Strona 55 z 56 PierwszyPierwszy ... 545515253545556 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,650 z 1679

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Ale nie powtarzaj tego co usłyszałeś od innych/wyczytałeś w komentarzach na onecie tylko podaj konkretne przykłady.
    Tu ma przecież źródło heh:
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Mam dziadków którzy słuchają codziennie.

Legionista Awatar bloniaq
    Ciekawe czy dziadkowie słuchają i powtarzają mu, że Rydzyk wyciąga od nich pieniądze, szerzy nienawiść itd, czy może chwalą sobie to radio, tylko on sam pier.doli ich zdanie na ten temat.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Ciekawe czy dziadkowie słuchają i powtarzają mu, że Rydzyk wyciąga od nich pieniądze, szerzy nienawiść itd, czy może chwalą sobie to radio, tylko on sam pier.doli ich zdanie na ten temat.
    Ja prdl. Widzę, co z nimi zrobiło.

Legionista Awatar TNTP
    Lemingoza w natarciu
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Może RM jest niewinne i to wnuczek źle na nich wpływa ?

Legionista Awatar Foxx

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

No to oświeć nas - co z nimi zrobiło? Stali się złymi ludźmi?
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    No to oświeć nas - co z nimi zrobiło? Stali się złymi ludźmi?
    Zamiast dorzucać się na melanże wnukowi wrzucają na Uczelnie Rydzyka patologia takie coś
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Zamiast dorzucać się na melanże wnukowi wrzucają na Uczelnie Rydzyka patologia takie coś
    Wnuk stateczny, sam na siebie i rodzinę zarabia.

Legionista
    No to o chhuj ci chodzi?

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No to o chhuj ci chodzi?
    Zły, nienawistny i upolityczniony Rydzyk podbiera mu schedę po dziadkach udając tępionego i słabego.
    Chodzi o to by mu nie podbierał robiąc jednocześnie coś tam(nie wiadomo co ale coś tam) z jego dziadkami.
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Odechciało mi się prowadzić tą dyskusję.

A zacząłeś jakąś prowadzić w ogóle?
    Józef Mackiewicz

Gintleman Awatar księciuniu
    "" dyskusję

Co te radia robią z ludźmi
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    "" dyskusję

Co te radia robią z ludźmi
    tą jest dopuszczalne w mowie potocznej omnibusie.

Co do dyskusji, to po co coś zaczynać i/lub prowadzić jak tu siedmiu wspaniałych zabetonowanych w swoich poglądach wyskakuje z prześmiewczą twórczością sprowadzając jakąkolwiek dyskuję na poziom bruku. Z betonem nie wygrasz.

Ale w starannej polszczyźnie, używanej przez światlych i świadomych obywateli, a nie klepiący bezmyślnie paciorki ciemnogród, należy używać formy „tę”.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

tą jest dopuszczalne w mowie potocznej omnibusie.

Co do dyskusji, to po co coś zaczynać i/lub prowadzić jak tu siedmiu wspaniałych zabetonowanych w swoich poglądach wyskakuje z prześmiewczą twórczością sprowadzając jakąkolwiek dyskuję na poziom bruku. Z betonem nie wygrasz.
    Osobiście nic mi się tak nie kojarzy z betonem jak powtarzanie wciąż tych samych zarzutów wobec RM, i wycofywanie się rakiem w reakcji na prośby o rozwinięcie. Forma wypowiedzi kolegów niestety istotnie i niepotrzebnie działa na korzyść Twoich wykrętów, aczkolwiek fakty nadal są takie, że oplułeś tym co wszyscy, wytłumaczyć tego się nie podjąłeś - też jak wszyscy.
    Józef Mackiewicz

Osobiście nic mi się tak nie kojarzy z betonem jak powtarzanie wciąż tych samych zarzutów wobec RM, i wycofywanie się rakiem w reakcji na prośby o rozwinięcie. Forma wypowiedzi kolegów niestety istotnie i niepotrzebnie działa na korzyść Twoich wykrętów, aczkolwiek fakty nadal są takie, że oplułeś tym co wszyscy, wytłumaczyć tego się nie podjąłeś - też jak wszyscy.
    Wybacz ale nie będę opisywał prywatnego życia na forum publicznym gdy ktoś o to pytania wyśmiewając przy tum moja opinie.

Legionista
    Małgosia jak zwykle tyra tych dwóch głupków z komisji. Ona ma większe IQ niż wszystkie kobiety opozycji razem wzięte. OD 12 minuty:

Legionista Awatar R.Piaski
    Mam dziadków którzy słuchają codziennie.
    To że ktoś robi dobre rzeczy nie może przykrywać też złych które robi. Bilans nie wychodzi na 0.
    Ja się zapytam Ciebie w takim razie jednej rzeczy. Jakie masz mniemanie o Jurku Owsiaku patrząc na jego przekręty?
    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Małgosia jak zwykle tyra tych dwóch głupków z komisji. Ona ma większe IQ niż wszystkie kobiety opozycji razem wzięte. OD 12 minuty:

Że co kuurwa? Tam jest jakieś ajkju?

Cytat Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta
    Ja się zapytam Ciebie w takim razie jednej rzeczy. Jakie masz mniemanie o Jurku Owsiaku patrząc na jego przekręty?
    Retoryka prawej strony: inni kradną to i ja też mogę. Zgodnie z duchem: "Teraz ******* My" lub "To Nam się należało!"
    Daj spokój.

I uważasz, że udzieliłeś odpowiedzi na zadane pytanie?

A potem się dziwisz, że nikt z Tobą nie chce merytorycznie dyskutować...

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    I uważasz, że udzieliłeś odpowiedzi na zadane pytanie?

A potem się dziwisz, że nikt z Tobą nie chce merytorycznie dyskutować...
    A jaki jest sens tego pytania w temacie RM? Ano taki jak napisałem wyżej.

Ale masz rację, że choć pytanie z dupy to wywołany powinienem odpisać. Nie widziałem wyroku skazującego Owsiaka za malwersacje finansowe związane z działalnością WOŚP. Czytałem Matkę Kurkę. Wrzucam do puszki.

A jaki jest sens tego pytania w temacie RM? Ano taki jak napisałem wyżej.

Ale masz rację, że choć pytanie z dupy to wywołany powinienem odpisać. Nie widziałem wyroku skazującego Owsiaka za malwersacje finansowe związane z działalnością WOŚP. Czytałem Matkę Kurkę. Wrzucam do puszki.
    Czytałeś to wiesz, że nie mają jak go skazać, gdyż nie okazał faktur. Ojciec Rydzyk jest w wielu kwestiach kontrowersyjną postacią, ale wszystkie sprawy wygrywa odnośnie jego miliardów. Piszesz, że żeruje na ludziach. A powiedz mi skąd mają brać pieniądze na utrzymywanie się? Kłamać jak Owsiak i prowadzić zbiórkę na renowację kościoła a tak naprawdę przeznaczy na RM i Trwam? Wszyscy doskonale wiedzą na co dają, nikt ich nie zmusza. Odbiorcom podoba się przekaz i dlatego dają? Rydzyk nie wysyła dzieci na mróz i zaszczytnymi celami zbiera na swoje posiadłości ( które sa faktem a nie wydmuszką medialną). Sam wiele działa a większość tego co się dzieje w rodzinach RM to oddolne inicjatywy a nie narzucone przez szantaż medialny ( de facto taki sam jak mowa o murzynach, żydach czy pedziach). Proponuję Ci mniej się udzielać, bez zweryfikowania wiadomości na dane tematy. Zwróć uwagę od kiedy ja jestem na forum a od kiedy Ty. Ile Ty masz wpisów a ile ja. Różnimy się tym, że ja po prostu wolę poczytać mądrzejszych niż samemu udawać mądrego. Wiecej piszesz niż myślisz. Jeśli ktoś Ci coś tłumaczy to nie po to byś na siłę się nie zgadzał, lecz po prostu wiedzą lepiej od Ciebie. Jeśli ciężko Ci uwierzyć to najpierw zweryfikuj. Poczytaj czy to Ty masz rację czy ktoś inny i to nie na jednej stronie lecz na wielu i wierz tym, którzy mają dowody. Bierz przykład od innych, którzy się nie zgadzają na dany temat i podpierają to swoimi argumentami ale nie od cioci czy babci ale na postawie ogółu. Bo mimo, że przeważnie czytam to forum to Twoje wpisy szczególnie mnie irytują i zapewne większość forumowiczów. Weź sobie to chlopie do serca i miej czasem jaja przyznać się do bledu a nie brniesz dalej w swoją głupotę. A swoim pytaniem chciałem TOBIE pokazać, że albi jesteś zmanipulowany albo po prostu jesteś hipokrytą.

Edit: A ten wpis o podejściu prawicy i złodziejach to tyczy raczej Ciebie bo przeciwnicy Owsiaka opierają się na niezbitych dowodach a przeciwnicy Rydzyka na fantazjach dziennikarzy lub niepotwierdzonych w żaden sposób informacjach. A bronisz Owsiaka i jedziesz po o. Rydzyku
    Ostatnio edytowane przez R.Piaski ; 11-09-2018 o 18:52
    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

A Ty myślisz ze Owdiak w WOSPie nie miał nigdy kontroli krzyżowej z US gdzie przetrzepali wszystkie papiery? Gdyby coś znaleźli już dawno byłoby głośno. Choćby PiS miał na to 3 lata. Pomysł, poczytaj więcej niż media prawej strony.

Legionista
    o co walczysz akurat tutaj? Nie masz jakichś swoich lewych stronek? Musisz tu wkuurwiać Ludzi?

A Ty myślisz ze Owdiak w WOSPie nie miał nigdy kontroli krzyżowej z US gdzie przetrzepali wszystkie papiery? Gdyby coś znaleźli już dawno byłoby głośno. Choćby PiS miał na to 3 lata. Pomysł, poczytaj więcej niż media prawej strony.
    Ostatni raz Ci odpisuje. Tego, że dokładał z puchy na pralnie mózgów jaką jest Woodstock i to przez wiele lat zatajał też nie było? Swoim wpisem udowodniłeś, że jednak matkikurki nie czytasz albo nie przeczytałeś najważniejszych wpisów ze skanami. Myślałem, że może zmądrzejesz. Jednak albo jesteś niereformowalny, albo ciężko przyswajasz wiedzę i dużo jeszcze czasu minie aż zrozumiesz mój poprzedni wpis.

Legionista Awatar b.
    Mnie osobiście muppet_show bardziej śmieszy niż wkurwia

Ot taka kodziarska egzotyka na forum

Zbliza się maraton wyborczy, więc takich meteorow pewnie będzie wiecej, a to juz faktycznie moze byc wkurwiajace.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    o co walczysz akurat tutaj? Nie masz jakichś swoich lewych stronek? Musisz tu wkuurwiać Ludzi?
    a Ty co się tak zradykalizowałeś w ostatnich wpisach na forumce. Sam przekleństwa i wyzwiska.

Cytat Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta
    Ostatni raz Ci odpisuje. Tego, że dokładał z puchy na pralnie mózgów jaką jest Woodstock i to przez wiele lat zatajał też nie było? Swoim wpisem udowodniłeś, że jednak matkikurki nie czytasz albo nie przeczytałeś najważniejszych wpisów ze skanami. Myślałem, że może zmądrzejesz. Jednak albo jesteś niereformowalny, albo ciężko przyswajasz wiedzę i dużo jeszcze czasu minie aż zrozumiesz mój poprzedni wpis.
    Mnie interesuje czy z puchy bierze dla siebie. A tego nikt nie udowodnił, nikt nie ma kwitów a kontroli było mnóstwo. Ja wrzucam do puszki, wiele lat do puszki zbierałem, na Woodstocku też byłem. Więc ten temat mnie nie grzeje.

Uprawnienia umieszczania postów