Strona 62 z 65 PierwszyPierwszy ... 12525859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,860 z 1926

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ale Gortat też ?
    A co konkretnie powiedział/napisał ?

Sprawę skomentował na Twitterze Marcin Gortat
    , który zachowanie Klepackiej uznał za żenujące.

"Właśnie widziałem nagranie pani Klepackiej z panią Rusin
    . Totalna żenada!!!
    Jedynie pani Kinga umiała zachować klasę w tej sytuacji.
    Wstyd i żenada ze strony sportowca
    z takim osiągnięciem olimpijskim.... za zachowanie i takie komentarze homofobiczne" - napisał.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ale Gortat też ?
    A co konkretnie powiedział/napisał ?
    Swoją drogą był w komitecie poparcia sołtysa Budy Ruskiej, także nie powinno to dziwić.

U Olejnik Sikorski jest zadowolony z wyników wyborów. Oni mają mniej mandatów, ale będą mieli wpływ przy głosowaniach, PIS ma więcej ale nic sami nie zrobią. Oni będą mieli wpływ - jak im każą zagłosować "za" to będą mogli wybrać czy zagłosują od razu czy natychmiast...

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Dlatego tym wiekszy szacunek dla tych normalnych, nielicznych wyjatkow jak nasza Zosia.
    https://twitter.com/edek_antyPO/stat...663964162?s=01
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Benek
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Gortat i inne dziewczynki- suki.
    Zofia- prawdziwa dama.
    Kto może, jak może- daje Jej wsparcie. Takich kobiet potrzebuje Rzeczypospolita.

Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Gortat i inne dziewczynki- suki.
    Zofia- prawdziwa dama.
    Wyloguj się do życia.
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista Awatar Foxx
    Pewnie do takiego

Tymczasem w rzeczywistości...

plus bonus:

"SLD jest jedyną formacją, która nie straciła mandatów w Europarlamencie" —podkreślił na antenie TOK FM Leszek Miller.
    Gratulacje, dla wszystkich, którzy przyłożyli do tego swój głos. Pomijam już, że mam wrażenie, że ktoś jeszcze nie stracił - jaki logik, takie wylogowanie.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Pewnie do takiego
    MIałem na myśli nazywanie kogoś suką.
    In_Mioduski_We_Trust

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    MIałem na myśli nazywanie kogoś suką.
    Wszyscy dobrze wiedzą, co miałeś na myśli.
    Od twoich pierwszych postów na tym forum...
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Legionista
    Wyloguj się do życia.
    Uuu, zazdrosne mapeciątko
    Pracuj tak nadal, może i Ty kiedyś zasłużysz sobie na taką pieszczotę. Nic darmo.

Wyloguj się do życia.
    Ty tu Panie kolego nie pierdziel, tylko zasuwaj odrobić pracę domową w temacie wyborów. Masz niefejkową mapkę do zrobienia...

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Tymczasem w rzeczywistości...
    Gasną jak światełka Dothraków...
    Ostatnio edytowane przez EyeQueue ; 30-05-2019 o 16:27
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar b.
    To jeszcze bardziej robi wrazenie, mapet patrz (chlip, chlip):

spokojnie, oni to tam w tym sejmie mają tak zakręcone, że samowolka jest na porządku dziennym.
    Wdaje mi się że dla piłkarza idealne https://sklep.spirulina.pl/produkty/...ralny-do-picia rozwiązanie w formie płynu
    Ostatnio edytowane przez rafido ; 11-06-2019 o 14:32

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Cała banda aktorzyn i cwelebrytów, sfrustrowanych ostatnimi wyborami próbuje mielić Zośkę Klepacką. Muszę napisać że podziwiam tą kobietę za odwagę i siłę do publicznego i otwartego bronienia swoich i milionów Polaków wartości. Dobrze by było żeby inni sportowcy a także ludzie kultury i sztuki potrafili stanąć na przeciw lgbetowskiej propagandzie. Dlatego warto wymienić od razu tu innych jak: Pudzian, Szpilka, Różalski.
    Nie znalazłem na YT więc wrzucam z TT(Jarosław "Cichy" Jakimowicz dosadnie i mądrze jedzie z Szycami w obronie Zośki):
    https://twitter.com/i/status/1134118100264280064

Kolejny raz mi zaimponował(co za czasy nadeszły żeby imponowała normalność). Kiedyś bym się po nim nie spodziewał bo on taki model pasujący do tevałenów, a tu proszę.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Szyc to niech nie politykuje tylko zajmie tym do czego jest stworzony . Cały naród czeka niecierpliwie na Kac Wawa 2 .

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Nie znalazłem na YT więc wrzucam z TT(Jarosław "Cichy" Jakimowicz dosadnie i mądrze jedzie z Szycami w obronie Zośki):
    https://twitter.com/i/status/1134118100264280064

Kolejny raz mi zaimponował(co za czasy nadeszły żeby imponowała normalność). Kiedyś bym się po nim nie spodziewał bo on taki model pasujący do tevałenów, a tu proszę.
    Jakis czas temu słuchałem kilka wywiadów z nim na różne tematy i chłop wypowiada się bardzo sensownie. Generalnie przyjemnie się go słucha. Do tego ostatnio naraził się, kiedy nazwał uchodźców brudami i w temacie roszczeń żydowskich. Biorąc pod uwagę, że środowisko celebrytów jest wyjątkowo zgniłe taka postawa bardzo cieszy.

Legionista Awatar Stout
    Przyznam,że też mnie zaskoczył taką postawą.
    Aczkolwiek ,do światka "aktorskiego" trzeba podchodzić z dużą rezerwą.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Mówisz o mundurach czy o tym, że robią wartę?

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Mówisz o mundurach czy o tym, że robią wartę?
    A coś Ty się tak rozpuścił ? Dotąd zachowywałeś jakiś rozsądek, może dla jasności, znasz sytuację z homolobby w parkach disney'a ?
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

GieKaeSiak
    Wybacz, nie dyskutuję z ludźmi, którzy grożą innym śmiercią, więc podyskutuj z kimś innym. Polecam również wizytę w kościele, rozmowę z księdzem, np. o nienawiści. W większości to spoko ludzie, może Ci wytłumaczą, że nie tędy droga

Wybacz, nie dyskutuję z ludźmi, którzy grożą innym śmiercią, więc podyskutuj z kimś innym. Polecam również wizytę w kościele, rozmowę z księdzem, np. o nienawiści. W większości to spoko ludzie, może Ci wytłumaczą, że nie tędy droga
    Mordo Ty moja a może We free people ?
    Nie rób błazenady, bądź sobą.
    Edyta: trudno, co zrobić ? Ja dyskutuje z każdym.
    P.S. Z tym grożeniem śmiercią to jednak Cie poniosło.
    A w kościele jestem dwa razy w tygodniu na grupach wsparcia, ale może Twoim problemem jest skrywana nienawiść ? Nie wstydź się, uzewnętrznij ją, tylko to pomaga
    Ostatnio edytowane przez Mieczysław ; 04-06-2019 o 21:30

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    ujawnij się to się przekonasz, lamusie z kartą lgbt+. Z resztą miałem być greczny to będę, napisze tylko **** ci w plecy bo w dupe jak rafal lubisz, giń.
    Edyta: nie ujawniaj się, sikam na ciebie zimnym moczem.
    W sumie sam nie wiem, czy to były życzenia, czy groźby.

(Oczywiście ten post nie był do mnie, ale prewencyjnie nie podejmę się dyskusji, wybacz )

W sumie sam nie wiem, czy to były życzenia, czy groźby.

(Oczywiście ten post nie był do mnie, ale prewencyjnie nie podejmę się dyskusji, wybacz )
    Wybaczam, ale:
    Sam sobie wystawiasz laurkę opowiedz jak to jest, jesteś samodzielnym przedsiębiorcą czy spadkobiercą akcji, które dostali rodzice ? Czy przypadkiem nie uwierzyłeś w swoją giga zajebistość i przedsiębiorczość bo coś dostałeś a że jest to coś z akcji spółek skarbu państawa to mnoży się samo a Tobie marzy się maklerka ? Wyjdź w końcu z szafy, spójrz w lustro i powiedz sobie: We free people.

On jest gigazayebisty i dlatego chce, żeby rząd promował Jego gigazayebistość, a nie zayebistość tych zayebistych mniej lub wcale (w Jego świętej opinii). Jest tak zayebisty, że wyskoczył z "robieniem warty". Zapewne chodziło Mu o "wystawienie warty" lub "pełnienie warty", bo robić Wartę to można gdzieś tam pod Zawierciem (de facto robi to Matka-Ziemia bez pomocy gigazayebistych). Tak, wiem: "nawet mnie, gigazayebistemu, zdarza się popełniać lapsusy językowe".
    Edyta: nerwowe spojrzenie w słownik.
    Ostatnio edytowane przez sarinosoman ; 05-06-2019 o 00:21
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    On jest gigazayebisty i dlatego chce, żeby rząd promował Jego gigazayebistość, a nie zayebistość tych zayebistych mniej lub wcale (w Jego świętej opinii). Jest tak zayebisty, że wyskoczył z "robieniem warty". Zapewne chodziło Mu o "wystawienie warty" lub "pełnienie warty", bo robić Wartę to można gdzieś tam pod Zawierciem (de facto robi to Matka-Ziemia bez pomocy gigazayebistych). Tak, wiem: "nawet mnie, gigazayebistemu, zdarza się popełniać lapsusy językowe".
    Edyta: nerwowe spojrzenie w słownik.
    Ale ja naprawdę nic do niego nie mam, vide mój pierwszy post, brzydzę się natomiast kłamstwem i obłudą w imię własnych interesów pod płaszczykiem prawilniaka w miłości ojczyzny, przykro mi ale wydaje mi się być Aleksandrem Kwaśniewskim w skali forum, jak mi zagrasz (w imię moich interesów) tak zatańczę. Nie godzi się to z moją wizją utrzymywania Państwa (a nie muszę tylko chcę, bo mnie na to stać) a dodatkowo to wiesz, kocham tą moją Polskę, pełną męt, szumowin, oszustów, ale w duchu liczę, że kiedyś się opamiętają

Ale On chyba miłości do Ojczyzny jakoś specjalnie nie eksponuje.
    Co się tyczy Polski pełnej tego i owego, to w historii Najjaśniejszej Rzplitej bywało gorzej - XVIII wiek się kłania. Franciszek Salezy Jezierski pisał tak: "My języka narodowego tylko zażywali na wewnętrzne potrzeby w życiu społecznym, nigdy go nie pokazując w potrzebach powszechnych towarzystwa; i dlatego kancelarie - łacińskie, musztry rejmentów - niemieckie, mowy w obradach sejmowych - na pół łacińskie i polskie, teatra - po włosku i po francusku; a zatem, gdy Polak po łacinie się sądził, srokatym językiem radził, po niemiecku wojował, po włosku lub po francusku się bawił, więc dla ojczystego języka nie zostało nic więcej, tylko rozmowa jednego z drugim i kazanie w kościele". Nakreślony przez Reymonta w "Ziemi obiecanej" obraz Łodzi także daje wiele do myślenia. A przed wojną Wieniawa-Długoszowski mawiał, że "jak szewc w Białymstoku się dowie, że kanonik w Poznaniu został prałatem, to kładzie się na tydzień chory do łóżka".
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Ale On chyba miłości do Ojczyzny jakoś specjalnie nie eksponuje.
    Co się tyczy Polski pełnej tego i owego, to w historii Najjaśniejszej Rzplitej bywało gorzej - XVIII wiek się kłania. Franciszek Salezy Jezierski pisał tak: "My języka narodowego tylko zażywali na wewnętrzne potrzeby w życiu społecznym, nigdy go nie pokazując w potrzebach powszechnych towarzystwa; i dlatego kancelarie - łacińskie, musztry rejmentów - niemieckie, mowy w obradach sejmowych - na pół łacińskie i polskie, teatra - po włosku i po francusku; a zatem, gdy Polak po łacinie się sądził, srokatym językiem radził, po niemiecku wojował, po włosku lub po francusku się bawił, więc dla ojczystego języka nie zostało nic więcej, tylko rozmowa jednego z drugim i kazanie w kościele". Nakreślony przez Reymonta w "Ziemi obiecanej" obraz Łodzi także daje wiele do myślenia. A przed wojną Wieniawa-Długoszowski mawiał, że "jak szewc w Białymstoku się dowie, że kanonik w Poznaniu został prałatem, to kładzie się na tydzień chory do łóżka".
    Zacne to i piękne, ale moi mistrzowie inaczej mówili: Zbiór potrzebniejszych wiadomości porządkiem alfabetu ułożonych JOXBWI.Krasicki
    Tu ukłon dla Pabilita, bo w Warszawie i w Leopolis w tym samym czasie wydane

Uprawnienia umieszczania postów