Strona 50 z 53 PierwszyPierwszy ... 404647484950515253 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,500 z 1565

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista Awatar Jaco
    Wniosek Prokuratury Krajowej o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Sławomira Neumanna, szefa klubu PO, trafił już do sejmowej Komisji Regulaminowej. Posłowie zajmą się nim na jednym z najbliższych posiedzeń.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Benek
    O ******....

💬 Szef klubu PO @SlawekNeumann w #RozmowaRMF: 3 lata w areszcie kibica Legii? Nie znałem tego przypadku, nikt nie zgłosił się do mnie wtedy o pomoc
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Co teraz? Partia "Gigazajebiści"?
    No więc jest tak (wytłuszczenia i podkreślenia moje):

"Muszę wrócić do tego trudnego momentu sprzed roku związanego z wyjazdem na sylwestra. Była prośba do mnie, żebym stała się ofiarą tego wyjazdu". Jak następnie stwierdziła: zgodziła się na taki scenariusz "dla dobra partii… tak się mówi, panie redaktorze: dla dobra partii". "Dzisiaj słyszę głosy, że powinnam zrezygnować z ALDE - jestem wiceprzewodniczącą liberałów europejskich. Nie ma takiej opcji" - oświadczyła również Schmidt. W kontekście swoich politycznych planów na przyszłość posłanka oceniła, że "Polacy nie chcą POPiS-u" i że nowa partia jest "absolutnie" potrzebna. "Postaramy się, żeby był ten trzeci wariant. (…) To miałaby być partia liberalna, społeczna" - zadeklarowała. Dopytywana natomiast w internetowej części rozmowy o to, z kim chciałaby w takim nowym ruchu współpracować, Joanna Schmidt zdradziła: "Widziałabym tam takich ludzi jak Robert Biedroń, Barbara Nowacka, Ryszard Petru, Krzysztof Mieszkowski (…). To nie musi być koniecznie wspólny program, tylko te wartości na poziomie ‘meta’".
    http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/po...st,nId,2579949
    Czyli "mienczennica" Nowoczesnej, coś jak Joanna d'Arc - a nie, ona była dziewicą. Do tego tytan intelektu. No i w ostatnim zdaniu ujawniła co oni tam ostatnio wciągają.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Dolu
    Co do Woronicza 17 z dziś, był kiedyś taki dowcip

Gdy Jasia jeszcze nie było w szkole pani mówi do dziewczynek:
    - dziewczynki jak Jasiu przyjdzie i znów będzie brzydko mówił wychodzimy.
    Jasiu wpada do klasy taki zdyszany i mówi:
    - proszę pani, proszę pani po drugiej stronie burdel budują
    Pani:
    - dziewczynki wychodzimy.
    Jasiu:
    - gdzie wy się k**** śpieszycie, tam dopiero fundamenty stawiają

Radny dzielnicy Żoliborz poprosił burmistrza o interwencję w jednym z ośrodków organizujących zajęcia pozaszkolne. Jeden z mieszkańców zaalarmował go, że dzieci uczą się tam grać na fletach kontrowersyjny utwór... "Odę do radości".
    Do Urzędu Dzielnicy Żoliborz wpłynęła nietypowa interpelacja. Jej autorem jest radny z klubu PiS tej dzielnicy - Marek Pękal.

Kontrowersyjna "Oda"
    Radnego Pękala zaalarmował jeden z mieszkańców dzielnicy. Zwrócił jego uwagę na to, co dzieje się w jednym z ośrodków organizującym zajęcia pozaszkolne dla dzieci. Radny żąda od burmistrza Żoliborza natychmiastowej interwencji w ośrodku Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz". Zdaniem radnego problemem jest to, że dzieci uczęszczające tam na zajęcia teatralne "Żoliborskie Promyczki" uczą się grać na flecie "Odę do radości" - jak zaznacza Pękal - hymn Unii Europejskiej.

Kolejna parodia to odwołanie Sejmu Dzieci i Młodzieży zaplanowanego na 1 czerwca. Po raz kolejny utwierdza mnie to w przekonaniu że w demokracji nie da się sprawować rządów mądrze. Każda władza w tym ustroju zawsze będzie stosować środki prewencyjne, bo... "słupki sondażowe, jesteśmy bliżej ludu, jesteśmy socjalistami a wiec mamy ludzką twarz, media nagłośnią, słupki sondażowe, jesteśmy bliżej ludu... i tak w koło Macieju". W demokracji nie stosuje się środków przymusu względem protestujących, bo tu sprawuje się władzę od wyborów do wyborów, bazując głównie na obietnicach socjalnych. Za to ucieka się w dziwaczne zagrania typu grodzenie placów, alarmy przeciwpożarowe, odwoływanie posiedzeń, itp. To debilna dziecinada. W normalnym ustroju władza stosuje środki represyjne, także nie boi się użyć aparatu przymusu, adekwatnych do zaistniałej sytuacji. Te panie z dziećmi powinny zostać po prostu wyniesione z Sejmu. Przetrzymywanie ich tam dalej (po ogłoszeniu ostatecznego stanowiska przez p.Rafalską), jest po prostu robieniem z tych ludzi idiotów, gdyż oni cały czas funkcjonują w złudnym przeświadczeniu że o coś walczą, skoro tam jeszcze siedzą. Już nie mówię o tym że te panie powinny być już wcześniej wyniesione, gdyż w zaistniałej sytuacji nie wolno ulegać szantażyście, bo przyjdą następne grupy roszczeniowe. Tu rządzący od dwóch lat kręcą sobie sznur na szyi obietnicami typu 500+, mieszkanie+, także sami swoją polityką doprowadzili do obecnego stanu rzeczy i do tego PMM jeszcze ogłasza że rząd zabezpieczył mnóstwo kasy, a więc dawaj. Z drugiej strony czego się dziwić, skoro większość jest durna to wybiera sobie taki rząd na jaki zasługuje a później... narzeka. Można powiedzieć że scena polityczna idealnie odzwierciedla społeczeństwo.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 18-05-2018 o 00:17

Legionista Awatar bloniaq
    Skoro jesteś antydemokratą, to co Cię obchodzi odwołanie SDiM?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

A co ma wspólnego jedno z drugim? Wolność nie może wynikać z bliżej nieokreślonego ustroju demokratycznego lecz z prawa i winna mieć ustanowione reguły jak np. poszanowanie cudzej własności czy granica wolności jednej osoby kończąca się na wolności drugiej. W ustroju monarchicznym/dyktaturze władza nie boi się ludu bo wie że ten i tak nie może niczego zdziałać, a bynajmniej odwołać króla/dyktatora w głosowaniu demokratycznym, więc pozwala mu manifestować, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, nie naruszając w/w zasad. Nawet Hitler raz do roku mógłby się zjawiać na bankiecie królewskim a i tak nie mógłby niczego zdziałać. Jak napisałem powyżej PREWENCJA (odwołanie SDiM) to narzędzie demokratów, gdyż ci obawiają się działać w sposób racjonalny używając instrumentów represyjnych, dlatego demokracja musi prowadzić do totalitaryzmu, anarchii lub komuny, czyli tkwienie w błędnym lewackim kole.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 18-05-2018 o 14:30

społeczeństwo/lud

Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 18-05-2018 o 21:28

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Grabski Zobacz posta
    Z taką lekkością przychodzi ci obrażanie ludzi,nie boisz się konsekwencji za swoje słowa, ze strony wymienionego przez ciebie społeczeństwa/ludu?
    Nikogo konkretnie nie obraziłem.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Nikogo konkretnie nie obraziłem.
    Kolego kubeł zimnej wody na łeb. To Naród jest suwerenem a nie politycy/posłowie, mówi Ci to coś ? No to jak się zgadzamy to niech te Panie z dziećmi siedzą sobie tam do usranej śmierci jak taka jest ich wola.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Kolego kubeł zimnej wody na łeb. To Naród jest suwerenem a nie politycy/posłowie, mówi Ci to coś ? No to jak się zgadzamy to niech te Panie z dziećmi siedzą sobie tam do usranej śmierci jak taka jest ich wola.
    Problem nacjonalistów polega na tym że powszechnie myli im się naród ze społeczeństwem. Po pierwsze nic nie wspomniałem o narodzie. Po drugie postulaty socjalne nie dotyczą kwestii narodowej, naród tworzy wyłącznie obyczaje/zasady moralne, na które żadna jednostka autorytarna wpływu mieć nie może, to po prostu kultura/tradycja formowana wiekami. Na pewno nie ma to nic wspólnego z tym co te panie wyprawiają w Sejmie. Po trzecie, nie kwestionuje zakwaterowania tych pań z dziećmi w Sejmie, ale sposób w jaki rządzący się z nimi obchodzą, używając środków prewencyjnych, takich jak zamykanie okien, niedoszłe alarmy przeciwpożarowe itp. Widać że chcą się ich pozbyć, to niech zrobią to w logiczny sposób, nie robiąc z tych ludzi idiotów, tymbardziej że oni cały czas funkcjonują w przeświadczeniu że o coś walczą. Po czwarte, jeżeli władza mówi A (stanowisko p. Rafalskiej), to musi powiedzieć B, w przeciwnym razie zaraz zjawią się kolejne grupy roszczeniowe,. a w tym wypadku nie mamy do czynienia ze zwykłą manifestacją, lecz z szantażem, który w efekcie miałby zmusić władzę do zabrania jednej grupie społeczeństwa kasy na rzecz innej. Tutaj władza wyraźnie musi bronić zasady własności.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 20-05-2018 o 22:54

Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Dolu
    Lech Wałęsa do protestujących: "ja bym wam pomógł zwyciężyć tylko powiedzcie gdzie i jak."

Protestujacy "mysli pan, ze łatwo zyc za 900 zł?"
    Walesa "ja zarabiam 5000 zł a zona wydaje 6000 zł"

-"Chcemy zeby Pan z nami został, mamy dla Pana materac"
    -Walesa: "ale ja chcę zwyciężać a nie z wami tu siedzieć"

-"Liczymy na pana, panie prezydencie!"
    -Wałęsa: "No tak, tylko oni mi tak poderwali autorytet, straciłem Stocznie, straciłem „Solidarność” i oni mogą sobie robić to, co robią. Zrobili mnie celowo agentem, żebym nie mógł działać"

Legionista

Wiedziałem że z tej wizyty wyjdzie kabaret.

Józef Mackiewicz

https://wpolityce.pl/polityka/395567...as-zatrudniony

TYLKO U NAS. Jakub Hartwich nie może znaleźć pracy? Fundacja z Widokiem rozwiewa wątpliwości

(...)

Poniżej pełna treść oświadczenia Fundacji opublikowanego na Facebooku:

Wobec pojawiających się spekulacji dotyczących działalności Fundacji z Widokiem, której fundatorem jest matka niepełnosprawnej dziewczynki, a które to spekulacje godzą w jej dobre imię i jej pracowników oraz utrudniają swobodne działania ukierunkowane na poprawę jakości życia dzieci i osób niepełnosprawnych, fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii. Fundacja prosi o uszanowanie jej działań i nie prowadzenie dyskusji dotyczącej obecnego protestu w Sejmie RP na fanpage fb prowadzonym przez fundację oraz w innych mediach. Wobec zaistniałej sytuacji możliwość umieszczania komentarzy na fanpage fb fundacji została wyłączona. Zarząd Fundacji z Widokiem

– pisze Fundacja.

O tej kadencji Monty Python nakręciłby dokument
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Foxx
    Nie przepadam za źródłem, ale...

"10 prostych pytań do pani polityk Iwony Hartwich, które chętnie powtórzę w sądzie"

http://kontrowersje.net/10_prostych_...wt_rz_w_s_dzie
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Po wczorajszym reportażu tvn24 nakręconego przed nowoczesnym apartamentowcem deweloperskim, można mieć do p.Hartwich lekki dysonans poznawczy.

Legionista Awatar Jaco
    Sprzedaż Gazety Wyborczej spadła do najniższego poziomu w historii - informuje portal Wirtualnemedia.pl, który powołuje się na dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Z analizy serwisu wynika, że najlepiej sprzedającym się w kwietniu dziennikiem był "Fakt". Jego średnia sprzedaż ogółem wyniosła 244 344 egzemplarzy, a więc o 8,28 proc. mniej niż w analogicznym okresie w roku 2017. Na drugim miejscu ze sprzedażą ogółem wynoszącą 118 120 egz. uplasował się "Super Express". Wynik dziennika zmniejszył się o 11,08 proc.
    Wirtualnemedia.pl zauważają, że wszystkie dzienniki odnotowały spadek sprzedaży, jednak najwięcej straciła "Gazeta Wyborcza". Choć dziennik Adama Michnika zamyka podium, to jego średni wynik spadł o 19,87 proc. do 96 603 egz. "To największy spadek w zestawieniu i najsłabszy wynik tytułu kierowanego przez Adama Michnika w historii"€“ podkreśla serwis.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Dolu

Legionista Awatar Jaco
    Zapewne to kolejny farmazon newsweba, ale czyta się z dużą przyjemnością:
    http://newsweb.pl/2018/06/14/tvn-dziennikarze/
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Podobno to całe kodziarstwo chcąc oglądać Mundial ale nie chcąc nabijać oglądalności TVPiS zakleja na ekranach TV logo TVP
    Gdyby nie wygrana PiS i internet to bym w życiu się nie domyślił, że takie cudaki mieszkają wśród nas, może nawet za ścianą. Nieograniczone pokłady debilizmu. Każdy nowy dzień przynosi coś "lepszego" w ich wykonaniu.

Legionista Awatar Stout
    Mam takich debili w robocie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    W tej samowoli budowlanej pod sejmem trwa w najlepsze dobra jatka. Ten z bębnem na wierzchu(kilka postów wyżej) przyznaję się do bycia w młodych latach w grupie Pruszkowskiej( tak wiem, trudno uwierzyć), za co zresztą odsiedział wyrok. Połowa chce żeby wypierd...połowa go broni jak w przypadku Kijowskiego. Dochodzą do tego spory o to kto przyniósł laptopa, kto gwoździe, młotek itp. Opozycja

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Podobno to całe kodziarstwo chcąc oglądać Mundial ale nie chcąc nabijać oglądalności TVPiS zakleja na ekranach TV logo TVP .
    Naprawdę w to wierzysz?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Naprawdę w to wierzysz?
    Aż wpisałem na twitterze "TVPiS" i patrz:
    UWAGA 😈😉
    Rozpoczynam nowy trend, oglądania Mistrzostw Świata w telewizji pis.
    Zakrywamy logo TVP.

Pokazujcie foty, screeny, akcja trwa do finału, z finałem włącznie.

Proszę o foty i RT.

#JebaćLogo

wystarczy?

i:

Uprawnienia umieszczania postów