Strona 47 z 53 PierwszyPierwszy ... 37434445464748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,410 z 1566

Wątek: PO.N, gazetka, lisłik, bolesław i reszta kodziarstwa

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Twoja jakże konkretna odpowiedź mówi sama za siebie
    Seweryn Blumsztajn by się też nadał ma doświadczenie i dobre kontakty na Bliskim Wschodzie.
    Lieber tot als rot!!

GieKaeSiak Awatar Peace
    No ja się śmieje, nic innego nie pozostaje czytając to co piszesz

Legionista Awatar TNTP
    Dla mnie to, że nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania odnośnie wątków w których się produkujesz nie jest śmieszne, ale wiele wyjaśnia
    Lecę dalej Jarosław Kuźniar młody zdolny niezależny.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar beka
    Czy ja pisałem, że stanowisko "gówno znaczy" - skoro hejtujesz Gugałę to
    - napisz z jakiego konkretnie powodu
    - kto lepiej nadawał by się na to stanowisko
    Stanowisko: "Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej", doświadczenie w zarządzaniu zespołem - całe 9 miesięcy jako kierownik redakcji w TVP Info. Wcześniej pracowała jako reporter. Jako rzecznik prasowy nie dziwiłaby. Rozszerzając jej kompetencje - już tak.
    Kto lepszy? Przepraszam bardzo, ale Orlen wydaje zapewne niemałe pieniądze na swoich rekruterów albo zewnętrzne firmy - jak obsadzają stanowiska pracownikami swoich mediów to widzę spore pole do oszczędności.

Ja nie wiem jakie niby mieli wymówki Ci z PO i Ci z PiS -> tylko akurat w przypadku biznesu sprawa jest banalnie prosta - po owocach ich poznamy.
    Wróć do swoich postów jak broniłeś Misiewicza - czyli swój, zaufany, przecież partia nie może olewać swoich młodych kadr. Apropo Misiewicza - jesteś w stanie wskazać owoce jego pracy?

Też już nie mam sił się kopać w tym temacie, bo to powtórka z Misiewicza i jeszcze jednej osoby (wybacz, nazwiska już nie pamiętam). Dla Ciebie jest ok jak PiS rękami SSP daje duże pieniądze osobom bez kompetencji, dla mnie nie. Zastanawiam się tylko czy jak PO wróciłoby do władzy i taka Kolenda Zalewska dostałaby bardzo dobrze płatne stanowisko w SSP to też byś stwierdził, że to zrozumiałe? Czy wtedy byłaby zupełnie inna sytuacja, bo to "oni", a nie "my"?

i tak jest lepiej niż za PO
    PO obniżyło standardy do tak niskiego poziomu, że gorzej się po prostu nie dało. A jeśli słabe akcje będzie się w ten sposób tłumaczyć dalej to z czasem będzie taki sam odbiór jak strasznie PiSem w wykonaniu PO.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Dla mnie to, że nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania odnośnie wątków w których się produkujesz nie jest śmieszne, ale wiele wyjaśnia
    Lecę dalej Jarosław Kuźniar młody zdolny niezależny.
    One nie są proste tylko głupie
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Stanowisko: "Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej", doświadczenie w zarządzaniu zespołem - całe 9 miesięcy jako kierownik redakcji w TVP Info. Wcześniej pracowała jako reporter. Jako rzecznik prasowy nie dziwiłaby. Rozszerzając jej kompetencje - już tak.
    Kto lepszy? Przepraszam bardzo, ale Orlen wydaje zapewne niemałe pieniądze na swoich rekruterów albo zewnętrzne firmy - jak obsadzają stanowiska pracownikami swoich mediów to widzę spore pole do oszczędności.

Wróć do swoich postów jak broniłeś Misiewicza - czyli swój, zaufany, przecież partia nie może olewać swoich młodych kadr. Apropo Misiewicza - jesteś w stanie wskazać owoce jego pracy?

Też już nie mam sił się kopać w tym temacie, bo to powtórka z Misiewicza i jeszcze jednej osoby (wybacz, nazwiska już nie pamiętam). Dla Ciebie jest ok jak PiS rękami SSP daje duże pieniądze osobom bez kompetencji, dla mnie nie. Zastanawiam się tylko czy jak PO wróciłoby do władzy i taka Kolenda Zalewska dostałaby bardzo dobrze płatne stanowisko w SSP to też byś stwierdził, że to zrozumiałe? Czy wtedy byłaby zupełnie inna sytuacja, bo to "oni", a nie "my"?

PO obniżyło standardy do tak niskiego poziomu, że gorzej się po prostu nie dało. A jeśli słabe akcje będzie się w ten sposób tłumaczyć dalej to z czasem będzie taki sam odbiór jak strasznie PiSem w wykonaniu PO.
    1) Zatrudnienie Bugały nie podobało mi się.
    2) Nie śledzę jej dotychczasowych dokonań, ale z własnego doświadczenia wiem, że przeważająca większość osób zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach - odpowiadających temu które ona miała objąć, nie dostaje ich dzięki nie do końca zdefiniowanym kompetencjom, tylko dzięki szeroko rozumianym znajomościom - to jest temat rzeka i nie specjalnie chce mi się go ciągnąć.
    3) Ogólnie moje wkurwienie na posty w stylu Twojego, czy Peace wynika z tego, że de facto betonujecie patologiczny rynek pracy w PL. Przez ostatnie kilkanaście lat osoby o szeroko rozumianym prawicowym światopoglądzie miały na wyższych szczeblach mocno pod górkę, czy wręcz przejebane. Przez te lata fantastyczne doświadczenie zawodowe - CV/doktoraty/egzaminy do rad, robiło na jednym wielkim wałku różowo-czerwone towarzystwo. Oczywiście możesz się łudzić, że są tabuny apolitycznych menadżerów chętnych do pracy w SP, tylko wyjaśnij mi najpierw dlaczego wydumana apolityczność ma być sama w sobie jakimkolwiek argumentem.
    4) Rozumiem, że Prezesa Zarządu to też najlepiej jakby ogarniał rekruter
    5) Ja działalność Misiewicza oceniam bardzo źle - ale TYLKO DLATEGO, ŻE ZASZKODZIŁ "DOBREJ ZMIANIE', 90% krytyki która go spotkała była kompletnie nieuzasadniona. Obstawiam że Ty nie jesteś wstanie wskazać owoców pracy żadnej osoby na stanowisku dyrektora gabinetu politycznego/rzecznika ministra/członka rady nadzorczej PGZ
    6) Ja go nie broniłem, że jest dobry bo swój, tylko pisałem, że skoro AM ma do niego zaufanie to jak najbardziej ma prawo powierzyć mu te wszystkie funkcje który pełnił.
    7) Oczywiście że Kolenda by mnie wkurwiała - tak jak wkurwia mnie praktycznie cała zlewaciała pseudoelita. I tak jak najbardziej działam na zasadzie swój-obcy - Marcin Warchoł zostanie prezesem ETS będę się cieszył, to samo stanowisko dostanie Monika Płatek już nie koniecznie. Pisanie o kwalifikacjach na pewnym poziomie to fetysz - vide kariera "historyka" Mateusza Morawickiego, czy też z drugiej strony Donalda Tuska.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar TNTP
    One nie są proste tylko głupie
    Ale, że co ? W sensie że ich nie rozumiesz ?

Ale pozwolisz, że lecę dalej Dominika Wielowieyska cechuje ją jedno słowo wybitna.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    3) Ogólnie moje wkurwienie na posty w stylu Twojego, czy Peace wynika z tego, że de facto betonujecie patologiczny rynek pracy w PL. Przez ostatnie kilkanaście lat osoby o szeroko rozumianym prawicowym światopoglądzie miały na wyższych szczeblach mocno pod górkę, czy wręcz przejebane. Przez te lata fantastyczne doświadczenie zawodowe - CV/doktoraty/egzaminy do rad, robiło na jednym wielkim wałku różowo-czerwone towarzystwo. Oczywiście możesz się łudzić, że są tabuny apolitycznych menadżerów chętnych do pracy w SP, tylko wyjaśnij mi najpierw dlaczego wydumana apolityczność ma być sama w sobie jakimkolwiek argumentem.
    Moim zdaniem tu wychodzi różnica pokoleń. Najwyraźniej forumowe umowne -40 nie miało okazji wystąpienia tego mechanizmu osobiście lub w najbliższym otoczeniu. Napiszę więcej - często zatrudnieni w sektorze publicznym członkowie rodzin, np. żony, ludzi kojarzonych (nie zawsze trafnie swoją drogą) z obozem Kaczyńskich po prostu niszczono. Psychicznie i materialnie.

Zupełnie niezależnie od CV. Nie trzeba być psychologiem, czy socjologiem by stwierdzić że podobny mechanizm w dłuższej perspektywie nie mógł przynieść niczego dobrego... I tak uważam, że - jak dotąd - efekt "odbicia napiętej sprężyny" w tej sferze jest bardzo umiarkowany, zważywszy na to co się wyprawiało. I w wielu instytucjach skolonizowanych przez "elity" III RP wciąż wyprawia.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar b.
    TNTP 1916% poparcia.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Tak sobie czytam co piszecie i przecieram oczy ze zdumienia zastanawiając się po co to robicie. Zarówno w przypadku Misiewicza jak i Gugały nie mamy do czynienia z dyskusją o całym tabunie ludzi, którzy dostali angaż tylko o dwóch konkretnych przypadkach. Ba! W śmiech najbardziej doprowadza ludzi fakt bronienia tych dwóch osobistości. Sam fakt, że ktoś taki został awansowany w środowisku lubiącym TKM nie jest niczym dziwnym. Sprawa wychodzi na jaw, osoba traci miejsce [różnica między kilkumiesięcznymi turbulencjami z BM, a kilkudniowymi z EW pokazuje, że jest lepiej] i żyje się dalej.

Wydaje mi się wręcz, że wszystkie posty w obronie takich ludzi czy to na Twitterze, czy tutaj (TNTP) więcej szkodzą PiSowi niż same nominacje BM i EG. Pokazuje, że wiele osób niezbyt się różni od środowisk lewicowych, tylko ma inny sztandar. Dodatkowo podawanie nazwisk typu Lis, Michnik, Kuźniar, czy Wielowieyska traktuję jako pewien efekt Pawłowa.

A tymczasem kończę, bo temat do śmiania się z głupoty, co wczoraj uczyniłem
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Stout
    Gugała to pracuje u Solorza.
    Panienka od Orlenu to Bugała.
    To tak w kwestii formalnej.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Moim zdaniem tu wychodzi różnica pokoleń. Najwyraźniej forumowe umowne -40 nie miało okazji wystąpienia tego mechanizmu osobiście lub w najbliższym otoczeniu. Napiszę więcej - często zatrudnieni w sektorze publicznym członkowie rodzin, np. żony, ludzi kojarzonych (nie zawsze trafnie swoją drogą) z obozem Kaczyńskich po prostu niszczono. Psychicznie i materialnie.

Zupełnie niezależnie od CV. Nie trzeba być psychologiem, czy socjologiem by stwierdzić że podobny mechanizm w dłuższej perspektywie nie mógł przynieść niczego dobrego... I tak uważam, że - jak dotąd - efekt "odbicia napiętej sprężyny" w tej sferze jest bardzo umiarkowany, zważywszy na to co się wyprawiało. I w wielu instytucjach skolonizowanych przez "elity" III RP wciąż wyprawia.
    Ta różnica pokoleń to się jeszcze w jeden sposób "ujawnia" - rynek pracy w Polsce uformował się w latach 2000-2010 (z naciskiem na 2-3lata po wejściu do UE). Dotychczasowa jego struktura została (pamiętająca nieraz czasy PRL) została bardzo rozbudowana przez wejście zagranicznego kapitału-korpo.
    Nie chce mi się teraz analizować poszczególnych kejsów bo inaczej wyglądało to dajmy na to w firmach francuskich, a inaczej amerykańskich, ale w tamtych latach masa ludzi (z ówczesnego pokolenia 30-40 latków) wskoczyła na średnie i wyższe stanowiska menadżerskie.
    Duża część z nich miała już doświadczenie zdobyte w sektorze kontrolowanym przez Państwo - które jakby nie patrzeć jest największym pracodawcą - co siłą rzeczy związane było z ich "światopoglądem".
    Dodatkowo awans średniego/wysokiego szczebla menadżerskiego naturalnie związany w ich wynikami/skutecznością wynikał w bardzo dużej mierze z tego jak te osoby współpracowały ze sferą publiczną.
    Teraz czas na przykład - Dyrektor z telekomu ma załatwić sprawę na dajmy na to PKP
    a) jeśli ma kontakty w obozie władzy (czyli w 90% III RP w środowisku lewo-liberalnym) namierzy osobę decyzyjną i się z nią spotka
    b) jeśli ich nie ma cała procedura organizacji spotkań itp. szukania osób decyzyjnych itd. trwa x razy dłużej

Ogólnie to wątków z tym związanych jest znacznie więcej. Dodatkowo napiszę jeszcze jedną rzecz - jestem ostatnią osobą która uważa, że osoby ze środowiska PO powinny być w spółkach skarbu Państwa czyszczone - tylko, że muszą one mieć wartość dodaną - z moich obserwacji wynika, że dotyczy to może kilkunastu%.

Także wracając do głównego wątku tego może lekko przydługiego wpisu - w latach rządów PO na stanowiska menadżerskie (których siłą rzeczy jest mocno ograniczona liczba) wskoczyły osoby w większości z konkretnym wspomnianym już przeze mnie światopoglądem i w konkretnym - relatywnie młodym wieku. Pokolenie te nie ma za bardzo jak awansować wyżej, ale jest w na tyle młodym wieku, że nie myśli jeszcze o emeryturze.

Alternatywy są wiec dwie - albo zostawiamy tak jak było do tej pory, albo otwieramy drzwi - również dla tak zwanych swoich. Jeśli ktoś uważa, że środowisko PiS/patriotyczne/prawicowe/obóz dobrej zmiany jak zwał tak zwał miało być jebane zarówno za rządów PO - bo to pisiory, jak i za rządów PiS bo ajwaj Peace urządzi krucjatę na forumce Legii, czy tam Dominika Wielowieyska będzie szaleć w TokFM to w sumie jego prawo, tylko jest to wbrew politycznemu zdrowemu rozsądkowi.
    Lieber tot als rot!!

GieKaeSiak Awatar Peace
    Strzeszczając twój sposób myślenia: teraz k...a MY!

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar TNTP

Wydaje mi się wręcz, że wszystkie posty w obronie takich ludzi czy to na Twitterze, czy tutaj (TNTP) więcej szkodzą PiSowi niż same nominacje BM i EG. Pokazuje, że wiele osób niezbyt się różni od środowisk lewicowych, tylko ma inny sztandar. Dodatkowo podawanie nazwisk typu Lis, Michnik, Kuźniar, czy Wielowieyska traktuję jako pewien efekt Pawłowa.
    Ja nie bronię żadnej Bugały vel Gugały (sam się w pierwszym poście walnąłem i nie chciało mi się poprawiać ) - tylko Ty dezawuujesz jej osobę jako taką vide tekst "Panienka".
    Ten tekst o "sztandarze" jest mhhhh cokolwiek dziwny - bo oznaczało by, że sam stawiasz znak równości pomiędzy lewakiem, a prawakiem. A ja odpiszę Ci w ten sposób dla mnie ten sztandar ma kluczowe znaczenie zarówno czy chodzi o czerwono-biało-zielony , czy też ten biało-czerwony. I tak kibicuję Stefanowi Huli nie dlatego, że cenię jego intelekt/osobowość/charakter tylko dlatego, że ma taki, a nie inny sztandar - Wellingerowi natomiast z tych samych względów nie kibicuje.

Natomiast co do efektu Pawłowa to oczekiwałem, że skoro znasz się na danym zagadnieniu, to napiszesz kto inny mógł objąć to stanowisko....które do niedawna pełnił Marcin Mastalerek
    Całą gównoburza powstała tylko i wyłącznie w związku z zawiścią środowiskową, a nie ze względu na jakieś "kompetencje" - bo wymień mi jakie ma mieć Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej - a jakich nie ma Bugała.

Proste pytania, a z Twojej strony jeszcze prostsze odpowiedzi -
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Stout
    Użycie przeze mnie słowa "panienka" nie mialo na celu dezawuowania Ewy Bugały.
    Nie znam jej stanu cywilnego ,wiec dla mnie to panienka.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Użycie przeze mnie słowa "panienka" nie mialo na celu dezawuowania Ewy Bugały.
    Nie znam jej stanu cywilnego ,wiec dla mnie to panienka.
    Ty coś takiego pisałeś ?

Strzeszczając twój sposób myślenia: teraz k...a MY!
    Po raz kolejny widzisz to co chcesz zobaczyć, a nie to co napisałem w rzeczywistości.

No ale to, że tekst
    "jestem ostatnią osobą która uważa, że osoby ze środowiska PO powinny być w spółkach skarbu Państwa czyszczone" jest dla Ciebie równoznaczny z "Teraz ***** My" jest czymś nadzwyczaj wymownym.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 11-02-2018 o 11:00
    Lieber tot als rot!!

GieKaeSiak Awatar Peace
    Tak jak napisał Stout, panienka odnosi się do jej stanu cywilnego. Nie miało charakteru obraźliwego. Wydaje mi się wręcz, że określenie pani w kontekście niezamężnej osoby byłoby nieprawidłowe, ale to już księciuniu może wyjaśni.

Natomiast co do efektu Pawłowa to oczekiwałem, że skoro znasz się na danym zagadnieniu, to napiszesz kto inny mógł objąć to stanowisko....które do niedawna pełnił Marcin Mastalerek
    Rekruterzy otrzymują bardzo duże prowizje za znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, więc wybacz, ale ja nie pracuję za darmo.

Co do reszty zbiorczo: to nie jest tak, że ja się nie zgadzam z tym jak wyglądał model awansu w ostatnich 25 latach (czy tam w ostatniej dekadzie), ja jestem w stosunku do niego bardziej krytyczny od Ciebie. Tylko, że ja na niego nie patrzę w kontekście PO tylko jako całość i z myślą jak go uzdrowić. Twoje pomysły na uzdrowienie polegają na stworzeniu tego samego tylko z PiSowskim sztandarem. Dla mnie to zamiana jednej patologii na drugą patologię.

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar BlackAdder
    No to chyba "panna", nie?

Panienki to już się raczej zamawia
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    No to chyba "panna", nie?

Panienki to już się raczej zamawia
    Zdecydowanie panna, natomiast panienek to się nie zamawia tylko wspomina 😉
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Gintleman Awatar księciuniu
    Stout wyjaśnił swoje intencje, ale w moim odczuciu „panienka” ma (obecnie i w takiej dyskusji) zabarwienie pejoratywne, nie zależnie czy się komuś skojarzy z panienką lekkich obyczajów czy nieopierzoną, słodką idiotką.

A skoro dyskusja już zboczyła, to:
    Tak jak napisał Stout, panienka odnosi się do jej stanu cywilnego. Nie miało charakteru obraźliwego. Wydaje mi się wręcz, że określenie pani w kontekście niezamężnej osoby byłoby nieprawidłowe, ale to już księciuniu może wyjaśni.

Nie mam żadnych kwalifikacji żeby coś w tej kwestii wyjaśniać, ale wydaje mi się, że w codziennym użyciu (korporacje, media, urzędy, „osiedla/ulica”), „panna” jako określenie, a dokładnie „wyróżnienie”/”odróżnienie” kobiety niezamężnej jest w odwrocie. Co więcej, w wielu sytuacjach określenia typu „panno Aniu” (gdy do innych w pokoju powie się „pani Agnieszko” i „pani Asiu”) albo „proszę to przekazać pannie Kowalskiej i pani Malinowskiej” mogłyby – w moim odczuciu – zostać odebrane jako wygłup, złośliwe podkreślanie singielstwa (czyt. staropanieństwa), ew. dezawuowanie czyichś kompetencji z uwagi na młody wiek.

Ale to tylko takie moje przemyślenia, a na ewentualny dalszy ciąg dyskusji – na pewno ciekawszej niż p. Bugała w Orlenie – zapraszam do tematu http://forum.legionisci.com/showthre...ight=narodowie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar bloniaq
    6) Ja go nie broniłem, że jest dobry bo swój, tylko pisałem, że skoro AM ma do niego zaufanie to jak najbardziej ma prawo powierzyć mu te wszystkie funkcje który pełnił.
    Kolego, nie masz wrażenia, że sam sobie zaprzeczasz? Z zacytowanego fragmentu wynika, że skoro Naród daje władzę różowo-czerwonym to mają oni jak najbardziej prawo powierzyć wszystkie funkcje swoim zaufanym towarzyszom.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Somebody

Legionista Awatar Dolu
    "dziennikarz" TVN
    Zdążyli się państwo pożegnać?
    Żona Władka:
    Byłam z mężem do końca

Legionista
    Dobrze, że kamerę mieli. Już widzę te historie o łomotaniu w drzwi/wyważeniu, powaleniu go w samych gaciach mordą w podłogę, płaczącej żonie, agresji i wulgarności policji itd. Jeszcze by sobie gdzieś pewnie guza nabił o jakąś ścianę. Dobrze, że te Igrzyska są bo chyba jednym tematem taki twitter by zapchali i nie dałoby już rady tego skowytu słuchać/czytać/oglądać. Ja już jestem znużony tymi debilami, jakiś czas temu było śmiesznie a teraz to jest już męczące te wszystkie szejrungi i inne nowocześnie pierolnięte.

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Ten bałwan nie przestaje mnie zadziwiać. Już pomijam, że nazwał karakanem faceta, który jest jego wzrostu
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Jaco
    I tak nie przekonasz kilku frędzli, żeby nie głosowali na PO.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Zjednoczona w boju totalna opozycja przedstawiła hasło swojej wspólnej kampanii wyborczej i brzmi ono " Bliżej Ludzi " . Tego samego hasła w 2006 roku używał w swojej kampanii PIS .

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Jeszcze o spółkach SP, synekurach itp.
    Jasne jest, że mechanizm TKM jest patologiczny i wqrwiający w każdych warunkach. Tyle że kasa, która idzie na "zenków" to lichy ułamek tego, co w uwolskim tuskizmie było wyprowadzane ze spółek na zewnątrz. Gigantyczne kontrakty na obsługę prawną, PR-ową, consultingową dla "zaprzyjaźnionych" firm to był stały, pewny i nie do podważenia (ceny rynkowe mamy, nespa?) kurek z płynącą forsą. Do tego dochodziły wszelkie zawierane niekorzystne dla macierzystej firmy kontrakty, wszelkie wyceny firm brane z luftu i nagły, cudowny skok wartości już po zmianie właściciela. To była patologia rozwinięta w system, świetnie funkcjonujący i dysponujący wieloma mechanizmami asekuracyjno-obronnymi. Można go było rozpieprzyć tylko z zewnątrz. Napisawszy to wszystko odsyłam do pierwszego zadania akapitu.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Uprawnienia umieszczania postów