotkanie organizowane przez PIS więc będzie organizował swoje tylko dla opozycji
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Schetyna to jednak naprawdę ******

Na idzie na spotkanie organizowane przez PIS więc będzie organizował swoje tylko dla opozycji
    Niech sobie organizuję co chce, śmieszny polityk. Co się dziwić jak ma w swoim gronie takich doradców jak Gajewska i Belzebub.

Wyjebać to dziadostwo jutro siłą z parlamentu.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    pozostaje więc pytanie dlaczego TVN, wp.pl itd jadą z całą opozycją.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar b.
    Pedałenu nie oglądam, a parówek nie czytam, więc nie wiem na ile tam z nimi jadą. Ale po wyprawie Petru do Portugalii obczajałem w tym celu gazeta.pl i chyba jako ostatnia podała info, zresztą dość szybko zniknęło z głównych niusów

Oni są teraz w potrzasku, bo Petru z Kijowskim w oczach Polaków strasznie się skompromitowali. I z jednej strony muszą z nimi jechać, a z drugiej jest to niewygodne, bo to główne twarze opozycji. Kijowski już odpalony, jego nie da się odratować, ale na Petru muszą stawiać.

Generalnie druga strona barykady jest w dupie, nie ma tam lidera czy kogoś, kto by to pociągnął. Marzy im się Tusk na białym koniu, ale jak dla mnie to się nie uda, bo on też jest spalony.

ps. nie wiem, być może jest taki plan, że Tusk ma wrócić na tym białym koniu - ale moje prywatne zdanie jest takie, że to niewiele zmieni i Kondonek ani nie pociągnie tłumów, ani nie zjednoczy opozycji

Legionista Awatar bloniaq
    No właśnie niby na Petru musza stawiać a tu Tomek Lis jest całkoicie rozczarowany jakimiś negocjacjami z reżimem. Nie robiłem jakiejś rzeczowej kwerendy kto z kim i jak jedzie, tylko po prostu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że musi się pojawić nowa* twarz, która będzie promowana media głównego ścieku, no bo przecież nie zaczną nagle uprawiać rzetelnego dziennikarstwa, a ich autorytety upadły.

*nowa w takim sensie, że gawiedź nie zna lub przynajmniej już zdążyła zapomnieć o żenadzie prezentowanej przez kandydata na nowego pupila. Tzn - np Tusk się nadaje, Komor - nie.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Gintleman Awatar księciuniu
    Frasyniuk jak nic.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jaco
    Tylko Waldek Pawlak jest w stanie porwać te tłumy
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    No właśnie niby na Petru musza stawiać a tu Tomek Lis jest całkoicie rozczarowany jakimiś negocjacjami z reżimem. Nie robiłem jakiejś rzeczowej kwerendy kto z kim i jak jedzie, tylko po prostu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że musi się pojawić nowa* twarz, która będzie promowana media głównego ścieku, no bo przecież nie zaczną nagle uprawiać rzetelnego dziennikarstwa, a ich autorytety upadły.

*nowa w takim sensie, że gawiedź nie zna lub przynajmniej już zdążyła zapomnieć o żenadzie prezentowanej przez kandydata na nowego pupila. Tzn - np Tusk się nadaje, Komor - nie.
    Akurat Lis nie jest dobrym przykładem, bo on odleciał już całkowicie, jeszcze chwila i będzie takim samym wariatem jak Pieczyński

Myślę, że nie jest to zaplanowana akcja odpalania Petru, tylko SyfiLis już traci powoli kontakt z bazą i działa emocjonalnie. Wystarczy spojrzeć na jego pełne podniety tłity z 16 grudnia

ps. POLACY!!! TRWA ZAMACH STANU!! TERAZ!!111
    Ostatnio edytowane przez b. ; 10-01-2017 o 13:53

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Pełna zgoda. Ewentualny powrót Tuska, przy ambicjach Schetyny, to przy założeniu, że DT by chciał znów przejąć PO, oznaczałby pewny rozpad tej partii, a co najmniej odpadnięcie sporej jej części, w postaci "skrzydła" Grzesia.
    Pytanie raczej co chce elektorat liberalny czyli PO i N a teraz napewno nie chce Schecia, Kija i innych. Schecia i spółka dla DT jest mniej ważna niż jego wyborcy a jeśli by wrócił to napewno by się cieszyli, bo kojarzy im się z siłą i dobrą władzą. Dla mnie niech nie wraca.
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Chwilowo wygląda to tak, jakby towarzysz naczelny koordynator całej tej szopki również poleciał sobie na Maderę ze swoją asystentką - celem odprężenia się. Nie trzymają wektorów, podszczypują się nawzajem, są spóźnieni i w defensywie. Morale szeregowego KOD-ziarza również zostało odrobinkę sponiewierane. Do tego hardcore z Kijowskim - gdyby tam ktoś trzymał łapę na wajsze, to fan Iphone'a i francuskich perfum natychmiast zostałby wycofany z pierwszej linii, z zakazem dotykania komputera z podłączonym netem, zamiast harcować w najlepsze z tekstami "KOD to Mateusz". Sytuacja jest tak poważna, że Kurski z "Gazety" domaga się natychmiastowego zorganizowania Nadzwyczajnego Zjazdu KOD-u - tego, qrwa, Orwell by nie wymyślił, tu ekwiwalentem dysponują jedynie literaci radzieccy z najlepszych czasów panowania Józefa Wissarionowicza.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Benek
    Mały przerywnik...

OSOBY:

PAN JEZUS – przystojny i wysportowany mężczyzna z brodą w wieku około trzydziestu lat.
    PAN ZYGMUNT – dziennikarz jednego z polskich portali internetowych.

Miejsce akcji: przestrzeń duchowa

– Panie Jezusie – Dziennikarz zaczął szybko i bezpośrednio, gdyż się spieszył – Kilka dni temu Polska intronizowała Pana na króla Polski. Jak Pan odnosi się do tej sprawy?

– Królestwo moje nie jest z tego świata* – Jezus odpowiedział i uśmiechnął się serdecznie.

– Czyli nie zamierza Pan przyjąć tej zaszczytnej skądinąd funkcji?

– Wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. Na to odrzekł: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz – odparł Jezus i się zamyślił.

– Rozumiem. Wydaje mi się, że u podstaw planu intronizacji legła koncepcja, podług której Polska miałaby być przedmurzem chrześcijańskiej Europy. Generalnie chodzi o to, żebyśmy stanowili swoistą zaporę przed zmierzającymi w kierunku Starego Kontynentu tłumami niewiernych, chodzi głównie o muzułmanów z jednej strony, a o ateistów, których przybywa z każdym dniem – z drugiej. Wielu też naszych katolickich przewodników duchowych mówi o tym, że trzeba się nastawić na walkę z nieprzyjaciółmi.

Jezus zamyślił się przez chwilę. W końcu odrzekł.

– Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.

– No tak, a co w takim razie z uchodźcami z Syrii z Aleppo, z krajów ogarniętych wojną i zniszczeniem? Wielu z tych, którzy właśnie Pana intronizowali na króla Polski i wielu obecnych na uroczystości uważa, że nie można przyjmować uchodźców, bo zagrażają naszemu krajowi? Co Pan sądzi o tej sprawie?

Jezus uśmiechnął się ponownie i spojrzał na Zygmunta jakby był dzieckiem, bo też z jego perspektywy przecież Zygmunt był dzieckiem.

– Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie. Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? Spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? Lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.

– Oczywiście, tak mi się też wydawało, czyli napoić, przyodziać, nakarmić, przyjmować… A mam jeszcze pytanie odnośnie mieszkańców Pańskiego nowego królestwa. Nie tak dawno okazało się, że całe rzesze Polaków są gorszym sortem obywateli, ponieważ są światopoglądowo niezgodni i co za tym idzie mają też na sumieniu wiele grzechów…

Dziennikarz zerknął w stronę Pana Jezusa, który przez moment spoglądał na bawiące się na podwórku dzieci i wydawało się, że może nie dosłyszał pytania, nagle jednak spojrzał na niego bardzo przenikliwie.

– Uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili kobietę, którą pochwycono na cudzołóstwie, a postawiwszy ją pośrodku, powiedzieli: Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz? (…) Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił? A ona odrzekła: Nikt, Panie! Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, i nie grzesz więcej!

Dziennikarz wyłączył dyktafon i pokiwał głową z zadowoleniem.

– Dziękuję bardzo. Prześlę tekst po zmianach, jakie naniesie ksiądz biskup, mam nadzieję, że niewielkich. Chciałby pan coś jeszcze dodać na podsumowanie naszej rozmowy, coś takiego może najważniejszego?

Jezus pokiwał głową, przez moment jednak nic nie mówił, a dziennikarz zaczął się już niecierpliwić, bo goniły go terminy, mieli wkrótce zamykać numer, a episkopat nie znosił robienia rzeczy na ostatnią chwilę.

– Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych.

Dziennikarz pokiwał głową z uśmiechem pełnym zrozumienia, choć nie rozumiał za bardzo, dlaczego to akurat miałoby być ważniejsze od czego innego.

* Wszystkie wypowiedzi Pana Jezusa za Biblią Tysiąclecia.

Igor Brejdygant
    http://koduj24.pl/rozmowka-z-panem-j...-krola-polski/
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Mały przerywnik...

Ten patent zrobiła już kiedyś gazetka w postaci wywiadu z nieżyjącym ks. Tischnerem. RAZ w Chłodnym zastanawiał się kiedy pojawi się wywiad w gazetce z Jezusem. No i jest. Co prawda już nie gazetka, ale sama esencja .

Z ciekawostek dropsa :

ViceMichnik:

Koordynatorka KOD na Wielkopolskę:

Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 10-01-2017 o 20:24

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Benek
    Tak się zastanawiam czym się kierował Petru zatrudniając tą laskę Przecież jej poprzednicy powinni dać mu do myślenia

https://twitter.com/depeshe48/status/818947539261079552
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Tak się zastanawiam czym się kierował Petru zatrudniając tą laskę Przecież jej poprzednicy powinni dać mu do myślenia

https://twitter.com/depeshe48/status/818947539261079552
    Ejże. Petru nikogo nie zatrudniał bo to wydmuszka jak cała nowoczesna. To kadry i spady po młodzieżówce udecji. A najlepsza jest Monika Rosa. Jej cała kariera zawodowa to parzenie kawy w kancelari brąka.

Legionista Awatar Dolu

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Znów się zaczyna taniec pingwina na szkle....

https://twitter.com/JSzczypinska/sta...25839119912960
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista Awatar Benek
    Niech obrady zacznie Tyszka to będzie wesoło
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Czerwona kartka
    dzisiejsza opozycja to jak dzieci we mgle. Przydałaby się twarda osoba z charakterem i wzięła za pysk całe towarzystwo.

Legionista Awatar b.
    Macie przecież Mazgułę. Ewentualnie Dukaczewski.

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów