Strona 49 z 49 PierwszyPierwszy ... 394546474849
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,465 z 1465

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Midziowe PSL ładnie załatwiło PiS na Twitterze w sobotę. Jedna z lepszych akcji w SM w ostatnim czasie. Już druga taka chłopów.

Legionista Awatar Foxx
    Jakieś konkrety?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Jakieś konkrety?
    Sprawdź PiSowy hashtag: #PolskaJestJedna

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Nie operuję na fb ani tw. Co z tymi konkretami?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar beka
    i #samiswoi

Foxx, generalnie wskazywanie samorządowców z PiS razem z kwotami jakie zarabiają w spółkach, np https://twitter.com/nowePSL/status/985126763499048960 & https://twitter.com/michalotto70/sta...10865942511617

Malutki PSL bardzo mądrze podpiął się pod duży PiS podczas konwencji uzyskując zasięg jakiego sami nie są w stanie zdobyć.

Legionista Awatar Jaco
    Prokuratura rozszerzy zarzuty dla posła Gawłowskiego, przygotowywany jest nowy wniosek do Sejmu w tej sprawie. W wyniku prowadzonych czynności okazało się m. in., że poseł Gawłowski nie przyjął od biznesmena Bogdan K. 100 tys. łapówki, tylko 300 tys.

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Za niezalezna.pl Izu znokautował wczoraj Werner i całą propagandę TVN:

Urodzony w Polsce ciemnoskóry bokser Izu Ugonoh był gościem Anity Werner na antenie TVN24. Niestety, scenariusz tego spotkania poszedł najwidoczniej w nieco innym kierunku, niż życzyłaby sobie prowadząca. Na prowokacyjne pytania dziennikarki, Ugonoh zaprzeczył, jakoby w Polsce miały panować rasizm czy faszyzm, a na dodatek... wyraził swój sprzeciw wobec bezmyślnemu przyjmowaniu uchodźców!

W Polsce czuję się bezpieczny, bo Polska przeszła dużą transformację w zakresie tolerancji

- stwierdził tonem nieznoszącym sprzeciwu Izu Ugonoh, ciemnoskóry pięściarz polskiego pochodzenia, który gościł w poniedziałek wieczorem w programie Anity Werner.

Mimo starań dziennikarki, bokser podtrzymywał pozytywną opinię o Polsce i Polakach:

Żyje mi się w Polsce bardzo dobrze. Mam dużo przyjaciół, zawsze byłem popularnym chłopakiem. Czuje się mile widziany wszędzie, gdzie się pojawiam

Jakież było zaskoczenie Werner, gdy jej gość zadeklarował, że nie jest zwolennikiem bezrefleksyjnego przyjmowania imigrantów:

Jestem w stanie zrozumieć, że Polska nie przyjmuje imigrantów. (…) Nie byłoby to dobre, gdyby do Polski przyjechali ludzie bez poszanowania dla polskiej kultury i tradycji

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Prokuratura rozszerzy zarzuty dla posła Gawłowskiego, przygotowywany jest nowy wniosek do Sejmu w tej sprawie. W wyniku prowadzonych czynności okazało się m. in., że poseł Gawłowski nie przyjął od biznesmena Bogdan K. 100 tys. łapówki, tylko 300 tys.

Ciekawy jest przypadek działania: Kogut vs Gawłowski

Pierwszy zrzekł się immunitetu, zawiesili go w PiSie... temat był skierowany na wyrzucanie oszustów i złodziei po czym obronili go koledzy w senacie.

Drugi z kolei jest broniony przez PO oraz prowadzony temat jako nagonka na opozycję.

W pierwszym wygrał na tym PiS, nawet przy głupocie Senatu, a PO jak zwykle sama się w swoim debiliźmie zaorze

Legionista Awatar Jaco

Na zdjęciu po prawej drugi, obok Giertycha obrońca posła Stanisława Gawłowskiego:
    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FAFKmF7kusG3d83p25gsLe7qocvsWdyx.jpg

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Dla rownowagi, bez komentarza:

Legionista Awatar Foxx
    W odpowiedzi na przywołanie takiego źródła na forum kibiców Legii, również bez komentarza.

http://szechteriada.org/

Legionista Awatar BlackAdder
    W odpowiedzi na przywołanie takiego źródła na forum kibiców Legii, również bez komentarza.

http://szechteriada.org/

A poza tym ktoś wierzy, że jakakolwiek inna partia w tzw. demokracji parlamentarnej nie będzie sobie przyznawać nagród?

Zaletą PiS jest za to fakt, że poprzez struktury stricte mafijne nie drenuje państwa do imentu.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar b.
    Ten zboczony eunuch, męska dziwka Rafalala, promowany m.in. przez Polszmat, został dzisiaj zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Nie wiem bo nie śledzę ostatnio lewacko liberalnych mediów czy twitterów, ale było jakieś oburzonko i potępienie?

A teraz wyobraźcie sobie sytuację, że napaści na dziewczynkę dopuszcza się członek ONR. POpierdoleńcy, pedałeny i inne grzaliby temat miesiącami, czerwone paski, Bruksela, superwizjery, wydania specjalne i pierwsze strony w Faktach.

Ameryki nie odkryję z ich hipokryzją, ale zabawne
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ten zboczony eunuch, męska dziwka Rafalala, promowany m.in. przez Polszmat, został dzisiaj zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Nie wiem bo nie śledzę ostatnio lewacko liberalnych mediów czy twitterów, ale było jakieś oburzonko i potępienie?

A teraz wyobraźcie sobie sytuację, że napaści na dziewczynkę dopuszcza się członek ONR. POpierdoleńcy, pedałeny i inne grzaliby temat miesiącami, czerwone paski, Bruksela, superwizjery, wydania specjalne i pierwsze strony w Faktach.

Ameryki nie odkryję z ich hipokryzją, ale zabawne
    Ośrodek monitorowania zachowań ksenofobicznych czy jak to się tam nazywa próbowało nawet wybielać to coś...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jasna sprawa, nie udało mi się niestety znaleźć w prorządowych mediach info o bonusie dla TW Wolfgang.

Legionista Awatar Foxx
    Jasna sprawa, nie udało mi się niestety znaleźć w prorządowych mediach info o bonusie dla TW Wolfgang.
    Ooo, to domniemane bycie TW stało się nagle problemem? W Polsce jest wiele mediów, więc jasna sprawa jest jednak taka, że cytowanie najbardziej kłamliwych, w tym w sprawach związanych z kibicami - również Legii - to paskudzenie tego forum, nic więcej. Ani mniej.

A już podnoszenie tematu TW przy okazji powoływania się na jedną wielką ochrankę dla podobnych typów a nawet ich oficerów prowadzących, czy wręcz jaruzela i kiszczaka to nawet nie jest parodia dowcipu.

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Zaletą PiS jest za to fakt, że poprzez struktury stricte mafijne nie drenuje państwa do imentu.
    Szkoda tylko, że to jedna z niewielu ich zalet.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar TNTP
    W przeciwieństwie do innych popieranych przez Ciebie formacji politycznych
    Lieber tot als rot!!

Ooo, to domniemane bycie TW stało się nagle problemem?

Legionista Awatar Foxx

Umieszczanie mnie na zdjęciu ilustrującym informację o nagrodach przyznawanych od lat polskim Ambasadorom to skandal. Tak jak wprowadzanie w błąd opinii publicznej, że Trybunał opłaca moje podróże do Berlina. Bilety do Berlina kupuję sama. A nagrody z MSZ nie otrzymałam. Mąż mój nie należy również do grona najwyżej nagrodzonych.

Nie korzystam jak mój poprzednik z saloniku vip-owskiego na lotnisku za ponad 70 tysięcy, nie gromadzę kilkudziesięciu dni urlopu, aby dostać sowity ponad 150 tysięczny ekwiwalent, nie kupuję sobie drogich piór za kilka tysięcy oraz nie funduję kolegom z Trybunału kolacji za prawie 10 tysięcy złotych.

Wprowadziłam za to do Trybunału sprawiedliwy system wynagradzania pracowników, zlikwidowałam pisanie wyroków na zamówienie przez osoby z zewnątrz Trybunału jak i zawieranie umów o dzieło na kilkadziesiąt tysięcy złotych z wybranymi pracownikami

—czytamy w odpowiedzi prezes Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej na publikacje medialne.

rzekła Prezes TK o której jej byli pracodawcy mówią tak:

"Julia Przyłębska nie nadaje się do orzekania"

http://www.gloswielkopolski.pl/wiado...ania,11586256/

a statystyki mówią że choć zrezygnowała z "przywilejów" to pracuje mniej intensywnie niż poprzednicy. Aaaa, czekaj: wysłała za uzbierane urlopy sędziów i nie ma kto orzekać

Legionista Awatar Jaco
    Nowoczesna czci 73 (!) rocznicę Powstania Warszawskiego (!):
    https://pbs.twimg.com/media/DbJSIMvWAAIhnnv.jpg:large

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Nowoczesna czci 73 (!) rocznicę Powstania Warszawskiego (!):
    https://pbs.twimg.com/media/DbJSIMvWAAIhnnv.jpg:large

Do trzech razy sztuka.

Uprawnienia umieszczania postów